Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 2. ledna 2018 ve 13:17® rybicka2004

Ahoj rybari. Mam dotaz jak to delate kdyz vyplnujete sumar ulovku a nestaci vam kolonty od reviru. Ja mam soucet navstev reviru vetsi nez je pocet kolonek na povolence. Diky za rady. pavel

Pondělí 1. ledna 2018 v 16:18® HaD
HaD

P F 2 0 1 8 Drahé kamarádky, kamarádi, rybářky, rybáři! Přeji vám do Nového roku vše nej a především pevné zdraví. S ním můžeme takřka vše zvládnout sami. Rok 2018 bude možná zlomový, a to ve více oblastech našich životů. Pro rybáře i nerybáře ve volbě prezidenta, pro nás rybáře pak ve volbách našich představitelů v ČRS a MRS. Budoucnost je tak jen a jen v našich rukou a právě v roce 2018 ji můžeme zásadně ovlivnit na našich výročních schůzích. Přeji nám všem, abychom v roce 2018 „nezamrzli“ na místě, vykročili správným směrem a ještě jednou vám přeji pevné zdraví! Petrův zdar!

foto/diskuze/vseobecna/2018/th-img127976.jpg
Pondělí 1. ledna 2018 v 10:01® L.Vlha

Je to jednoduche na jaře komplet vypustit vystřikat vapkou a znovu napustit.Podle parametru koupit od oasi filtraci dodržovat ph a lit bakterie proti tvorbě řas a bude to o.k..Akorad ty kachny je dost velkej problem jaky koliv spusobem je odtamtut dostat protože kachna na jezirku je pohroma.

Sobota 30. prosince 2017 v 11:39@ Regina

Zdravím, hledám radu. Mám jezírko, hluboké, cca 20 m3. V létě okrasné, po zbytek roku hojně navštěvované kachnami činkami. Loni jsme ho na zimu dost vypustili–snížení hladiny asi 60 cm. Štěně tam nechodilo. Letos už tam chodil a pil z jezírka v létě. Získal nějakou chorobu – strašně se drbe. Máme za sebou všechna možná vyšetření u psího dermatologa, totální odčervování, boj s případnými blechami, atd. Další pes přišel před měsícem, nedrbal se, naučil se pít z jezírka a už se drbe úplně stejně. Nenapadá vás souvislost? A je-li můj dnešní nápad, že je to z jezírka na místě, jak ho vyčistit, jsou v něm lekníny…je zamrzlé…atd. budu vděčná za chytré rady. s díky

Úterý 26. prosince 2017 v 11:22® L.Vlha

Ahoj kamaradi rybaři.Mam na vas velkou prozbu jestli nemate někdo skušenost z rybařenim v zahraniči na lov muskalungi.Bliži se 40 a chtěl bych si nadělit zajezd achytit nakou trofej jestli mate nekdo skušenost prosim podělte se oni diky Lada.

Neděle 24. prosince 2017 ve 12:51® RKV
RKV

Přeji všem rybářům pohodové Vánoce a do nového roku hodně úlovku a mnoho krásných zážitků od vody

Tento příspěvek byl editován 4.1.2018 13:04:39 administrátorem HaD.
Neděle 24. prosince 2017 v 0:04® Scanix
Scanix

Všem přeji příjemné a ničím nerušené prožití vánočních svátků a samozřejmě pevné zdraví do nového roka, aby si mohli najít to své štěstí, třeba přijemnou chvilku u vody okořeněnou nezapomenutelnými úlovky ;-)

foto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127929.png
Pátek 22. prosince 2017 v 10:44® hraji
hraji

Přeji všem kolegům šťastné a veselé vánoční svátky v kruhu rodiny a v novém roce vše nejlepší

hraji

foto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127926.png
Pátek 15. prosince 2017 v 9:42® Stir1

Mobilní aplikace SmartCHYTEJ. Proč se neaktualizuje. Nestydí se server za to, že je pod tím podepsaný.

Čtvrtek 30. listopadu 2017 v 11:33® džigit

hraji> klasika,taková menší upoutávka na …
Je před Vánocema,tak to sem vykukové sázej ;-)

Čtvrtek 30. listopadu 2017 v 8:54® hraji
hraji

brumbalin> úplně jsem nepochopil, o co vám vlastně jde a co očekáváte od ostatních. Pokud bych měl soudit podle vašeho příspěvku, nejste žádný fanda do rybaření, nenašel jsme tam ani náznak nějakého zájmu, radosti a snahy si něco zařídit. Chodit na ryby z donucení, nebo protože si to přál někdo jiný, je špatně. žádnou velkou radost vám to nepřinese. Pokud chcete poradit, jak začít rybařit, pak by asi bylo dobré jít a opsat správně název toho prutu. A jako druhý krok bych doporučoval popřemýšlet o tom, jaký druh rybaření chcete přednostně provozovat, zda lov na stojaté vodě na položenou, nebo na feeder, nebo na řece. Každý způsob vyžaduje trochu jiné vybavení. Jinak se rozumné rady dočkáte asi těžko.

Středa 29. listopadu 2017 ve 20:38® brumbalin

Moc dlouho nerybařím, spíš začínám. Nedávno jsem dostal prut Capture Nano (názvem si teda nejsem jistej) a vůbec nevím, jestli je správnej, a co k tomu pořídit. Nikdy by mě nenapadlo, že se dám na starý kolena na rybaření. Ještě mám poukaz na boty (jsou nějaký speciální boty na rybaření? Poukaz je xxxx zaujalo by vás tam něco?) a pořádně jsem ani nezjišťoval, kde se zařizuje rybářskej lístek. No, dcera se teda předvedla, asi chce doma víc klidu. Ani neznám žádného rybáře ve svém okolí, tak se vůbec nebudu bránit osobnímu setkání, nebo kdyby mě někdo chtěl vzít sem tam sebou. :-))

Tento příspěvek byl editován 30.11.2017 10:34:24 administrátorem džigit.
Pátek 10. listopadu 2017 ve 23:40® Jarda Š.

678Albi> Žádnou velkou sběratelskou hodnotu to nemá, pruty Sol a navijáky Reex, obojí zn. Tokoz, patřily mezi nejběžnější, co se u nás prodávaly koncem 70. a začátkem 80. let minulého století. Tehdy tato sestava vyšla na méně než 200 Kčs.

Pátek 10. listopadu 2017 ve 23:23® Jarda Š.

Miloš21> Jak píše „hraji“, je to jinak na různých revírech a i v různých ročních obdobích, nejlépe je najít si někoho místního, kdo tam na to chytá, aby ti poradil.

Pátek 10. listopadu 2017 ve 14:01® hraji
hraji

Miloš21> na každé vodě je to jinak, to, co ti zde někdo doporučí, bez jakékoliv znalosti způsobu lovu, místa lovu atd. bude mít úplně stejnou hodnotu, jako když si něco koupíš a vyzkoušíš to sám. V obou případech není vůbec žádná záruka, že to bude fungovat.

Pátek 10. listopadu 2017 ve 13:59® hraji
hraji

HonzaRybář> kup si, co se ti líbí a co ti tvoje kapsa dovolí, na spaní u vody je to dobré dost.

Pátek 10. listopadu 2017 v 10:37® HonzaRybář

Používáte při lovu signalizátory? Teď, když je brzo tma už člověk splávek pořádně nevidí a občas se mi stane, že na stoličce trošku zaspím a ryba je v čudu :-D Tak se chci zeptat jestli to má smysl. Případně jestli byste mi nějaký model doporučili. Líbí se mi https://www.chytapust.cz/…300-Wireless a maximálně jsem ochotný investovat 800,–

Sobota 4. listopadu 2017 v 0:06® Miloš21

Zdravím vespolek, sháním odbornou radu od zkušenějších rybářů. Sám sice již nějaký ten pátek rybařím, ale zkušenosti stále ještě sbírám. Do teď jsem byl zvyklý rybařit klasicky na červy, kukuřici a podobné, ale chtěl bych zkusit něco jiného. Koukal jsem se na https://www.mrk.cz/diskuse.php?… ale opravdu se v tom nevyznám, nechci kupovat to nejdražší, i když to bude předpokládám asi nejlepší. Potřeboval bych doporučit, něco co bude kompromisem dobré ceny a odpovídající kvality…

Úterý 24. října 2017 v 19:57® mašety311
mašety311

ldave> Tuhle rybku jsem neviděl několik let.U nás na Brodečce jich bývali mraky.Jestli to máš na vysazení,zkus Třeboˇsko,tam se údajně vyskytují.Pokud je sháníš na candáty,nedělej to,ouklej je stejně dobrá,možná lepší.

Úterý 24. října 2017 v 17:10® ldave

Nevíte někdo kde sehnat slunky? Předem děkuji za odpověď.

Pátek 20. října 2017 v 11:30® mof243
mof243

Změní se denní doba lovu? https://www.novinky.cz/…-vagner.html?…

Čtvrtek 21. září 2017 ve 12:07® džigit

Mary> https://www.heureka.cz/?…

Čtvrtek 21. září 2017 ve 12:02® džigit

Mary> Ahoj Mařenko,motorů je celá řada.Já svůj mám,takže novinky nesleduju,ale sáhnul bych asi po osvědčené značce Minn Kota endura 34 C2
A kdyby finance dovolily,tak Torgeedo :-))

Tento příspěvek byl editován 21.9.2017 12:04:59 uživatelem džigit.
Středa 20. září 2017 ve 22:37® regulus
regulus

678Albi> nechci ti brát iluze, ale nepřijde mi, že zrovna tohle je historickej kousek. Samozřejmě je (něco už pamatuje), ale pod tímto pojmem bych si představoval něco trochu dost jinýho.
Jak psal kolega, vypadá to, že je prut i naviják v dobré kondici, ale cena je asi fakt trochu za čarou. Je ovšem taky pravda, že každé zboží má svého kupce.
Rozhodnout se musíš sám.

Středa 20. září 2017 ve 22:35® jepice-zruseno

678Albi> jsou v nádherném stavu. Těžko říct, zda je cena adekvátní, od dobrého známého bych čekal lepší nabídku…

Středa 20. září 2017 ve 21:33® Mary
Mary

džigit> Nazdar, a jaký motor by jsi doporučil na loď 2,70m Raptor?

Úterý 19. září 2017 v 19:13® Nils Master
Nils Master

678Albi> 2000 bych řekl těžce nadhodnocený… max 1000

naviják je Rexík a prut ten klasickej Tokoz. sice vypadají fakt hezky a nově ale ta cena je přehnaná…

Tento příspěvek byl editován 19.9.2017 19:14:47 uživatelem Nils Master.
Úterý 19. září 2017 v 17:35® 678Albi

Dobrý den,potřeboval bych radu od odborníka. Již delší dobu přemýšlím o koupi nějakého historického kousku a nyní mi známý nabídl tento prut s navijákem(viz. přiložené foto) za 2000kč. Zajímal by mě váš názor na tuto koupi a zda by ste mi mohli poskytnout kterékoliv informace o tomto prutu s navijákem. Předem vám moc děkuji za odpověď Petrův zdar

foto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127204.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127205.jpgfoto/diskuze/vseobecna/2017/th-img127206.jpg
Neděle 17. září 2017 ve 23:05® jepice-zruseno

džigit> tacháč jsem měl kdysi na silničce a cestou z domova ukazoval přes 30 a cestou zpátky po vejletě a dvou pivech 19 a tak jsem ho radsi sundal. :-D

Sobota 16. září 2017 v 8:57® džigit

jepice> sedni na kol s tacháčem a šlápni na těch patnáct,možná budeš překvapen ;-)