Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Sraz CHYTEJ. CZ Kdo pojde??? necteno

14.6.2005 | Tomucha | chytej.cz | 27.314 zobrazení | 281 odpovědí

Nuže je třeba postupně zjišťovat počet lidí, kteří pojedou na sraz na kouty

Jak vám vyhovují smáčci necteno

28.11.2008 | farnas | Dravci | 27.299 zobrazení | 285 odpovědí

Jak vám vyhovují smačci?Jelikoz je to mladá technika, a nastraha, ptam se vas jak se vam zalibila nebo v cem vas zklamala.Muzete davat i fotky smacku nebo ulovky na smacky diky.

Zamrznutá řeka necteno

5.1.2011 | 1Mara | Vaše názory | 27.297 zobrazení | 120 odpovědí

Mám dotaz , může za určitých okolností promrznout řeka až na dno ? A jaký by to měl dopad na ryby ? Dneska to říkali ve zpravodajství Prima . Zajímal by mě váš názor , někdo už se ktomuto tématu sic vyjádřil stím že je to nemožné , ale já jsem přesvědčenej že za určitých extrémních podmínkách by to bylo možné . Díky za vaše názory :-)

Jigové hlavičky bez protihrotu necteno

14.9.2009 | ala | Přívlač | 27.204 zobrazení | 46 odpovědí

Neví někdo, kde se dají sehnat jigové hlavičky bez protihrotu? Nejlépe e-shop. Díky.

Candát necteno

7.11.2012 | revoke | Dravci | 27.161 zobrazení | 197 odpovědí

CandátAč je candát mezi rybáři často skloňovaným slovem, jeho úlovky už tak časté bohužel nejsou. Nevěřím však tomu, že by to bylo malým počtem ryb. Ba právě jsem přesvědčen o opaku! Domnívám se, že candátu je dost a i velkých, jen je neumíme chytat.

Zakládám tedy toto fórum pro ty rybáře, kteří se chtějí podělit nebo poučit o chytání této krásné ryby. Kapraři toho o kapraření napovídali dost, podělme se tedy i my ostatní o naše know-how, diskutujme o tom, zda se vám víc osvědčila rybička nebo umělé nástrahy, jaká je jejich nejosvědčenějši velikost a barva, zda lépe berou ráno nebo za tmy, jestli jim vadí nebo nevadí lanko, co říkají na hluk a světlo na břehu, či jsou dále nebo blíže u břehu, jak candáty najít a či je lepší řeka nebo stoják.

Vláčkaři vs Muškaři necteno

12.3.2010 | | Přívlač | 27.146 zobrazení | 66 odpovědí

Taky máte ten pocit, že přívlač je zbytečně zakazována (na úkor jiných rybolovných technik) a omezována? Nemůžeme chytat naší oblíbenou rybolovnou technikou půl sezóny jak na P tak i na MP, přestože jsme za povolenky vysolili nehorázné peníze?

Jestli ANO – tak to jste v tom správném fóru!!:-)

Připadá mi, že muškaři (přestože proti této krásné technice nic nemám a sám taky občas muškařím) začínají čím dál tím více lobbovat (např. pokus o zákaz trojháčku na Pstruhovce, pokus někde uplně zakázat vláčku, popř. úseky jen pro muškaře, nemožnost nahradit „muškařskou šňůru“ vlascem…atd. )

Na P vodách se např.zakazuje vláčet od 31.srpna do 1.12. hlavním argumentem je ochrana potočáka který táhne do tření.

Tak mě tak napadlo, že by bylo možná vhodné navrhnout ZÁKAZ MUŠKAŘENÍ na P vodě v době od 16.4. do 16.6. – to se tře zrovna lipan, který se na vláčku uloví jen výjímečně, tak proč neochránit lipana?? Všichni muškaři si přece stěžují, že je čím dál tím vzácnější a přesto ho zbytečně píchají a drancují vodu? Co si o tom myslíte vy? Necítíte na tom trochu nespravedlivosti na úkor vláčky?? (dokonce u nás existoval ještě do nedávna revír, kde se nesmělo celoročně vláčet, ale na živou rybku se mohlo… to už nechápu vůbec)

Prsacky, Brodaky necteno

1.10.2011 | jarysek | Přívlač | 27.100 zobrazení | 35 odpovědí

Nevedel by nekdo nakou firmu kde primo delaj prsacky nebo brodaky? nakej kontakt primo na firmu nebo tak? diky moc Potreboval bych udelat brodaky na me :(

Zakaz vlacky na pstruhovem reviru necteno

14.4.2005 | pupak | Muškaření | 26.915 zobrazení | 386 odpovědí

Posledni dobou jsou v mode petice a proto se ptam „dali by jste svuj hlas pro zakaz pouziti trojhaku (pouziti jen jednohacku) na pstruhovych vodach“, jejich povoleni jen v urcitem omezeni a na velkych rekach ?

Rapala Tactical Bag necteno

4.2.2012 | Walley | Ostatní nádobíčko | 26.914 zobrazení | 14 odpovědí

zkušenosti ? obrázky ? všechno sem budu moc rád ;) http://www.nasoutokushop.cz/…al-bag-d6670

Co bych si nikdy nekoupil: necteno

14.11.2005 | Robur | Ryby | 26.884 zobrazení | 276 odpovědí

Tak mě zaujaly rúzná temata a ankety k nějakému rybářskému problému či výrobku, ale víceméně mně to připadá trošku zkresené, protože jen málokdo má např. 3 vláčáky 240 cm a od různých výrobců a může tak srovnávat. Maximálně tedy napíše do anket ten výrobek,se kterým je spokojen. Ale určitě se každý znás s něčím vyloženě spálil. Proto bych rád zkusil dát tuto anketu z opačného pohledu. Proto bonzujte teď.

Pruty Daiwa Exceler necteno

2.10.2011 | Denis M | Přívlač | 26.829 zobrazení | 29 odpovědí

Chcem sa spítať na váš názor na tieto prúty zaujíma ma hlavne tento prút 2,10 1–10g potrebujem ho na rotačky a woblery ale občas aj gumy .

První prut na přívlač, případně plavanou necteno

30.3.2012 | DzariN | Pruty | 26.801 zobrazení | 46 odpovědí | upravit

Ahoj, jsem tu novy a byl bych moc rad, kdyby mi nekdo mhl poradit s vyberem prvniho rybarskeho prutu a navijaku. Chci se specializovat predevsim na privlac, ale byl bych rad kdyby byl pruta castecne pouzitelny i na plavanou. Chci chytat predevsim na mensich rekach, pouze vyjmecne na vodni nadrzi. Cenovy storp jsem si stanovil na 2 000,– za jeden prut a navijak, ale po procteni par diskusi a prohlidek eshopu, by to mozna slo dostat na max. 3000. Pro prut jsem temer rozhodnut a to pro Mivardi Avantgarde Spinn 2,1 m 5 – 28 g, pripada mi jako dobry pomer cena/kvalita. Delsi moc nechci, protoze useky, kde planuji chytat nejsou vzdy lehce pristupne. Jen nevim jestli jsem se rozhodl pro spravnou gramaz (cilova ryby, pstruh, stika, okoun a dalsi dravci). Jaky by byl podle vas idealni navijak pro tento prut? Pripadne rad si prectu jakakoliv jina doporuceni i ohledne toho jestli vlasec nebo pletenku atd.

Budu se tesit na odpoved a verim, ze se mnou budete mit trpelivost, kazdy nejak zacinal :)

Polarizační brýle necteno

12.5.2006 | xycht | Ryby | 26.790 zobrazení | 146 odpovědí

Máte někdo tip na slušný (fungující) polarizační brýle do nějakých 600–1000Kč? Děkuji

Kvalitní baitrunner do 1500,- necteno

5.10.2011 | Vendelín | Navijáky | 26.783 zobrazení | 34 odpovědí

Neměl by někdo pár rad dle zkušeností? Chtěl bych pořídit nějaký kvalitní bait do 1500, jelikož musím koupit dva k novým prutům. Rozpočet je omezen vím že to není moc 1500 na jeden naviják. Ale přeci jen jestli někdo něco má, šup sem stím:) Budu moc rád za rady.

Žena a porybná necteno

6.1.2008 | scootrovka | Legislativa | 26.773 zobrazení | 377 odpovědí

Jaký je Váš názor pánové na ženu porybnou

Soukromý revír Kastelský rybník necteno

12.2.2006 | braska | Domácí revíry | 26.746 zobrazení | 10 odpovědí

Neznáte, nebo nemáte někdo informace o soukromém MP revíru Kastelský rybník u obce Vtiš u Dobřan, Plzeň Jih? Zajímá mě majitel,povolenka, rybí obsádka atd. Předem díky všem.

Rybník Nový Kanclíř - zkušenosti ? ! necteno

24.3.2012 | coca | Domácí revíry | 26.644 zobrazení | 15 odpovědí

Zdarec lidičky,

má někdo prosím zkušenosti s lovem na rybníku v jižních čechách – Nový Kanclíř ? Uvítám od Vás Vaše poznatky + doporučení na ubytování… chtěl bych tam zajet v květnu na víkend…

Dík za Vaše poznatky !

Dá se použít šnek na kaprařinu ? necteno

21.1.2012 | zrybenec | Kaprařina | 26.619 zobrazení | 60 odpovědí

Chtel bych se zeptat jestli by nešli použít na prach rozdrcené lastury šneků ( už prázdné) jako přídavek do boilies může to znít jako blbost ale pokud potřebuje kapr bílkoviny tak si mislím že by se tím možná dali nahradit některá seriově vyráběná moučka.

Pstruhaři,Muškařské forum skončilo,jak dál? necteno

7.3.2007 | Cottus | Lososovité ryby | 26.591 zobrazení | 65 odpovědí

Mnozí,kdož jsme neměli možnost zúčastnit se Muškařského fora v KV, bychom se rádi dověděli něco víc o výstupech ze sobotních odborných přednášek… (T.Randák aj.)Proto bych chtěl poprosit o vaše postřehy z těchto zajisté cenných a poučných odborných diskuzích.

Kdo s čím začínal necteno

2.9.2011 | zalesak05 | Pruty | 26.556 zobrazení | 45 odpovědí

V jedné diskuzi jsem četl že by bylo dobré založit fórum kdo s čím začínal. Jelikož jsem žádné takové fórum nenašel ,tak ho zakládám.