Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kuriózní ryb. příběhy - SOUTĚŽ o nejzajímavější příspěvek necteno

1.11.2007 | HaD | chytej.cz | 37.733 zobrazení | 235 odpovědí

Uběhla delší doba. Určitě se stala spousta kuriózních zážitků: Vyhlašujeme novou soutěž! Spočívá v tom, že nám zde do tohoto fóra budete vkládat příběhy od vody, které se vám staly, nebo i někomu jinému a patří do kategorie zavánějící rybářskou latinou. Každý příběh by měl být založen na skutečné události. Každý měsíc vybere porota ve složení: David Havlíček (šéfredaktor Chytej.cz), Miroslav Horáček (redaktor CHYTEJ.cz, ) a Pavla Havlíčková – nejlepší příspěvek, který oceníme. Každý měsíc vyhlásíme novou cenu. Soutěž platí do odvolání. Kritéria pro výběr vítězného příspěvku jsou následující: kurióznost příběhu, literární kvalita příspěvku a především pointa (překvapivá, nečekaná, kuriózní atd.)

Tak pojďte na to!

RAVEN Brno necteno

30.12.2008 | Antares | Obchod | 37.574 zobrazení | 59 odpovědí

Chtěl bych se tímto tématem zeptat ostatních rybářů na skušenosti s nákupem v rybářském obchodě RAVEN Brno.Kolega i já jsme si objednali káždý sám zboží v akci.Potvrzení objednávky přišlo e-mailem,dodnes ho, ale nemáme.Na dotaz neodpovídají…Pros­lýchá se hodně,ale nechci zbytečně kalit vodu.Uvidíme jak jsou na tom ostatní rybáři se skušenostma s objednávkami akčního zboží.Děkuji za příspěvky.

Slovensko-Dunaj necteno

25.10.2009 | _*Aston_* | Kaprařina | 37.146 zobrazení | 3 odpovědi

Slovensko a řeka Dunaj?Jak je to tam s Kaprama? Kam na ně na Dunaj? pOrad te někdo?Dik ;-)

Kvalitní zavír.nůž necteno

16.12.2007 | sus1 | Ostatní nádobíčko | 37.116 zobrazení | 206 odpovědí

Chtěl bych si koupit nějaký kvalitní zavírací nůž, můžete nějakej doporučit dle vašich zkušeností? Díky. Cena tak kolem 3000 Kč.

free spirit e-class vs shimano tribal extreme necteno

29.9.2011 | Shimano911 | Pruty | 37.110 zobrazení | 12 odpovědí

Zdravám rozhoduji se mezi pruty free spirit e-class 3,25 lb a shimano tribal extreme 3 lb za 6400,–
nevím který z nich, na oba jsem slyšel a četl fajn recenze tak mi prosím kdyžtak poraďte. dík.

Putování woblerů necteno

10.2.2012 | Hony | Přívlač | 36.830 zobrazení | 53 odpovědí

Putování woblerů a jiných vláčecích sarapatiček. Stalo se Vám, že vámi utržená vláčecí nástraha byla vylovena někým jiným, a nebo jste vylovili nástrahu někoho jiného? Mě se to stalo několikrát v obou případech. Naposled jsem vyvláčel samodomo woblera a docela by mne zajímalo odkud se v Praze Troji objevil.

rybolov na ebru necteno

19.2.2012 | lukyno123456 | Sumcařina | 36.689 zobrazení | 29 odpovědí

kdo má zkušenosti s rybařinou na ebru?kdo by měl zájem tam jet?co udělat partu?nebo nevíte někdo o solidní nabídce ke komu se přidat?

Mníšek pod Brdy a okolí necteno

11.10.2008 | Robur | Domácí revíry | 36.466 zobrazení | 542 odpovědí

Frkovi na památku:-)

fotoalbum Sanybój

fotoalbum by sus1

Feeder od Mikada necteno

7.2.2012 | papiksk12 | Pruty | 36.415 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravim všechny..potřeboval bych od někoho poradit jestli má nějaké zkušenosti se značkou „Mikado“ a jestli náhodou někdo nemá „Mikado Sensual Feeder 360“.Díky všem co mi odpoví..:)

Pstruhové farmy necteno

23.1.2008 | farma | Lososovité ryby | 35.904 zobrazení | 86 odpovědí

Umělý odchov lososovitých ryb

šokovka - rada necteno

24.2.2012 | slapyd | Položená | 35.862 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj, potřeboval bych rado, nakupova jsem v obchodě a chtěl poradit nějakou šokovku (na položenou). Byla mě prodána Broline Carp – http://www.rybarske-nej.cz/…a-hneda-10-m o které jak jsem se teď dočetl je vznášenlivá. Mám ji vůbec na udici dávat jako šokovku nebo radši koupit potápivou? Prosím o radu, děkuji.

Přívlač na Liberecku necteno

30.9.2011 | sasoun | Přívlač | 35.858 zobrazení | 25 odpovědí

Toto fórum by se mělo primárně věnovat přívlači na Liberecku. Diskuze o revírech, úlovcích, technikách, zážitcích atd.

Příkrm pro kapry necteno

17.8.2011 | erfas | Bílá ryba | 35.856 zobrazení | 23 odpovědí

ahoj, máme takový opravdu malý rybníček. jsou v něm kapříci, tak jim chceme přilepšit.poradte co bude pro ně nejlepší aby rostli a jak často krmit???

1 sumec v menším rybníku necteno

3.1.2012 | PETR-rybar | Neúspěchy | 35.780 zobrazení | 113 odpovědí

Prosím o radu, před asi deseti lety byl do jednoho menšího soukromého rybníku vypuštěn sumec. Dnes má odhadem něco přes metr a půl a doslova decimuje faunu v tomto rybníce, a potřebuje ven, problém je, že rybník nejde vypustit a je docela plýtký na použití sonaru. Tak se jej máme pokusit chytit, už na prutě sice jednou byl (zabral na rousnici), ale nepodařilo se nám ho vytáhnout. Lehl mezi pařezy a kořeny a to byl konec. PS: Ryb má dostatek, hlavně malí kapři, líni a plotice. Díky za rady a petrův zdar.

Rybářští kamarádi necteno

10.9.2009 | Robur | Ostatní nádobíčko | 35.741 zobrazení | 351 odpovědí

Abych nezabíral všeobecnou diskusi zprávami o zvířecích kamarádech, tak po nátlaku vytvářím toto fórum, které je věnováno všem, kteří mají doma či na rybách nějakého toho pomocníka. Pište zde tedy o psech, kočkách, pavoucích, Hadech, přítelech, přítelkyních a jiné havěti, která vám zpestřuje osobní či rybářksý život.

Potkání blbce necteno

2.5.2012 | Mr. Vydra | Vaše názory | 35.734 zobrazení | 71 odpovědí

Včera jsem byl na rybách (Labe) trošku poškádlit ryby, sedl jsem si a chytal asi tak 7 hodin pak přijel chlap v autě stáhl okýnko a začal na mě řvát že si na tomto místě už měsíc krmí Boilim, vedle mě bylo všude asi 5 metrů místa, tak si řikám blbec jeden ten mě nena..re takže jsem mu jenom odpověděl že už tam 7 hodin chytám tak aby šel jinam. Nevím proč si nesedl vedle mě nebo se nezeptal jestli bych se nemohl trošku posunout ale to ne začal na mě hned řvát a tak se chci zeptat zda má někdo podobné zkušenosti a jak je vyřešil a kolik je ještě na světě blbců

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | Ostatní nádobíčko | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

značka Dragon necteno

19.1.2007 | troutman2 | Obchod | 35.617 zobrazení | 192 odpovědí

jaké máte s touto firmou zkušenosti?já mám dragona perche jiga a maximalní spokojenost a co vy?…www.firma­dragon.pl

Chov masných červů necteno

22.4.2007 | PeťanX | Tipy & triky | 35.596 zobrazení | 53 odpovědí

Zdarec lidi, nemáte někdo nákou zkušenost s chovem masných červů v domácích podmínkách?? Budu rád za každou odpověď, díky…

Kovmasters necteno

6.5.2005 | dopravka | Dravci | 35.527 zobrazení | 9 odpovědí

Jaké zkušenosti máte se slovenskými woblery Kovmasters.