Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | Domácí revíry | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Rybí přechody! necteno

11.5.2006 | BigMike | Ryby | 8.953 zobrazení | 12 odpovědí

Bomba! U nás se bude předělávat koryto potoka, nový jez a dali tam i rybí přechod, proti kterému jsme se ohradili, že je zbytečný, pod novým jezem je asi 300m druhý jez a nad ním asi 500 další, bez přechodů! Chtělijsme jen přepad! Jenže!!! Prý do 10 let bude každý jez mít svůj přechod!!!!! To je novinka!!! Kdepak, není nad dobrou investici, když je všude peněz nazbyt, hlavně na povodí Vltavy:-)Už vidím, jak Černovickým potokem táhnou lososi, vydří doupě hned vedle přechodu a myslím, že na zimu udělat nějaká bidýlka pro kormorány by nebylo také od věci!!! To jen tak naokraj, že jsme to tuhle probírali na výborovce:-))) Jak u vás? Už se také chystají přechody?:-)) Možná tak pro chodce,že?

Ubytovaní v Brně necteno

22.11.2017 | kakadril | Ubytování | 3.073 zobrazení | 2 odpovědi

Prosím Vás o radu. Chystám se příští sezonu kouknout do Brna na ryby. Kromě přehrady, kde se dá ubytovat jsem našel i totok http://www.kadlcuvmlyn.cz/ubytovani-brno . Je to v Mariánským údolí. Jsou tam hnedka vedle dvě jezera. Dá se tam něco chytnout z dravců? Nebo je to jen kaprařina? Díky za info.

povolenka pro tělesně postižené necteno

26.4.2011 | Poldík | Legislativa | 10.206 zobrazení | 90 odpovědí

Zdravím,mám skoro plnoletého syna,který se po těžké nemoci stal plně invalidním.Neumí psát ani číst.Jedinou věc na světě,kterou miluje je rybaření a čas strávený u vody.Jelikož jsem milující otec,tuto radost se mu snažím dávat jak se dá.Již delší dobu se pro něj snažím získat povolenku k rybaření,ale marně,protože dle rybářského řádu musí složit zkoušky.Je nějaká jiná cesta ji získat.Děkuji za každou radu

Rybaření ve Španělsku na Mequinenze necteno

1.4.2016 | adelajda22 | Rybaření v zahraničí | 4.214 zobrazení | 7 odpovědí

Dobrý den. Uvažuji o rybářské dovolené ve Španělsku, ale nechci jet přes agenturu. Mohli by jste mi poradit, jak získat rybářské povolení a další věci potřebné pro rybolov na řece Ebro? Díky :)

Rybolov příbramsko necteno

2.6.2011 | peddy | Domácí revíry | 7.378 zobrazení | 22 odpovědí | upravit

Zdravím všechny rybáře, nemáte někdo prosím zkušenosti s chytáním na příbramsku?? Napádlo mě zajít s feederem na Pecovák, Drásov či Jankovák..ale klidně bych rád poznal i jiné revíry na příbramsku. Cílová ryba Kapr, Lín + bílá.

Předem děkuji za rady.

Pomoc zacatecnikovi :-) necteno

23.4.2012 | fojtas | Přívlač | 16.825 zobrazení | 19 odpovědí

Ahoj. Mam prosbu, jestli by nebyl nejaky rybar ochotny jit se mnou – nebo ja bych se pripojil k nemu – na P vodu v okoli Olomouce a naucit me neco do zacatku. Dekuji

tygří ořech necteno

31.8.2010 | kurell | Kaprařina | 8.804 zobrazení | 9 odpovědí

Chtěl bych vědět názor i ostatních rybářů na chytání s touto návnadou!Já sem byl 3 dny na slapech a za cca20 hodin sem nachytal 18 kaprů od 42 do 76cm.Zkoušel jsem ho poprvé a řekl bych že úspěšně.nevím jestli to byla náhoda nebo opravdu na „tygřáky“ kapři berou i na jiných revírech.Příchuť byla mušle

Vydra?Ondatra? Co to mohlo byt? necteno

28.10.2005 | Tomik | Ryby | 9.616 zobrazení | 19 odpovědí

V sekci Diskuze je vložena fotka kterou jsem pořídil v nedávné době na jednom rybníku, do kterého dávám ryby, není velký, je čistý, tento amur (70 cm) není jediný , ketrého jsem tam našel(Kapr 50, cejn 45, karasy- nepočítám), mužete mi nekdo poradit, co to mohlo byt za tvora? Podle myslevce by to mohla byt vydra. vim že je chranena , ale jde se ji nejak zbavit? dekuji za každou reakci…

Labe v pardubicich necteno

8.7.2015 | Kejza | Sumcařina | 3.982 zobrazení | 7 odpovědí

Ma nekdo zkušenosti s lovem sumcu u pardubic? Kam tam na ne a jak? Nikdy jsem tam nebyl a chtel bych to tam zajed zkusit

vranovska přehrada necteno

14.3.2009 | hanz.333 | Ryby | 19.906 zobrazení | 38 odpovědí

posim o informace o te teto vodě jakekoliv nemužu serozhodnout kam na dovolenou mam tam jet do chaty jak tam jdou ryb dravci kapři sumci diky za odpovědi

info jestřabice necteno

12.9.2006 | judas.d | Kaprařina | 3.068 zobrazení | 11 odpovědí

zítra tam jedu má někdo pár dobrejch rad

pozdní odevzdání povolenky necteno

13.1.2012 | kukuč | Neúspěchy | 48.064 zobrazení | 269 odpovědí | upravit

Letošní rok sem zapomněl odevzdat povolenku tak se jen chci zeptat co mě čeká za trest.

Olše necteno

1.11.2011 | zalesak05 | Domácí revíry | 40.701 zobrazení | 24 odpovědí

Zakládám tady fórum o jedné naší slezské řece – Olši (nebo jak jí říkáme – Olze). Byl bych rád, kdybyste tady psali o zkušenostech s touto naší řekou a podobně. Na Olši si taky budu po novém roce dělat povolenku, takže bych se o ní rád něco víc dozvěděl. Děkuji

Rybaření Polsko - ne z moře necteno

12.2.2017 | David15 | Rybaření v zahraničí | 10.919 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj, má někdo zkušenosti s lovem, ale z pobřeží, ne na moři z lodě, případně nějaká jezera u pobřeží? Hlavně oblast, atd. Ocením každý postřeh, děkuji.

Rybáři z Radnic na Rokycansku a okolí necteno

24.7.2008 | Kulik | chytej.cz | 3.696 zobrazení | 16 odpovědí

Ozvěte se kdo jste z těchto končin. Jde mi o seznámení se, diskusi o vodě a rybách a případně i posezení u pivka nebo vody na rybách. Takže, Petrův zdar o pište!

Porybný jak se proti nim bránit? necteno

12.5.2007 | ??? | Legislativa | 12.967 zobrazení | 86 odpovědí | upravit

nezapsání docházky k vodě na mimopstruhovce.

Cestovní vláčák necteno

7.4.2014 | kerob | Přívlač | 7.047 zobrazení | 26 odpovědí

Hledám cestovní vlačák, 4díl, cca 240 cm v gramáži 5–25g (10–30…). Leccos jsem už našel, ale třeba jsem něco opomněl a tak se ptám…
… prosím o odkazy, tipy, vlastní zkusenosti. Dík.

Chvějivka na UL přívlač necteno

6.3.2007 | PetrZ | Přívlač | 9.464 zobrazení | 21 odpovědí

Chci pořídit nový prut na přívlač, asi tak 2,40m, 3–15g, nástraha především jigstreamer, případně twistr, spíš lehčí, od 1g. Našel jsem Dragon Mystery Contact Jig 2,40m 3–20g, chvějivka za 1035Kč. Podotýkám, že jsem chvějivku neměl v ruce! Jak poznám záběr? V ruce nebo pohybem špičky? Jaký je to prut? A prosím nekamenujte mě za blbou otázku… Díky

Umělá líheň necteno

19.8.2007 | Flash25 | Tipy & triky | 8.333 zobrazení | 13 odpovědí

Chtěl bych si zařídit menší domácí umělou líheň na lososovité ryby,nevíte někdo o odkazu na tohle téma? díky