Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

recenze prutu necteno

23.2.2014 | muskar19 | Feeder | 2.727 zobrazení | 1 odpověď

dobry den chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s prutem browning commercial king bomb 3.00m 3–6 lbs na jake vody se nejvic vyuzije.

Rybolov okolí plzně necteno

29.10.2008 | Jak.novi | Domácí revíry | 3.639 zobrazení | 22 odpovědí

Chtěl bych se zeptat na úspěšná místa okolí plzně. díky moc

Dotaz mladé rybářky necteno

8.3.2009 | r.y.b.a.r.k.a | Muškaření | 6.869 zobrazení | 45 odpovědí

Dobrý den, jsem začínající muškařka a chtěla bych se optat jestli je nějak dáno od kdy do kdy mohu touto rybolovnou technikou chytat na mimopstruhových revírech? Povolenku již mám a nejsem si jistá, jestli už můžu jít chytat.

Co candáti a plandavky? necteno

7.9.2004 | Holajz2 | Dravci | 4.885 zobrazení | 10 odpovědí

Dlouho už brousím po tomhle foru a jak pročítám, dravci se chytají všude a na všechno. Ale zkoušel někdo chytat candaty na plandavky. Může mi někdo poradit?

"Revíry nasucho" necteno

9.8.2015 | CeP | Domácí revíry | 10.953 zobrazení | 79 odpovědí

„Revíry nasucho“Letošní (2015) sucho nám všem dává zabrat, rybám asi ještě více.
Na druhou stranu je na mnoha lokalitách možné spatřit co bylo našim očím mnoho let skryté tak proč to nezdokumentovat? Další obrázky se stručným popiskem a datací vítány.

parmy na chrudimsku necteno

7.10.2015 | tomas54 | Ostatní ryby | 1.813 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, kam chodíte na parmy v okolí Chrudimi? A chytáte je na feeder nebo na přívlač?

Fluorocarbon nebo monofil???? necteno

27.9.2015 | Pityu | Vaše názory | 6.252 zobrazení | 17 odpovědí

Žádám rybáře o názory a zkušenosti s fluorocarbonem! Jako například používání jako kmenový vlasec namísto monofilu!

Problémy s ostatními rybáři necteno

21.9.2015 | Pr3v1t3k | Vaše názory | 5.877 zobrazení | 37 odpovědí

Jde o to, že každý občas potkáme nepřizpůsobivého blba a zkazí nám to rybolov…tak šup sem se zážitky..

Nový ekonomický prut na pstruhy.-) necteno

22.3.2015 | JacobK | Pruty | 2.905 zobrazení | 16 odpovědí | upravit

Ještě jedna otázka pro profíky, včera mi kolega rozšlápl Robinson Xenon Master Jig 5–15g 2,50m Zamáčkl jsem slzu, dostal 700CZK bolestného a musím koupit nový univerzál na pstruhy. Řeka-stoják. To se dost vylučuje,ale holt nemám doma moc podporu pro své koníčky.-)Ona manželka mi dokonce řekla, že když jsem dostal 700, tak ať si za to něco koupím a neotravuju.-) Tak asi budu chodit se železem, nebo tak.-)Chytám smášky s hlavičkama 2.3 gramy a to samé nymfy. Občas navážu rappalu, někdy i 10cm plovoucí jointed – to spíš na stojácích za slunečna. No a někdy bych s tím rád hodil i 13–15 gramovou plandu když je potřeba.Robinsona už asi nekoupím,protože je pravda, že odhozy lehčích nástrah nebyly nic moc.Ale přesto bych byl moc vděčný, kdyby jste mi poradili ekonomickou verzi za cca 1000–1500 a pak něco do 2 500 – to je maximum co do toho můžu dát…Tady si někdy názory tak protiřečí, že nevím. Jeden řekne DRAGONY bomba, druhej mě to po týdnu prasklo. No a to bych doma byl za v..la. Díky za pomoc, i bych koupil něco staršího, kdyby to bylo na můj účel vhodné!!

Rybáři liberecko a okolí necteno

12.3.2015 | Kralu021 | Domácí revíry | 6.535 zobrazení | 39 odpovědí

Rybáři liberecko a okolímalé a velké Štěrkopískoviště (pískovny) Svijany – chytá tam někdo ?? Kdo z vás má od tam tud monstr rybu ? A jaké jsou vaše dojmy a tipy na tento revír.

Staré navijáky. necteno

11.11.2008 | sgt.mooody | Navijáky | 77.144 zobrazení | 329 odpovědí

Co si myslíte o starých navijácích?Jestli někdo vlastníte nákýho starýho rexxe a nebo sillstarky apod,napište jejich chod po nákých těch rocích používání a jak se s nimy po případě zdolávají ryby.Popište je

Nevíte někdo o co jde? necteno

6.3.2012 | pemalda | Vaše názory | 25.993 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravim,dnes sem byl chvíli zkusit plavačku,povedlo se asi 10 tloušťů,ale jeden byl jinej.Měl po celém těle černozelené skvrny ohraničené žlutě.Největší měl na hlavě a nejvíc jich bylo na ploutvých a ocasu.Zajímá mě o co jde,jestli je to nějaký parazit či co?Skvrny nebyly vystouplé ani nijak nemokvali.Udělal sem 2 fota mobilem sice velmi bídné,ale něco na nich vidět je.

Názor na NANO VLASCE necteno

12.9.2015 | Kopfjager | Ostatní nádobíčko | 7.872 zobrazení | 34 odpovědí

Ahoj lovci, koupil jsem si nano vlasec, při placení se mi trochu kroutili oči, ale věděl jsem předem co to bude stát. Při představování a to i v zahraničí jsem našel jen samé plus. Bohužel jsem nenašel žádný osobní poznatek a myšlenky. Cena vs kvalita. Poznatky od delšího používání. Co přidávat nebo s čím kombinovat. Nebo opak s čím nekombinovat. Díky za Vaše poznatky. Ahoj Kopfjager

Za málo peněz hodně muziky necteno

20.9.2015 | Piscivor | Tipy & triky | 2.751 zobrazení | 7 odpovědí

Toto téma bych chtěl založit jako takovou „chlubírnu“, kde by se každý mohl pochlubit, co kde levně koupil. Nemyslím tím nákupy z druhé ruky :D. Rád bych aby se tu mohli inspirovat především mladí rybáři a ti co nevyznávají jen drahé značky. Zároveň bych poprosil ty rybáře, kteří si nemyslí, že i levné může být dobré, aby se zdrželi urážlivých komentářů.

Kde nakupujete vybavení? necteno

14.1.2015 | Fisha | Obchod | 5.435 zobrazení | 7 odpovědí

Prosím, máte nějakou zkušenost s tímto e-shopem? http://www.rybarskepotreby-shop.cz/

Děkuji moc za příspěvky :)

Shimano SpeedMaster 240L necteno

3.3.2014 | Téca | Pruty | 3.372 zobrazení | 13 odpovědí

Zdravím všechny. Měl bych otázku na rybáře – gumaře, zda-li má někdo zkušenosti s chytáním na smáčky/twistery za použití prutu Shimano SpeedMaster 240L (gramáž 3–15, pokud se nepletu). Chytal jsem na rybníku na smáčky s o číslo tvrdší verzí (7–21g) a dojem byl všelijaký. Nejspíš se moc nehodí, ikdyž chytání nemožné nebylo. Na řadu SpeedMaster nedám dopustit, proto bych ji rád rozšířil i o tento proutek, jen mě zajímá, jestli to nebude krok vedle. Díky za info!

Prsačky - broďáky necteno

29.1.2006 | Libor | Ostatní nádobíčko | 25.214 zobrazení | 106 odpovědí

Ahoj všichni, vím že tu toto téma bylo nedávno. Chci si koupit prsačky a nevím jaké? (materiál,léto,zi­ma, výrobce) Můžete mi někdo poradit dle čeho vybírat atd?Jistě máte zkušenosti. (do 5000kč) Děkuji

lov na podvodák necteno

2.9.2015 | oko oko | Sumcařina | 2.906 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím…potřeboval bych malinko poradit. Lovím sumce na Laby pomocí podvodního splávku, kdy jednohák je umístěn na hřbetu a trojháček bud v přední ploutvičce a nebo v ocasní. Po každém záběru, kdy trhací vlasec je 35, sekám většinou do prázdna…chtěl bych poradit, jak popřípadě jinak zaháknout nástražní rybku, nebo už opravdu nevím

Krmiva Hulín 2014 necteno

11.1.2015 | Durral | Kaprařina | 6.772 zobrazení | 4 odpovědi

Krmiva Hulín – Jaké jsou vaše zkušenosti z loňského roku s výrobky této firmy!? Moje zkušenosti jsou takové, že Calipso a Krill docela šlape, ale chce to naboostrovat.

Koupě signalizátoru Prologic Polyphonic-WUSB-VTSW necteno

21.1.2012 | eregent | Ostatní nádobíčko | 22.748 zobrazení | 2 odpovědi

Máte někdo zkušenosti s těmito signalizátory,pop­řípadě čeho se vyvarovat při jejich koupi?Děkuji za všechny poznatky a všem Petru Zdar.eregent