Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

431 011 – Chodovský potok 1

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Přítok Ohře. Od soutoku s Vlčím (Jimlíkovským) potokem (ř. km 6,0) u obce Mírová až k pramenům, s výjimkou lokalit náležejících do revíru Chodovský potok 2. Na části revíru Novorolské koupaliště (rybník) je v termínu od 1. 6. do 30. 9. zákaz lovu ryb z písčité pláže před areálem TJ v době od 8.00 do 21.00 hodin. Celoročně je lov ryb zakázán z hráze rybníka podél silnice Nová Role - Chodov. Označeno tabulemi.
K revíru patří nádrže a zatopené propadliny:
PR 01Novorolské koupaliště v k. ú.Nová Role22,0 ha
PR 02Vojkovav k. ú.Nová Role6,4 ha

Zřízeno místo pro handicapované rybáře
Na podrevíru platí zákaz táboření (stany) a rozdělávání ohňů! Po ukončení denní doby lovu musí lovící místo řádně uklidit a opustit.
PR 03Školkav k. ú.Božičany0,4 ha
PR 04Mírováv k. ú.Mírová0,3 ha
PR 05Dubina 1v k. ú.Nová Role0,8 ha
PR 06Dubina 2v k. ú.Nová Role0,9 ha
PR 07Kozlovkav k. ú.Jimlíkov0,6 ha
PR 08Pískovna 1v k. ú.Nová Role0,8 ha
PR 09Pískovna 2v k. ú.Nová Role0,3 ha
PR 10Mezirolskáv k. ú.Nová Role0,4 ha
PR 11Cihelnav k. ú.Mírová0,6 ha
Potoky Chodovský s přítoky a Vlčí (Jimlíkovský) s přítoky jsou chovné - lov ryb zakázán.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.