Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Nezapomínáme na některé rybky? necteno

9.2.2010 | Ciffik | Ostatní ryby | 26.521 zobrazení | 34 odpovědí

Byl bych strašně rád, kdyby se našel někdo, kdo by sem hodil fotky např. slunčnic, slunek, blatńáků, okounků pstr., hrouzků kesslerových, dlouhovousých, běloploutvých a takovýchto rybek, nejlíp na co a kde jste je chytili…

Hlavatka v českých řekách necteno

5.1.2009 | osprey | Ryby | 26.493 zobrazení | 142 odpovědí

Pracuju na článku o introdukci hlavatky do některých českých řek. Rád bych tady vyprovokoval diskuzi s názory kolegů na přítomnost hlavatky ať už v pstruhových nebo mimopstruhových revírech a získal nějaké reprezentativní pohledy na věc či konkrétní zážitky a pozorování. Vím, že muškaři hlavatky nevidí rádi a přisuzují jim schopnost zlikvidovat obsádku salmonidů v některých úsecích řeky. Rád bych tu proto viděl i zkušenosti slovenských rybářů, kteří loví na vodách, kde je hlavatka doma nebo přímo samotných hlavatkářů.

Váš názor na K 70 necteno

25.8.2011 | kubiczez | Kaprařina | 26.454 zobrazení | 117 odpovědí

Jaký je váš názor na horní míru kapra 70cm?Podpořili by jste případnou horní míru kapra 60cm(K 60)?

Se Streamerem na přívlač? necteno

6.12.2011 | minnow | Přívlač | 26.408 zobrazení | 48 odpovědí

Používáte na přívlač streamer? Jaké jsou na něj výsledky? Chtěl bych ho vyzkoušet, tak budu rád když mi sem napíšete vaše pozitivní i negativní zkušenosti s touto nástrahou, díky.

Skončil čas Semeniuka, začal čas Šímy necteno

3.12.2010 | Raf | Legislativa | 26.352 zobrazení | 76 odpovědí

V čele ČRS nahradil 20.11. prof. Ing. Petra Semeniuka, CSc. JUDr. Alexander Šíma. Je to dobrá zpráva, špatná zpráva, nebo jaká je to vlastně zpráva? http://www.rybsvaz.cz/?…〈=cz&fromIDS=&je_ak­tuality=ano

Uchovávání nástražních rybiček necteno

21.3.2012 | pterodactyl | Dravci | 26.245 zobrazení | 59 odpovědí

Dnes jsem se dozvěděl na školení rybářské stráže,že Jihočeský rybářský svaz má další vyjímku.A to uchovávání nástražních rybek ve vezírku.Nevím kdo byl původcem takového blábolu a proč,když je mraky různých řízkovnic,kde je rybkám daleko lépe a nemůže je tam rozbít žádná štika jak se běžně děje.Proč místo zjednodeušení výkonu rybářského práva se zase najde zhovadilec,který to takhle zmrví.Jaký na to máte názor vy????

Naviják na dírky necteno

20.12.2011 | sethy | Rybaření na dírkách | 26.145 zobrazení | 47 odpovědí

Nemáte nějaký tip na dírkoví naviják? Speciální „dírkové“ nestojí za nic a tak malé „vláčáky“ (1000ky) nevlastním.
Hledám něco, funkčního, v mrazu nezamrzajícího, lehkého (max do 200g) a cenově do cca 600–700Kč.

s kým do Španělska? necteno

24.1.2012 | sidla | Sumcařina | 26.094 zobrazení | 85 odpovědí

zdravím, hledal jsem stovky stránek tady v diskuzi, ale pořád se nemůžu ničemu dopátrat.

hodně lidí jezdí na Ebro nebo Pád na vlastní pěst, se známýma, nebo s někým kdo už tam byl, nebo tam jezdí často,ale co ti, kteří známé nemají? taky na internetu je mnoho čet poskytovatelů těchto služeb,ale né každý je v této zálibě fér,jako už jsem se dočetl i na jiných stránkách.jako každý rybář mě láká si zajed/zaletět do Španěl, za pěknou přírodou a hlavně rybami, ideálně strávená dovolená.

hodně lidí mi dohodí tady známého romea, s tím už jsem si psal a zdá se být fér, ale máte někdo zkušenosti i s jinýma? jaké byly služby, ubytování, cesta, zážitky, a tak podobně ? když tu přímo někoho vychválíte, nebude to myslím brané jako reklama, strašně rád bych někoho tady z okolí, jižní Morava nejlépe, nebo mi napište do osobky.

předem děkuji moc!!!

Nevíte někdo o co jde? necteno

6.3.2012 | pemalda | Vaše názory | 25.993 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravim,dnes sem byl chvíli zkusit plavačku,povedlo se asi 10 tloušťů,ale jeden byl jinej.Měl po celém těle černozelené skvrny ohraničené žlutě.Největší měl na hlavě a nejvíc jich bylo na ploutvých a ocasu.Zajímá mě o co jde,jestli je to nějaký parazit či co?Skvrny nebyly vystouplé ani nijak nemokvali.Udělal sem 2 fota mobilem sice velmi bídné,ale něco na nich vidět je.

Lov candáta na mrtvou rybku necteno

21.7.2008 | okoun27 | Dravci | 25.980 zobrazení | 40 odpovědí

Zdar rybáři,potřeboval bych poradit jak chytit candáta na mrtvou rybku nebo nějakým jiným způsobem,už jsem to párkrát zkoušel ,ale nic jsem nechytil tak vas prosím o radu. Díky za jakoukoliv radu nebo pomoc.Zdar

Mistrall Naviják BIG FISH XS 8000 necteno

7.3.2011 | Matt.tes | Navijáky | 25.937 zobrazení | 1 odpověď

ahoj, rad bych si po delší uvaze koupil tyto navijáky „Mistrall BIG FISH XS 8000“ a rád bych znal na něj váš názor popřípoadě jestli ho někdo má tak jak je s ním spokojený http://www.cadoxfishing.com/…xs-8000.html a nebo Naviják SPRO Super Long Cast LCS 400 ?http://www.ry­barskepotreby-shop.cz/navijak-spro-super-long-cast-lcs-400–34.html

Historie navijáků Shakespeare necteno

30.8.2010 | shakespearman | Ostatní nádobíčko | 25.878 zobrazení | 72 odpovědí | upravit

Dnes je moderních navijáků spousta,dokonce 12 ložiskových nebo i více,blýskají se to je pravda,ale v nedávné minulosti se vyráběli navijáky Shakespeare,z nichž některé si myslím ne jenom já,ale i spousta dalších rybářů,že předčili svou dobu.Některé nejsou v takové kvalitě ani dnes,a to stojí tisíce.Nabízím rybářům nahlédnutí do mé nostalgie navijáků Shakespeare,aby se pokochali mou sbírkou : www.shakespearman.freepage.cz A zároveň chci poděkovat těm,kteří mě nějakým způsobem podporují a občas i něco nabízejí. Rád si na toto téma s rybáři,které tato záležitost zajímá popovídám. Petrův zdar Shakespearman

Čelovky,svítidla a jiné typy osvětlení při rybolovu necteno

19.4.2012 | džigit | Ostatní nádobíčko | 25.873 zobrazení | 101 odpovědí

Vzhledem k tomu,že spousta z nás chytá za tmy a potřebuje vidět a taky musí mít označeno místo lovu při chytání na „24 hodinovém“ úseku,zajímalo by mně,jak to řešíte. Prostě fórum o svícení,osvě­tlení apod.

Obsah rybářského webu necteno

24.10.2011 | MB | Vaše názory | 25.755 zobrazení | 38 odpovědí

S několika přáteli uvažujeme o tvorbě rybářského webu, kde bychom rádi uváděli své znalosti, zážitky… A samozřejmě to samé umožnili i registrovaným členům. Jenže tohle už je tu mnohokrát, tak bychom chtěli alespoň naše „redakční“ příspěvky udělat trochu jiné, originálnější, než bývá jinde. Uvažovali jsme o tom, že bychom všechny „návody“ uváděli jen ve spojení se zdokumentovanou výpravou (reportáží, nebo přímo kratším filmem nebo že bychom se specializovali hlavně na netradiční metody (lov kaprů muškařením…) apod. Co byste na takovém webu chtěli nalézt vy?

rybaření na Gruntech necteno

4.2.2012 | jirkap | Domácí revíry | 25.744 zobrazení | 17 odpovědí | upravit

Dobrý den, chtěl bych se dozvědět Vaše názory na soukromý revír Grunty u Brna. Předem moc děkuji za odpovědi

Vysílačky PMR - SilverCrest - Lidl necteno

18.4.2012 | CeP | Ostatní nádobíčko | 25.722 zobrazení | 1 odpověď

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s PMR vysílačkami SilverCrest, tuším že typ Twin Talker 4810 z Lidlu za 799Kč? Měli je v předminulý ten a někde ještě jsou. Má to cenu kupovat je na spojení z lodi na břeh, občas mezi dvěma za sebou jedoucími auty, či na turistické výpravy apod?

úhoři, candáti a krevní moučka necteno

12.6.2011 | R-y-b-a-r | Tipy & triky | 25.715 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím lidi. Napadlo mě vnadit úhoře, popř. dravce (zejména candáty) krevní moučkou v kombinaci s žížalama a kouskama rybek. Co říkáte na tu krevní moučku? Popř. jaký máte názor jestli nemůžu přijít o povolenku při vnadění tou moučkou, když je zakázáno vnadit sušenou krví. Díky za názory.

Šance přežití candáta po vytažení z hlubší vody? necteno

30.12.2013 | cermi321 | Dravci | 25.666 zobrazení | 381 odpovědí

Sance preziti candata po vytazeni z hlubsi vody?Jaká je šance na přežití candáta po vytažení z větší hloubky a opětovném puštění zpět do vody?

Žermanice od desíti k pěti necteno

21.3.2012 | petrro | Domácí revíry | 25.640 zobrazení | 7 odpovědí

Jaký máte názor na zvýšující se rybářský tlak na revír Lučina 2 (Žermanice)? Dnes už tato voda nemůže přinést jakékoliv rybářské uspokojení, protože nelze na ní nalézt klidné místo.vypadá to na ní, jako by člověk chytal pod Sýkorovým mostem.Zarybnění tohoto revíru je prachmizerné.zej­ména deficit dravců již nikdy nemá šanci být doplněn.Jediné, v čem se na Žerkách mohou rybáři vyžít je v anrchie, neboť mimo noční rybolov je tu povoleno vše.Možná právě toto láká rybáře, kterým nevadí že si jdou zachytat na Václavské náměstí.

Kajak Halibut - rady, zkušenosti, tunning necteno

7.2.2017 | Švejk | Tipy & triky | 25.638 zobrazení | 157 odpovědí

Letos si chci koupit kajak Halibut a rád bych již v předstihu, získal pár rad a zkušeností od Vás, kteří již tento člun vlastníte. V čem jsou slabiny a jak je vylepšit, čím si usnadnit a zpříjemnit pohyb na vodě, lov a vše ostatní o co se budete chtít podělit. Díky za Vaše náměty Švejk