Chytej.cz

Slovensko

V diskuzi je 1.090 příspěvků, z toho 1090 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky:   37 36 35 ...
Čtvrtek 4. července 2019 v 11:07® GEERS CZ
GEERS CZ

Kapři na Oravské přehradě den před zahájením lovu 2019.

foto/diskuze/slovensko/2019/th-img130048.jpg
Středa 27. ledna 2016 v 0:10® mart1k

lunimus> dik za info aj tebe

Pondělí 28. prosince 2015 ve 14:57® Stickler
Stickler

Zdravím miestne SK jadro :-) .

Čtvrtek 8. října 2015 ve 12:32® lunimus

mart1k> Ahoj. Odpovedám síce už na dosť starý dotaz, ale v BA majú balzu v každom modelárskom obchode. Dajú sa zohnať nie len rôzne hrúbky, ale aj hustoty. Ak niečo nemajú práve skladom, radi objednajú. Čo sa týka lipy, tak tuším v slovnafte je jedna predajňa s drevom, kde majú rôzne dreviny. Keď už ale chceš zohnať lipu, prečo sa nepozrieš po dreve z ihličnanov? to zoženieš celkom ľahko a predpokladám, že to chceš na woblery, tak takéto drevo je tiež použiteľné :-)

Pondělí 27. dubna 2015 ve 21:26® mart1k

LuboO> dik za info

Pondělí 27. dubna 2015 v 9:27® LuboO
LuboO

mart1k> v BA obchody nepoznam, neviem, kde su nejake modelarstva, ale urcite, aj ked nebudu mat, tak ti to objednaju. Len si daj pozor na hustotu, lebo maksia sa lahsie vyrazeva, ale treba viac tvrdit. U nas (ZV) maju, a v tych PN tiez. Ti maju aj e-shop.

http://www.modelhobby.sk/…alzove-listy

Neděle 26. dubna 2015 ve 22:36® mart1k

LuboO> no pozeral som ze avione nejaky je, tak tam asi skocim, a v inych obchodoch nevies ci to maju? dik

Sobota 25. dubna 2015 ve 23:26® LuboO
LuboO

mart1k> najlepsie v modelarskych potrebach, v BA ich budete mat dost, ja som kupoval najcastejsie v Piestanoch. Hovorim o balze. Lipove netusim, ale asi len zohnat lipove polienko a nastiepat a nechat ususit…

Sobota 25. dubna 2015 ve 22:53® mart1k

caute, chcem sa spytat kde by som na SVK kupil balzove drevo alebo lipove? dik

Středa 15. dubna 2015 v 7:38@ Palivec

No, pěkně jsem se dostal s reakcí na 2 roky starý dotaz.

Úterý 14. dubna 2015 v 17:12@ Palivec

billy717> Teď jsem si uvědomil, že tvoje otázka se možná netýká vyrovnávačky, ale pstruhového úseku Váhu od vyrovnávačky v Bešeňové po Jamborův práh v RK. Musíš se vyjadřovat přesněji. Už mne to nebaví.

Úterý 14. dubna 2015 v 17:08@ Palivec

billy717> Pro neznalého terénu bych radil vtok potoka u mostu v obci Vlachy. https://goo.gl/maps/D0qMF ¨ Nebo u hráze vyrovnávačky (musíš do Bešeňovej, tam vystoupat na hráz – pozor je tam železniční trať na Košice a zase dolů). https://goo.gl/maps/Ocwrr

Co ti skutečně nedoporučuji, je lézt kdekoliv k vodě. Pokud to neznáš, budeš od bláta až za ušima a budeš mít před sebou plytkou vodu, ke které se ani nedostaneš.

No a z technik funguje muška i přívlač. Pokud nemáš zkušenosti a techniku potřebnou k lovu muškařením na stojáku, tak to ani nezkoušej. Dej se na přívlač, rotačka, vobler, gumy (nymfy…). A nespleť se – je to chyť a pusť.

Čtvrtek 11. září 2014 ve 14:26® xtomik007

TimCi> ahoj ja som z KE

Pátek 5. září 2014 ve 13:59® lunimus

TimCi> Ak sa nemylim, tak TOMMY CATFISH je z KE :-)

Pátek 22. srpna 2014 ve 14:43@ TimCi

Kto je z KE? lebo ja som tiež z KE :-D

Pátek 7. února 2014 ve 13:36® lunimus

ani nie že zaspalo, ale ani nie je moc o čom písať práve do tejto sekcie … Na chytej.cz je len málo slovákov a jeden j z BA, druhý z KE – opačné konce republiky … čokoľvek si chceme o rybách povedať vyriešime skôr v iných sekciách, ako v regionálnej diskusii :-)

A chalani, čo sú relatívne blízko, sme dávno v kontakte a spoločné rybačky dohadujeme cez telefón :-)

Čtvrtek 6. února 2014 ve 14:47® igorvesel
igorvesel

spí zimným spánkom

Pátek 17. ledna 2014 v 17:11® igorvesel
igorvesel

Slovensko nejako zaspalo!!!

Úterý 30. července 2013 v 18:43® billy717
billy717

Nazdar chlapi, bol z vás niekto na pstruhoch v Bešenovej? Chystám sa tam prvýkrat, máte nejaký tip ako na ne? Vďaka :-)

Čtvrtek 25. července 2013 ve 20:31® el Bandi

Bedrun> ahoj citam tvoj prisevok z ledna. len tolko info. ani v madarsku nie je problem v kazdom ryb.obchode kupis povolenku staci o.p alebo pas. tu v ostrihome oproti sturovu si zakupilo mnoho sturuvcanov aj celorocne povolenky. cca 8000ft/rok. ale je tu do vzdialenosti 20 km asi 50 sukromakov cca 3500 ft/ den ale super zarybnene. o.i moj bracha ma to na sutoku hrona a dunaja k prenajmu chatu pre 5 rybarov k dispozicii cln motor vabnicky na lov sumcov.zatial tolko.cau

Tento příspěvek byl editován 25.7.2013 20:33:16 uživatelem el Bandi.
Sobota 20. července 2013 ve 21:07® igorvesel
igorvesel

slunce3> Ahoj,skús chytať na sumčie pelety. Ale pred lovom musíš snimi vnadiť.

Sobota 20. července 2013 ve 21:04® igorvesel
igorvesel

Zdravím Vás všetkých rybárov. Hladám kamarátov rybárov.

Pátek 28. června 2013 v 10:08® lunimus

TOMMY CATFISH> Nápad dobrý, ale len dovtedy, kým nepríde kontrola … Kolok je zákonom chránený :-)

Čtvrtek 27. června 2013 v 18:35® TOMMY CATFISH
TOMMY CATFISH

slunce3> zabi ho a nechaj na hákoch a už len dolož ďalšie nočňáky a máš postarané pochúťka ako sa patrí :-)

Středa 19. června 2013 v 15:50® HaD
HaD

slunce3> pochybuji. Jen snad změna místa nebo nástrahy

Středa 19. června 2013 ve 12:23® slunce3
slunce3

Pomooooooc! Poraďte! Chytám na Malom Dunaji najradšej na ťažko a červy.. ale posledné 2 roky mi tam všetko žerú kolky, nechcem ich už mať na háku určeného pre sumca, nepomáha ani podvodný plavák, vždy sa tam nejaký vtrie a nerobí im problém ani iveľký hák si narvať do papuľky, na to aké sú malé teda klobúk dolu ale už ma to fakt začína vytáčať. A potom si ubližujú, nevravím o tom že keby to videl porybný asi ho trafí… ale ja to fakt nerobím naschváľ.. kam dojdem tam sú. Tak nech mi nikto nevraví, že sú tak strašne ohrozený…

Takže akú alternatívu na červy na ťažko použiť aby som ich eliminovala? Podotíkam že už som ich mala aj na trojháku na podvodnom…

Úterý 26. března 2013 v 17:17® Venca Zelenka
Venca Zelenka

lajči> Jo ten odkaz už studuju, už ho tu dával Regulus- akorát se mi blbě zobrazuje rybářský řád s popisem revírů v pdf

Úterý 26. března 2013 v 11:53® lajči
lajči

Na tomto odkaza sú kontakty na jednotlivé organizácie http://www.srzrada.sk/index.php?…

v každej si môžeš kúpiť hosťovačku, ale presné info dostaneš, ak si do hociktorej zavoláš. V prvom rade musíš mať štátny rybársky lístok zakúpený na hociktorom obecnom úrade ( bez neho sa nepohneš podobne ako u Vás a samozrejme musíš byť organizovaným rybárom, čo predpokladám si), no a potom Ti predajú hosťovačku. Určite by som to neriešil celoročným lístkom, to by som musel byť na hlavu. Napíš na ktorých úsekoch riek chceš loviť a podľa toho zistíme ktorej MO daný úsek patrí a v tej si potom zakúpiš papiere.

Sobota 23. března 2013 ve 22:51® LuboO
LuboO

Venca Zelenka> posli mi do osobky mailovu adresu, poslem ti to mailom

Tento příspěvek byl editován 23.3.2013 21:52:27 uživatelem LuboO.
Sobota 23. března 2013 v 16:26® Venca Zelenka
Venca Zelenka

LuboO> No potřeboval jsem si pročíst rybářský řád, jaké jsou doby hájení, kdese nachází jednotlivé revíry, jestli na daném revíru nejsou nějaké omezení nebo vyjímky atd. ať vté daleké cizině neudělám nějakou ostudu nebo průser :-) ať si můžu všecko najít v mapách a nějak to naplánovat.

novější starší
Stránky:   37 36 35 ...