Chytej.cz

Počasí necteno

26.6.2013 | Gustik | 2.776 zobrazení | 7 odpovědí

Ahoj, četl jsem už několik článků o tom jaké je nejlepší počasí na ryby ale stejně mě to nedá a musím se zeptat na váš názor které počasí je podle vás nejlepší ?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 11. května 2017 v 0:59 @ Dominik666

Já sleduji počasí nejčastěji na tomto webu http://www.meteoprog.cz/cs/

reagovat
Pátek 28. června 2013 v 19:12 ® tucnak11
tucnak11

To je jedno ktere, duležite je jak ryby maji zajem o žradlo,uš chytal jisem kapry v hnusne počasi a opačně v horkem 30+ lide plavaly mi kolem prutu a ja jisem mastil kapra za kaprem a bonus jisem měl ženskou co plavala na zadah a s velkem bobrem mezi nohama jak 2 černe syjamske kocoury:-D .Jen jak se ohladi pod bodem 0 voda se shladi tak jak vime kapřy uš berou potravu obzvlašč malo a opatrně:->

reagovat
Pátek 28. června 2013 v 18:26 ® stump
stump

Znám dva dobré, úspěšné rybáře. Oba chodí k vodě co nejčastěji bez ohledu na počasí. Taky se snažím ztrávit na rybách co nejvíc črasu, ale moc se mi to nedaří. Úlovky tomu odpovídají.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 17:22 @ Palivec

A kdy vám nejlíp berou baby? * Vykukne krokodíl z vody na rybára a pýta sa ho:

  • Berú, berú?
  • Ale kdeže, ani ťuk…
  • Tak sa na to vykašli a poď sa vykúpať.

* Včasné studené ráno. Rybár stojí po kolená vo vode s udicou. Druhý ide okolo: “Už dlho chytáš?” “UHmmmm” “A berú rybky, berú?” “UHmmmm” “A koľko si už chytil?” Ten vypľuje do dlane a hovorí: “Neotravuj! Nevidíš, že hrejem červíky?” *

Nahnevaná manželka vraví tichému bláznovy: „Drahý, pamätáš sa na tie ryby, ktoré si chytal v marci celé dva týždne?“ „Pravdaže!“ „Jedna z nich práve pred chvíľkou telefonovala, že budeš otcom!“

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 8:34 ® Mary
Mary

http://www.meteoskop.cz/…varsky-kraj/

reagovat
Středa 26. června 2013 v 19:52 ® Draky reakce na …
Draky

regulus> To mas teda blby. :-D Ja mam nejvetsi uspechy za hezkeho pocasi. :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 19:34 ® regulus
regulus

No mě nejvíc berou ryby, když je co nejvíc hnusně, zima a prší nebo sněží.

reagovat