Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Rybníky středočeský kraj necteno

27.6.2015 | Ugi | Vaše názory | 3.645 zobrazení | 2 odpovědi

Zdravím, mohu se zeptat jaké jsou vaše nejoblíbenější rybníky (soukromé i ČRS ) ve středočeském kraji ? :) chtěl bych vyrazit na nějaké nová místa na kapry . děkuji

Koupě zavážecí loďky necteno

6.4.2016 | Snakei | Ostatní nádobíčko | 2.486 zobrazení | 2 odpovědi

Zdravim. Chystam se investovat do zavazeci lodky, jakou by ste doporucili, jak resite nabijeni u vody? Mam nabijecku na ruzne RC baterie s moznosti napojeni na autobaterii, otazka je, jak dlouho to bude trvat.:-) Jinak bych chtel https://www.chytapust.cz/…cholot-s-GPS?… ale cena tady se mi zda docela prehnana, i u nahradni baterie.

Soukromý rybník Černá Hora necteno

19.10.2009 | zazatec | Domácí revíry | 6.246 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj všem. Chtěl bych tu udělat takovou menší anketu. Rád bych věděl jestli máte zkušenosti se soukromým revírem v Černé hoře ( a pokud jo, tak abyste tento revír ohodnotili známkou 1–5). Já v Černé Hoře bydlím a na tomto revíru jsem chytal mockrát. Myslím si že to je velmi dobrý revír, ale chtěl bych znát váš názor.

Konzervace boilies necteno

16.2.2014 | Lenča | Tipy & triky | 5.112 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím, chci se zeptat a nechat si poradit… :-) vyrábíme vlastní boilies a potřebovali bychom nějaké tipy na konzervaci boilies. My máme ve zvyku po uvaření sušit a pak do mrazíku, ale chtěli bychom něco, abychom ho nemuseli namáčet do nějakých olejů a pod. Představujeme si nějakou sušinu, prášek který přidáme už do směsi… jak to dělají prodejci boilies, že po je pořád takové měkké jakoby bylo čerstvě uvařené… Díky za tipy a pište pište… :-D

Polička necteno

22.2.2016 | JacobK | Domácí revíry | 3.626 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

Ahoj, jaké máte zkušenosti s cíleným novém pstruhů na jejich pstruhovém rybníku. Vývoj velikosti a množství úlovků, služby atd. Já tam tak párkrát do roka zajedu, ale nikdy jsem nechytl větší rybu jak ± 35cm. A to se ještě vždy dozvím při nákupu povolenek pohádky o lososácich, to někdo znáte tento poddruh, nebo je to bajka místních…Možná by bylo super založit fórum o soukromých pstruhových stojácích. S reálnými zkušenostmi a postřehy.

Shimano Sustain 4000 Fg necteno

31.1.2016 | Pajk | Navijáky | 3.512 zobrazení | 5 odpovědí

Najdou se tady vlastníci tohoto navijáku ? :-) Zajímali by mě Vaše zkušenosti s tímto stroječkem,jelikož potřebuji naviják co vydrží a šetřit ho rozhodně nebudu ! Letos můj naviják vypověděl službu ,tak ho chci nahradit . Každý názor je vítán

Domácí oprava prutu necteno

27.5.2007 | bizkit | Tipy & triky | 21.569 zobrazení | 47 odpovědí

Potřebuju poradit s výměnou SIC očka na vlačáku. Jak očko sundat (mechanicky, chemicky aj.), jakým lepidlem lepit, lakem lakovat, popřípade kde sehnat nová očka (dodavatel, velkoprodejce). Prostě každá informace by bodla. Dik

Itálie - rybaření na jadranu (Terst) necteno

19.6.2005 | xycht | Rybaření v zahraničí | 8.874 zobrazení | 6 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kolik stojí povolenka na moře v Itálii . chci chytat na jadranu. Nevěděl by někdo nějakou web adresu kde bych to mohl najít? díky

bezdrátový echolot necteno

7.1.2016 | krl | Vaše názory | 3.732 zobrazení | 10 odpovědí

Máte někdo zkušenost s tímto echolotem?Nerad bych zbytečně vyhodil peníze,zdá se mi podezřele levný.http://na­kupte.eu/bezdra­tovy-lucky-matrix-fish-finder-sonar-90/ http://nakupte.eu/…er-sonar-90/

Šoulačka - odháčkování, vracení ryby necteno

6.3.2016 | samotm | Plavaná | 2.093 zobrazení | 1 odpověď

Ahoj, jak řešíte vyháčkování a vracení ryby při šoulačce? Jde mi o ty případy, kdy se chytají menší ryby a díky vyššímu břehu je není možno vyháčkovat ve vodě. Takže se na pruty vynesou z vody a co pak dál? Ruku není možné si namočit. A házet pak rybu z půl metru do vody? Přemýšlím, že bych si s sebou nosil kyblík, kde bych si vždy mohl namočit ruku a ryby bych do něj i dával. A až po opuštění místa, bych sestoupil k vodě a šetrně je pustil. Jak to děláte vy? Díky.

Na co chytat v březnu? necteno

3.3.2011 | fishman123 | Plavaná | 19.281 zobrazení | 28 odpovědí

Ahoj rybáři, jaké používáte nástrahy na jarní plavanou? Chtěl bych chytit hlavně tloustě. Díky

Nové druhy ryb necteno

23.10.2008 | Robur | Ostatní ryby | 6.389 zobrazení | 33 odpovědí

tak si tak nějak bilancuji co se začíná objevovat za nové druhy, myslel jsem kdo ví na co nepřijdu a zase moc jich není. Co považujete za nové druhy, které se opět začínají chytat?

BUFFALO necteno

11.4.2008 | vagi | Bílá ryba | 29.145 zobrazení | 28 odpovědí

Zajímalo by mě, zda někdo má zkušenosti s touto rybuší? Nikde jsem tu nic nenašel a už několikrát mi kolegové říkali, že jí chytali na soukromákách. Vůbec nevím, co je to zač, jak to vypadá, čím se to žíví atd. Rozšiřte obzory méně znalému kolegovi. Dík.

Dělička nebo teleskop ? necteno

12.2.2016 | Twisp258 | Položená | 4.569 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím, přemýšlím o zakoupení nových prutů. Chtěl bych se zeptat jestli je velký rozdíl mezi děličkou a teleskopem. Chytám na řece (Labe), chytám všechny druhy ryb. Poraďte děkuji. Výhody a nevýhody těchto dvou druhů prutů :)

Máchovo jezero - rybaření necteno

14.7.2006 | xycht | Domácí revíry | 14.637 zobrazení | 23 odpovědí

Zdravim všechny, nevíte jestli se smí chytat na Máchovo jezeře? Předpokládám, že je to soukromá voda tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte jestli se tam dá chytat – v případě, že ano, tak za jakých podmínek :-) Díky

Světlo necteno

4.9.2008 | Robur | Ostatní nádobíčko | 5.933 zobrazení | 41 odpovědí

Čím svítíte při nočním rybolovu? Jak na pruty, tak na ruce. Případně zda si myslíte, že to rybám vadí či odrazuje? Kladu tuto otázku v kontextu orlického videa a lovu nonstop, kdy je povinost mít místo lovu i světelně označeno.

Reklamujete vláčecí nástrahy necteno

12.12.2006 | Robur | Ostatní nádobíčko | 3.770 zobrazení | 29 odpovědí

tak přibývá hodnocení různých vláčecích nástrah a je pravda, že některé nechodí, /platí to hlavně pro rotny a woblery/, tak se ptám, zda jste už vraceli výrobek?

otázka selského rozumu necteno

29.5.2006 | pif | Ryby | 142.878 zobrazení | 2.007 odpovědí

Měl bych takové dotaz.Co kdyby se zavedl poplatek těm,kteří chytají a pouštějí ryby pořád dokola?Mám namysli „cumbajšpíl“,jak k tomu přijdu já.Chytnu první rybu,má míru,mlasknu ju po palici a jedu dom.Za to ti,kteří chytají ryby a pouštějí je,podporují nemoci,plísně a plachost ryb.Jak já k tomu přijdu,když ryba je od pouštěčů vyškolená a je opatrnější?Zavedl bych poplatek,aby nám,co ryby mordujem,zaplatili cca 5 korun na hodinu. To by kompenzovalo čas na ulovení vyškolené ryby.Co vy na to?

Chytání na řece moravě necteno

15.10.2004 | zedus | Domácí revíry | 15.663 zobrazení | 20 odpovědí

Nazdárek, není tady někdo kdo vláčí na řece moravě v okolí Olomouce, já osobně mám provláčený úsek od olomouce až po soutok s bečvou a rád bych se podělil o zážitky.

Vzít malého, trofejního, nebo žádného dravce? necteno

12.11.2014 | Klobasa | Dravci | 11.777 zobrazení | 125 odpovědí

Možná je to opakované téma, nebo námět do duelu, každý si to přebere po svém. Co člověk, to názor. Osobně mě zajímá, ruku na srdce Vážení, kolik kdo ročně velkých nebo malých dravců odnesete od vody?? Samozřejmě záleží na podmínkách-revír, výskyt štiky, candáta, okouna, bílé ryby, vysazování, úživnost, kormorán, vydra a hlavně na nás největších predátorech. Povídejte, přehánějte, diskutujte…