Chytej.cz

Přívlačak pro dítě necteno

12.11.2017 | madmax | 1.358 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím…konečně jsem se vrátil po 15 letech k muškařině a vzal ssebou na pstruhy svého 11tileteho syna.Ten muškařský prut nenahodí ,tak chytá na přívlač.A hodně ho to bere.Zatím hází s tímto https://www.decathlon.cz/…8237126.html a jelikož se blíží Ježíšek,rad by mu pod stromeček nadělil něco slušnějšího.Sa­mozřejmě s ohledem na věk i cenově dostupné. Třeba tento- https://www.decathlon.cz/…8323043.html tento – https://www.decathlon.cz/…8323045.html a nebo tento set https://www.decathlon.cz/…8323042.html Děkuji za rady. a nebo tento set – https://www.decathlon.cz/…8323046.html

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pondělí 13. listopadu 2017 ve 21:15 ® jepice-zruseno

Ty pruty neznám, ale vzhledem k ceně bych je zkoušel raději v obchodě. Pro dítě je důležité, aby byla sestava lehká a vyvážená. Zkusil bych s tím švihnout a dobré je, aby se to rychle uklidnilo a nic v tom neklepalo. Pak to bude v pořádku. Takě bych zvážil délku prutu. Pro lov ze zarostlého břehu větší řeky to chce delší prut. Na potok nebo na brodění bude lepší 1,8 m nebo 2,10 m. Na závěr dodám, že v 11 letech už by se pomalu do té mouchy mohl také začít dostávat. Pokud kolem sebe bude mít dost prostoru, tak by měl s občasným nezdarem zvládnout i mušák.

reagovat