Chytej.cz
REDBASS MAGNETO

411 015 – Červený potok II č. 1

Datum aktualizace dat: 14.9.2013 
Novinky CORMORAN

Popis revíru

Přítok Vltavy. Od mostku silnice Slaný - Velvary v Ješíně až k pramenům.
K revíru patří část Šternberského potoka k mostku ve Kvíčku a nádrž:
Velký Slánský rybníkv k. ú.Slaný5,5 ha
K nádrži ze strany nového dálničního mostu a zimního stadionu je zákaz vjezdu všech motorových vozidel. Respektujte dopravní značení. Na hrázi nádrže Velký Slánský jsou vyhrazena a označena 2 místa pro osoby ZTP-P (vozíčkáře). Míra ryb mimo hlavní tok je stanovena: kapr 40 cm, amur 60 cm, lín 20 cm, štika 60 cm. Kapr nad 65 cm (včetně), amur nad 80 cm (včetně) a lín nad 40 cm (včetně) se musejí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven. Lovící si může ponechat 2 kusy kapra týdně. Ponecháním si 2 kaprů v jednom dni, končí v ten den pro lovícího na revíru rybolov. Lovící musí mít při lovu u sebe podběrák a použít ho při zdolávání větších kusů ryb. S jakoukoliv ulovenou rybou lovící zachází maximálně šetrně, na břehu ji může položit jen na navlhčenou podložku. Zejména s velkými kusy je zakázáno manipulovat ve stoje bez podběráku, čili například vynášet rybu v rukách na břeh, či se s ní fotografovat ve stoje. Zákaz používání pletených šňůr jako šokových návazců, či v celé délce na navijáku. Od přítoku, cca 200 m je hájené pásmo, označeno cedulemi, zákaz rybolovu v tomto pásmu. Celoročně hájen jeseter. Zákaz táboření, stanování, bivakování. Při nepříznivém počasí možno použít deštník, případně deštník s bočnicemi.

Plánovač trasy

Zadejte místo odjezdu a klikněte na tlačítko "Nalézt cestu".
213.jpg212.jpg148.jpg147.jpg

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Neděle 18. května 2014 ve 22:03@ Marek123

Zdravím, rád bych se dozvěděl důvod, proč je zakázán šokový návazec? PROČ???