Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

zkušenost s ABU GARCIA??? necteno

21.6.2011 | mišák | Plavaná | 23.350 zobrazení | 7 odpovědí

čusan lidičky chtěl bych se poptat.neměl jste náhodou už v ruce mačku od Abu Garcia Diamond Match 393.Mám doma dvě mačky a přemíšlím že bych desetiletou obměnil.Ale dost mi zaráží prodejní cena???tak málo???nebude to na úkor kvality???

Zinkovsky rybnik Labut necteno

21.4.2017 | Mcfaro | Domácí revíry | 2.431 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj kolegove,

Nevite nekdo jak to jde na tomto uzasnem reviru? Chystame se v kvetnu na vikend zkusit mistni kapriky. Jezdime kazdy rok a prijde mi, ze rok od roku je to horsi a horsi… urcite tam budou krasny kapri, ale jsou mazany. Snad se povede prekonat pro me magickou hranici 70cm :-)

Dělička-voskování spojů necteno

24.9.2005 | Mlady_Rybar | Pruty | 3.633 zobrazení | 11 odpovědí

ahoj všichni,

docela by mně zajímalo, čím se voskují spoje děliček, už mám ty spoje u svého WP nějaké zdrsnělé a zašlé, chtělo by to asi navoskovat, ale nevím čím…

Poradíte prosím?

sportovní kamera necteno

25.5.2015 | Draky | Vaše názory | 3.724 zobrazení | 5 odpovědí

Přemýšlím nad nákupem sportovní kamery. Nějaký pátek se o to již zajímám, ale stále se nemohu rozhodnout, přečetl jsem již spoustu článků, fór a sledoval hromadu videí. Ovšem videa třeba na youtube nemají moc vypovídající hodnotu. Dají se najít i nějaká „syrová“ videa, které je možné si stáhnout a poté přehrát, ale většinou jsou natočeny již dříve a nenajdete videa po nějakém zásadnějším updatu firmwaru kamery.

Sečteno podtrženo z toho co se dalo vygooglit jsem vybral 3 kamerky. Zatím je pro mě asi největším favoritem Xiaomi Yi, ale je potřeba k němu dokoupit příslušenství, nestojí to tolik, ale tu cenu to prostě ve výsledku zvedne. dalším kandidátem je SJ5000+. Kamerka má v sobě nějakou tu výbavu a hromady úchytů, ale je otázka jestli je výhodné si připlatit. Poslední kandidát je SJ4000, tady mě trápí, že na 1080p natáčí jen 30FPS. V neposlední řadě chci, aby kamerka i „slušně“ fotila.

No prostě nevím si rady a budu rád, když mi někdo poradí.

Btw: budu to mít spíše na hraní, než na nějaké super profi videa, takže rada ať si koupím GoPro za 10k mi je fakt k prdu.

VÍTĚZSTVÍ ANEB NA SCHŮZE MO SE CHODIT VYPLATÍ!!! necteno

20.2.2017 | HaD | Legislativa | 10.445 zobrazení | 155 odpovědí

VELKÉ VÍTĚZSTVÍ ANEB NA SCHŮZE MO SE CHODIT VYPLATÍ!!!Minulý týden jsme měli výroční schůzi naší MO. Jelikož jsme chtěli navrhnout a prosadit nějaké změny, scházeli jsme se s přáteli několik měsíců a návrhy důkladně diskutovali tak, aby měly hlavu a patu a také proto, abychom pro ně nalezli dostatek argumentů a potřebnou podporu. Poté jsme oslovili kamarády rybáře s tím, že pokud souhlasí, ať na schůzi přijdou vyjádřit podporu. Běžně na naši schůzi chodí cca 60 členů svazu. Letos přišlo 84, tedy téměř o 50% více. Naše MO má pro ucelenou informaci cca 1200 členů.

Zásadní navrhované změny:

  • Nová zarybňovací komise
  • Návrh krajského hospodáře na omezení počtu ponechaných dravců ročně 20 ks
  • Návrh na omezení ponechání dravců na Jordánu na 1ks/den, 2 ks/týden a 10 ks/rok
  • Zrušení čekací doby a přijímání nových členů RS okamžitě (přijetí 7 nových členů)
  • Zavedení K 70 na revíru Lužnici 3 a 4.

OSLAVILI JSME 100 % ÚSPĚCH – VŠECHNY NÁVRHY PŘIJATY NEJEN NAŠIMI HLASY, ALE NĚKTERÉ I STARÝMI SVAZOVÝMI MATADORY!!! KDYŽ SE CHCE (A NĚCO SE PRO TO I UDĚLÁ), JDE TO !!!

stavba lodi necteno

2.10.2006 | | Ostatní nádobíčko | 33.955 zobrazení | 47 odpovědí | upravit

Češi jsou národem koumáků a rybaříci určitě nejsou výjimkou. Jeden vyrábí rotačky co vyhrávaj závody, druhej svůj vlastní tripod se swingrama, třetí vyřezal za život víc vobíků než Rapala a čtvrtej aby je vyřezávat nemusel si na to zkonstruoval mašinku. Máte ale někdo zkušenosti se stavbou rybářský loďky?? Chtěl bych se o něco takovýho pokusit a to ani ne tak z důvodu, že bych jí nutně potřeboval (mám nafukovadlo) nebo že bych na ní nakonec po letech nenašetřil. Chtěl bych si udělat svojí vlastní dřevěnou pramičku přičemž největším lákadlem je ověřit si, že na to mám. Dřevěnka je dneska přežitek…vím. Kupovaný laminátky vydržej dýl, jsou lehčí, hezčí, víc se kradou atd atd… Můj cíl je hrát si s tím jako malej kluk s Merkurem a potom zažívat ten blaženej pocit když to poplave… No a k otázkám.. Jaký dřevo byste doporučili? Moje okolí radí dub a jasan. Jasan jasan ale dub se mi moc nezdá..přeci jenom takhle těžký dřevo…aby se mi to potom nepotopilo. Dál jakej klih je ten nej? Pod pojmem nej myslím nejlepší kvalitu v porovnání s cenou. Nechci dát za lepidlo víc než za new commercial boat. Kdyby měl doma někdo nějaký nepotřebný plánek nebo znal užitečné stránky, či jakékoliv osobní připomínky a moudra, budu jen rád když se o vědomosti podělí… díky:-)

rybářské křeslo necteno

12.12.2007 | stanley 4 | Ostatní nádobíčko | 20.173 zobrazení | 44 odpovědí

pánové mohl by mi někdo poradit kde mohu koupit opravdu pořádně btelná křeslo?musí to udržet chlapa se stošedesát živé váhy.díky za pomoc

Počasí necteno

26.6.2013 | Gustik | Vaše názory | 2.776 zobrazení | 7 odpovědí

Ahoj, četl jsem už několik článků o tom jaké je nejlepší počasí na ryby ale stejně mě to nedá a musím se zeptat na váš názor které počasí je podle vás nejlepší ?

Sumeček americký necteno

22.4.2005 | Zlinsky_lovec | Ostatní ryby | 20.261 zobrazení | 51 odpovědí

Mám dotaz ohledně této ryby. Teď jsem potkal kámoše, který říkal, že pod splavem, kde je asi metr hloubky, chytil sumečka amerického velikosti 40cm na bílé červi. Je to teď možné?Zabývá se tu někdo cíleným lovem této ryby?Budu rád,když mi sdělíte vaše postřehy z lovu sumečků.

desinfekce ryb necteno

6.4.2017 | basset | Vaše názory | 3.566 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj zajímá mě Váš názor na používání desinfekce. Dle mého názoru je to vlastně asi nesmysl, neboť taková ryba se deně ve vodě musí píchnout při hledání potravy několikrát. A určitě si to sama nedesinfikuje. Nicméně rybě to určitě neškodí.Jaký je tedy Váš názor?

Prut Saenger Sensitec Tele 3,00m 30-60gr necteno

4.4.2017 | Dacan | Pruty | 2.627 zobrazení | 2 odpovědi | upravit

Ahoj kluci,

chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto prutem: Prut Saenger Sensitec Tele 3,00m 30–60gr.

Chtěl bych znát Váš názor než si ho případně koupím.

Díky moc, Dacan.

Aké broďáky používate/odporúčate? necteno

4.4.2017 | Martines | Muškaření | 2.890 zobrazení | 7 odpovědí

Čaute, plánujem si zakúpiť nové brodiace nohavice a rád by som sa vás opýtal na skúsenosti či postrehy. Máte preferovane značky, ktoré nestoja zase ťažke tisíce a sú spoľahlivé? Za rady ďakujem!

Rybaření Nový Zéland necteno

12.3.2017 | Michal7 | Rybaření v zahraničí | 3.081 zobrazení | 10 odpovědí

Ahoj všichni, letos se mi podařilo získat pracovní vízum na Nový Zéland, takže budu mít tu možnost se do týhle krásný země podívat, rok tam pracovat a cestovat, a jelikož jsem rybář celým svým srdcem určitě bych tam chtěl strávit u vody co nejvíce času půjde. Proto bych se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s lovem na Novém Zélandu. Jde mi hlavně o lov pstruhů na přívlač a mušku a i o lehčí přivlač na pobřeží, jak je to s povolením, na jezera i řeky se dá koupit v rybářských prodejnách popřípadě jestli jsou i revíry kde povolení není potřeba a jak je to u moře, typy na dobrá místa, jestli je lepší si brát vybavení z domu nebo koupit tam, budu rád za úplně každou informaci. Vím že už tu tohle téma jednou bylo ale moc tam toho není a přece jen už je to 6 let a od té doby se toho mohlo plno změnit. Všem předem díky za odpověď.

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl? necteno

10.3.2017 | Honzik21 | Pruty | 9.141 zobrazení | 19 odpovědí

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl (http://www.letakomat.cz/…as-na-zasek/#…)? Jsem příležitostný rybář, potřeboval bych nový prut a koukám, že mají akorát v akci.

Celoročné strímrovanie na MP? necteno

10.4.2017 | Martines | Legislativa | 1.843 zobrazení | 10 odpovědí

Ahojte, chcem sa opýtať, či je dovolené muškárenie so strímrom na MP vodách celoročne? Som z Bratislavy a chcel by som v blízkej dobe navštíviť Dunaj/Moravu s muškárskou výbavou a strímrom(aj nad 5 cm). Je to v súlade so zákonom? Aké máte vy skúsenosti? Ďakuejm za rady!

moje první plotice nad 30 cm necteno

11.4.2017 | rybář jáchym | Plavaná | 1.420 zobrazení | 1 odpověď

v sobotu 8.4.2017 zabrala při lovu karasů na žížalu měla 33 cm a potěšila. omlouvám se že nemám foto zapoměl jsem fotoaparát

DÍKY ZA POCOPENÍ

multiplikator z Ciny necteno

6.4.2017 | bonatius | Navijáky | 2.172 zobrazení | 4 odpovědi

Ahojte,

chcem sa spytat ci mate skusenost z multiplikatormi z Ciny? Oplatia sa za tu cenu? Su pevne, nerozpadnu sa, z akeho materialu su ozubene kolieska?

napr. https://www.aliexpress.com/…0709085.html?…

Dakujem.

barva vlasce necteno

8.4.2012 | johnny knoxwil | Vaše názory | 21.531 zobrazení | 3 odpovědi | upravit

zdravim docela by me zajimalo jakej mate nazor na barvu vlasce pri kaprarine?pripadne jakou barvu volite vy?na eshopech je toho v nabidce spousty.u cerneho vlasce pisou ze je specialne pro kaprarinu pak to same napisou u vlasce co meni odstin podle barvy dna a nakonec se clovek dostane k uplne cervenemu..coz je asi vyhoda rano a pri soumraku ze ho clovek pekne vidi ale zajimalo by me jestli na to nereaguje i ryba?protoze pokud pisou u jednoho ze je neviditelnej diky tomu ze se prizpusobi barve pod vodou pak vlasec jasne cervenej musi bejt naopak hodne napadnej i pro rybu?

Nástrahy z Číny necteno

7.10.2016 | Algec | Přívlač | 15.295 zobrazení | 55 odpovědí

Ahojte. Začal jsem se letos trošku zabývat přívlačí. Nicméně snad tím, že to neumím nebo snad vyšší vůlí, jsem ztratil hodně gum i třpytek. Je to poměrně zásah do peněženky. Zkoušel někdo nástrahy, třpytky, woby nebo gumy z Aliexpressu nebo jiné Číny? Stojí to za tu úsporu nebo jsou to šunty?

soukromák liščí jezero necteno

15.8.2010 | jirin8 | Domácí revíry | 7.107 zobrazení | 7 odpovědí

Čus rybáři hele chci se zeptat chci se vypravit na soukromý revír LIščí jezero.Jaká nástraha tam nevíc funguje a jaké ryby a okolo kolika cm tam jsou?