Chytej.cz

Začínáme rybařit

V diskuzi je 2.744 příspěvků, z toho 2744 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky:   92 91 90 ...
Neděle 11. února ve 22:59® AdamS

Ahoj, omlouvám se za blbej dotaz, ale chtěl bych se zeptat co všechno spadá pod číslo rybářského lístku. V mém případě je to psací R, šest čísel a jeno písmeno abecedy. Považuje se to celé jako číslo lístku, tudíž R111111X?

Neděle 20. srpna 2023 v 18:20® Tomáš.H

Dobrý deň, chcel by som vás požiadať o pomoc s navijákom. Mám taký problém že spodná čast silona sa my žačala ako keby povolovať a neviem ako to opraviť.

foto/diskuze/zaciname/2023/th-img132221.jpgfoto/diskuze/zaciname/2023/th-img132222.jpg
Pondělí 31. července 2023 v 9:02® MíšaMíšaŠt

Kris ta> Velmi doporučuji značku Mivardi, je kvalitní a vydrží- nepatří také mezi nejdražší značky na trhu. Já osobně jsem první začal splávkem, ale pak se to rozjelo a teď mám věcí plno.Hodne štěstí s rybařinou.

Pondělí 31. července 2023 v 8:58® MíšaMíšaŠt

OK, děkuji za informaci, alespoň nebudu mít problém

Pondělí 31. července 2023 v 6:31® ladamaj
ladamaj

MíšaMíšaŠt> podle rybářského řádu vžádném případě

Neděle 30. července 2023 v 9:31® MíšaMíšaŠt

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu jako vezírek využít i síťovku nebo takové ty ,,děravé" pytle na brambory, ořechy atd. Velmi by mi to pomohlo, takže děkuji za odpovědi.

Neděle 30. července 2023 v 9:31® MíšaMíšaŠt

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu jako vezírek využít i síťovku nebo takové ty ,,děravé" pytle na brambory, ořechy atd. Velmi by mi to pomohlo, takže děkuji za odpovědi.

Pondělí 12. července 2021 v 10:56® Kris ta

Zdravím, můj muž je vášnivý rybář a já jsem se rozhodla, že si nějaké to náčiní taky pořídim a začnu se učit. Můj chlap si nemůže vynachválit značku Mivardi. Co si o tom myslíte? Já jsem i našla tady: slevovykupon.net slevu přímo na Mivardi, tak že bych to využila. Ale není to do začátku zbytečné? Děkuji za rady a postřehy.

Čtvrtek 10. června 2021 v 0:09® guineu
guineu

Zdravím ve spolek, našel by se parťák na rybolov kolem 30let (vrstevník)? Chodím o vikendech na ostrov Štvanici, k Palmovce na slepe rameno, do Černošic na Berounku a do Hostivic na rybník Skála.

Čtvrtek 10. června 2021 v 0:04® guineu
guineu

Pumpar> Hoj hoj, v okoli Palmovy se dá jít k Rokytce na slepe rameno Vltavy.

Pondělí 11. ledna 2021 ve 20:01® lenka012

Ahoj, chci se zeptat, máte nějaké typy na dobrá místa kolem Liberce? Jedu s přítelem v květnu do treehouse. Je to vášnivý rybář, tak by měl určitě velkou radost, kdybych mu dopřála chvíli u vody. Nejčastěji chodí na přívlač, ale nepohrdne víceméně ničím. Omlouvám se, jestli je tento dotaz hloupý, ale já tomu moc nerozumím.

Tento příspěvek byl editován 14.1.2021 23:03:07 administrátorem mikuláš.
Čtvrtek 7. ledna 2021 ve 23:33® Teryndy
Teryndy

Chodíte rádi na ryby ,ale nechodíte rád /ráda/ sám. Zkuste zde najít kamarády nebo kamarádky pro společný rybolov. A když rybky neberou tak si můžete trochu poklábosit. Zanechte zde Vaše jméno váš věk, revíry kde chcete lovit a kontakt na vás stačí e mail nebo telefon a pak již zbývá domluvit se spolu a hurá k vodě. Přeji ať vám ryby berou a najdete nové spolu lovící parťáky.

Tento příspěvek byl editován 7.1.2021 22:34:17 uživatelem Teryndy.
foto/diskuze/zaciname/2021/th-img131072.jpg
Čtvrtek 7. ledna 2021 ve 23:31® Teryndy
Teryndy

Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit kde bych našel MS kraji rybníky kde platí Pstruhová povolenka. Děkuji

Neděle 22. listopadu 2020 ve 21:33® Bohunka012

Jsem manželka vášnivého rybáře, tak se snažím taky se něco naučit, abych mu udělala radost. Manžel loví hlavně přívlačí, ale občas samozřejmě zkusí i něco jiného. Třeba na Vánoce kapry :-D ! Jinak většinu svého vybavení na přívlač pořizuje tady.

Pondělí 8. června 2020 v 16:00® Pumpar

Dobrý den Může mi někdo poradit kam zajít na ryby v okolí Palmovky. Předem Vám děkuji Pumpař

Pondělí 8. června 2020 v 10:44® guineu
guineu

Zdravím, nějakej rybář s RL, přibližně můj vrstevník (cca 30 let), pražák z okolï palmovky nebo holešovic… Jit lovit na Vltavu (slepé rameno u palmovky) popřípadě někde na Rokytku? Zatím nemám RL.

Středa 27. května 2020 v 15:23® sunet

Franta123> Určitě jde, jen budeš muset použít vlasec o velmi malém průměru, 0,10 mm a menší. Každopádně zde existuje sekce v Encyklopeidii montáže pro lov na boilies, doporučuji nastudovat: https://www.chytej.cz/…ove-montaze/

Čtvrtek 14. května 2020 v 18:22® Franta123

dobrý den, jsem začátečník a chytám kaprovité ryby. Je možné udělat kvalitní návazec na boilies z vlasce? předem děkuji za odpověď pokut možno co nejrychlejší

Pondělí 6. dubna 2020 v 19:05® Rencal

Dobrý den,jsem úplný začátečník a potřebují poradit ohledně navázání prutů.Chodím na ryby jen když mám čas a jdu si hlavně odpočinout.Proto potřebuji něco nejjednodušší­ho.Někde jsem viděla tento typ viz.priloha,ale nevím zda to může být.moc děkuji za rady.

foto/diskuze/zaciname/2020/th-img130682.jpg
Neděle 13. října 2019 v 6:02® lenka80

Ahoj

Tento příspěvek byl editován 13.10.2019 06:03:09 uživatelem lenka80.
Středa 7. srpna 2019 v 11:54® Plavčík

Děkuji. Okouna poznám jen s bílou rybkou mám problém, rozeznat malé rybky například proudnika Jesena.

Neděle 4. srpna 2019 v 8:20® Bořík

Plavčík> okoun říční má zákonnou míru,tak nenastražuj menšího, to bys měl problém

Pátek 2. srpna 2019 v 11:00® Plavčík

matx> Děkuji. Rád bych chytal tak, aby jsem vše měl podle řádu.

Pátek 2. srpna 2019 v 8:58® matx
matx

Plavčík> rybičky co nachytaš určitě zapisovat nemusíš. pokud nebudeš chytat např. na lína. a co ti prodají tak na to určitě chytat můžeš.

Pátek 2. srpna 2019 v 8:10® Plavčík

matx> Moc děkuji.Musím nachytané rybičky zapsat? Je možný i okoun jako násada. Jak je to s rybičkami, které koupím v rabářkých potřebách. mohu je použít , abych nepřišel o povolenku. Díky za radu.

Čtvrtek 1. srpna 2019 v 17:51® matx
matx

Plavčík> ahoj. jde o to jak budeš chytat. rozhodně ouklej, plotice, perlin. když chytam na živou tak perlin, plotice. když na mrtvou tak mám rád ouklej. dobře je i použít rybu která se v daném revíru vyskytuje.

Čtvrtek 1. srpna 2019 ve 13:57® Plavčík

Prosím, můžete mě poradit jakou rybičku mohu dát na dravce, abych neudělal chybu.

Děkuji

Středa 23. ledna 2019 v 6:21@ Denisák

Moc děkuji :-)

Úterý 22. ledna 2019 ve 21:45® sunet

Denisák> Ahoj, stačí ti jen jedna, záleží jen na tobě, kterou si pořídíš.

Úterý 22. ledna 2019 ve 20:31@ Denisák

Takže příští rok si pak můžu zaplatit pouze už tu pstruhovou a nebo budu muset zase obě?.. :-) snad nevadí,že se takhle vyptavam.. Nějak v tom mám bordel :-) ;-)

novější starší
Stránky:   92 91 90 ...