Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

SUMCI NA LABI necteno

17.7.2007 | BlueShark | Sumcařina | 12.117 zobrazení | 22 odpovědí

Kdo mi vysvetli proc na Labi kolem Usti nad Labem (odkud pochazim) vysadili cca 15000 sumcu mensich do 60cm??? Nyni tu berou i velky sumci ale ty maly jdou porad, to chtej aby tu vsechno sezrali nebo vi nekdo duvod?

Ústí nad Labem necteno

17.8.2007 | BlueShark | Domácí revíry | 381.637 zobrazení | 12.772 odpovědí

Pánové a dámy. Zakládám doufám později dosti úspěšné fórum o Ústí nad Labem.

Pokusme se malí, velcí rybáří z okolí Ústeckých břehů řeky Labe, scházet zrovna zde a PŘIDAT SI TUTO DISKUZI DO OBLÍBENÝCH AŤ JI NEHLEDÁTE a TO VESPODU CELÉ DISKUZE.

Jmenuji se Honza (26let) a chytam víceméně jen na Labi v Ústí nad Labem. Zkušenosti mám už nějaké jak s kapry na těžko, tak plavaná a tenhle rok jedu feeder a nemůžu si jej vynachválit. I houpačka, vláčení nebo chytání na rybičku.

Loni můj rekord na Labi byl kapr 96cm – 19kg! Asi už nikdy nechytím :) No ale teď zpět k dnešním dnům. Vody je v Labi pomálu, dnes dokonce 150cm už jen naměřeno na www.pla.cz Co se týče úlovků letos, tak si spíš zachytávám, než že bych pražil po nějakých super úlovcích. Cejni, plotice, pěkní okouni na rybindu, pár candátků, štička a plno sumíků velkých. Semtam přišel lín, kapr, plno karásků a někdy i bolen.

Kdo má třeba jen malou zkušenost na tomto úseku 441022,23 nebo o kousek dále, napište. Rozepíšem zde místečka, způsoby chytáni, vnazení nebo úlovky. Tento revít je výborně zarybněný tak hurá na to. Budu se těšit, že z práce občas nebo z domova nakouknu na zajímavé příspěvky.

Petrův ZDAR (moje ICQ: 413769962)

Baterka na ryby necteno

17.11.2006 | Sander | Ryby | 5.286 zobrazení | 29 odpovědí

Má baterka už dosloužila, musím si udělat předčasného Jéžiška. Poraďte nějakou baterku, která chvíli vydrží? Nejlépe malou, kovovou, na AA baterie, bez LED diod – klasické malé žárovičky :-) (ne čelovku) Rád bych se vešel do pětikila. Díky moc.

Jiviny, Liboc necteno

24.8.2015 | marlene | Kaprařina | 2.660 zobrazení | 11 odpovědí | upravit

Ahoj všem, začaly jsme s kamarádkou chodit rybařit na Prahu 6 (máme to obě kousek z práce), na Jiviny a Liboc. Ale i přesto, že jsme zkoušely už všemožné návnady (chytáme hlavně na červi, žížaly, boilies, kukuřici) se nám nepodařil žádný větší kousek. Cejni a okouni zabírají jeden po druhém, kolikrát odnášíme i víc než deset pěkných ryb, ale žádný pořádný kapřík…co děláme špatně? Nemáte někdo zkušenost s těmito rybníky?

nejlepší značka necteno

9.11.2006 | efendi | Pruty | 5.795 zobrazení | 5 odpovědí

Blíží se Vánoce a nákup rybářských dárků. Uveďte 3 podle Vás nejlepší značky /ne typy/ navijáků a prutů. Může to být vodítko pro méně zkušené.

Vodní hadi v Čechách necteno

3.8.2009 | jersey | Ostatní ryby | 32.067 zobrazení | 32 odpovědí

Ahoj kolegové,mám skromný dotaz.Dnes jsem byl malinko zavláčet na Vltavě a na jednom místě,kde jsem se zdržel přes hodinu,jsem u břehu,v mělké vodě viděl hada.Spíš tedy hádě,asi 20 cm.Proč to píšu.V životě jsem nic takového neviděl.Nejen,že byl pod vodou pořád,(prostě se vůbec nevynořil),ale byl neustále ve střehu a pokud zmerčil nebezpečí,zajel pod kámen.Nebylo to noc,co bych znal.Barva jako slepýš,ale znaky podobné jako zmije.Jakési kostičky…Neměl jsem foťák,tak jsem ho vyfotil mobilem,ale fotky jsou nekoukatelné…Teď jsem strávil skoro hodinu hledáním na netu,ale nenašel jsem ho tam.Neznáte někdo vodní faunu a neví,jací hadi mohou žít v našich řekách?

co je to za rybu? necteno

25.8.2015 | Knak | Bílá ryba | 2.655 zobrazení | 5 odpovědí

co je to za rybu?Zdar. Dneska jsem chytil tuhle krasavici, ale jsem ostuda a nejsem si jist druhem. Na perlína moc velké a moc mohutné s velkou tlamkou. Přijde mi to jako jelec jesen, ale toho jsem snad nikdy na vlastní oči neviděl tak tápu. Ryba byla i dost statná a velká 37cm.

Vlkovské pískovny JČ necteno

8.7.2015 | rompeprop | Domácí revíry | 6.095 zobrazení | 21 odpovědí

Vlkovské pískovny JČCHlapy prosím vás nevíte někdo co se děje na vlkovkách??? Dneska,jsem si udělal výšlap bez prutů a obě závory směrem na Lomnici otevřené z obou cest vyjížděly tatry s vekýma sklopkama všechny po českomoravským štěrkem na každé straně pískoven hromada těžké techniky. Vloni mi kámoš z Veselí říkal ,že by se snad mělo začít do 5let zase těžit.A kdoví jak to vubec dopadne s chytáním. Díky za každé info myslím ,že nejsem sám koho bude zajímat.

Chorvatsko necteno

28.7.2005 | vsetinek | Rybaření v zahraničí | 15.070 zobrazení | 35 odpovědí

Nevíte někdo jak je to s chytáním v Chorvatsku na moři? Četl jsem že je tam třeba snad nějáká povolenka, ale nevím jestli to není jen na chytání na moři a jestli je třeba i když budu chytat z mola. Díky

Historie navijáků Shakespeare necteno

30.8.2010 | shakespearman | Ostatní nádobíčko | 25.878 zobrazení | 72 odpovědí | upravit

Dnes je moderních navijáků spousta,dokonce 12 ložiskových nebo i více,blýskají se to je pravda,ale v nedávné minulosti se vyráběli navijáky Shakespeare,z nichž některé si myslím ne jenom já,ale i spousta dalších rybářů,že předčili svou dobu.Některé nejsou v takové kvalitě ani dnes,a to stojí tisíce.Nabízím rybářům nahlédnutí do mé nostalgie navijáků Shakespeare,aby se pokochali mou sbírkou : www.shakespearman.freepage.cz A zároveň chci poděkovat těm,kteří mě nějakým způsobem podporují a občas i něco nabízejí. Rád si na toto téma s rybáři,které tato záležitost zajímá popovídám. Petrův zdar Shakespearman

Polarizační brýle necteno

29.12.2006 | Majo123456 | Ryby | 6.682 zobrazení | 35 odpovědí

Plánujem kúpiť polarizačné brýle.Cena do 1000Kč.Ale ak to bude menej je to len plus.Aké máte skúsenosti z praxe?Budú to moje prvé a nechcem sa učiť na vlasnej peňaženke.Stačí mi značka približná cena a neaký komentár z použivania pri vode. ĎAKUJEM.

rybareni okoli stockholm necteno

22.4.2015 | lucioperce69 | Přívlač | 3.614 zobrazení | 7 odpovědí

Koncem kvetna jedu pracovne do stokholmu…potre­boval bych nejaky info k pravidlum nejaky rybarsky rad na malaren hjalmaren…

Jak vypadá Skalka u Chebu? necteno

8.8.2015 | rockDJ | Domácí revíry | 3.035 zobrazení | 3 odpovědi

Chystám se po letech navštívit na týden Cheb a okolí. Jak to prosím, vypadá s rybařinou na Skalce po tom všem napouštění a vypouštění?

Pomoc výběrem prutu a navijáku na UL přívlač necteno

4.8.2015 | Alum | Pruty | 3.915 zobrazení | 8 odpovědí

Chtěl bych pomocis výběrem. Rozhoduji se mezi http://www.rsp-fishing.cz/…-2-13m-4-12g a http://www.velka-ryba.cz/…m-2-15g.html .A teď navijáky. NA tyhle jsem koukal já:ABU GARCIA Cardinal 103i FD , Dragon GUIDE FD820i , Team Dragon FD720iX , DRAGON Viper FD820i , DRAGON Enigma FD520i , ABU GARCIA Orra S 10S.Jinak je to na užší řeku, spíše mělčí, hloubka okolo 40–60 cm.Někde hlubší tůňky.Jsou tam hlavně pstruzi a okouni.Děkuji

Prasklá guma necteno

23.7.2015 | Piscivor | Přívlač | 2.762 zobrazení | 13 odpovědí

Zdar rybylovící kutilové. Včera se mi povedlo roztrhat 8 nových smáčků. Sice super pracujou ve vodě, ale víc než 3 ryby nevydrží. Je mi líto je vyhodit. Dají se nějak opravit? Někde jsem četl o zatavování zapalovačem. Zkusil jsem a smáčka to zataví jen povrchově. Zkracovat 4 cm smáčka už asi taky nemá moc smysl. No prostě co s potrhanými smáčky děláte vy? ;)

Chytil kapří dobrota necteno

11.5.2014 | kamos007 | Kaprařina | 4.320 zobrazení | 16 odpovědí

Chytil kapří dobrotaZdravím, jaké máte zkušenosti s těmito extrudovanými kuličkami zn. Chytil, já mám 2 příchutě a v životě jsem na to nevytáhl rybu, kamarád je má taky a taky říkal že na ně nikdy nic nechytil, jaké máte zkušenosti vy?

Dyje 15 Vranovská přehrada necteno

14.6.2014 | Frysi | Kaprařina | 4.818 zobrazení | 18 odpovědí

Ahoj chci se zeptat,jak vám jdou letos na vranově kapři,jak tam jdou na boili a jestli už byl nějaky kapitální úlovek,pište posílejte fotky.

Krátký prut na těžší přívlač necteno

28.7.2015 | evandar | Přívlač | 2.011 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj, sháním prut s gramáží přibližně 50 – 100 g, ale aby byl do 210 cm a co nejlehčí, na smekací naviják. Na velké gumy a woblery. Nevíte někdo o něčem? Díky!

PS: Zatím vím o WFT Charisma 240 cm, 30 – 120 g, ale je podle mě zbytečně dlouhý.

Soukromý revír Slapy necteno

30.7.2015 | Lukáš887 | Tipy & triky | 2.415 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Zdravím chci se zpetat jedu ted na dovolenou na Slapy občas jsem dříve chytal ryby a ted bych si rád alepson jeden deb zrelaxoval ale , jelikož nemám rybářský lístek nevíte někdo v blízkosti Slapů kde je tam něco soukromeho kde lístek nepotřebuji ? předem děkuji za odpověd.

Sázava - aktuální stav necteno

22.7.2015 | Bullfrog | Domácí revíry | 2.774 zobrazení | 7 odpovědí

Zdravím, od soboty se chystam na Sazavu (Sedlistě – blizko mesta Sazavy) nevíte jaky tam je stav hladiny vody? Koukal jsem na CHMI a bohuzel v tom okoli nemaji mer. stanici – a dost se obavam sucha :(. Diky moc