Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle množství odpovědí

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Staré navijáky. necteno

11.11.2008 | sgt.mooody | Navijáky | 77.144 zobrazení | 329 odpovědí

Co si myslíte o starých navijácích?Jestli někdo vlastníte nákýho starýho rexxe a nebo sillstarky apod,napište jejich chod po nákých těch rocích používání a jak se s nimy po případě zdolávají ryby.Popište je

které plemeno psa je nejlepší společník k vodě. necteno

21.11.2010 | mcflurry | Vaše názory | 64.358 zobrazení | 327 odpovědí

Chci si koupit psa a samozřejmě si ho pak brát sebou na ryby, takže bych potřeboval poradit ideální plemeno.

Člun na rybaření necteno

25.10.2009 | Jezinka | Vaše názory | 62.935 zobrazení | 309 odpovědí

Rady pro toho, kdo si chce koupit člun, zkušenosti rybářů různými druhy člunů a motorů.

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | Ryby | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

Veletrh Rybaření Brno 2010, 2011 necteno

21.3.2010 | HaD | Výstavy | 23.845 zobrazení | 302 odpovědí

Vše o veletrhy, postřehy, novinky atd. Současně srdečně zveme na návštěvu našeho stánku!

Sraz Chytej(áků) necteno

28.3.2004 | BigMike | chytej.cz | 24.666 zobrazení | 296 odpovědí

Už jsem to naťukával na hlavní stránce, ale utichlo to. Měl by někdo zájem setkat se někdy koncem léta nebo na podzim? Dát termín, místo a nějaký víkend podebatit, popít, zarybařit, vyměnit si zkušenosti v reálu? Myslím, že by to nebylo od věci, poznat se více. Nebo vám to přijde přitažené za vlasy?

Labe před pětadvaceti lety a dnes .Názory starších a mldých ryb. necteno

4.3.2011 | 1Mara | Domácí revíry | 40.800 zobrazení | 288 odpovědí

Takže proto že jsem se dostal do křížku s mími kamarády a dohadujem se jaké to bylo tenkrát na Labi zakládám toto fórum , kde bych byl rád za všechny názory lidí ( rybářů) co pamatujou Labko v té době , kde bylo mraky ryb.No a hlavně abych nezapomněl , tak je to fórum , my co pamatujem a mladí co nemohou pamatovat a ani si představit :-).

Chuck Norris necteno

29.7.2010 | osprey | Vaše názory | 90.056 zobrazení | 288 odpovědí

Robur nastínil, že jsme si jako server trestuhodně dovolili ignorovat existenci takového fenoménu jako je Chuck Norris. Bude jistější toto opomenutí napravit, u Chucka člověk nikdy neví…

Anketa o přívlači necteno

20.12.2004 | Zlinsky_lovec | Přívlač | 33.166 zobrazení | 287 odpovědí

Nebojte,žádná extra anketa to není,jen by mě zajímalo,v jaké značky máte důvěru a se kterými jste spokojeni. Já bych to chtěl pak nějak zpracovat a poslat HaDovi,jestli by to nějak nezveřejnil. Pište to tak,že udáte:1. prut
2. naviják
3. nástrahy

Pište vždy jenom značku,ne druh(příklad:ne Rapala Countdown,ale jenom Rapala,ne Mepps Aglia,ale jenom Mepps). Dále taky prosím nepište nějaké věci netýkající se této ankety. Když to budete psat ne pod sebe,ale třeba vedle sebe(ale vždy ve správném,výše uvedeném pořadí)tak si to nějak přeberu. A poslední věc. Pište co nejvíc,ať víme,jak jsou na tom značky celého světa. Těším se na vaše příspěvky a zatím díky,denyg

Jak vám vyhovují smáčci necteno

28.11.2008 | farnas | Dravci | 27.299 zobrazení | 285 odpovědí

Jak vám vyhovují smačci?Jelikoz je to mladá technika, a nastraha, ptam se vas jak se vam zalibila nebo v cem vas zklamala.Muzete davat i fotky smacku nebo ulovky na smacky diky.

Sraz CHYTEJ. CZ Kdo pojde??? necteno

14.6.2005 | Tomucha | chytej.cz | 27.314 zobrazení | 281 odpovědí

Nuže je třeba postupně zjišťovat počet lidí, kteří pojedou na sraz na kouty

Co bych si nikdy nekoupil: necteno

14.11.2005 | Robur | Ryby | 26.884 zobrazení | 276 odpovědí

Tak mě zaujaly rúzná temata a ankety k nějakému rybářskému problému či výrobku, ale víceméně mně to připadá trošku zkresené, protože jen málokdo má např. 3 vláčáky 240 cm a od různých výrobců a může tak srovnávat. Maximálně tedy napíše do anket ten výrobek,se kterým je spokojen. Ale určitě se každý znás s něčím vyloženě spálil. Proto bych rád zkusil dát tuto anketu z opačného pohledu. Proto bonzujte teď.

míra okouna necteno

21.6.2007 | ??? | Dravci | 32.962 zobrazení | 273 odpovědí | upravit

chtěl bych si domu vzít okouna a chci se zeptat jak velkého ookouna si berete domu, od kolika cm

Přezdívky? necteno

6.10.2004 | HaD | chytej.cz | 38.540 zobrazení | 271 odpovědí

Nakousl jsem to na srazu. zajímalo by mě, podle čeho jste si zvolili svou přezdívku. moje je celkem jasná David Havlíček neboli DaH. Dnes bych si asi dal vtipnější Havlíček David neboli HaD. Co tedy Vy?

pozdní odevzdání povolenky necteno

13.1.2012 | kukuč | Neúspěchy | 48.064 zobrazení | 269 odpovědí | upravit

Letošní rok sem zapomněl odevzdat povolenku tak se jen chci zeptat co mě čeká za trest.

Lov z Boatu necteno

29.12.2011 | troutkiller | Dravci | 49.917 zobrazení | 262 odpovědí

Vzhledem k tomu že mi byl naježen pod stromeček boat tak se snažím získat nějaké info od podobně vybavenejch soudruhu:-)))Takže fotky,vychytáv­ky,ulovky atd.

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | Ostatní nádobíčko | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

Může rybář přestat kouřit? necteno

19.10.2005 | Donald | Ryby | 21.761 zobrazení | 256 odpovědí

Díky neustálému zdražování cigaret a v zájmu uchování vlastního zdraví, již delší dobu uvažuju o ukončení mrhání s penězi a nastolit zdravější způsob života. Je pro nás pro rybáře, kteří se u vody mnohdy nudíme a tou cigaretkou tu nudu zaháníme, nějaká možnost ukončení tohoto zlozvyku? Drtivá většina rybářů tvrdí, že to nejde! Co vy na to?

Festival FOR FISHING 2010 necteno

4.10.2009 | -zruseno | Výstavy | 21.571 zobrazení | 255 odpovědí

Fórum věnované rybářské výstavě – For Fishing 2010: Rybářský festival aneb výstava tak trochu jinak.

Co vy na K70+? necteno

31.1.2005 | dudu | Legislativa | 20.965 zobrazení | 255 odpovědí

Tak se všude začínají objevovat petice za uzákonění max. míry kapra. Jak to vidí Chytejáci ?

  1. ano jsem pro, kapr si to zaslouží
  2. ne je to zbytečný u všech ryb
  3. ano, ale ať mají všechny ryby horní míru
  4. začnem kaprem a potom budou mít horní míru i ostatní ryby

Já dávám 3, buď vše,nebo nic.