Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Krajský přebor necteno

15.5.2012 | jirin8 | Závody | 24.806 zobrazení | 7 odpovědí

Čau chtěl bych se zeptat jak se dostanu do Krajského přeboru LRU. Jestli se tam mam nak prihlasit nebo jestli na aty zavody muzu normalne jit. Dik za odpoved.

Halibut pelety nebo RedFish Halibut pelety necteno

23.2.2012 | svery | Položená | 24.717 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj na které pelety máte větší úspěch? V jakých průměrech? Které se vám osvědčily a které ne?

Elektrický vazač háčků necteno

21.12.2006 | hajan | Ryby | 24.686 zobrazení | 86 odpovědí

Nedávno jsem ho viděl za „pouhých“ 790Kč, tak by mě zajímalo, jestli tuhle kokotinu někdo má, anebo jestli se tím dokonce tahá k vodě. Já o to nestojím, už bych to nepobral.:-) Jestli ho někdo máte, tak mi prosím vyvraťte, že je to pikačovina na howno.

Sraz Chytej(áků) necteno

28.3.2004 | BigMike | chytej.cz | 24.666 zobrazení | 296 odpovědí

Už jsem to naťukával na hlavní stránce, ale utichlo to. Měl by někdo zájem setkat se někdy koncem léta nebo na podzim? Dát termín, místo a nějaký víkend podebatit, popít, zarybařit, vyměnit si zkušenosti v reálu? Myslím, že by to nebylo od věci, poznat se více. Nebo vám to přijde přitažené za vlasy?

2. MUŠKAŘSKÝ VÁZACÍ VÍKEND necteno

14.10.2005 | toulovec | chytej.cz | 24.654 zobrazení | 216 odpovědí

Takže přátelé muškaři, vazači! na četné žádosti a po letošním úspěšném vázacím víkendu vypisuju druhý ročník. Sice je poněkud brzo, ale nebojte, ono to uteče jako voda. TERMÍN: jsem určil na poslední únorový víkend, tj. zahájení pátek odpoledne 24. 2. 2006, ukončení v neděli 26. 2. 2006 MÍSTO: Totožné jako loňský ročník, tj. turistická ubytovna TJ Jiskra Litomyšl, Vranice, Jarošov u Litomyšle, okres Svitavy Kraj Pardubický. supermapy. centrum. cz PROGRAM: Vázání mušek, diskuse, pívo, jídlo atd – prostě pohoda. Uvidíme jaká bude účast, jesli bude dost místa, rozhodně se vejdou i vláčkaři a strouhání woblerků CENA: myslím že něco okolo 500–600 Kč je max. strop, letos to bylo výrazně méně.

  • zaplatíme nocleh (předpokládám že to bude jako loni 100–150 Kč/noc, + elektrika
  • jídlo se budu snažit zajistit vydatné, levné, jednoduché a chutné (asi jen večeře pátek a sobota a oběd v sobotu, snídani pravděpodobně každej sám)
  • pití zajistím jen pívo – nealko každej sám sobě (loni jsem se podělili všichni rovným dílem a myslím že to bylo lepší než celej víkend matlat nějaký čárečky).

CELEBRITY: nebojte, pár kluků co opravdu něco umí tam rozhodně bude a ochotně Vás naučí na co se zeptáte. Rozhodně tam za lepší ceny nakoupíte nějaké materiály pro vázání, mouchy, nebo můžete jen koukat a debatovat a učit se vázat. CO S SEBOU: – kdo má své vázání, tak samozřejmě svěrák, chlupy, peří............ kdo nemá nebojte se, rozhodně Vám to někdo půjčí do ruky, aby jste se něco naučili.

  • půllitr na pívo a bačkory a myslím že to tam přežijete

Soutěž o jighlavičky necteno

17.9.2010 | Kazan | Ostatní nádobíčko | 24.526 zobrazení | 79 odpovědí

V minulosti se zde sem, tam objevila krátká soutěž, kdy některý z členů Chytej věnoval cenu a vyhlásil pravidla hry. Takže pokud to admini pustí dál, vyhlašuji krátkodobou soutěž o 10 jigových hlaviček mé výroby.Úkolem je uhodnout kolik hlaviček je v krabičce. Soutěž začíná okamžikem kdy se objeví toto forum a trvá DO ÚTERÝ 21.9.2010 DO 24:00. Výhercem bude ten kdo trefí přesně počet, případně kdo bude nejblíže. V případě shody, vyhrává první správný tip. Hlavičky zašlu samozřejmě na svoje náklady. Tipovat může jen registrovaný člen Chytej. Správný tip posílám Ospreyovi do osobky, aby byla zaručena regulérnost soutěže. Berte to jen jako zpestření a pobavení. Kazan

baitrunner necteno

21.11.2010 | deniiis | Navijáky | 24.485 zobrazení | 11 odpovědí

kamarád mi doporučil ať si koupím baitrunner ,tak sem si ho koupil ale nechápu jak to funguje nemohl by mi to někdo vysvětlit?Jasně přední brzdu chápu ale tu jakoby „zadní brzdu“ to sem nepochopil jak mile utáhnu přední tak ten baitrunner je ůplně povolený a naopak.

Hřebeč u Kladna necteno

4.10.2011 | pablos32 | Vaše názory | 24.474 zobrazení | 2 odpovědi

Zdravim všechny rybáře. Měl bych otázku, byl jste už někdo chytat v Hřebči u Kladna? Je tam 4h rybníček,ale nikdy jsem tam nebyl. Tak mě zajímá jak to tam jde a jaké tam jsou ryby. Díky všem za odpověď.

Domácí krmná směs necteno

9.9.2009 | Piranha | Recepty | 24.405 zobrazení | 28 odpovědí

Dělá si někdo z vás doma krmení na ryby?Myslím tím směs pro feeder a plavanou.Povedlo se mi od kamaráda sehnat par pytlů sladkých výrobků (zmetků) z pekárny a chci to namlít a s pomocí dalších částí si vyrobit základní směs, která bude zhruba to samé, jako Traper. Pokud má někdo nějaký recept, tak sem s ním.Něco už mám vymyslený, ale zajímá mně i jiná varianta. Dík.

Vase cile pro nasledujici sezonu necteno

21.2.2011 | kingkubik | Neúspěchy | 24.377 zobrazení | 56 odpovědí

dobry den.nezlobte se na me nikdo,ze mozna zakladam zbytecny forum,ale snazim si touhle formou,aspon trosicku kratit volne chvile v tomhle mrazivem pocasi.Zajimaly by me nejake vase cile pro nasledujici sezonu,ktere se snad uz nikdo nemuzeme dockat.Cile at uz tykajici se ryb samotnych nebo vaseho Já… jak ze sebe udelat lepsiho rybare?Ja osobne by jsem se chtel pokusit o lov bez protihrotu, jelikoz jsem vlackar tak si myslim,ze by to k rybam mohlo byt o mnoho setrnejsi,o ulovek sveho prvniho sumce ze svazove vody a snizit privlastnovani ryb na minimum, nerikam kazdou rybu ale na konci roku by jsem se chtel vlezt do poctu 10–15 ryb(uslechtilych)­.Vim ze neobjevuji Ameriku a nejsem zadnej profik mam jen rad rybarinu a jsem zvedavej na vase cile a postrehy,treba se diky tomuhle foru nekdo posune o kousek dal.

Ubytování na Staňkově nebo jinde. necteno

5.5.2011 | Byko | Ubytování | 24.305 zobrazení | 7 odpovědí

Zdarec rybáři, plánujeme výpravu na Staňkov 2 rodiny 7 lidiček, hledám nějaké ubytko ale hned u vody, soukromí klídek, veget a ssmosebou taky ryby a houby… Až by jste někdo vědel a doporučil tak pošlu flanděru vynikající meruně. Nebo až máte nějaký jiný tip na super romantickou polohu někde u rybníka nebo u řeky tak to hned nahlaste, já to nikomu neprásknu. Petrův zdarec.

FOR FISHING 2012 necteno

27.10.2011 | jersey | Výstavy | 24.267 zobrazení | 15 odpovědí

Jestli mi něco uniklo, tak mě hned nekamenujte. Stačí říct třeba:„ty woe ses teď probral???“, nebo tak něco.Ale nějak nenacházím na FF2012 ani zmínku o Chytej…Poví mi někdo proč?

Má někdo informace dírkování na rybníku Vrah v Praze? necteno

3.2.2012 | hodima | Rybaření na dírkách | 24.231 zobrazení | 1 odpověď

Máte nekdo %kusenost? informace? nebo aspon t%elefoni ci0%slo na spravce? díky .............­.............­.............­.............

kapři na řece necteno

13.4.2012 | dom16 | Domácí revíry | 24.227 zobrazení | 12 odpovědí | upravit

dobrý den cchtěl bych se vás jako začátečník zeptat jestli se na řece můžou chytat kapři v MRS ještě před 16.dubnem a jestli se může chytat na červi.

Potřebuji poradit!!! necteno

16.6.2011 | Vojta.Lišák | Vaše názory | 24.218 zobrazení | 23 odpovědí

Zdravím všechny, jsem naprostý amatér, co se rozhodl pro rybařinu. Potřeboval bych poradit, jestli nevíte o nějaké jakoby samoučné knížce, nebo třeba i stránek na netu, kde bych se naučil naprosté základy rybařiny, jako je navazování háčků, nahazování a dozvěděl se něco o konkrétních technikách lovu.

Moc děkuji za každou odpověď.

Fishbony necteno

9.11.2011 | Mr. Vydra | chytej.cz | 24.210 zobrazení | 44 odpovědí

Byl by někdo tak ochotný a věnoval fishbony ?? Vím že už se tu o tom diskutovalo ale nikde jsem to nemohl najít. Děkuji

Nákup v rybářských prodejnách necteno

1.11.2008 | ladasm | Obchod | 24.171 zobrazení | 72 odpovědí

Musím upozornit všechny rybáře na nákupování v ryb.prodejně Spomy v Plačicích v HK, dobře si zkontrolujte zda vybrané zboží má na sobě cenovku.Zřejmě se zde inspirovali reklamou o trpaslících-dva stejné výrobky, jeden s cenou levnější a druhý ten samý pro změnu raději bez ceny a při platbě za výbraný výrobek bez cenovky byla účtovaná cena vyšší.(zatím si nikdo nestěžoval!!)Při následné reklamaci po dvou dnech, nezájem, neochota sdělení , že zboží bylo náhle zlevněno-s odkazem na stejné náhlé slevy v hypermarketech, akorát , že nižší cena byla u jednoho z výrobků již 14dní před incidentem.Po tomto přístupu jsem se tedy rozhodl využít práva spotřebitele na vrácení peněz ve stanovené lhůtě a na to mi nakonec byl výrobek proplacen zpět.Mé další nákupy zde budu již velmi zvažovat.Tato zpráva nemá účel někoho poškodit, ale upozornit ostatní na případný spokojený nákup.S pozdravem člen klubu.

Povolenky pro ,,nečleny'' necteno

20.9.2011 | kamos007 | Domácí revíry | 24.159 zobrazení | 55 odpovědí

Chtěl bych se zeptat kolik by mě stála povolenka MP na revíry 471 089 Ondřejnice 1 A – MO Stará Ves n. O. 1. tůň Stará Ondřejnice – Slepé rameno v k. ú. Ostrava-Proskovice 0,5 ha 2. nádrž Košice (Staříč) Chlebovice 4,0 ha 3. nádrž č. 1 (Koupaliště) Brušperk 4,0 ha 4. nádrž č. 3 (Dolní – „Nudla“) Brušperk 2,0 ha, protože se bude unás sem bude moje oblíbená přehrada bagrovat a kvůli jedné přehradě, která bude za měsíc bez ryb si nebudu kupovat povolenku u naší MO. (Jsem u samostatně hospodařicí MO).

Díval jsem se na tuto stránku: http://www.rybsvaz-ms.cz/cenik.html ale vubec nevím co se týká mne (jsem student do 18 let)

Všem děkuji za vaše rady.

Rybník Nový u Starých Splavů necteno

26.5.2011 | Venca78 | Domácí revíry | 24.130 zobrazení | 11 odpovědí

Tento víkend se chystám na Nový Rybník u Starých Splavů. Uvítám každé info o tomto revíru. Jak to tam jde, kde jsou nějaké top fleky, na co to tam jde a co můžu očekávat za druhy a velikosti ryb. Díky Venca

Bohušov necteno

24.5.2012 | candatek | Bílá ryba | 24.111 zobrazení | 1 odpověď

Dobrý den letos jsme se rozhodli jet na pěkný rybníček bohušov projeli jsem pár stránek a zjistili pár obecných informací,ale chtěl jsem se zeptat jestli tam už někdo byl po připadě poradil nějaké dobré místo u vody ,vím že ryby mužou byt všude ale přece jen se chci zeptat,jestli se třeba někde drží více či méně . A taky sem se chtěl zeptat jestli tam o prázdninách je hodně rybářu děkuji.