Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER
Chytej.cz Bazar Prodám nový vláčecí prut Daiwa Morethan Expert Urban Side Custo

Prodám nový vláčecí prut Daiwa Morethan Expert Urban Side Custo

Pruty - prodej | inzerát č. 19998 byl vložen v pondělí 27. ledna v 6:26 uživatelem Fanda 81

Prodám nový vláčecí prut Daiwa Morethan Expert Urban Side Custom 87 LML.Původní cena 14900kč nyní 12500kč.Nebo dohoda.Tel.602780907 T­ento výrobek je limitovanou edicí a nabyl určen pro Evropský trh.: Už po mnoho let je jméno Morethan synonymem pro nejvyšší kvalitu v konstrukci prutů z japonské produkce DAIWA.

Všechny blanky byly vybaveny nejmodernějšími technologiemi s exkluzivními karbonovými AGS očky mají úžasné vlastnosti a vysokou citlivost při rybaření.
Pruty Expert jsou opravdovou třídou ve svém oboru a jsou také skvělou volbou pro ambiciózní lov mořských pstruhů na pobřeží – samozřejmě, že pruty Morethan Expert AGS jsou skvělé i pro lov candátů a štik se středně velkými gumovými nástrahami v rozmezí 10–15cm. Extrémně rychlý Super SVF Compile-X karbonový blank prutu s X45 konstrukcí karbonového vlákna a technologií Nanoplus neumožňuje jen extrémně dlouhé a velmi přesné náhozy, ale také vám dává optimální kontrolu nad nástrahou a rybou při jejím zdolávání. Exkluzivní V-Joint spojka garantuje harmonickou křivku ohybu prutu.
Materiál Nanoplus má na svědomí vysokou odolnost prutu při zdolávání ryby a umožňuje konstrukci prutu, který je extrémně lehký, ale zároveň vysoce odolný

Cena: 12500 Kč

Lokalita: 74741 Hradec nad Moravicí

Kontakt na inzerenta: