Chytej.cz

Plavaná

V diskuzi je 6.885 příspěvků, z toho 6885 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky:   230 229 228 ...
Středa 10. června 2020 ve 14:13® Klinger
Klinger

Ahoj dá se na polotěžko do vnadění přidat dip jatra cesnek chilli do něakého partiklu a smíchat s hlínou z krtinců? zkoušeli jste prosím někdo něco takového dipovat

Sobota 11. ledna 2020 ve 14:38® Karasák
Karasák

double-j> To nemá cenu odpovídat, většinou se totiž jedná pouze o falešné profily, které jsou zde pro účel reklamy. Chytej už je mrtvý.

Neděle 5. ledna 2020 ve 23:55® double-j

TommyT> Nikdo nereagoval, ale předpokládám, že jsi se už rozhodl…no i tak můj názor je takovej, že s Matchovou děličkou nemůžeš šlápnout vedle, i když na plavačku se dá chytat praktick s “čímkoliv”…

Pondělí 12. srpna 2019 ve 22:59® TommyT

Zdravím, teprve začínám chodit na ryby a rád bych si pořídil nějakýu prut na plovanou. Moc se v tom nevyznám. Našel jsem velký výběr zde: https://www.alza.cz/…18856401.htm , myslíte, že je tam nějaký použitelný za nižší cenu?

Pátek 3. května 2019 v 9:43® Kejza
Kejza

chainz> mrkni na prut delphin drama. Stojí neco kolem 1200 a za ty prachy je to fakt dobrý. Neříkám že je to nějaká Topka ale jestli hledáš něco do 1500,tak je toto super

Pátek 3. května 2019 v 9:43® Kejza
Kejza

chainz> mrkni na prut delphin drama. Stojí neco kolem 1200 a za ty prachy je to fakt dobrý. Neříkám že je to nějaká Topka ale jestli hledáš něco do 1500,tak je toto super

Pátek 26. dubna 2019 ve 14:45® hraji
hraji

Kejza> střelit 50 metrů červeným Drennanem sice je možné, ale musíš mít ty koule dostatečně slepené a ne úplně velké. Na větší vzdálenosti to chce prak s černou 8 mm silnou gumou. A k němu opravdu silné ruce

Pátek 26. dubna 2019 v 9:30® kakadu
kakadu

Kejza> Nemáš zač.

Čtvrtek 25. dubna 2019 ve 21:04® Kejza
Kejza

kakadu> děkuji mrknu na to

Čtvrtek 25. dubna 2019 v 18:53® kakadu
kakadu

Kejza> červený drennan by měl být ideální a vem si hned náhradní gumu.Mám ho osobně odzkoušený.Je sice drahší ale stojí za to.

Čtvrtek 25. dubna 2019 v 11:04® Kejza
Kejza

Zdravím. Poradi mi někdo s výběrem praku? Chci prak s kterým jdou střílet koule šrotu tak na 50metru. V rybářství jsem koupil co mi doporučil a na prd. Má někdo dobrou zkušenost z nejakym?

Neděle 31. března 2019 ve 12:47® vašek
vašek

Opět pořádáme Rybářské závody v Kostelci nad Labem pro dospělé a děti, všichni jste srdečně zváni. Ceny, občerstvení a snad i pěkné počasí zajistíme mi, dobrou náladu vy. :-) Rybníky u Starého Labe 27.4.2019 DOSPĚLÍ Chytání – 250 Kč Losováni od 4.30 h Trvání závodu 6:00 – 12:00 Rybníky u Starého Labe 4.5.2019 DĚTI Chytání – zdarma Losování od 6 h Trvání závodu 7:00 – 11:00 Rádi vás všechny uvidíme

Prosím sdílejte.

foto/diskuze/plavana/2019/th-img129796.jpg
Středa 12. prosince 2018 v 19:00® hraji
hraji

Jaroslav1568> ono je to dnes skoro jedno. Vybrané pruty, v této cenové kategorii, jsou vyráběny v Asii, a je jedno, jaká nálepka výrobce na nich je. Tam to prostě švihají jako Baťa cvičky, takže se občas stane, že průměrný prut se stane podprůměrným. Ale pokud stojí sedmimetrový bič pár stokorun, nelze od něj očekávat nic víc, než namožený loket.

Středa 5. prosince 2018 v 9:53@ Jaroslav1568

Ahoj, vybírám teď nový prut na plavanou , parametry mám poměrně rozmyšlený, spíš teď ale uvažuju nad značkou. Vždycky jsem měl Mivardi, s ničímjiným víceméně zkušenosti nemám, ale kooukal jsme například na DAM, Sema, Trabucco..máte s nějakými značkami špatné zkušenosti, nebo jste naopak s nějakou extrémně spokojený? Je mi jasný, že je to dost o osobních preferencích, ale vždycky se najde něco, čemu se určitě vyhnout..

Neděle 30. září 2018 ve 13:22@ RenataN

Zdravím, chtěla bych začít s plavačkou a momentálně vybírám svůj první prut. Bohužel nemůžu sáhnout po 3-dílné matchovce z důvodu transportní velikosti. Potřebuji, aby složený prut měl max. 80 cm a tak musím volit teleskop. Mám vybrané zhruba tři adepty:

SEMA Therapy Zephyr (4m, 5–25g, 207g) Mikado Nihonto Mini Float (4,2m, 5–25g, 230g) Mikado Rival Top Float (4m, 5–25g, 256g)

Nemá s některým z nich někdo zkušenost? Případně který by jste podle parametrů/vzhle­du/výrobce/po­pisu volili? Nikde v mém okolí zmiňované pruty nemají a tak nemám možnost si je osahat. Chytat budu převážně na menších stojatých vodách, případně menších říčkách. Cílovou rybou bude bílá ryba, nebo menší kapr.

Středa 26. září 2018 ve 20:18@ chainz

Dobry den, mam v plane kupit otcovi na Vianoce nove pruty a chcel by som poradit. Viem ze teraz ma stare 15 rocne teleskopicke bolonezky 5 a 6 m. Ja sa do plavanej velmi nerozumiem, ale co som tak nacerpal informacie z netu, tak by som rad kupil nejake matchky asi 3,9 m. Najprv som pozeral teleskopy kvoli tomu ze ich ma teraz a chodi na ryby bicyklom, ale cital som ze skladacky su lepsie, s lepsiou akciou, takze asi 3-dielna matchka by bola najvhodnejsia. Viete mi poradit nejake dobre s cenou okolo 60€ (1500 kc) za kus? :-) Vdaka za odpovede

Neděle 1. dubna 2018 ve 22:04® hraji
hraji

Petr Lín> to je hodně těžká otázka. Protože jiné krmení používám na velké řeky, jiné na menší řeky s menší hloubkou, jiné krmené používám na stojaté vody. Ročně kupuji krmení za cca 10 000 korun, dá se ale říct, že to je asi 6 základních druhů. Určitě bych zmínil VIP River a SUPER River od MILO, Gros Gardons a Lake od Sensasu, Wonder Black a Big Bream od Champions Feed, Turbo od MVDE.

Neděle 1. dubna 2018 ve 20:08® Petr Lín

hraji> aha dobrý a mohu se zeptat, jaké krmení máš top díky

Neděle 1. dubna 2018 ve 20:01® hraji
hraji

Petr Lín> jsem ředitel firmy (vlastní). Chytám závodně, dříve první liga, nyní druhá a reprezentace.

Neděle 1. dubna 2018 v 8:17® Petr Lín

mašety311> to ne, ale cileně na parmy nechodím

Neděle 1. dubna 2018 v 5:32® mašety311
mašety311

Petr Lín> To lovíš jen ryby co se dají sežrat?

Sobota 31. března 2018 v 15:16® Petr Lín

mašety311> jj u nás jsou také parmy ale já je nechytám, jíst se nedá

Sobota 31. března 2018 v 15:04® Petr Lín

hraji> a co děláš že chodíš v 20h dom z práce, chytáš závodně? nebo jen rekreačně, asi pujdu na rybník si zachytat

Pátek 30. března 2018 v 16:43® Hora
Hora

Petr Lín> jinak jsem už v důchodu a obvykle v 18 sedím doma, nebo jsem u vnuček. Ku vodě půjdu až tak v polovině dubna, až se voda trochu ohřeje. hraji Ti to napsal moc dobře, věř mu vyzná se v tom více než já. Oproti němu jsem jen víkendovej lovec :-93;

Pátek 30. března 2018 v 16:05® hraji
hraji

Petr Lín> když se zadaří, přijdu z práce i v půl osmé. Ale to je vedlejší. K tvému dotazu. Začnu trošku zeširoka. U té teploty. Teplota vzduchu je hezká hodnota, ale zajímavá je pro lidi. Tobě bude u vody hezky teplo. Ale ryby zajímá a jejich životní tempo určuje teplota vody. V jarním období se řada rybářů nechá zlákat vysokou teplotou vzduchu, ale nedomyslí, že voda se tak rychle neprohřeje, navíc když v noci teploty klesají stále k nule. Takže je potřeba uvažovat ještě chvíli zimně, tedy jako by byla zima. Zda zvolíš stoják nebo řeku je jen na tobě. Na řece bývají ryby aktivnější, na druhou stranu lov v tekoucí vodě není tak snadný, jako někde na rybníku. Takže si zvol podle úrovně tvých rybářských dovedností. Pokud nemáš s chytáním na tekoucí vodě zkušenosti, nechej svoje pokusy na období, kdy bude voda teplejší a ryby aktivnější. Další hledisko, v současné době je velká část ryb, které se v řekách vyskytují, v období hájení. Neměly by se chytat, protože se připravují na tření. Tedy z etického hlediska je lepší se jim vyhnout. Na rybníce budeš nyní chytat asi nejvíc cejny, cejnky, plotice, perlíny. Podle aktuálního složení obsádky. Tak si dobře vyber a hodně úspěchů.

Pátek 30. března 2018 v 6:31® Hora
Hora

Petr Lín> promiň, byli jsme s klukama na jarním posezení na pivu. Jinak k věci, já jsem třeba vyrostl na stojáku – malých rybnících a na řeku moc ne, hraji má pravdu, řeka pokud ji znáš, má větší potenciál. Těžko radit na dálku, neznám řeku, kde bydlíš.

Pátek 30. března 2018 ve 4:36® mašety311
mašety311

Petr Lín> Za mě jednoznačně řeka. Tam nikdy nevíš co chytíš a žije tam více rybích druhů.Taková parma na plavanou,to je pravý rybářský zážitek.A já jak dopiju kafe jdu po nich.

Čtvrtek 29. března 2018 ve 20:38® Petr Lín

hraji> já vím, ale v 18h snad už ne, chci vyrazit k vodě má být 17 stupnu ve středu, tak zvažuji zda stoják či řeka

Čtvrtek 29. března 2018 ve 20:14® hraji
hraji

Petr Lín> někteří chodí i do práce

Čtvrtek 29. března 2018 v 17:56® Petr Lín

je tady někdo, tady je mrtvo čím to?

novější starší
Stránky:   230 229 228 ...