Chytej.cz

Zlínsko

V diskuzi je 259 příspěvků, z toho 259 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky:   9 8 7 ...
Pátek 10. ledna 2020 ve 13:50® Kuba13

Dobrý den chtěl bych se zeptat,zda má někdo zkušenosti s přívlačí na Dřevnici, jaké druhy ryb se tam vyskytují…?

Středa 26. dubna 2017 v 18:48® honic.zlin

Ahoj, chtěl jsem se vás zeptat, jak řešíte intimní potřeby na rybách ? Např. to když jste nadržení? Masturbujete?

Neděle 9. dubna 2017 v 11:41® Donald
Donald

Skarda> Zdravím tě.Já vím, je to před pár lety, ale stejně jo, jsou tam ryby. Ale rychle utíkej. Masaři mají veliké mražáky.

Neděle 8. května 2016 v 10:51® rybar2016

zdarec lidi, nehleda nekdo partaka na rybareni ? Ve dvou je vetsi sranda :-) zlinsko.

Pátek 27. března 2015 ve 21:18® Skarda

Ahoj, co Chlumský potok, chodíte tam někdo na ty 2 rybníky? Je tam něco?

Pátek 17. října 2014 v 19:21® pavel.f
pavel.f

ahoj chodí někdo do doloplaz ? nebo do hrdibořic na ryby ???

Pátek 25. července 2014 ve 13:46® Rybář Rob

:-) Dívám se že nikdo dlouho nepřidal příspěvek tak jsem musel něco přidat.

Neděle 8. prosince 2013 ve 20:26® pablol

Tak od nového roku 2014 bude viňata z rybářkého svazu Uherské Hradiště voda štěrk Topolná.Důvod, založení rybníkářství v obci místními domorodci. Tak držím palce, nech se jim daří

Úterý 15. října 2013 v 19:32@ butnik

POZVÁNKA:
DNE 19.10.2013 V 7 HO­D.SE USKUTEČNÍ DALŠÍ BRIGÁDA NA PRVNÍM LUKOVSKÉM RYBNÍKU. ZÚČASTNĚTE SE REKONSTRUKCE!!! PŘEDEM DĚKUJI ZA ÚČAST!!!

BUTNIKOŠAROVSKI.

Pondělí 6. května 2013 v 10:23® sidla
sidla

je to všude, všechny břehy každé vody jsou posety co si všímám nejvíc kapry kolem 50,a štikami. holt i ten tolia,ale na to množství co ve vodě,to myslím nebude mít žádný vliv,jen to blbě vypadá,když to nemůžeš ani sám vytáhnout,…

foto/diskuze/zlinsko/2013/th-img98197.jpg
Čtvrtek 2. května 2013 v 18:43® barulinka

David H.> Říkali jsme si to samé :-/

Čtvrtek 2. května 2013 v 18:35® HaD
HaD

barulinka> dlouhá zima dala rybám zabrat…

Čtvrtek 2. května 2013 v 18:12® barulinka

Zdravím. Včera jsem byla na Juřince. No žádná sláva, jeden pidi cejn. Ale co mě dostalo, když jsme zabalili a šli se projít, okolo bylo dost mrtvých ryb. Dva kapři kolem 50cm, štika, amur, sem tam plotka ale i tolstolobik zhruba 80cm… Docela sem byla v šoku!!!!

Úterý 23. dubna 2013 v 19:10® radek70

zahájil jsem dnes.9 hodin U jezu – Spytihněv a kromě jednoho kapříka kolem 40 cm téměř mrtvo. Zkusil jsem snad 7 druhů návnad, od boilies po foukačku, všechno marné. Sem tam drbanec.

Neděle 7. dubna 2013 v 18:57® smykoš

zdravím tak uz jste zahajili sezonu??

Pondělí 21. ledna 2013 ve 14:27® pierisJ

Tak pánové a dámy, v sobotu 26.1. zahájení dírkování ve Hvozdné v 8.00.Už se těším.

Pondělí 7. ledna 2013 v 17:14® pierisJ

Zdravím, nevíte někdo, jak to vypadá letos s dírkováním na Argalašce ve Hvozdné? Zaslechl jsem, že prý se vše přesunulo na Ostratky.

Pondělí 7. ledna 2013 v 16:15® sidla
sidla

Fellix> nebudu psat kde, na co, ale co vím sumci candáti se chytají.je to větší voda,ryby mají rády klid, chce to sledovat,nesedět 2dny na jednom místě, zkoušet. já tam tak nechytám,píšu co vím z doslechu a od známých. pokud chceš vláčet tak si určitě poradíš

Pátek 4. ledna 2013 v 16:50® Fellix

sidla_napajedla> no jelikož jsem tam nikdy nechytal tak by mě zajímala jejich obsádka a to hlevně dravcu … sumec,štika a candát … z kaprovitých amur a trochu kapr … zajima mne napriklad jake s tama maji lidi ulovky a podobne … že tam ryby jsou vim taky :-)

Čtvrtek 3. ledna 2013 ve 23:25® sidla
sidla

Fellix> ryby tam jsou, co chceš vědět?

Čtvrtek 3. ledna 2013 ve 21:15® Fellix

Zdravím, chtěl bych si letos vzít místenku k MP na Moravu 12 A, tak mě zajmá chodí tady někdo na štěrkáč do otrokovic ?? pokud ano jak to tam vypadá s rybama .. díky za dopověd.

Úterý 11. prosince 2012 v 18:58® sidla
sidla

Bulb> nevím co je u tebe pískovna, ale pokud myslíš dvě největší vody napajedla-spytihněv tak to menší rozlohou je otevřené na volné ploše, do zužujících částí zamrzá,od pásu na druhou stranu, úplně úzká část bezedného je celá zatáhla. dnes jsem byl hodku zavláčet

Neděle 9. prosince 2012 ve 21:06® geni3ds

Bulb> určitě jsou, odpoledne jsem byl u Moravy 12 a ta je zamrzla taky. Stoják bude určo taky zamrzlý

Pátek 7. prosince 2012 v 15:21® Bulb

Zdarvím, nevíte jak jsou na tom pískovny v napajedlích, jestli jsou zamrzlé nebo ne? Díky za info

Pátek 9. listopadu 2012 v 10:35® geni3ds

osprey> Dík za info, chytal jsem do roku 1993 a s rybařením začímám v podstatě od začátku ( nezbyl mě žádný cajk, vše letělo do háje při povodních v r. 1997)proto zjištuji informace co koupit, jakou gramáž ( každý výrobce to má jinak)atd..Vyz­koušet to zatím nemůžu neboť povolenku si budu vyřizovat až od nové sezóny. Jo a patřím do kategorie „cestářů“ :-))

Čtvrtek 8. listopadu 2012 ve 13:01® osprey
osprey

geni3ds> Ono je to jednoduché – budeš nahazovat do takového proudu a za takového stavu vody, aby to šlo. A neboj, ono to půjde.

Na to, abys to fláknul za vyššího průtoku přímo do proudnice, budeš asi potřebovat delší a silnější prut. Ale ber to tak, že jedna kategorie lidí hledá cesty, druhá problémy. Doporučuju jít a zkusit to. Na Moravě jsem porůznu chytal asi 3 dny a není to těžká voda. Nešetři krmením. Jestli nahodíš krmelec a necháš ho tam dvě hodiny ležet, moc ryb si nestáhneš.

Úterý 6. listopadu 2012 ve 20:07® geni3ds

Zdarec, máte někdo s zkušenosti s feederem na Moravě v okolí Otrokovic? Chci začít s feederem a zajímalo by mě, jestli mě do začátku bude stačit prut s max. zátěží 70g ( Rovex Avon Quiver 40–70Gg)??? Není to málo do proudu Moravy???? díkec za odpověď a Petrův zdar!

Neděle 7. října 2012 v 19:15® spike-cz
spike-cz

Zdravím chlapi. Chodí tu někdo na revír starý rybník (Štítary) – soukromák u Vranovské přehrady? A nebo i samotná Vranovská přehrada? Budu tam teď asi týden pobývat, tak bych přivítal jakékoliv použitelné info o braní ryb. Jestli má smysl si na cestu přibalit feedery nebo ne. Předem díky za reakce.

Sobota 8. září 2012 ve 20:40® Donald
Donald

Zdarte lidi. Tak jsem se předevčírem stavil po 2 letech na Dřevce. Za 15 min chytání lopaťák 52 a kapr 47 :-) . Dnes závody ve Kvasicích – bílá ryba 211 cm. Na 3tí místo bylo třeba aspoň 224, takže nic :-(( . Ale týpek to vyhrál s „kapříkem“ 90 cm. Jen ho nevážili. Pustili ho dřív, než donesli váhu.

Pátek 7. září 2012 ve 14:09® denyg
denyg

nm: Zdar Miro, mám nefunkční telefon a všechny kontakty v něm, pochybuju, že se z reklamačky vrátí s nima … Mohl bys mě aspoň napsat nebo cinknout? Číslo mám pořád stejné… Díky moc

Tento příspěvek byl editován 7.9.2012 14:10:04 uživatelem denyg.
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...