Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Zapisujete nastrazni rybicky? necteno

3.8.2005 | Stavba | Legislativa | 7.877 zobrazení | 31 odpovědí

Jak je vazite? A co v pripade ze by ste je nemal zapsany a kontrolovala by vas RS ??

Akce prutu Wonderod necteno

25.6.2014 | Hony | Pruty | 13.310 zobrazení | 49 odpovědí

Může mi někdo poradit, kde najdu akce prutu Wonderod převedeny na gramy? Byly děleny A1, A2…, B1, B2…

Pravidla stanovená dětem do 10 let necteno

1.10.2016 | rompeprop | Legislativa | 10.163 zobrazení | 32 odpovědí

Jaká jsou momentální pravidla lovu pro děti do 10 let.??

1. Doprovod 2.Na kolik prutů smí chytat 3.Chytání na živou ,nebo mrtvou rybku.

univerzalni prut a navijak necteno

20.11.2005 | sobi | Ryby | 4.184 zobrazení | 27 odpovědí

doporucte nejake univerzalni vybaveni na zacatek

prut na ťažkú vláčku necteno

2.10.2016 | oxandrolon | Přívlač | 2.085 zobrazení | 1 odpověď

Dobrý deň, potrebujem tip na heavy vlačák 2,4m na ťahanie velkých woblerov 12–18cm, potrebujem, aby bol čo najľahší – menej ako 200g za tipy vopred dik

Baraba u Mělníka necteno

21.5.2008 | pípal | Domácí revíry | 9.014 zobrazení | 15 odpovědí

jaké máte zkušenosti s tímto revírem.Je ještě MO nebo soukromý. Mám zájem o co nejvíce informací o této pískovně. Snad někdo poradí.

Vltava - Kralupy nad Vltavou necteno

11.1.2005 | MichalB | Domácí revíry | 13.761 zobrazení | 66 odpovědí

Pánové máte nekdo zkusenosti s timto revirem? Pote, co jsem se odstehoval z prahy je to pro me asi neblizsi revir a ani nevim, jak tam zacit.. Zadne rybare jsem u vody nevidel.. Nebo snad poradite jiny revir v okoli Odolene Vody? Dik Michal

Lowrance Mark-5x a Humminbird 570x Který je lepší pro lov sumců? necteno

27.8.2010 | MuRRon | Ostatní nádobíčko | 10.747 zobrazení | 27 odpovědí

Lowrance Mark-5× a Humminbird 570× Který je lepší pro lov sumců?

Zdravím, byl bych moc rád kdyby mě někdo poradil ohledně těchto dvou Echolotů, ale sám osobně se přikláním ke Lowranci 5× pokud by byl ještě jiný lepší echolot těchto dvou značek prosím poraďte a pošlete odkazy http://www.normark.cz/…hfinder-570x http://www.grundik.cz/…-5x-pro.html

Mistrall Naviják BIG FISH XS 8000 necteno

7.3.2011 | Matt.tes | Navijáky | 25.937 zobrazení | 1 odpověď

ahoj, rad bych si po delší uvaze koupil tyto navijáky „Mistrall BIG FISH XS 8000“ a rád bych znal na něj váš názor popřípoadě jestli ho někdo má tak jak je s ním spokojený http://www.cadoxfishing.com/…xs-8000.html a nebo Naviják SPRO Super Long Cast LCS 400 ?http://www.ry­barskepotreby-shop.cz/navijak-spro-super-long-cast-lcs-400–34.html

Dalešická přehrada necteno

7.9.2015 | toro-toro | Vaše názory | 3.884 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj přátelé rybáři, Zajímaly by mě vaše názory na chytání na Dalešické přehradě v rámusu a vlnobití od milionářských jachet.Dříve jsme chytali po celý rok maximálně v hloubce 3 m.Když byla upuštěná voda,tak na břehu zůstal 1 až 2 m široký pás chrostíků,kterými se kapři živili.Nyní,co je z Dalasu rekreační voda/díky starostce Koněšína/kapři ke břehu nepřijedou,protože tam není co žrát.Je tam taková eroze břehů,že od původního dna u břehu je schod více jak metr. Tak nevím,jak dále dopadne jeden z nejkrásnějších rybářských revírů u nás.S pozdravem petrův zdar Jirka

Dalekohled necteno

14.1.2013 | revoke | Ostatní nádobíčko | 7.772 zobrazení | 26 odpovědí

DalekohledKolegové rybáři, chci si koupit nějaký dalekohled, který mi má primárně sloužit pro sledování vodní hladiny a okolního břehového porostu. Z toho vyplývají požadavky, které by měl mít: měl by být lehký (chodím k vodě pěšky), malý, s dobrou optikou a slušným přiblížením. Může jít klidně i o monokulár (tzn. pro jedno oko). Cena tak do 2000,– Poradíte prosím?

Nejspolehlivější navnada na kapra.. necteno

11.8.2008 | Wiruscx | Kaprařina | 33.040 zobrazení | 34 odpovědí

na co se spolehlive daji chytat kapři!

Hledam potapece necteno

15.9.2016 | Fidel | Domácí revíry | 2.043 zobrazení | 1 odpověď

Caute, hledam potapece s kamerou ktery by se potopil do me piskovny. Voda je krasne cista a chtel bych se podivat co je tam za exemplare ryb. Pokud by mel nekdo zajem piste. Klatovy Plzensky kraj.

Šel by někdo na ryby Jihlava okolí necteno

12.7.2016 | axoz | Domácí revíry | 2.445 zobrazení | 1 odpověď

Čau hledám někoho kdo by rád zašel na ryby. Přistěhoval sem se do Jihlavy a moc to tu neznám. Pepa

výběr echolotu - poradí někdo ? necteno

9.7.2012 | LoKi11 | Sumcařina | 4.590 zobrazení | 14 odpovědí | upravit

Zdravím Potřeboval bych poradit s výběrem echolotu pro lov sumců na vábničku. Tak nějak jsem už brouzdal po netu a našel si tyto dva – Lowrance Mark-5× PRO a Lowrance Mark-5× DSI ale nevím jestli se na tento typ lovu hodí. S echoloty nemám zatím žádnou zkušenost a proto bych se chtěl poradit. Částka kterou bych chtěl investovat je kolem 8 000 kč. Můžete napsat i nějaký dražší vhodný typ a třeba se rozhodnu pro něj. Kdyby se našla nějaká dobrá duše, co poradí, budu mooc rád. Jestli budou potřeba ještě nějaké doplňující informace pro výběr echolotu okamžitě je dopíšu. Předem děkuji za odpovědi

Proč mizí rybí druhy z našich řek? necteno

28.1.2011 | Poldík | Domácí revíry | 6.433 zobrazení | 46 odpovědí

Rád chodím rybařit k vodě, kde nevím co ulovím za rybí druh.Pravdou však je,že poslední roky je náhoda ulovit lína, lipana a okouna i tam, kde se to rybami jen hemžilo. Je ryb opravdu málo?

Kapři na Ohři necteno

6.2.2012 | beda6a | Domácí revíry | 48.361 zobrazení | 21 odpovědí

CHtěl bych se zeptat jake máte uspěchy na Ohři zajímají mně kapři větších rozměru v usecich od Kadaně po Louny děkuji za odpovědi

Dá se přehodit lístek z mimopstruhového na pstruhový? necteno

20.8.2016 | Danko | Legislativa | 2.179 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Čau hoši, chci se zeptat jestli se dá vyměnit rybářský lístek MP za rybářský lístek P? Ale myslím to během sezóny. A jestli se to vůbec dá na začátku roku když si kupuji novou. Děkuji :)

Slapy a rybařina necteno

17.8.2014 | Šína | Domácí revíry | 7.084 zobrazení | 14 odpovědí

Ahoj kolegové chtěl bych se pozeptat jak vám to letos jde na Slapech.Já se musím přiznat že lotos to je špatné.

Jakub Vágner electronics necteno

10.2.2016 | Tomáš Flajzar | Kaprařina | 16.640 zobrazení | 60 odpovědí

Diskuze o vzniku společnosti Jakub Vágner electronics, o původu jejich produktů o roli pana Pelikána – bývalého ředitele firmy FLAJZAR…