Chytej.cz

Prut na kapra necteno

2.3.2017 | KaprKopr | 3.322 zobrazení | 7 odpovědí

Ahoj, minulý týden jsem byl poprvé rybařit. Moc mě to bavilo a sháním nějaký prut. Myslel jsem si, že koupím prut a půjdu rybařit, ale podle obrázků se pruty prodávají bez lanka. Jak mohu začít za dobrou cenu? Bude mi stačit na kapry tento prut? https://www.alza.cz/…d4042371.htm?… Jaké lanko k němu mám vybrat? Mám poukázky do alzy, proto jsem vybíral zde.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 3. dubna 2017 v 19:15 ® Robur
Robur

zde jsou nějaké vhodné pruty na ryby :-) http://www.rybarskyrozcestnik.cz/…u-nad-ohnem/

reagovat
Sobota 1. dubna 2017 ve 21:20 ® Los bomberos
Los bomberos

Ahoj určitě pruty a naviáky bych nekupoval přes alzu je lepší dojít do rybářských potřeb a vyzkoušet jakej prut ti bude sedět. jestli se chceš věnovat rovnou kaprařině tak už doporučuju prut o délce 3,6m a alespoň 3 lb. k tomu bych si vybral naviáky podle toho jestli budeš jezdit spíš na menší či větší vodu a jak daleko budeš nahazovat nebo vyvážet.

reagovat
Sobota 4. března 2017 v 0:01 ® patast reakce na …

časem se to tu dozvíme

reagovat
Pátek 3. března 2017 v 15:02 ® mof243 reakce na …
mof243
:-) :-)
reagovat
Pátek 3. března 2017 v 15:01 ® mof243 reakce na …
mof243

Máš recht.Netušíš co myslel tím lankem?Já mám dojem,´že to bude asi silon,ale nejsem si tím jistej. :-)

reagovat
Čtvrtek 2. března 2017 ve 23:28 ® regulus
regulus

Petře, neber si to ve zlém, ale pokud je ti opravdu 17 let (a předpokládám, že máš trochu rozumu), tak jak prosím můžeš hledat rybářskej prut na e-shopu, který se tváří, jako že se zabývá počítači. Promiň, ale to mi fakt hlava nebere.

Na tvoji otázku není jasná odpověď, budu luštit z křišťálové koule, ale předpokládám, že vlastně ještě nevíš co bys chtěl. Prut na kapra může být matchka, ale taky kapřák na položenou, což je naprosto diametrální rozdíl. Doporučil bych ti tu matchku, ale jelikož tě neznám a nevím kde budeš chytat, tak je to rada tak 50 na 50. Úplně stejmě je to kdybych ti doporučil ten kapřák na položenou.
Na ty kapry bych se být tebou moc nezaměřoval (nemyslím tím, že bys je neměl chytat), ale první vybavení bych spíš přizpůsobil tomu, kde budeš chytat. Pokud nám o tom něco prozradíš, tak bude jednodušší ti poradit.

reagovat
Čtvrtek 2. března 2017 ve 20:41 ® mof243
mof243

Čau,nevím co máš namysli tím lankem,ale prut bych raději koupil v rybářských potřebách,kde si ho můžeš osahat jak ti sedí v ruce a kde k němu můžeš vybrat vhodný naviják (vel.40–60 by měla stačit).Ten z alzy se mi jeví hrozně těžkopádně. :-) Narybářských e-shopech seženeš 1+1 prut zdarma do 2000,–.

reagovat