Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kamera na natáčení rybaření necteno

8.6.2017 | Phantom | Ostatní nádobíčko | 4.215 zobrazení | 3 odpovědi | upravit

Ahoj, mám jet rybařit do Norska za kamarádem a rád bych si z toho zachoval nějakou památku. Takže nemáte někdo kameru, kterou by jste mi doporučili k tomuto účelu? Měla by být co nejmenší a vodotěsnost bych taky uvítal, abych se nemusel bát přiblížit k vodě.

NOČNÝ LOV KAPRA - HROZIA NEBEZPEČIA? necteno

11.4.2017 | Martines | Kaprařina | 5.714 zobrazení | 27 odpovědí

Čaute, rád by som túto sezónu venoval aj nočnému lovu kaprov. Mám na vás otázku ohľadom prípadných nebezpečenstiev, ktoré pri nočnom love hrozia. Nemám na mysli ježka ale skôr ľudí-zoledjov, opilcov a pod Máte s tým nejaké skúsenosti? Resp. rady ako sa tomu dá vyhnúť?

tolstolobik necteno

6.6.2005 | gadasnik | Ostatní ryby | 11.890 zobrazení | 36 odpovědí

Zdravím všechny vespolek,existuje způsob,mimo podsekávání apod,jak chytat tolstolobika nebo jde stoprocentně pouze o náhodnou rybu?

Brněnská přehrada necteno

31.10.2015 | tulák po hvězdách | Vaše názory | 7.129 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím, poprosím o radu.Jak je to s loďkou na Brněnské přehradě?Jsou tam nějáká omezení,musí být loďka někde hlášená kde kotvit, co kradení loděk?Díky

Řeka Sázava a okolí... necteno

29.6.2009 | -zruseno | Domácí revíry | 12.213 zobrazení | 25 odpovědí

Řeka SázavaFórum věnované řece Sázavě. Sem můžete dávat všechny informace o vysazování ryb, stavu vody, ubytování, památkách, restauracích v okolí jednotlivých revírů, a hlavně své úlovky z této krásné řeky.

Čelovky - jaké používáte? necteno

15.2.2013 | WeddingBell | Ostatní nádobíčko | 54.894 zobrazení | 115 odpovědí

Čelovky – jaké používáte?Tak jsem se dnes nějak rozvzpomínal na noční rybolov na Orlíku a jak se tam zas v létě těším. A to mi přiomělo jednu důležitou věc – že jsem nedávno rozflákal svoji starou čelovku a že bych se mohl pozvolbna podívat po jiné. Tak bych se chtěl zeptat – s jakými vy tady máte nejlepší zkušenosti, jaké používát, ať mě třeba inspirujete…

oprava navijáku necteno

19.10.2012 | cujo | Navijáky | 16.346 zobrazení | 11 odpovědí

Chtěl bych se zeptat, zda je tady někdo kdo opravuje navijáky. Ve skříni mi leží shimano nexave fa a při točení kličkou se zasekává. Kdyby byl někdo kdo se v opravě vyzná a nestálo by to víc než novej naviják, tak ho pošlu na opravu, pokud se ukáže, že by to stálo víc než novej, tak přenechám na náhradní díly…

prut necteno

10.6.2017 | tuzinek | Pruty | 3.507 zobrazení | 7 odpovědí

prosim o radu je prut o delce 3.3m a 2.25lb vhodny na lov na polozenou lov spis na kapra na vodach mensich rozmeru spis slepaa ramena nejaky rybnik jde o to ze prut mi pripadne moc jemny

Sraz Chytej. cz Anketa necteno

22.5.2005 | Tomucha | chytej.cz | 447.439 zobrazení | 9.636 odpovědí

Sraz Chytej. cz AnketaVše o srazech CHYTEJ.cz

Aktualizováno pro rok 2017 Přátelé, letos to vychází na 6. – 8. 10. Jiný termín už není volný. Jestřabice jsou prostě narvané. Museli i zdražit – tzn. letos by to bylo o 300,– KČ dražší. Co vy na to? Přihlašování a článek později

Turyňský rybník necteno

16.4.2007 | novas32 | Domácí revíry | 8.468 zobrazení | 17 odpovědí

ahoj, muze mi dat nekdo nejake info o Turynskem rybnice u Kamennych Zehrovic? rad bych se tam vydal chytat, ale neznam to tam. diky

Srovnání rybího masa necteno

23.4.2010 | Robur | Recepty | 9.357 zobrazení | 43 odpovědí

V rybářství 2/2010 jsem četl článek ve smyslu, že česká ryba, hlavně kapr je mnohem lepší než dovážená ryba. Dále autor rozvíjí myšlenku ve srovnání s losos. rybami, že jejich maso je uměle vyhoněné /rybí brojleři/oproti kaprovi. Motem článku je: Lidičky jezte české ryby. Co vy na to?

Klub příznivců značky "Bamboo" necteno

9.12.2012 | Chorchus | Tipy & triky | 61.046 zobrazení | 808 odpovědí

Klub příznivců značky „Bamboo“Kdo je příznivcem této traviny ať už staré nebo nové, hoďte sem fotky krasavců pro pokochání a inspiraci. Samozřejmě k nim i stylové navijáky či jiné bebechy.

prut na přívlač+ muška necteno

26.12.2011 | vamoson | Přívlač | 23.549 zobrazení | 13 odpovědí

Ahoj, chci se vás zeptat, jestli nemáte zkušenosti s prutem na přívlač s muškou. Chci si koupit pstruhovou povolenku a nemám muškařský prut. Mám prut na přívlač 20g. Kousek od baráku mám nádrž, kde se dá chytat jen na umělou mušku, ale nechci si kupovat výbavu na muškařinu. Jde mi o to, jestli aspoň hodím s muškou např. 15,20 metrů daleko?? Máte s tím někdo zkušenost??? Díky za info

Nerezová přenosná udírna necteno

20.2.2007 | Kulik | Ostatní nádobíčko | 31.665 zobrazení | 32 odpovědí

Mám v úmyslu koupit od firmy IMPULS z Křižanova, nerez udírnu izolovanou k celoročnímu používání, ale nemám s takovouto udírnou žadné zkušenosti a ani neznám nikoho kdo by mi řekl nějaké vlastní poznatky. A tak se obracím s prosbou na Ty, co takovou udírnu vlastní, aby se se mnou a své zkušenosti podělili. Nevím zda takovouto udírnu koupit nebo budovat zděnou nebo dubovou a obezděnou. Takže ještě jednou prosím o Vaše zkušenosti a rady. Díky Kulik.

Nákup přes internet necteno

24.5.2010 | Jepik | Obchod | 4.174 zobrazení | 12 odpovědí

Dobrý den,chtěl bych se optat jáké máte skušenosti s internetovím nákupem u firmy Lovy Brno.Nedávno jsem si jako obchodník objednal u nich zboží a byl jsem nemile překvapen.Musel jsem je více jak týdem po telefonu nahánět abych se u nich zaregistroval.Po objednání zboží mi ani nedali vědět co mi vlastně poslali a jestli s tím souhlasím.Balík mi došel do dvou dnů.Už když jsem ho přebíral tak jsem byl zděšen.Byl celi pomačkaný a zabalený tak že by to i pětiletý dítě zvládlo líp.Zboži vevnitř bylo rozházené a většinu obsahu tvořily jen rozložené krabice a papíry.Nejhorší na tom bylo že většina zboží co jsem si objednal tak tam nebylo ale zase mi přibalili to co jsem vůbec nechtěl.Další skušenost jak neobjednávat přes internet.

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | Ostatní nádobíčko | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

Cortina Ivančice necteno

7.12.2008 | Kosmik | Domácí revíry | 5.972 zobrazení | 5 odpovědí

Petrův zdar, byl jsem požádán kamarádkou o informaci k rybníkům Cortina v Ivančicích. Potřebovala by vědět hloubku a struktůru dna a popřípadě co tam okolo roste za rostliny. Bohužel, jsem tam nikdy nebyl i když bydlím docela blízko. Všem děkuji za informace.

Ubytování Jižní Morava necteno

9.7.2014 | Foogeez23 | Ubytování | 5.283 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobrý den, můžete mi někdo doporučit prověřený penzion na jižní Moravě, na řece Dyje, nejlépe poblíž vodní nádrže Nové Mlýny?

Děkuji za tipy.

Jak lovit s mokrou mouchou a streamerem? necteno

8.7.2011 | MB | Muškaření | 15.977 zobrazení | 13 odpovědí

Po několika letech rybaření jsem se dostal i k lovu na umělou mouchu. Po instruktáži od známého a několika místních dobrodinců, jsem se naučil jakž takž lovit na sucho a na krátkou nymfu. Poslední dobou se ovšem zvedla voda a všiml jsem si, že nejvíce záběrů je na streamery a mokré mušky, prostě na všechno, co je lehce pod hladinou. A tady nastává kámen úrazu – pokud pod hladinu vidím, není to takový problém, jakmile rybu uvidím zaútočit, přisekávám (i když většinou neúspěšně – jak by měl vypadat správný zásek?), ale pokud mušku nevidím, nejsem schopen poznat, kdy ryba bere. Mohli byste mi, prosím, vysvětlit, jak bych měl správně lovit s mokrými muškami a streamery?

PVA šňůry necteno

7.2.2011 | Troopik | Kaprařina | 5.041 zobrazení | 14 odpovědí

zdravím, chtěl bych poradit ohledně PVA šňůr. Jediný co jsem skrze vyhledávač našel jsou různé zmínky v různých článcích, kde je pouze zmíněno dokrmování, použití pomocí pva šňůr, pytlíků atd. Bohužel nikde jsem nenašel nějaké podrobnější detaily ohled pva šňůř. Chtěl bych ji použít při delším nahazování, ale nikde se moc nedočtu jak hodně toho vydrží – ano výrobci si napíšou extra silná, ale to mi nic neřekne. Zvládají ty šňůry náhozy někde mezi 50–100 metry? Musí být na to speciální či to zvládají běžně všechny? Kolik by toho mohli vydržet tyhle obyčejnější (tedy je v nich nějaký závratný rozdíl krom ceny)? http://sportcarp.cz/…pe-40-m.aspx http://sportcarp.cz/…ord-20m.aspx http://sportcarp.cz/…de-tape.aspx

samozřejmě rozdíl v rozpustnosti v čase jsem pochopil, ale jaký to má dopad v praxi? uvítám jakékoliv rady či osobní zkušenosti:) předem díky