Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Jak na dip necteno

20.2.2011 | zrybenec | Kaprařina | 57.339 zobrazení | 9 odpovědí

Mohu se zeptat jestli někdo neví o stránce krom mrk ( nejde se mi tam dostat ) kde je zveřejněn dip který je ůčiný a nevíjde moc draho.nebo váš dyp který si varábíte a byl bych moc vděčný kdyby jste mi sem vložili nebo osobní poštou poslali ten článek nebo co to je ale ne odkaz. Předem děkuji za odpovědi

Pytláci, podsekávači a jiní dobytci u vody necteno

15.10.2013 | HaD | Legislativa | 57.164 zobrazení | 904 odpovědí

Rád bych, abychom v tomto fóru soustředili naše zážitky s pytláky či rybáři, co na svazových vodách hrubě porušují rybářský řád (nezapsaná docházka či zapomenutý metr to fakt není) a i jak se případně podařilo pytláctví vyřešit. Zkušenosti určitě pomohou ostatním. Naše svazové vody si musíme chránit!!!

bolest ryb necteno

21.7.2004 | Prizrak | Ryby | 56.525 zobrazení | 128 odpovědí

Přečetl jsem si asi už dva články o tom, že ryby bolest moc necítí. To se mi ale nezdá, protože když vyprošťuju háček z rybí tlamy a je pevně zaseklej, tak použiji trochu síly a ryba sebou cuká a někdy vydává divný zvuky. Sadista nejsem, ale když vono to vobčas nende tak lehce vytáhnout. Co si myslíte tomto tématu?

Těrlická přehrada - aktuálně !!!!! necteno

5.9.2011 | HarryMurago | Domácí revíry | 56.456 zobrazení | 72 odpovědí

Jak vám to jde na této vodě, co aktuálního se vám povedlo , postřehy a nebo podněty co a jak dále, nějaké fotky a další info od vody ........

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | Tipy & triky | 56.262 zobrazení | 104 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

gumové čluny pro rybaře necteno

19.11.2005 | Kecalka | Ryby | 56.017 zobrazení | 304 odpovědí

jake mate zkušenosti s"gumove rybařské čluny" . kvalita. značka, velikost,atd

bič pro začátek? necteno

30.7.2011 | pextr | Plavaná | 55.874 zobrazení | 4 odpovědi

Stačí pro začátek tento bič http://www.milobrno.cz/…-imperator-5 ???

tetování s rybářskou tematikou necteno

3.6.2010 | Pítý | chytej.cz | 55.733 zobrazení | 60 odpovědí

ahoj, chci se zeptat jestli někdo nevíte nějaký odkaz na motivy na tetování – nějaké rybky. Jednou sem viděl v rybářství obrázky a bylo to moc super ty kerky.

Šluknovský výběžek necteno

30.3.2012 | monaster | Domácí revíry | 55.701 zobrazení | 49 odpovědí

rybaření ve Šluknovském výběžku......­.vážení pánové, páni kluci milé dámy, děvčata …vzhledem k faktu , že jsem se přistěhoval do této bohem a svatým Petrem zapomenuté části naší země kde netečou řeky (nepočítám li pstruhové) a kde je člověk odkázaný na menší či větší louže skoro pořád zamrzlé rád bych v tomu foru probíral revíry, úlovky, zážitky .apod

ZOH VANCOUVER 2010 necteno

15.2.2010 | obor | Závody | 55.235 zobrazení | 466 odpovědí

Zimná olympiáda? Predsa voda v inom skupenstve! Možno raz bude jednou z disciplín aj lov rýb na dierkach!:-)

Čelovky - jaké používáte? necteno

15.2.2013 | WeddingBell | Ostatní nádobíčko | 54.894 zobrazení | 115 odpovědí

Čelovky – jaké používáte?Tak jsem se dnes nějak rozvzpomínal na noční rybolov na Orlíku a jak se tam zas v létě těším. A to mi přiomělo jednu důležitou věc – že jsem nedávno rozflákal svoji starou čelovku a že bych se mohl pozvolbna podívat po jiné. Tak bych se chtěl zeptat – s jakými vy tady máte nejlepší zkušenosti, jaké používát, ať mě třeba inspirujete…

Výroba boilies necteno

17.1.2012 | pítrson | Tipy & triky | 54.476 zobrazení | 110 odpovědí

Ahoj, potřeboval bych poradit s domácí výrobou boilies – jak začít a tak. Dík za rady, nějak začít musím.

Foťák necteno

6.12.2004 | Chose | Ostatní nádobíčko | 54.367 zobrazení | 105 odpovědí

Chci si koupit digi foťák k focení úlovků atp. jakou značku a typ používáte Vy? který se vám osvědčil?

Jezero Most necteno

11.10.2011 | FInnnp | Domácí revíry | 54.257 zobrazení | 91 odpovědí

Nemáte někdo náhodou informace o tomto novém jezeru.Jestli se tam dávají nějaké ryby nebo jestli se tam vůbec bude lovit.Slyšel jsem,že se tam bude nasazovat jen Marena kvůli čistotě vody.K diskuzi bych připojil i jezero Chabařovice.

Oprava prutu necteno

26.6.2011 | dandys | Pruty | 53.872 zobrazení | 12 odpovědí | upravit

Dobrý den,včera se mi při lovu zlomila špička u děličky.Chtěl bys se zeptat jestli si budu muset znovu koupit celý prut a nebo jenom tu špičku pokud se v nějkém obchodě prodává.

PF 2014 necteno

20.12.2010 | breca | chytej.cz | 53.436 zobrazení | 126 odpovědí

EDIT: dovolil jsem si aktualizovat rok

Ať se všechno vydaří, na co sáhnete, ať se vše splní, na co pomyslíte, ať nemoci vás obchází mílovými krokem a ať se tu potkáme, až rok se sejde s rokem…

Umělé oči necteno

26.9.2011 | Jaroslav Nerušil | Obchod | 52.895 zobrazení | 9 odpovědí

Dobrý den, již nějakou dobu se snažím sehnat umělé oči pro preparování ryb (pro hobby preparátora), ale stále nemohu najít e-shob, nebo někoho kdo by tyto oči prodal. Proto se na Vás obracím zde s prosbou o radu (link na e-shop) nebo kontakt na někoho, kdo by mohl zaslat požadované oči.

prozatím jde o 2ks sumec (průměr 10 mm), 2ks candát (vel 60 cm), 2ks štika (průměr 25 mm)

Prosím o informace nebo nabídku (možno kontaktovat na jaroslavnerusil@seznam.cz)

Projekt Mělice necteno

17.2.2011 | Noodling | Domácí revíry | 52.589 zobrazení | 121 odpovědí

Přišly mně zajímavé informaci o projektu Mělice od Lukáše Krásy.

Podrobnosti o projektu zde: http://www.lkbaits.cz/…-melice.html

Byli by jste ochotni takový projekt podpořit?

sportex necteno

9.8.2009 | frenki | Pruty | 52.319 zobrazení | 87 odpovědí

Zdravím, neznáte náhodou nějaké webovky na vláčecí pruty SPORTEX v širším výběru. Díky moc.

rybník Brodský necteno

28.9.2011 | pablos32 | Vaše názory | 51.465 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím kolegy, máte někdo zkušenosti stímto revírem? Rybník Brodský? http://www.brodak.cz/…rsky-rad.php