Chytej.cz

Vysočina

V diskuzi je 295 příspěvků, z toho 295 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 24. prosince 2009 v 17:22® HaD
HaD

Nejrozsáhlejší ATLAS RYB na československém internetu!

Po dlouhých přípravách jsme zavedli novou rubriku „Atlas ryb“ z pera M. Horáčka – Ospreye, který naleznete v záložce „Encyklopedie“. Mělo by se jednat o nejrozsáhlejší dílo na československém internetu a budeme jej nadále rozšiřovat. Současně s Atlasem ryb mírně „faceliftujeme“ design serveru s důrazem na vyniknutí obsahu a příjemnějšího pobytu u nás.

Hezké vánoce!

tým CHYTEJ.cz

Neděle 29. listopadu 2009 ve 12:40® Mirus
Mirus

milha.MH > promiň že píšu tak pozdě dlouho jsem tu nebyl :-) . Chytám hned pod garážema na soutoku řeky s tím náhonem, bo co to je :-) . Jinak největší úspěchy s parmami mám za zvedlý,přikalený vody a na masňáky :-)

Středa 28. října 2009 v 19:11® Nikoš
Nikoš

Koukám, že to tu opět nějak usnulo :-(( Jak vám jdou kapři po vysazení? Já byl dneska zkusit Hybrálec a total propadák. Kapři vůbec nejdou, jen dorostenci kolem 35 cm a spousta, spousta cejnů… :-(( Zajímalo by mě, jak to vypadá na ostatních revírech?

Sobota 24. října 2009 v 19:05® Nikoš
Nikoš

Ahoj, tak jsem si dnes připsal na seznam chycených ryb další druh… :-) Vyrazili jsme s kámošem na Jestřabice s cílem chytit svého prvního jesetera. I přes nepřízeň počasí a nájezdům neuvěřitelného množství cejnů se podařili 3 jeseteři. 103, 80 a 70 cm. Ten největší už krásně bojoval, takže rukavice je hozená a doufám, že se tam stihnu ještě jednou do konce sezóny otočit… Co vy chlapi? Jak jste dneska pochytali? Pochlubte se. Čau

foto/diskuze/vysocina/2009/th-img27375.jpg
Čtvrtek 22. října 2009 ve 12:11® Nikoš
Nikoš

Nazdar chlapi,

tak jak to jde? Minulý víkend jsem se nedostal k vodě, tak to chci tento víkend napravit. Nemáte někdo nejnovější info od vody, kde ještě berou kapři?

Úterý 13. října 2009 ve 21:12® kaprnak
kaprnak

Ahoj v nedeli jsem vysel k nam na reku v Brtnici na stiky a zadarila se pekna zubata 72cm je to moje zatím nej z naší řeky samozřejmě šla zpět do vody

Úterý 13. října 2009 ve 12:40® Salmo
Salmo

Nikoš> Chcíplý to tady je… Fotku bych sem klidně hodil, kdybych nebyl nemocnej a neležel jsem doma. Jinak k tomu vysazování, slyšel jsem, že se teď hájí pávov, ale nevím, jestli je to pravda…

P.S. Gratuluji k tý mořský příšeře :-)

Pondělí 12. října 2009 ve 20:44® Nikoš
Nikoš

Sakra chlapi, tady je to nějaký chcíplý. To všichni sedíte na rybách, že sem nikdo nestrčíte nos? Tak se pochlubte a hoďte sem nějakou fotku z končící sezóny a svěřte nějaký ty plány, kam by se tady u nás dalo ještě zajít si pěkně zachytat. Nemáte někdo info o vysazování, jak to kde probíhá a jaký dávají ryby???

Sobota 10. října 2009 ve 23:57® milha.MH
milha.MH

Nikoš> zdar,pěknej ulovek,byl jsem teď 3× na parmě,viděl jsem jí,ale nechytl jsem žádnou.Jen kapry,cejny,os­troretky atd…

Sobota 10. října 2009 v 18:19® Nikoš
Nikoš

Nazdar, tak jsem se vrátil z teplých krajin a přemýšlím, kde odsolit vercajk… :-) Jak to prosím vypadá s parmama na ji9 a 10? Berou? Tady posílám fotku své nejnovější a asi nejkrásnější trofeje, tarpon 116 cm. 30 minut naprosto krásnýho a tvrdýho boje…

foto/diskuze/vysocina/2009/th-img27124.jpg
Úterý 29. září 2009 ve 21:07® back-woodsman

Feeder, tak tohle plave v Dolním brádle. Od rána 6:00 do 19:00 podvečer. Pro mou zábavu a pobavení ostatních. :-) Někteří (masařky) tam seděli od rána, snažili se a nic. :-) Nechci nikoho odsuzovat ale jak zjistí někteří že byly někam vysazeny ryby tak hned tam běží a za patama se jim jen práší, jsem si tam připadal jak na závodech. :-) Jezdím tam pořád. Letos, po vysazení ryb na tomhle revíru, mě to celkem ale vzalo za srdce, co se tam s některejma rybama dělo. :-((

Tento příspěvek byl editován 29.9.2009 21:12:43 uživatelem back-woodsman.
foto/diskuze/vysocina/2009/th-img26850.jpgfoto/diskuze/vysocina/2009/th-img26851.jpg
Pondělí 28. září 2009 v 9:14® milha.MH
milha.MH

Mirus> Nazdar parmaři :-) Na 9ce chytáš hned pod garážema nebo i níž? :-) Včera jsem si tam pěkně zachytal a je dost sucho,dnes možná taky vyrazím :-)

Pondělí 14. září 2009 ve 22:07® back-woodsman

kaprnak> no jo no, teď už je voda kamaráde studená, já jsem taky lezl do řeky pro montáž, kterou mi tam nechal kapr zaseknutou o rákos, tak jsem si pro ni musel doplavat, ale to ještě bylo léto, tak to celkem šlo, akorát mě pak málem sežraly komáři

Pondělí 14. září 2009 v 9:15® kaprnak
kaprnak

no ja jsem si zrovna tu chřipku chytil kdyz jsem si pred tydnem lezl pro rapalu do vody a ted jen smutne koukam z okna a premyslim jak by bylo krasne u vody achjo

Neděle 13. září 2009 ve 23:12® back-woodsman

Ahoj všem, tak letní sezona nám utekla jako voda v řece a blíží se nám podzim a s tím i ochlazení. Tak jsem zvědav jak letos napodzim ty ryby půjdou.´Chystám se teď na menší výpravu, tak pak dám vědět jestli jsem si jel jen odpočinout od městského ruchu, nebo zachytat si. Každopádně, se budu snažit něco chytit, (doufám že ne jen chřipku :-) ). Tak lidi napište jak vám to jde a nejde. Petrův zdar. Josef

Čtvrtek 10. září 2009 v 15:34® back-woodsman

lojza> asi tak. to spíš to zkus někam na rybník, třeba pávov, nebo hybrálec 2, do těch tišin a pod stromy, jsou tam štiky, jinak já taky samý okouny chytil na řece

Středa 9. září 2009 ve 21:37® lojza
lojza

back-woodsman> kamos tam vytahnul jen dva okouny jinak jsme nic nechytli

Středa 9. září 2009 v 19:39® back-woodsman

lojza> Ahoj lojzo, tuhle jsem byl na přívlači od Zaječího skoku až po Pekelský mlýn. A nic. Nevím, tam kam jdeš Ty chodím na plavačku a celkem to jde. Ale dravce jsem tam ještě nezkoušel.

Pondělí 7. září 2009 v 19:42® lojza
lojza

zdadec lidi ja jsem jihlavak a zejtra se chystame na privlas od kauflandu k polensky skole nevite jestli to tam jde a co jinak dravci v jihlave

Neděle 6. září 2009 v 8:14® Robur
Robur

nevíte zda rostou houby, tedy na Vysočině nejlépe okolo Křižanova?

Pondělí 31. srpna 2009 v 10:37® Mirus
Mirus

Nikoš> Jojo na Jihlavě chytám odjakživa :-) … jinak abych se ti přiznal já na parmy vůbec nekrmím.. alespoň jsem to ještě nezkoušel, ale chci to v blízké době zkusit

Sobota 29. srpna 2009 v 10:44® Nikoš
Nikoš

Mirus> koukám, že máš tu řeku pěkně zmapovanou, fakt super… Jak jim krmíš? Mícháš na parmy něco speciálního?

Sobota 29. srpna 2009 v 10:43® Nikoš
Nikoš

milha.MH> Zdar, tento rok vůbec, nemám na ně vůbec čas… :-((

Úterý 25. srpna 2009 ve 20:44® milha.MH
milha.MH

Nikoš> Zdar,a jak Ti jdou na daleškách letos sumci kde?Mě teda vůbec,bojkovaná pod koněšínem jeden malej a pak pár malejch na přítoku na řece :-((

Neděle 23. srpna 2009 ve 22:37® Mirus
Mirus

Nikoš> Na Jihlavě 10 vím o parmách pouze v Příbyslavicích pod splavem :-) jinak v Třebíči je na Jihlavě 10 pouze jeden splav v Řípově a tam pokud vím parmy nejsou, nebo je jich tam málo :-) … v Poušově pod splavem jsou, ale ne v příliš hojném počtu jinak chytám skoro na konci města na Jihlavě 9 :-)

Neděle 23. srpna 2009 ve 20:03® Nikoš
Nikoš

brakýř> Přijde mi, že sumci jsou na Vysočině o ničem. Když už, tak Dalešky, ale žádná sláva to tam není.

Neděle 23. srpna 2009 ve 20:02® Nikoš
Nikoš

Mirus> zdarec, co parmy na Jihlavě 10, pod splavem přímo v Třebíči, tam nechodíš? Byl jsem tam jen jednou, ale bylo málo vody, myslím, že když tam valí voda, tak tam musí být parem dost.

Pátek 21. srpna 2009 ve 23:50® back-woodsman

Zdravím všechny rybáře. Podřeboval bych trochu pomoct. Píšu už nějakou dobu velký článek do rybářského časopisu o rybách a rybaření v čechách a na moravě. Chtěl bych vás poprosit o jaké koliv rady, typy a tryky které používáte při lovu na položenou a plavanou. Případné poznámky o rybaření zasílejte na email back-woodsman@seznam.cz. Předem děkuji za email. Joe

Středa 19. srpna 2009 ve 21:00® Mirus
Mirus

Zdravím dneska jsem zkoušel provláčet malej rybník v Rokytnici n.R , dopadlo poměrně úspěšně 2 štiky větší měla 60cm a okoun 27cm .. ná mé přívlačové poměry slušný :-D

Jinak parmy chytám v Třebíči na Jihlavě 9 :-) .. hodně záleží na místě.Vyhledávej proudné úseky s kamenitým, písčitým dnem :-) … jinak chytám je na bíle červy a na rousnice

Tento příspěvek byl editován 19.8.2009 21:01:17 uživatelem Mirus.
Středa 19. srpna 2009 v 15:54® back-woodsman

milha.MH> zdravím kolego, na parmy by Ti poradil Mirus, ten chytá na řece u Brancous, jestli se nemejlím