Chytej.cz
Výhodné sady na cílové ryby
smartCHYTEJ

České Budějovice a okolí

V diskuzi je 1.286 příspěvků, z toho 1286 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   43 42 41 ...
Středa 3. prosince ve 20:26® Scanix
Scanix

David H.> asi jako vsude, bez ohledu na to, ze je mi jasne, co za ryby se vysadi, max rychlene sticky, co za 3 roky budou mit v lepsim pripade 50, je to vsude stejne, kapri a granulaci, at se lidem zavre huba masem a je klid a to ze zarybnovaci plan resi ministerstvo, to je taky k smichu, co ty vedi o konkretnim reviru, co asi potrebuje, skoda mluvit (psat).

Středa 3. prosince v 18:59® David H.
David H.

Dravců bude málo. Důvody rád sdělím soukromě.

Středa 3. prosince v 18:51® Draky
Draky

BigMike> Neboj dravců bude dost. ;-)

Středa 3. prosince v 18:43® BigMike

Kazan> průser je ten, že se tam moc dravcem nezarybní! Tedy není moc čím! Lerak povídal… Jako voda vybagrovaná z dotací nesmí pár let pojmout duháky, náhradu škody za uhynulé ryby při protržení hráze nezaplatí nikdo paňvádž za to nikdo nemohl… Blil by, blil…

Takže něco jako národ sobě – nakoupit načerno rybu a potmě jí tam sypat.))

Úterý 2. prosince v 19:39® Kazan

Scanix> asi tak, mohly by tam být zajímavé fišky

Úterý 2. prosince v 15:16® Scanix
Scanix

Kazan> to vypada, ze v roce 2017 z toho budou dravci jatka, teda pokud se nebudou jeste hajit :-)

Pondělí 1. prosince v 16:22® Kazan

Z dodatku na r.2015 pro Jordán
Zakázané vnadění ale lov s krmítky povolen.
Lov z plavidel a zavážení povoleno
Hájen candát, štika, sumec pro r.2015, 2016, zároveň je v těchto letech zákaz lovu na živou a mrtvou rybku a zákaz lovu přívlačí.
Dále obvyklé souvětí o vyznačení cedulí PHO I a bojkách na hladině :-)) )

Pondělí 24. listopadu ve 13:11® Taborak Tom

To listí je opruz,máš recht.

Středa 19. listopadu ve 22:48® Draky
Draky

Taborak Tom> No já mám teď pauzu s feedrem, protože je v řece moc listí. :-D

Úterý 18. listopadu ve 21:25® Taborak Tom

Letos je to slabota.Taky je fakt že nechodím tak často proti lonsku.Co kecám s chlapama,tak dost nadávaj.Je pravda že na feeder je to super a vláčka taky docela funguje.

Neděle 16. listopadu ve 20:40® Draky
Draky

Taborak Tom> Já jsem spokojen. Ryby koušou, skáčou nad vodu, jsou hezky bojovný, prostě nemůžu si stěžovat. :-)

Mimochodem na to, že se ti nedaří se ti docela daří. :-D

Ryby co jsem nachytal jsou v „Z lovu“, takže se konala jak štika, tak i okouni, dokonce pár tloušťů se ukázalo, což mě mile překvapilo a na plavanou ostroretky a plotičky. :-)

Candáta jsem letos tady u nás zatím nechyt, ale na jejich obhajobu, zatím jsem je nehledal. :-D

Tento příspěvek byl editován 16.11.2014 20:41:05 uživatelem Draky.
Neděle 16. listopadu v 17:35® Taborak Tom

Tak jak vám to šlape? Já proti lonsku slabota.Minulou sobotu pokus o vláčení a pár okounů se povedlo.Na závěr štika 66.V pátek na chvilku a dvě kudličky kolem 50 plus pár okounků.Lužnice jinak hodně bordelu.

Sobota 4. října v 16:35® Nils Master

barbel68> zkuste tohle…

http://www.mirvav.cz/…nu-v-tabore/

Pátek 3. října v 15:11® barbel68

Zdravím, nevíte někdo kde by se dali sehnat nějaké fotky vypuštěného odbahněného Jordánu. Případně jestli je někdo máte, můžete je poskytnout. Díky.

Pátek 19. září v 15:48® TJSS

TaborakTom: Já tady u nás ani nevylejzám, čekám až padne voda, už to leze dolů…

Čtvrtek 18. září v 18:53® Taborak Tom

Tak pokus o vláčku na Lužnici dopadl katastrofálně.Vůbec nic.Kalno a masakr vody.

Pondělí 25. srpna v 18:39® Jirka 75
Jirka 75

Taborak Tom> Jo, jo, tam je krásně všude. Příroda nádherná a celkem klid jak píšeš.

Neděle 24. srpna v 15:42® Taborak Tom

Jirka 75> Taková samota kousek od Borotína.Hlavně je tu klídek.

Pátek 22. srpna v 19:58® Jirka 75
Jirka 75

Taborak Tom> Tak hlavně že nebyla nuda… Ty jsi z Borotína? Trochu to tam znám.

Tento příspěvek byl editován 22.8.2014 20:59:30 uživatelem Jirka 75.
Pátek 22. srpna v 18:41® Taborak Tom

Tak návrat od Vlkova nedopadl tak špatně.Je pravda že jen cejni,ale fajn.Lužnice vedle na plavajdu super.Pár kapříků,mrak karásků a cejnků.Dravcům se moc nechtělo.Jen okounci a bolen.Celkově zábava.Pozdrav od Borotína všem bláznům jako já posílá Tom

Pátek 8. srpna ve 14:07® Taborak Tom

hezoun> Na Vlkově se nesmí stavět nic kromě deštníku.Jezdíme tam a je to tak.Nejhorší je že tam fakt neni kde tábořit,tak jezdíme dodávkou a necháme na parkovišti.Do kempu ani náhodou.

Neděle 3. srpna v 10:56® Doudleban
Doudleban

BigMike> On je celkově děsnej bordel s těma přístřeškama u vody. Někde to RS v podstatě tolerují a jinde řeší s pomocí PČR. Do toho je plno lidí zblblých a myslí si, že když mají stan bez podlážky, tak je vše v pořádku… A třeba na Hněvkovicích je od letoška zákaz přístřešku, kempování, stanování, úpravy porostů a pozemků atd. přímo v popisu revíru.

Neděle 3. srpna v 8:50® BigMike

Doudleban> proto jen vláčím a nebo do 16.6. za světla plavačkařím:) Ale o to více mě právě zaráží, že ty přístřešky tam vzadu na V. normálně vidím. Takže někdy se to toleruje, někdy ne!? Je jasné, že tam pan V. nejezdí každý den, takže někdo se vejde do „mezery“ a někdo je přistižen.

Neděle 3. srpna v 8:31® Doudleban
Doudleban

BigMike> Ve Veselí jsem se pohyboval 4 roky, takže tuším, o kterého strážníka se jedná :-) , na věci to ale nic nemění. Jo a jestli se nepletu, tak přístřešky u vody RS postihovat nemůže, pokud to tedy není ještě extra zakázáno v popisu revíru a to právě kvůli tomu, že jde o přestupek proti zákonu o ochraně přírody a né o přestupek proti tomu ,,rybářskému zákonu". To právě podle mě musí řešit buď stráž přírody, lesní stráž nebo policie. A třeba takové rozdělávání ohňů je podle mě ten samý případ.

Neděle 3. srpna v 8:17® Doudleban
Doudleban

hezoun> To, že v obci můžeš jet maximálně padesátkou, v rybářském řádu taky není a přesto to platí.

,,Bivakování", tak jak ho chápou rybáři je totiž v podstěte zakázané všude, protože se jedná o docela obyčejné táboření a řeší to zákon o ochraně přírody. Na Veselských pískovnách to platí tuplem, páč jsou v CHKO Třeboňsko.

Naproti tomu opravdové bivakování je dovoleno téměř všude i v CHKO (výjimkou jsou NP, NPR…). Bivak ovšem znamená 1 místo, 1 noc a ŽÁDNÝ přístřešek. Je k tomu i precedentní případ. Popsáno je to třeba tady: http://www.silvarium.cz/…ani-dovoleno

PS: Na netu už se to řešilo mockrát.

Neděle 3. srpna v 7:52® BigMike

http://www.veseli.cz/…776/p1=35422

Článek 3, bod j)

Co naděláš, je to tam! Ale vím, že tam normálně na té velké vzadu přístřešky mají. Možná to někomu místnímu nebo známému tolerují, když jede jiný strážník nebo RS tak přivřou oko, když jinak neděláš bordel… Prostě máš smůlu, příště vzít pláštěnku, pončo..:))

Tento příspěvek byl editován 3.8.2014 08:56:04 uživatelem BigMike.
Neděle 3. srpna v 7:41® BigMike

hezoun> nebyls tam v pátek večer? Já ho potkal jak jede na kole směr pískovny.)) Je to pako, to ví ve Veselí každej, ale má holt uniformu. Já tam na položenou nejezdím, ale jsou tam občas cedule okolo pískovny s návštěvním řádem, tak jestli tam nebude nějaká zmínka o tom, co můžeš, nemůžeš! Ale měl ses ho optat, kde je výslovný zákaz! Tam se to řeší pořád, někdo říká, že je to v klidu, další je buzerován… Možná je ten řád i na stránkách města Veselí!?

Sobota 2. srpna v 15:02® hezoun
hezoun

Zdarec.Chci se jen zeptat,máte někdo zkušenosti bivakovat na Vlkovské pískovně?Já tam totiž byl a měl jsem tam postavenej bivak-přístřešek a dělal tam nehoráznou buzeraci chytrolín od městské policie,že ho musím složit nýbrž to tam je zakázaně. Jak to tam teda je,když v rybářském řádě o tom nepíšou.

Pátek 25. července v 7:28® PetrZ

Sintrix> Malše nad Římovem je dobrá snad všude. Já rád chodím mezi Skoronice a Nažidla, okolo Louzku. Sice ryba tam je malá a málo, ale když se podaří tak super klid. No a na dálnici – Vltavě pod Rožmberkem mě jednou málem utopil školní výcvikový kurz nějakých středoškolaček na lodích. Tak za klidem většinou jezdím až pod Čertovku…

Čtvrtek 24. července v 18:18® Taborak Tom

Tady na to všichni kašlou,protože to moc nebere.Proti lonsku je to tragedie.Na přívlač kudla 72 v den zahájení se povedla,ale jinak prckové.Pozdrav od Tábora všem bláznům

novější starší
Stránky:   43 42 41 ...