Chytej.cz
WOBLERY 3STAN

Ubytování Jižní Morava necteno

9.7.2014 | Foogeez23 | 3.139 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobrý den, můžete mi někdo doporučit prověřený penzion na jižní Moravě, na řece Dyje, nejlépe poblíž vodní nádrže Nové Mlýny?

Děkuji za tipy.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Úterý 23. října v 16:45 @ Homola

Já byl na jížní Moravě s rodinou, tak jsme potřeboval něco i pro ně tak jsme byli tady https://www.ucisarskecesty.cz/ sic to není nic jen na rybolov, ale i na aktivity okolo a něco takového „slušnějšího“ :-)

reagovat
Pondělí 4. května 2015 v 15:32 @ Blekota

Není to sice přímo takhle na jihu u Břeclavi, ale v Penzionu Uno ve Zlíně to máš relativně nedaleko, a hlavně si tam můžeš pošmáknout na úplně luxusní kuchyni – http://www.penzionuno.cz/ to spíš tak zvážení…

reagovat
Pondělí 16. února 2015 ve 14:18 ® smakulada

Byl jsem loni vedle kempu Mars v soukromí hned u vody.Supr cena a pohoda.Mrkni na www.stamosta.cz

reagovat
Pátek 13. února 2015 ve 21:25 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

anonyme kemp Pálava chata u zadní branky volej hned Širda

reagovat
Pátek 13. února 2015 v 19:29 ® tucnak11
tucnak11

Nej je pod sirym nebem nic lepšiho neni,samozžejme leto.Přystřešek a ura tak jsem byl tyden.Ani nevim přesně kde vzali mě kamoši na Dyji kapry jako prdel mojej tchyně.

reagovat
Středa 11. února 2015 v 18:33 @ Jiproch

Mohu vřele doporučit.Chata Vlasta na konci sklepní ulice ve Strachotíně ,ještě loni měla nejnižší cenu ubytování.

reagovat
Pondělí 9. února 2015 ve 23:07 ® vokana reakce na …

my jsme tam byli v Starých splavech a byli jsme spokojeni.

reagovat
Středa 9. července 2014 ve 22:26 ® Scraft_cz
Scraft_cz

ahoj uplně nevim ale je tam někde pěkná hospoda s ubytovanim. byl sem tam vloni a maj tam plzeň točenou! ale jinak ne. sory. a ty bydliš kde?

reagovat