Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Volba člunu necteno

4.4.2012 | Honza1.2.3@seznam.cz | Ostatní nádobíčko | 44.693 zobrazení | 31 odpovědí

Prosim o radu s volbou člunu, chystám se kupovat člun. Budu ho používat hlavně k lovu sumců, silnější motor jak 5 koní nemám v plánu používat. Chci celoplošnou podlahu cena okolo 20000Kč stop 25000kč. Děkuji za každý návrh =))

Do kdy se loví dravci? necteno

28.12.2011 | kovanda | Dravci | 28.918 zobrazení | 16 odpovědí | upravit

dobrý den dělám si povolenku a zajímalo by mě do kdy se loví dravci? děkuji za odpověd.

Gumové čluny, motory, baterky... necteno

11.7.2011 | kerob | Ostatní nádobíčko | 44.738 zobrazení | 56 odpovědí

Pochlubte se, kdo pouziva gumovy nafukovaci clun k rybareni a jaky (znacka, velikost)? Jak dlouho? S jakym motorem? Spalovak ci elektro? Jakou baterku (trakcni/normalni, kolik Ah) s jakou vydrzi pouzivate k elektromotoru?

Nerad bych rozebiral, zda je lepsi lod pevna ci nafukovaci, v tom mam naprosto jasno. Pevna pro me nepripada v uvahu z duvodu prevazeni (chci vyuzivat na vice revirech a ani u jednoho nemam moznost trvaleho uskladneni). Skladnost je prioritni.

Tipy na vánoční dárky necteno

23.11.2010 | Robur | Vánoce | 48.968 zobrazení | 120 odpovědí

Dochází mně inspirace, co kupujete svým blízkým k Ježuchovi, samozřejmě krom zdraví a spokojenosti. REKLAMNÍ ODKAZY OD ANONYMU A ZAREGISTROVANÝCH JEN PRO TETNO ÚČEL BUDOU MAZÁNY

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | Tipy & triky | 56.262 zobrazení | 104 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

Neprořezné rukavice necteno

5.11.2014 | BigMike | Tipy & triky | 5.268 zobrazení | 8 odpovědí

Používáte při kuchání neprořezné rukavice? Máte nějaké zkušenosti, dobrý typ, dobrou radu?

Pocheň necteno

2.5.2011 | Scorpionius | Domácí revíry | 7.686 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravím rybaře z Moravskoslezskoho kraje kteří navštěvují revír Pocheň.Zde mužete vkladat své přispěvky ohledně tohoto reviru.Vést diskuzi o tomto revíru a přidavat fotky svých ulovku v tomto reviru:-)

úhoř v akvárku necteno

7.3.2011 | Arnie11 | Ostatní ryby | 9.470 zobrazení | 19 odpovědí

Ahoj, pořídil jsem si doma akvárko a zatím v něm chovám několik karásků, ale chci víc. Chci si pořídit více druhů a to hlavně úhoře, tak bych se chtěl zeptat jesli má s tím někdo zkušenost a poradil by jak na to nejlépe? čím krmit a pod. předem díky za odpověd

oblečení na podzim necteno

20.9.2013 | sidla | Ostatní nádobíčko | 20.032 zobrazení | 53 odpovědí

tak Nám už začíná pomalu,ale jistě podzim a zajímalo by mě v čem chodíte na ryby. nejlíp nějaký komplet na podzim až skoro zimu,nejsem náročný.vkládejte prosím fotky – popisky – odkazy. budu za každou radu rád.dík cena ±4500

Jak zarybnit rybnik necteno

6.8.2011 | janead | Vaše názory | 34.228 zobrazení | 77 odpovědí

Dobry den, vlastnim rybnik bez ryb a chtel bych ho zarybnit. Zatím bych tak chtel dat na zkoušku cca 200 pludku kapra a nejaky amury a liny. Jak by měly ty ryby byt velky aby jich přežilo co nejvic? A neni to moc velka blbost zarybnovat takhle pozde? Dekuji vam za rady!

Jaky fotoaparat na podvodni fota? necteno

20.5.2011 | | Vaše názory | 46.078 zobrazení | 174 odpovědí

Zdravim všechny příznivce petrova cechu, kteří rádi pořizují fotodokumentaci ze svých loveckých výprav.

Potřeboval bych poradit. Chci začít fotit (amatersky) ryby něčím lepším jak mobilem a pořídit si fotomašinku. Líbí se mi Olympus Tough 6020.

Náhled je např zde (snad to nebude reklama) http://www.amazon.com/…p/B0031RGETU

Máte někdo zkušnost z focení pod vodou? popř. dokázal by mi někdo poradit vhodné konkuretnty tohoto modelu se kterým má dobrou zkušenost? Díky moc všem!

Rybářské hodinky necteno

3.11.2010 | Klon | Vaše názory | 16.555 zobrazení | 32 odpovědí

Zdravím Vás pánové.Chtěl bych se zeptat na názor jestli myslíte že funguje doopravdy rybolov podle ukazatele na hodinkách..hodinky se řídí fází měsíce a podle toho Vám ukazují kdy je nejlépe jít na ryby…Má někdo zkušenosti???Já jsem si takové hodinky pořídil,ale nebudu zde psát názor abych neovlivnoval.­....Všem Děkuji…Budu hlavně rád za názory samotných uživatelů..

CHATKA U VODY necteno

4.1.2014 | eduard | Ubytování | 12.304 zobrazení | 13 odpovědí

HLEDÁM SOUKROMOU VODU S UBYTOVÁNÍM V CHATCE NA BŘEHU RYBNÍKA NECHCI NOSIT VÝBAVU OD VODY DO CHATKY . CHCI CHYTAT 24 CHYŤ A PUSŤ PROSÍM MŮŽETE PORADIT DĚKUJI EDUARD

Hodinky necteno

13.3.2015 | matej.mark | Vaše názory | 11.447 zobrazení | 50 odpovědí

čau, chci si koupit nějaký hodinky, hlavně aby byly odolný ve vodě a měli dobré sklo, nemáte někdo nějaký dobrý tip na značku se kterou jste spokojení? dík moc

Filmy a hudba necteno

3.11.2012 | MIG-35 | Vaše názory | 58.427 zobrazení | 868 odpovědí

Vzhledem k tomu, že se nám nějak prodloužila noc se pekelně nudim. Nemá to s rybama nic společnýho, ale co… Pište na co koukáte, co posloucháte! Prostě pokec o tom co si dáváte ve volnym čase.

Kajak Halibut - rady, zkušenosti, tunning necteno

7.2.2017 | Švejk | Tipy & triky | 25.638 zobrazení | 157 odpovědí

Letos si chci koupit kajak Halibut a rád bych již v předstihu, získal pár rad a zkušeností od Vás, kteří již tento člun vlastníte. V čem jsou slabiny a jak je vylepšit, čím si usnadnit a zpříjemnit pohyb na vodě, lov a vše ostatní o co se budete chtít podělit. Díky za Vaše náměty Švejk

Jak uchovat živé rybky přes zimu? necteno

22.9.2005 | Tomik | Ryby | 6.634 zobrazení | 17 odpovědí

Pořád přemyslim jak mám uchovat živé rybky, zkoušel jsem toho už dost, ale pořád to neni to prave. Zkoušel jsem dát rybky do akvárka,ale jakmile jsem je hodil do studené vody tak chcípli. Rybky už pripravuji na zimu tak, že je mrazím,ale chtěl bych nejak prechovat živý. porad´te mi prosim.. DÍK

Vzduchování v rybníčku necteno

12.4.2009 | | Tipy & triky | 4.410 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Dobrý den,koupili jsme vzduchovaci kompresor do zahrad. rybničku a mam na to dotaz.V jake vzdalenosti maji byt rozmistěny vzduchovaci hadice od sebe?Nevadi že budou blizko sebe? Diky

Kvalitní termoprádlo necteno

31.8.2010 | zuzi | Ostatní nádobíčko | 41.202 zobrazení | 134 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu a tipy na kvalitní termoprádlo. Blíží se zima a nerada bych někde umrzla:-) Na internetu je toho spousta, ale nevím co vybrat, tak pokud máte dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou, písněte to sem,moc mi to pomůže:-) Snad vyráběj i dámský:-D

bivak nebo stan necteno

11.8.2008 | mysak72 | Legislativa | 30.576 zobrazení | 19 odpovědí

Koupil jsem BIVAK a ted ho nemů žu používat,protože nemá odepínací podlážku.Může mně někdo vysvětlit co je vlastně stan a co bivak?