Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.121 příspěvků, z toho 1121 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 7. dubna 2016 v 10:28@ Iris17

Dobrý den, prosím moc o radu, ráda bych přítelovi k narozeninám zařídila dárek co se týká rybaření. Je to jeho sen, chytat, zároveň si odpočinout někde v přírodě, jen bohužel nemá s rybařením žádné zkušenosti a já také ne. Proto prosím o radu, kde a co mám koupit, jestli je potřeba všude rybářské povolení a tip kde může rybařit. Jsme z okolí Kladna. Děkuji předem, Iris

Úterý 5. dubna 2016 v 19:00® Bořík

petice pro naši starou dobrou Berounku: http://www.naseberounka.cz/

Čtvrtek 17. března 2016 ve 12:49® listr

ahoj, dotaz počasí jako dmesk vs. počasí včera ??

Pátek 11. března 2016 v 17:26® listr

ProtonXx> bohužel jsem si to přečetl až teď :/

Úterý 8. března 2016 v 15:04® ProtonXx

listr> Někdo dnes na ryby Praha?

Pondělí 7. března 2016 ve 13:35® jepice-zruseno

Pokud chceš závodit v přívlači za Prahu, sleduj akce na http://www.rybsvaz.cz/?…

19.6. je přebor Prahy, až budou propozice, přihlaš se. závodnic v Praze nyní mnoho není, je celkem velká šance na účast na MČR.

Neděle 6. března 2016 v 15:03® Ivah

Ahoj, v rybaření jsem úplná začátečnice – loňský podzim byla moje první „rybářská“ sezóna. Chtěla bych vyzkoušet závody – přívlač nebo položenou. Výbavu mám komplet,ale ráda bych se přidala ke zkušenější rybářce. Nemusí to být jen na závody, vyrazím ráda i jen tak k vodě. Kdyby některá z Vás měla vedle sebe místo ozvěte se :-)

Neděle 28. února 2016 ve 13:52® listr

ahoj, je mi 22 a zacinam s rybarenim kdyz jsem byl dítě tak jsem chytal vzdycky s rodici na dovolene a rikal jsem si ze se k tomu vratim bohuzel o tom vim tolik asi jako sheldon o sarkasmu neco mam samozdrejme nacteny a nakoukany ale z knizky se to clovek nenaučí najde se tu nekdo kdo by byl ochotny nekdy se mnou zajit k vode a ukazat jak na to zajímá me hlavně chytání na těžko plavana a privlac. PS povolenku a vybavu samozdrejme mam nastrahy jsou na mě Diky za odpovedi Listr

Neděle 10. ledna 2016 v 10:53® zdenekjares

ahoj rybáři.kde se dá v libni či holešovicích chytat,myslím řístupnost k vodě?DÍK ZDENDA

Pondělí 4. ledna 2016 v 18:27® jepice-zruseno

JH.Seminko> Ryby tam samozřejmě jsou, jen je potřeba, jako všude, zjistit kde berou za jakého období. Také záleží, co chceš chytat. Na Berounce je spousta míst, která jsou dobře dostupná vlakem, relativně dostupný tak máš i revír Vltava 7 s celoroční přívlačí (byť je to zde dost náročné), na Vltavě pod soutokem s Berounkou se chatají na podzim okouni z dálky na gumu. Bývají tam uloveni i velcí sumci na rybičky. Výchozí místo na ryby je to relativně dobré, záleží ale na tobě, co chceš chytat a jak.

Sobota 2. ledna 2016 v 16:40@ JH.Seminko

Dobrý den, chtěl bych se zeptat chytá zde někdo na soutoku Vltavy a Berounky? Dá se zde něco chytit nebo je to tam ztráta času jak mi řekl rybář, kterého jsem tam potkal? Nedávno jsem se nastěhoval do Prahy, tak tu žádné revíry neznám. Bohužel nemám auto, tudíž bych upřednostnil dostupnost MHD. Nebo kdyby mi někdo mohl dát typ, kam to jít zkusit, budu moc vděčný. :-) děkuji předem za odpověď, ať se v Novém roce daří! :-)

Středa 25. listopadu 2015 v 10:23® malamut
malamut

Jarda Š.> tak to jsem blbě pochopil ten prvotní příspěvek, přišlo mi to jako povolení celoroční přívlače, takže omluva, pokud jsem se někoho dotkl.

Středa 25. listopadu 2015 v 0:58® Jarda Š.

Pawell> Ano, je to jak píšeš, jde o to, že byl odstraněn celoroční zákaz přívlače, který platil na některých podrevírech (stojácích) ÚSMP.

Neděle 1. listopadu 2015 ve 20:32® jepice-zruseno

Pawell> Je to tak jak píšeš. Změna bližších podmínek lovu u těchto revírů bude platná od 1.1.2016, zákon v oblasti hájení dravých ryb ale zůstane i nadále v platnosti.

Středa 28. října 2015 v 17:05® Pawell

Mám dojem, že to ustanovení o odstranění celoročních zákazů lovu ryb přívlačí neznamená povolení vláčky po celý rok (s výjimkou Vltavy 7), jak si někdo vysvětluje. Jde o to, že na řadě pražských revírů (hlavně na nádržích) bylo chytání na přívlač zakázáno. Toto nové ustanovení si vysvětluji tak, že se bude moci na přívlač chytat všude, ale v zákonném termínu od 16.6. do 31.12. jako všude jinde, a ne tedy celoročně.

Pátek 23. října 2015 v 18:53® malamut
malamut

jepice> celoročně? Vláčkaři zřejmě přesvědčili ÚS města Prahy, že ryba se nejlépe chrání zvýšeným rybářským tlakem na ní. Nebo že by lobby výrobců vláčecích nástrah a jejich prodejci? Konečně, když jde o byznys, musí jít ryba stranou.

Úterý 4. srpna 2015 ve 20:54® Didánek

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte někdo jak to vypadá na Berounce 1 pod mostem mezi Mokropsama a Všenorama po tom bagrování. Díky

Tento příspěvek byl editován 4.8.2015 20:55:27 uživatelem Didánek.
Úterý 28. července 2015 v 9:37® jepice-zruseno

Hony> Mám pocit, že je to jedno, když se všude chytá na rybičku.

Pondělí 27. července 2015 v 18:10® Hony

To je v háji, to už v Praze nebudou žádný dravci.

Sobota 25. července 2015 v 15:19® jepice-zruseno

http://rybaripraha.cz/…a-mlad-ryb-e

„ze všech pražských revírů byly odstraněny celoroční zákazy lovu ryb přívlačí“ (od 1.1.2016)

Pátek 29. května 2015 ve 13:09® skwor
skwor

Tooo3mas> Doksy jsou otrávený.

Čtvrtek 28. května 2015 ve 21:21® fila
fila

Petas> jojo..uz sem to tak nejak zjistil.Budu si muset zvyknout.

Čtvrtek 28. května 2015 ve 12:33® Petas
Petas

fila> na B01 ani klidné místo nenajdeš, stejně tak na B02. Je to moc u města. Vyplatí se vyjet dál a i tak musíš mít štěstí.

Sobota 23. května 2015 v 19:22® fila
fila

Zdar.Je tady nejakej sumcar co chyta na Berounce 1?Jezdil sem na Labe a po prestehovani mam tenhle revir nejbiz.Co sem slysel je tam po zahajeni vzdycky prebojkovano.Byl sem se tam trikrat podivat,ale klidnejsi misto sem zatim neobjevil.

Sobota 2. května 2015 v 16:00® jindrys

Čus byl nekdo na zaplavach? nejake info

Úterý 24. března 2015 v 0:54® Svatous

Ahoj přátelé, rád bych vyrážel autem na ryby, nejlépe Orlík, nebo Slapy ( ale i jinam) a to někam do kempu, nebo tábořiště, kde se dá dojet až k vodě a zůstat tam pod stanem-přístřeškem přes noc. Nemáte nějaký tip? Případně mohu vzít s sebou…jsem z Prahy 12 a mám čas i ve všední dny. Milan 55let m60@seznam.cz

Neděle 8. března 2015 ve 20:30® skwor
skwor

Tooo3mas> Moc lidí, moc větrno, žádná extra třída. Nechodím tam rád.

Sobota 7. března 2015 ve 21:25® Klobasa
Klobasa

Tooo3mas> Párkrát jsem tam byl. Hlubší, teď v zimě vhodná místa jsou hned u parkoviště u hráze a je tam dost řasy, tak bych volil nějakou třeba ovocnou plovoučku. Ryby klasika, kapr, lín, karas, perlín, amur jako všude asi.

Sobota 7. března 2015 v 19:27@ Tooo3mas

Dokesky rybnik 411193 MO kladno Zdravim, chytal jste nekdo na teto vode? Ryby? Budu rad za jakkekoliv info… Diiky

Úterý 13. ledna 2015 ve 12:30® lukino050505
lukino050505

Nevíte někdo, jak to vypadá v současné době na revíru Vltava 6/1 Nepomucký rybník. Koncem roku jsem jel párkrát metrem přes něj a koukal jsem, že je to docela pěkná voda. Jsou tam nějaké ryby a není teď přes zimu vypuštěný?