Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Rybář jel na motorce z nočního rybolovu, po cestě zemřel

Čtvrtek 5. července 2012 ve 14:56 | vložil(a) džigit | zdroj: www.novinky.cz/… | 462× zobrazeno | žádný komentář

„Ve středu krátce po páté hodině ráno vyjeli dopravní policisté do Dvorců na Bruntálsku k dopravní nehodě. Pravděpodobně muž vracející se z nočního rybolovu, když projížděl po silnici na starším motocyklu, nečekaně zastavil a upadl na vozovku,“ vylíčila nehodu bruntálská policejní mluvčí Ivana Křištofová.

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.