Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Naviják na dírky necteno

20.12.2011 | sethy | Rybaření na dírkách | 26.145 zobrazení | 47 odpovědí

Nemáte nějaký tip na dírkoví naviják? Speciální „dírkové“ nestojí za nic a tak malé „vláčáky“ (1000ky) nevlastním.
Hledám něco, funkčního, v mrazu nezamrzajícího, lehkého (max do 200g) a cenově do cca 600–700Kč.

Pruty pod multíky necteno

14.2.2011 | kerob | Pruty | 22.640 zobrazení | 153 odpovědí

Vy, kdo chytáte s multíkama, jaký používate klacky, jak jste s nimi spokojeni a jaký nástrahy jsou na danym klacku použitelný? Na základě vlákna, které vytvořil PetrC o multících, si spousta lidí řekla, že to musí s multíkem zkusit (byla to poslední kapka i u mne) a tak bych – a doufam, ze i ostatni multíkonováčci – uvítal i info ohledně prutů. Představuju si to tak, že napíšete typ navijaku, jaka šňůra či vlasec na něm je, na jakym prutu sedí a co většinou tahá… předem díky :-)

Vyčištění tůně necteno

3.5.2011 | PITRSLAND | Vaše názory | 11.842 zobrazení | 15 odpovědí

Podařilo se někomu z Vás sehnat peníze na vyčíštění rybníka? Zajímalo by mne,jak kdo postupoval. V každé době to bylo obtížné, ale naděje umírá poslední. Snad většina z nás milovníků rybaření by se o to pokusila, pokud by mu byl vrácen zdevastovaný rybník, o který už rybářský svaz nestál.Je to krásná voda a zasloužila by si obnovu do původního stavu.P.Z.

Parma - Rožnovská Bečva necteno

19.8.2011 | MB | Muškaření | 12.113 zobrazení | 21 odpovědí

Takže… Přesněji mě zajímají vaše zkušenosti s lovem parem na revíru Bečva Rožnovská 1 chyť a pusť. Od kolegů jsem slyšel, že velké parmy tu opravdu jsou a pár kusů do 50cm jsem si sám na plavanou vylovil. Se vzrůstajícím zájmem o muškaření mě však napadlo, že bych mohl zkusit lovit je touto metodou. Máte s tím někdo zkušenosti? P.s.: Články jsem četl, ale ani tak se mi je lovit nedaří :-D

Zimní feeder necteno

20.12.2011 | jirin8 | Feeder | 19.449 zobrazení | 6 odpovědí

Čau. Zakládám tot fórum abych se mohl dozvědět něco více o zimním feederu. Za nedlouho mám zimní závody a chtěl bych se umístit na příčce nejvyšší. Konkrétně mne zajímá např. nástrahy, krmení, návazce, háčky,apod. Budu chytat v Ústí na Labi pod zdymadly. Tak aby jste věděli co to je za lokalitu. Dík MOC!!

Čeština do echolotu necteno

20.12.2011 | ladislavjel | Ostatní nádobíčko | 10.813 zobrazení | 2 odpovědi | upravit

Zdravím.Nevíte někdo jak nahrát češtinu do sonaru Humminbird Piranha MAX 180 ?Neni tam vůbec nastavení jazyka,jde mi hlavně o metrické měření.

chytání na Orlíku necteno

19.12.2011 | dejv14 | Domácí revíry | 10.852 zobrazení | 5 odpovědí

Chci se zeptat jestli jste nebyl nikdo teď na orlíku na dravce poslední 2 týdny jestli má cenu tam ještě jet na závěr.Jak jste dopadly a jak šly ryby .Dík.

Atlas rybářských revírů Česká republika 2011 necteno

7.12.2011 | cabros | Vánoce | 13.348 zobrazení | 13 odpovědí

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda již někdo máte tento atlas – http://www.los-cormoran.cz/…publika-2011 a zda byste ho doporučili jako vhodný dárek pro začínajícího rybáře? Díky

Pomoc při výběru UL prutu na vláčku necteno

6.9.2011 | Walley | Pruty | 27.518 zobrazení | 52 odpovědí

Ahoj letos jsem si koupil prut na vláčku a chytlo mě to a proto si chci pořídit i měkčí prut do oka mi padly Pezon a Michel Redoutable Bass 1,80 nebo 2,10 2–7g a Shimano Catana CX 2,10 nebo 2,40 ul 1–11g.Dík

Vybava na feeder (predevsim vlasce) necteno

24.11.2011 | albi 82 | Feeder | 16.251 zobrazení | 43 odpovědí

Ahoj,porizuju si na pristi sezonu feeder a nejake to vybaveni,zatim nemam s touto technikou zadne zkusenosti.Prut jsem si vybral sema feeder z-force 3,6m a premyslim o navijaku shimano catana,tak budu rad za vase komentare k teto sestave a vase zkusenosti. Zajima me hlavne ale jaky zvolit vlasec jak kmenovy tak navazce. Predem dekuji za vase rady a komentare.

Method feeder necteno

27.11.2011 | svery | Feeder | 24.083 zobrazení | 29 odpovědí

Ahoj jaké máte zkušenosti s krmítky Method feeder? Co se vám osvědčilo? Jakej návazec používáte a velikost háčku?

Rybarske pc hry. nazory a komentare necteno

1.11.2005 | R3F13X | Ryby | 87.788 zobrazení | 183 odpovědí

Hrajete nejakou hru???Poveste nam o ni…

Jaký naviják na kaprařinu necteno

10.12.2011 | zrybenec | Navijáky | 15.452 zobrazení | 12 odpovědí

Dobrý den, mohu se zaptat jaký naviják by jste mi doporučili na kaprařinu z techto čtyř : http://www.tropicliberec.cz/…vereign-6000 http://www.tropicliberec.cz/…ongbow-lb-60 http://www.tropicliberec.cz/…um-ne5000-fs http://www.tropicliberec.cz/…k-pts-640-fd Prosím nepište sem něco jako : V tyhle cenovy relaci nic nekoupis usetri si 4 000 a kup si .....

prosincová přívlač necteno

12.12.2011 | Mrakoš | Dravci | 16.492 zobrazení | 45 odpovědí

Jak se vám vláčí v prosinci? Mě osobně už to moc nejde, ale třeba dělám něco špatně. Tak bych z někoho zkušenějšího rád vymámil pár obecných zásad „jak na ně“ Woblery a plechy jsem opustil už koncem října, nešlo to na ně. Od prvních mrazíků chytám už bez lanka na menší twistry a kopýtka. Začal jsem s bílýma a světlýma, pak jsem ale zjistil že na fluo berou líp. Teď už neberou na nic. A o víkendu mi přijede synovec, prej si chce chytit vánoční štiku :) Tak pojďte poklábosit, třeba z toho něco vyplyne.

Boilie - Mystery necteno

16.12.2011 | thomas777 | Kaprařina | 23.898 zobrazení | žádná odpověď

Zdravím má někdo zkušenosti s tímhle boiliesem od Vasra??? V jakém období to na něj jde a tak pište vše co o tom víte. Díky

Váš názor na K 70 necteno

25.8.2011 | kubiczez | Kaprařina | 26.454 zobrazení | 117 odpovědí

Jaký je váš názor na horní míru kapra 70cm?Podpořili by jste případnou horní míru kapra 60cm(K 60)?

Jaké boilies na podzim??? necteno

27.9.2011 | thomas777 | Kaprařina | 43.545 zobrazení | 20 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jestli by byl na podzim lepší boilies spíš na masové bázi nebo ovoce???

Pstruhové farmy necteno

23.1.2008 | farma | Lososovité ryby | 35.904 zobrazení | 86 odpovědí

Umělý odchov lososovitých ryb

Průběžný splávek necteno

6.12.2011 | zalesak05 | Ostatní nádobíčko | 17.045 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na, co se používá průběžný splávek a jakým způsobem se s ním chytá. Děkuji

Se Streamerem na přívlač? necteno

6.12.2011 | minnow | Přívlač | 26.408 zobrazení | 48 odpovědí

Používáte na přívlač streamer? Jaké jsou na něj výsledky? Chtěl bych ho vyzkoušet, tak budu rád když mi sem napíšete vaše pozitivní i negativní zkušenosti s touto nástrahou, díky.