Chata nad rybníkem ve skvělé lokalitě, do hodiny od Prahy

Chtěli byste mít patrovou chatu kousek nad rybníkem, abyste měli hezký výhled a zároveň měli kde rybařit? K tomu tak 400 m2 vlastního pozemku na terasovitou zahrádku? Se zavedenou vodou a celoročním příjezdem až k chatě? Na okraji krásné obce plné památkově chráněných roubenek s rozkvetlými okny? A kdyby tam byl taky obchod, kam se dá ráno skočit pro čerstvé pečivo k snídani… nějaká restaurace… a krásné lesy kolem na procházky a na kolo…?

Jestli máte pocit, že byste si vymýšleli už moc, budete příjemně překvapeni. Obec Dobřív, kterou protéká říčka Klabava, toho na svou velikost nabízí nečekaně mnoho. Je praktické mít tu dvoje potraviny a tři restaurace… Ale kromě toho tu najdete nádhernou alej památných lip srdčitých, která lemuje starý náhon od vodního hamru z roku 1825. Ten byl prohlášen národní kulturní památkou. Alej vás dovede k baroknímu kamennému mostu přes řeku se sochami sv. Barbory a sv. Jana Nepomuckého. A přímo do Staré hospody, která je coby roubenka také kulturní památkou.

A pak tady máte spoustu možností na procházky a na kolo – z jedné strany krásné lesy CHKO Brdy, z druhé Přírodní park Trhoň. V Dobřívě je také k dispozici dětské, fotbalové a házenkářské hřiště i tenisové kurty, v plánu je vybudování dráhy na in-line bruslení.

Tak jestli tady chcete mít chatu popsanou výše, ještě pár užitečných informací: chata z roku 1968, před několika lety proběhla rekonstrukce koupelny, zavedena voda, instalován bojler, splachovací WC. Odpady svedeny do jímky, stačí vývoz 1× ročně. Elektřina zavedena (hliník), vytápění kamny, vaření na plynovém sporáku, lednice. Izolace skelnou vatou, na střeše eternit. Zvenčí částečně obložena dřevem. Dva sklepy. Plot kolem pozemku pouze z horní strany. Zahrada čeká na péči zahradníka, kterou v posledních letech neměla. Bonus zdarma – pokud máte zájem, může být v ceně chaty zahrnuta cirkulárka.

Ať vás láká rybník pár metrů od chaty, toulání brdskými lesy, večerní procházky romantickou alejí nebo chození na pivo do kulturní památky, zavolejte mi a přijeďte se podívat.

Další informace

  • Cena: 2100000 Kč
  • Lokalita: 19015

Kontakt na inzerenta