Chytej.cz
Kajak HALIBUT - VÝPRODEJ

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

Koná se 7.10.2018, 07:30–15:00 | Středočeský kraj | vložil(a) mikuláš

Způsob lovu: Soutěž se bude řídit rybářským řádem ČRS s omezením na jeden prut, jeden návazec a jednoduchý háček (plavaná, položená, feeder).

Typ akce: všeobecné
Termín: 7.10.2018, 07:30–15:00
Místo: Středočeský kraj, Středočeský kraj
GPS: 49⁰43'45.136", 14⁰57'25.972"
Kontakt: ČRS MO Kladruby, handicapovanirybari@gmail.com
WWW: www.handicap-rybari.cz

Podrobný popis akce:

Startovné: 100,–Kč za každého závodníka splatných při presentaci před závodem.

Závodník nemusí být členem ČRS – podporujeme zapojení dětí do rybářského sportu (náborové závody)

Ceny: Každý závodník si odnese nějakou cenu. Nikdo neodejde zklamán Pro první tři z každé kategorie jsou připraveny ceny hodnotnější. Oceníme též výkony soutěže v rybolovné technice. Připraveny jsou též ceny pro nejlepší slečnu rybářku a za největší ulovenou rybu.

Způsob lovu: Soutěž se bude řídit rybářským řádem ČRS s omezením na jeden prut, jeden návazec a jednoduchý háček (plavaná, položená, feeder). Vnadění – krmení je povoleno ze břehu 5 minut před závodem i v průběhu závodu. Závodníkovi je zakázána nadměrná pomoc druhé osoby. Každý závodník musí rybu sám zaseknout a zdolat. U obou kategorií je povoleno jiné osobě rybu podebrat, u kategorie 0–10 let je povolena pomoc při náhozu. Po vyproštění háčku jsou ulovené ryby šetrně vráceny vodě.

Hodnocení: Lov na udici – každá ulovená ryba 1cm = 1bod. Body se sčítají (čím více bodů, tím lepší umístění). Při rovnosti bodů vyhrává závodník s ulovenou delší rybou. Míry zajišťují předem stanovení rozhodčí, kteří budou úlovky v přítomnosti závodníka měřit a zapisovat do „úlovkového listu“. Rybolovná technika – hod udicí na terč-cíl + poznávání ryb dle obrázků, znalosti o rybách, jejich prostředí a lovu. Zde se hodnotí body přesnost odhozu a vědomostní znalosti. Body se sčítají (čím více bodů, tím lepší umístění).

Sdělení pořadatele: Pro účely závodů je omezen počet lovných míst (cca 40), doporučujeme proto včasnou emailovou či telefonickou reservaci – Vaši účast Vám obratem potvrdíme! Občerstvení pro všechny zajištěno, závodníci obdrží oběd zdarma.


rybářské akce a závody - přidat záznam