Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Mořský rybolov - POLSKO necteno

30.4.2007 | MUD | Rybaření v zahraničí | 17.510 zobrazení | 5 odpovědí

Máme volné 4místa na mořský rybolov v Polsku – tresky , 2dny nonstop na lodi -WLADYSLAWOWO. viz: www.neptun.intermedia.net.pl máte někdo zájem ? cena : 500zl na osobu + doprava , 8.5 odjezd 9–10.5 chytání. Info na tel.: 605 282 254

Mala ricka ve Stromovce necteno

20.7.2007 | streda | Domácí revíry | 9.128 zobrazení | 6 odpovědí

Jsou tam nejaka omezeni? Smi se tam vubec chytat? Jsou tam vubec ryby? Dik. :)

vůle osy navijáku necteno

31.5.2016 | gige | Navijáky | 3.431 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Zdravím. Předem se moc omlouvám za blbou otázku. Nikde na netu jsem nezjistil pořádné info tak se zkusím zeptat zde. Pro uklidnění se chci zeptat jestli je vůle v ose cívky , tím myslím že jde trošku povytáhnout , normální. Mám dva navijáky jeden levnější ( daiwa laguna a jeden pro mě dražší shimano stradic gtm rc oba tu vůli mají od novoty stejnou tak soudím že to tak má být ale jistý si tím nejsem proto se radši ptám jestli jsem nenarazil na špatné kusy. Předem děkuji a nekamenujte mě za blbou otázku

Děčín a jeho okolí necteno

15.9.2008 | | chytej.cz | 194.180 zobrazení | 2.824 odpovědí

Zdravim všechny rybáře,kteří se pohybují v okolí Děčína.Pojďme si předat nějaké pěkné zážitky od vody a popovídat o tom jak se daří.Zvu i další tiché blázny,kteří chtějí tuto diskuzi něčím obohatit.;)

Teplice a okolí necteno

26.7.2006 | Grand2 | Kaprařina | 7.632 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj hledám kapraře nebo partu kaprařů, kteří by mě vzali sebou na ryby, abych se něčemu přiučil. Revíry Modlany, Kateřina, Labe,…Díky

FLAJZAR FISHTRON Q9-TX necteno

2.5.2016 | Coleslaw | Tipy & triky | 4.119 zobrazení | 6 odpovědí

FLAJZAR FISHTRON Q9-TXDobrý den, chci tatínkovi koupit nějaký kvalitnější signalizátor. Na internetu jsem našel tenhle a líbí se mi jeho vlastnosti, ale ta cena. Vyplatí se koupit za tuhle cenu? Budu rád za každou radu :) Děkuji

http://www.fishtron.eu/fishtron-q9-tx

Holandsko necteno

11.12.2008 | monaster | Ryby | 15.576 zobrazení | 16 odpovědí

chlapi nemáte někdo link na Holandskej rybářskej svaz bo co tam maj? hlavně rybářskej řád v Angličtině když už ne česky. nebo vlastní zkušenosti? díky

Vzdálenost krmítka necteno

23.8.2005 | PITBULL | Kaprařina | 5.866 zobrazení | 7 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jak daleko má být cca. umístěno krmítko od háčku?(na stojaté vodě)

Prut do kapsy necteno

11.8.2014 | Bertas1975 | Ostatní nádobíčko | 5.194 zobrazení | 8 odpovědí

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na názor, zda toto miniaturní nádobíčko je vůbec k něčemu či není http://www.smartstore.cz/…a-tuzka.html?… Vybral jsem si tuto sadu jako dárek pro přítele rybáře, ale teď vůbec nevím, zda ho to potěší a zda to vůbec někdy bude moci využít. Děkuji za Vaše názory.

retro rybařina necteno

9.7.2013 | | Vaše názory | 16.338 zobrazení | 73 odpovědí

retro rybařina,pruty,na­vijáky a ostatní náčiní,rady,fo­tografie, Uvádějte své zkušnosti,přidejte případně foto

Jaký naviják necteno

4.11.2014 | Domeek | Navijáky | 4.098 zobrazení | 13 odpovědí | upravit

Dobrýden chtel bych se zeptat jaký naviják byjste doporučili začátečníkovi? Chytat budu asi nejvíce na Laby a menších rybnících. Jestli by to slo tak cena do 700kč. Děkuji za vsechny rady

plíseň necteno

10.5.2004 | Prizrak | Ryby | 6.627 zobrazení | 17 odpovědí

letos jsem si všimle větší výskyt ryb s plísní, a tak mě zajímá, jestli se tyto ryby uzdraví a jestli můžou nakazit ostatní ryby.

Vedoucí rybářské mládeže necteno

10.1.2012 | Dawee | Vaše názory | 51.370 zobrazení | 337 odpovědí

Toto fórum je zde pro všechny vedoucí kroužků, zde se můžete svěřovat se všemi strastmi i radostmi s rybářskou drobotinou.

Levný spalovací motor - zkušenosti s konkrétním typem viz. foto necteno

13.9.2015 | Mack | Ostatní nádobíčko | 6.129 zobrazení | 27 odpovědí

Levný spalovací motor – zkušenosti s konkrétním typem viz. fotoMáte někdo zkušenost s motory viz.foto? Pokud někdo takový vlastní na Plzeňsku nebo ve St. Čechách směrem na Prahu, byl bych vděčný za možnost se na něj podívat, případně vyzkoušet. Předem díky za jakékoliv ohlasy.

Chuck Norris necteno

29.7.2010 | osprey | Vaše názory | 90.056 zobrazení | 288 odpovědí

Robur nastínil, že jsme si jako server trestuhodně dovolili ignorovat existenci takového fenoménu jako je Chuck Norris. Bude jistější toto opomenutí napravit, u Chucka člověk nikdy neví…

Belly Boat necteno

7.11.2010 | Piranha | Legislativa | 47.269 zobrazení | 57 odpovědí

Nedávno mě kontrolovala RS a tak jsme spolu přátelsky konverzovali o rybaření a došlo i na Belly Boat.Malinko jsem si mu posteskl, že s tímto vynálezem se může rybařit jen na málo revírech. On se podivil a řekl, že se s BB může rybařit na každém rybníce, že to není loď. Tak teď mam v tom guláš, protože mi kdysi jiná RS říkala, že se nesmí lovit z žádného nafukovacího lehátka, duše a pod. a tím vlastně tak trošku BB je. Tak které z tech RS mám věřit, abych se nedostal do maléru.Je vůbec nějaký jednotný rybářský řád, nebo si RS děla pravidla sama? Můžu s BB rybařit svobodně na větších revírech, nebo jen tam, kde je povoleno rybaření z lodě?

Hydra - průtoky, hladiny a teploty řek přehledně necteno

1.4.2016 | superweb | Tipy & triky | 3.330 zobrazení | 5 odpovědí

Jen takovy tip pro ostatni. O vikendu jsem hledal historii prutoku Berounky, abych si udelal predstavu kolik od me navstevy mesic pred tim klesla hladina. Vsechny weby ala hydro.chmu.cz maji buhvi proc verejnou historii jen za posledni tyden, coz toho moc nerekne. Oproti tomu http://hydra2.dusanrysavy.cz/ je hodne spatne vygooglitelny nastroj, za to pekne prehledny a flexibilni.

Carp marathon Praha VI. ročník necteno

6.12.2012 | RobS | Závody | 49.925 zobrazení | 729 odpovědí

Je tady už VI. ročník mezinárodního závodu v lovu kaprů na řece Vltavě v Praze.

Atmosfére tohoto závodu je naprosto jedinečná a nikde jinde ji nezažijete.

V loňkém roce se týmům podařilo ulovit víc jak 1000kg bodovaných ryb!

Jako hlavní cena je pro vás letos připraveno startovné v hodnotě 1200 EUR na IBCC – International Balaton Carp Cup 2017.

Přihlásit se můžete na Carp Maraton Praha.

Více se dozvíte v propozicích tohoto závodu na www.cm-praha.cz

Nabytí rybářského lístku necteno

27.5.2013 | sumecek39 | Legislativa | 10.589 zobrazení | 44 odpovědí

Nabytí rybářského lístkuJak jste nebo nejste spokojeni se získáváním rybářského lístku a co říkáte na novelu zákona , která ruší veškeré zkoušky a k získání nyní bude stačit dojít na úřad a tam ho zaplatit,,, čáry, máry, fuk a JE z vás rybář :)) !!!

Nechranická přehrada necteno

1.4.2016 | CzechSailngCenterNechranice | Domácí revíry | 3.461 zobrazení | 1 odpověď

Na Nechranické přehradě nám začala sezóna, přijeďte si zachytat! Pohodlné ubytování v chatičkách přímo u vody – Czech Sailing Center Nechranice, www.cscn.cz. Těšíme se na Vás!