Chytej.cz
Nastrahy.cz

České Budějovice a okolí

V diskuzi je 1.327 příspěvků, z toho 1327 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   45 44 43 ...
Čtvrtek 19. listopadu v 18:29® Kazan

Dne 10.11.2015 byl patrně na Budějovicku nebo Písecku odcizen béžový kufřík s číslicovým zámkem obsahující materiály pro výdej povolenek. Členské známky, kolky na povolenky, razítko a nějaké členské legitimace. Je možné, že se někdo bude snažit uvedené známky nebo kolky prodávat za nižší ceny, případně nabízet zhotovení celé povolenky. Prosím všechny slušné rybáře a poctivé lidičky, pokud se dostanou k nějakým informacím ohledně kufříku aby dali vědět do SZ. Děkuji

Sobota 31. října ve 12:45® Sintrix

I podzim dokáže být nádherný. Zvláště když se k počasí přidá i nějaká ta ryba.

Tento příspěvek byl editován 31.10.2015 12:48:56 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img116369.jpgfoto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img116371.jpg
Úterý 29. září v 19:57® Sintrix

I když jsem obdobný text vložil na vlákno muškařiny, chtěl bych požádat Jižany o pozornost. Přátelé z cechu Petrova V rybářství 10/2015 vyjde článek o snaze postavit se proti záměru obcí Loučovice a spol zplundrovat Čerťáky vybudováním raftové dráhy, kde by se měla o valit voda po tři vodácky nejatrantivnější měsíce v určité dny zvýšeným proudem. Jenže, co proteče přes Čerťáky projde i zbytkem Vltavy. Rozsah by byl devastující pro rybí populaci. V tomto období se nejvíce ryb vytírá. Prosím přečtěte si odkaz a pokud budete chtít pak se připojte k petici. Já se již připojil. http://www.e-petice.cz/…-proudy.html

Tento příspěvek byl editován 29.9.2015 21:02:33 uživatelem Sintrix.
Úterý 29. září v 16:06® PetrZ

Na rybách jsem tam nebyl, ale koukal jsem z lávky na Plzeňský a žádný velký pohyb jsem tam neviděl, asi to nebude žádná sláva. Zkusil jsem to až pod vrbenským jezem a taky nic moc. Tedy nic…

Úterý 29. září ve 12:27® Scanix
Scanix

František Helm> voda je v normalu, po tydnu stavebnich uprav, otazka je, co zustalo uz v tak prazdne vode, ale verim, ze neco jo.

Úterý 29. září v 11:27® František Helm

Byl se někdo kouknout ve Vrbným na kapry? Jaký je stav Vltavy?

Neděle 20. září v 8:50® Sintrix

mvincik> jenom dost málo. Viz odkaz http://www.muskarskezavody.cz/…-po-22letech

Sobota 19. září v 16:53® mvincik
mvincik

Sintrix> To je zajímavá informace. Vždyť pět metrů není žádná hloubka. Ale svůj důvod to mít zajisté musí. Něco bližšího k tomu prosím nevíš??

Pátek 18. září v 17:55® Sintrix

Scanix> Na výročce MO byla na toto téma velmi bouřlivá diskuse a mám dojem, že byl dán podnět na krajskou konferenci. Dál nevím, ale pokud návrh podpoří většina delegátů, je přijat. A Květoňov je opravdu zajímavá voda. V určité hloubce, nepamatuji si přesně asi 5 již není kyslík a je zde „pustina“.Rok před MS v muškaření zde prováděli kontrolní odlov a rozbory vody (i na kyslík) podle hloubky.

Tento příspěvek byl editován 18.9.2015 18:58:36 uživatelem Sintrix.
Úterý 15. září v 10:29® Brkos9

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na dobrý kaproví revir v blízkosti ČB zejmena na kratší vycházky. A pokud nevíte nějaké dobré místo na Lipně taky na kapry. DÍKY

Pátek 11. září ve 12:18® Scanix
Scanix

Sintrix> tak o tom ja nic nevim, ale nekdo se tim ohanel tusim, ze to je vstricny krok lidem, blbost je to, ted o tom napsali pekny clanek v zarijovem ceskem rybari.

jezevec> tak me osobne Kvetovnov v zaludku nelezi, ze je to divne MP a divna voda s divnou obsadkou, to asi je. Kapri tam snad zadni nejsou pote, co se to slovilo. Dravci bohuzel asi take ne, vse se udajne rozprodalo kamsi, myslim par tech velkych candatu a metrovych stik, ale opet to mam jen od agentury JPP (Jedna Pani Povidala) ;-)

Čtvrtek 10. září v 17:52® Sintrix

Scanix> to snížení velikosti nástražní rybičky, spíš požadavek na kraj, si rybáři podle všeho odhlasovali sami na výročce.

Tento příspěvek byl editován 10.9.2015 18:54:13 uživatelem Sintrix.
Čtvrtek 10. září ve 14:50® jezevec

Scanix> Na Květoňově jsou docela pěkný bělice 20 25 cm a ty na přívlač nejdou. A co tam povolit chytání na těžko či na plavanou bez krmítka a zakrmování. To by byl vstřícný krok pro širokou rybářskou veřejnost.

Sobota 5. září v 9:36® Scanix
Scanix

Sintrix> ono nejde asi prave jen o Kvetonov, rekl bych, ze tech „vstricnych kroku“ je nejak moc, hlavne jsou to podle meho kroky spis do pekel, jako treba snizeni velikosti rybicky na Lipne z 20 na 15 a bude hur.

Sobota 5. září ve 4:58® Sintrix

Scanix> nejsem sice nohsled a ani tomu rozhodnutí moc nerozumím. Ale jedná se prý o vstřícný krok vůči rybářům. Tak nějak to bylo prezentováno. Já mám sice Květák kousek, ale zatím jsem na něm nechytal ani jednou. Nějak mě nepřitahuje.

Tento příspěvek byl editován 5.9.2015 05:58:38 uživatelem Sintrix.
Pátek 4. září v 9:28® Scanix
Scanix

jezevec> to se musis zeptat pana Hladika a jeho nohsledu ;-)

Pátek 4. září v 7:29® jezevec

Promiň Květoňovjezevec>

Pátek 4. září v 7:26® jezevec

Nejde jen o Dobechov, ale i o Malonty a Meziříčí. A proč tedy nezustal Květiňov pstruhovým revírem jako byl až do letoška?Scanix>

Tento příspěvek byl editován 4.9.2015 08:27:40 uživatelem jezevec.
Středa 2. září v 8:55® Scanix
Scanix

jezevec> na Kvetonove zadni kapri nejsou, jeste vloni to byl normalne pstruhovy revir a to omezeni na muskarskou vybavu je tam stale, navic se tam smi vlacet na nastrahy tusim 14+ avsak pouze s jednohockem. Dobechov je temi pidikapriky znamy, je spodivem, ze se vysazuji takhle male ryby do vody, kde namisto aby rostli tak ztraci na vaze, to je skoro pro nejake ochranare prirody. Vsimni si, ze za priplatek na povolence nejake ryby jdou, takze je to primarne o tom privatizovat nefungujici svaz, kde jdou penize zrejme do kapsi jen pohlavarum a povolenka za pul darma, priznejme si to, je to tak.

Středa 2. září ve 3:15® jezevec

Jako každý rok, tak i letos jsem byl na Malši 5. Nádrž Dobechov, zachytal jsem si ale vzít si rybu je problém, protože vytáhnout kapra nad 40 cm je zázrak. Byl jsem i na nádrži Květoňov překvapilo mne, že ač se jedná o mimopstruhový revír je zde povoleno chytání pouze s pstruhovým nářadím a technikou. Naproti tomu na rybníce v Jaroměři ( denní povolenka za 400 Kč) jsou celkem slušné ryby. Celkově to působí dojmem zaplať povolenku a vykrm nám ryby my si je pak slovíme a dáme si je na rybník kde si my zachytáme a ty to tvrdě zaplatíš. Když už pustíme kapraře na revír Květoňov tak si nezachytá o to se postaráme „vhodnými podmínkami“, Hlavně že zaplatíš!

Úterý 4. srpna ve 4:53® Petr64
Petr64

Sintrix> Voda je dole všude.Např. Svratka u nás je skoro na suchu,ale přehrada drží plnej stav aby se sypaly penízky z rekreantů.:-((

Pondělí 3. srpna ve 20:08® Sintrix

Petr64> Teď voda padla razantně dolů. Už brodí i kachny. :-(( Dračí lodě pojedou ma podzim při vodáckém maratonu.

Tento příspěvek byl editován 3.8.2015 21:09:33 uživatelem Sintrix.
Neděle 2. srpna v 19:25® Petr64
Petr64

Sintrix> Psýchu mám z domova vycvičenou víc než dost.Suchem se řeky zmenšujou,ale vodáků je stále stejně.Ještě že už se neotočí v řečišti dračí loď,takže sou zaparkovaný.Bylo by to úplně zabitý.:-)

Sobota 1. srpna v 7:32® Sintrix

Petr64> Zkus ČK. Sice stejná řeka, jen jiné město. Zde zjistíš, jak odolnou máš psýchu. :-) Na řece je provoz pomalu větší, než na silnici ve špičce. :-D A máme i turistické vory. :-((

Tento příspěvek byl editován 1.8.2015 08:35:25 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/ceske_budejovice_a_okoli/2015/th-img115116.jpg
Neděle 26. července ve 12:30® mvincik
mvincik

Ahonz> Můžeme se někdy dsomluvit a zkusit vláčku z loďky. On tam někde zcela jistě nějakej bude…

Středa 1. července ve 21:25® Petr64
Petr64

Sintrix> Já je našel a dobře si zachytal.Teď už se připravuju na jinou řeku do jinýho města.:o)

Středa 1. července v 6:38® Sintrix

Petr64> Musíš jít a hledat. Klidně i na Malši. Ryby v ČB jsou.

Úterý 23. června ve 22:55® Ahonz
Ahonz

zdravicko kolegove, mam otazku – nevi nekdo jak to vypada se sumci na otave 4? Vim ze na strakonicke podskali se vysadili pred par lety, ale o nejakych ulovcich tam jsem neslysel. Mam pro letosek za cil nejakeho uvlacet, tak si rikam, jestli to tam vubec zkousek ;-)

Středa 10. června v 17:27® PetrZ

ďáblík> Vlkov by mě zajímal taky. Já byl několikrát na Tušti, ale jako statista. Ani ťuk

Úterý 9. června v 17:57® ďáblík
ďáblík

Čágos.Jen se chci zeptat,jak je to letos s chytáním na Vlkovské pískovně.

novější starší
Stránky:   45 44 43 ...