Chytej.cz

Brno a okolí

V diskuzi je 717 příspěvků, z toho 717 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky:   24 23 22 ...
Sobota 19. ledna 2019 v 17:17® hraji
hraji

Nevím, zda to zde někdo sleduje, ale třeba ano. Obnovil jsem tradici pravidelných setkání muškařů v Brně. Na setkáních vážeme mušky, většinou nějak tématicky, podle toho, jak se sejdeme. Příští schůzka je v pátek 25 1. 2019 od 18 hodin v klubovně spolku Brno 3, Soběšická 83, Brno. Vázat se budou úplně základní mušky, například rudořitka, protože máme ve skupině začátečníky.

Úterý 7. srpna 2018 v 18:07@ blanka.v

Ahoj Brňáci, víte že v Brně na Dornychu – tam jak je staré Tesco, Benu otevřelo novou lékárnu? Dobrá dostupnost v centru a navíc i otvíračka je velmi přívětivá.

Pondělí 2. dubna 2018 v 19:31® bajabeza
bajabeza

Zkus to na konečné v Pisárkách, je tam depo, a myslím určo se tam za flašku něco najde.

Čtvrtek 10. srpna 2017 ve 22:46® regulus
regulus

Švejk> zkus to šlohnout v šalině … :-D

Čtvrtek 3. srpna 2017 ve 20:57® Švejk
Švejk

Zdarec Brňáci, tento dotaz není tak o rybách, ale sháním sicnu ze šaliny. Takovou tu starou laminátovou. Ještě jezdí v některých vozech. Měli červenou, žlutou a myslím že ještě šedou barvu. Nemáte někdo nějaký tip, kdy by to šlo sehnat? díky ;-)

Čtvrtek 22. června 2017 v 16:41® milhom
milhom

JohnyBe: Složení je vcelku klasické, ale nejvíc je tam zastoupen okoun,tloušť, cejn, plotice a kapr. Občas chytneš ježdíka a parmu. Každopádně se vyhni úseku od jezu v Pisárkách po jez v Komíně… Bohužel tam jezdí **** na dračích lodích a od toho rámusu už přestaly žrát i kachny. Je to škoda, protože pod jezem v Komíně sem chytil kolikrát velé úhoře (80cm). Nad jezem v Komíně až po most v Bastru je celkem hodně dravců a jsou tam i krásní sumíci. Na druhou stranu toku pod Pisáreckým jezem je celkem hodně pstruhů a občas i nějakej jesen.

Čtvrtek 25. května 2017 v 8:15® Mary
Mary

regulus> Ahoj Jiříku, sic je to starší diskuse, ale asi to tak není, jak píšeš. Při ztrátě RL to o zkouškách není, tam kde ho vydali to dohledaj. (Pokud dohledaj) Jenom si ho znovu koupíš.

Středa 11. ledna 2017 ve 21:27® JohnyBe

Dobrý den, už delší dobu pobývám v Brně a tak bych rád vyrazil i na nějaký ten zdejší revír a nejblíže je Svratka 4. Zatím teda vím, jak se tam dostanu, ale to je tak vše. Chtěl bych se tedy zeptat, jak to tam vypadá s rybí obsádkou. Co čekat? Předpokládám, že dominantní by mohl být kapr nebo cejn a pak už nevím. Rád chytám líny, ale neodvažuji se tipovat, jestli tam nějaký je. Více méně je mi to jedno chci vyrážet za odpočinkem, a když si zachytám, budu jen rád. Spíš se ptám, abych věděl co od tohoto revíru čekat a abych přizpůsobil výbavu. Chytám na přívlač, položenou i plavanou. Předem děkuji za odpověď.

Neděle 27. března 2016 v 0:30® regulus
regulus

vikinn> v prvé řadě, pokud jsi měl rybářskej lístek, tak si myslím, že pokud by jsi vyhrabal i ten komunistickej, tak by ti teoreticky měli po jeho předložení (vrácení) vystavit novej, platnej za cenu podle toho na kolik let (1, 3 10 pokud se nepletu). Pokud starej RL nemáš, tak máš smůlu a musíš složit zkoušky nejlépe u některé z MO seznam najdeš tady http://www.mrsbrno.cz/…i-organizace

Pokud se týká cen tak to najdeš tady http://www.mrsbrno.cz/…76-ceny-2015

No a jak znovu začít asi tady http://www.mrsbrno.cz/…acit-rybarit

Sobota 26. března 2016 v 16:10@ vikinn

Chtěl bych se zeptat, kolik nyní stojí rybáře všechny roční poplatky na mimopstruhové vody a jak se vše kolem lístku a povolenky vyřizuje. Kdysi jsem lístek měl, alo to bylo ještě za totáče, takže nyní již nevím jak na to. Děkuji za případnou opověď.

Neděle 20. března 2016 v 19:27@ mara75

Chci se zeptat co a jak moc to bere na Svratce 3, konkrétně v Rajhradicích nad splavem díky za odpověď

Pátek 5. února 2016 ve 22:49@ Bernardo

Tady fotka ze středy, super místo. Od jara je tam blázinec, ale spíš nad splavem. Pod splavem se chytá, jen když je větší voda. Rajhradice Svratka 3

Bernardo>

Pátek 5. února 2016 ve 22:38@ Bernardo

Tady fotka ze středy, super místo, ale jen když se zvedne voda a ryby najedou. Na jaře je tam blázinec, ale spíš nad splavem.

foto/diskuze/brno_a_okoli/2016/th-img117870.jpgfoto/diskuze/brno_a_okoli/2016/th-img117871.jpgfoto/diskuze/brno_a_okoli/2016/th-img117872.jpg
Pátek 5. února 2016 ve 22:31@ Bernardo

Letošní první vycházka Svratka v Pisárkách. Sice bez záběru, ale zkusil jsem.

foto/diskuze/brno_a_okoli/2016/th-img117868.jpgfoto/diskuze/brno_a_okoli/2016/th-img117869.jpg
Čtvrtek 4. února 2016 ve 14:18@ bernardo

Ahoj, byl už někdo v Brně nebo v okolí na rybách. V Rajhradicích už se chytá pod splavem.

Pondělí 25. ledna 2016 ve 13:19® Nevyn

nutrip> Prygl je fajn, da se tam chytit lecos. Kapru je tam hodně, mam zkušenost ze do 50 čísel se jich da na feeder nachytat dost, ale ne všude. Taky svratka je dobra, u zoo například, tam je taky dost ryb, menších, ale člověk se nenudi.

Pátek 14. srpna 2015 ve 12:40® Vaseck

nutrip> ryby tam jsou. Ale poslední dobou chytám jen menší kousky. štiky tak cca 40 cm vyjímečně 50. Candát do 40 cm.

Čtvrtek 13. srpna 2015 ve 20:01® Petr64
Petr64

nutrip> Lopaťáků tam v létě moc nenachytáš,ale kapříků je tam dost.

Středa 29. července 2015 ve 21:15® nutrip
nutrip

Petr64> Takže něco tam je? Kapříci kolem 50 a ti větší cejni? Máš nějaký tip na to kam aby se nemotalo kolem spousta lidí?dík

Středa 10. června 2015 ve 21:23® Petr64
Petr64

nutrip> Jde o to,jestli chceš jednu rybu,nebo jestli se chceš bavit.

Pondělí 8. června 2015 v 8:54® nutrip
nutrip

Zdravím, nebyl někdo v poslední době na Brn.přehradě lapat? Chtěl bych se tam podívat. Od vypuštění jsem tam nebyl a tak nevím jak je to nyní s rybama. Máte někdo nějaký tip na místo kde to není daleko od auta a je tam pěkná chytačka? Díky

Čtvrtek 30. dubna 2015 v 11:54® hraji
hraji

feliks> zkus popřemýšlet, zda je chyba ve výběru revírů, nebo v tom, co umíš. I když ti někdo doporučí sebelepší revír, není jisté, že si tam dobře zachytáš. Jaké ryby vlastně hledáš? Neposkytl jsi vůbec žádné informace, mimo názvu dvou revírů, které podle tebe nejsou nic moc. Potom je těžko radit. Znám revíry, kde chytám ryby co půl minuty, otázka je, zda by tě tohle bavilo.

Čtvrtek 30. dubna 2015 v 10:20® feliks

Byly by fajn nějaký tipy, klidně i na něco menšího, kam nechodí zase tolik lidí..

Čtvrtek 30. dubna 2015 v 9:43® HaD
HaD

Revíry jsi zvolil výborně. Na ty jezdím i já z Jižních Čech.

Čtvrtek 30. dubna 2015 v 9:26® feliks

Ahoj, jsem začínající rybář a rád bych se od vás dozvěděl, kde si v okolí Brna dobře zachytat na mimopstruhových vodách. Zatím jsem byl na Křetince a pak 2× na Nových Mlýnech revír Dyje 7. Ale nikde to nebyla žádná sláva. Poradíte, kam zajet? Díky :-)

Pondělí 26. ledna 2015 v 9:21® hraji
hraji

V prodejně Gammarus v Brně Husovicích mají slevu 20 % na zboží.

Středa 14. ledna 2015 ve 20:53® janko.gi
janko.gi

Tak povolenka koupená a hurá na něěěěěěěěěěě

Pátek 10. října 2014 v 16:25® Petr64
Petr64

lukino050505> Copak Lavor.Ten je ohledně kaprů dost populární.Já mám raději řeky než stojáky.:o)

Pátek 10. října 2014 v 7:50® lukino050505
lukino050505

Petr64> Jo díky, ale už sem zpátky a super sem si zachytal na Lavoru kapři kolem 50–60 cm, amura 75; vše vráceno a něco i to sbalilo, ale to se semnou nebavilo. Počasí se taky vydařilo a i burčák sem popil.

Čtvrtek 9. října 2014 v 19:14® Petr64
Petr64

lukino050505> Vsadil bych na Morávku.Chce to ale krátký pruty.

novější starší
Stránky:   24 23 22 ...