Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Vedoucí rybářské mládeže necteno

10.1.2012 | Dawee | Vaše názory | 51.370 zobrazení | 337 odpovědí

Toto fórum je zde pro všechny vedoucí kroužků, zde se můžete svěřovat se všemi strastmi i radostmi s rybářskou drobotinou.

Uzení ryb necteno

7.9.2005 | Axamith | Pruty | 50.713 zobrazení | 108 odpovědí

Každoročně udím ryby klasickým způsobem. Naložit do soli, nechat odležet a udit. Slyšel jsem, že je dobré ryby nakládat do marinády. Nemáte někdo zkušenosti a recept ??? ( popř. i jiné možnosti uzení ) [addsig]

Ohře 4-5 necteno

28.7.2008 | Renegade | Domácí revíry | 50.581 zobrazení | 106 odpovědí

Vše o tomto revíru

Hammer necteno

25.9.2011 | Honcek | Přívlač | 50.251 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj, jaké máte zkušenosti s těmito třpytkami od českého výrobce Hammmer?Hlavně s vel. 2 až 3, barvy,chod atd. díkes

woblery Osprey necteno

3.10.2011 | ART | Přívlač | 50.164 zobrazení | 33 odpovědí

Má někdo zkušenosti s Osprey woblery? Našel jsem na jedné internetové aukci docela zajímavé woby za zajímavé ceny. Rapalky mě omrzely, tak hledám jiné alternativy

Carp marathon Praha VI. ročník necteno

6.12.2012 | RobS | Závody | 49.925 zobrazení | 729 odpovědí

Je tady už VI. ročník mezinárodního závodu v lovu kaprů na řece Vltavě v Praze.

Atmosfére tohoto závodu je naprosto jedinečná a nikde jinde ji nezažijete.

V loňkém roce se týmům podařilo ulovit víc jak 1000kg bodovaných ryb!

Jako hlavní cena je pro vás letos připraveno startovné v hodnotě 1200 EUR na IBCC – International Balaton Carp Cup 2017.

Přihlásit se můžete na Carp Maraton Praha.

Více se dozvíte v propozicích tohoto závodu na www.cm-praha.cz

Lov z Boatu necteno

29.12.2011 | troutkiller | Dravci | 49.917 zobrazení | 262 odpovědí

Vzhledem k tomu že mi byl naježen pod stromeček boat tak se snažím získat nějaké info od podobně vybavenejch soudruhu:-)))Takže fotky,vychytáv­ky,ulovky atd.

Zdražení povolenek necteno

31.8.2011 | kubiczez | Legislativa | 49.800 zobrazení | 252 odpovědí

Zdravím, kdo by byl pro, aby se zdražili povolenky o 2000Kč(nejméně) a snížil počet ponechaných ušlechtilých ryb na 20Ks/rok bez možnosti zakoupení nové povolenky.Naopak pro příznivce chyť a pusť rybaření bych ceny povolenek zanechal takové jaké jsou nyní.Proč by měli všichni platit za povolenky stejně, když jsou rybáři co ryby pouštějí a rybáři co vezmou každou šupinu.

RECEPT NA KOMÁRY !!!! necteno

1.7.2010 | jafo | Tipy & triky | 49.343 zobrazení | 85 odpovědí

Zdravím všechny kteří mají na rybách po povodních stejný problém a to: KOMÁRY!!! Znáte někdo recept na nějakej přípravek ??? A že někdo napíše, že zabírá normální repelent, tak na to neskočím…díky a Petru zdar…

Dírkosraz CHYTEJ.cz 2012 necteno

8.12.2005 | HaD | chytej.cz | 49.323 zobrazení | 251 odpovědí

EDIT: 2012 Příští víkend se v neděli, 19.2.2012, uskuteční malý sraz Chytej na dírkách na klubové vodě CHYTEJ. Sraz v 9:00, ukončení podvečer. Vlezné 390 Kč. V ceně povolenka a občerstvení. Ryby – siven, pstruh, okouni 10–45 cm, štiky. Lov bez protihrotu, živá rybka na štiku povolena. Všechny štiky si mohou lovci ponechat, lovec největší štiky obdrží povolenku na jeden den díreky zdarma. Vrtáky i nějaké pruty k dispozici. Co vy na to? :-) Kapacita cca 35 lidí. _____________­________________________­______ dírky 2004

Tady by jsme se mohli opět domluvit na lokalitě a termínu. Termínově to vidím buď někdy mezi svátky, jako vloni – to by jsme mohli zase oslavit i ty moje narozky, i když tentokráte ne kulaté, jinak by to mohlo být někdy v lednu. Osobně bych se přikláněl buď k Piláku nebo ke Koutům, protože je to zhruba ve středu republiky. Taky je možnost ta, že bychom jeden den ráno přijeli, zachytali, večer by se posedělo a popilo, někde bychom přespali a druhý den šupky dupky domů. Na to by asi byly vhodnější Kouty. Pokud by to mělo být přes noc, tak asi až v lednu.

Boleni na Jizeře necteno

24.1.2007 | Vichrzhor | Přívlač | 49.116 zobrazení | 58 odpovědí

Tenhle rok hodlám objevovat střední a dolní Jizeru (Jizera 1–6) a zajímalo by mě, jestli jsou nějaká dobrá místa na boleny Dík předem za info!

Tipy na vánoční dárky necteno

23.11.2010 | Robur | Vánoce | 48.968 zobrazení | 120 odpovědí

Dochází mně inspirace, co kupujete svým blízkým k Ježuchovi, samozřejmě krom zdraví a spokojenosti. REKLAMNÍ ODKAZY OD ANONYMU A ZAREGISTROVANÝCH JEN PRO TETNO ÚČEL BUDOU MAZÁNY

prut na kapry necteno

15.8.2005 | frenki | Pruty | 48.903 zobrazení | 12 odpovědí

Chci se zeptat jaký by jste mi doporučili prut na kapry v hodnotě do 3000kč muže být dělička i teleskop. díky předem všem

barvení woblerů necteno

5.11.2006 | ART | Ryby | 48.605 zobrazení | 70 odpovědí

jak barvíte woblery ktery si podomacku vyrobíte

kapr vs kapřice necteno

15.8.2011 | martinz | Bílá ryba | 48.582 zobrazení | 19 odpovědí

Ahoj. Možná pro někoho známá věc, já se jí začal zaobírat nyní. Když vytáhnu kapra na břeh, jak poznám jestli jde o jikernačku nebo mlíčňáka? No ted jsem nějaké ryby měl a zdá se mi, že jde poznat i rozdíl v chuti, jestli je to ona nebo ona. :) ok. A dá se poznat on nebo ona po vytažení na břeh u štiky, candáta, okouna…???? Vím, že kdysi v rybářském kroužku jsme snad porovnávali ploutvičky perlína, plotice a cejna. :) Díky za komentáře.

Co si myslíte te o značce MITCHELL Napište děkuji ;) necteno

28.9.2011 | varholík.martin | Pruty | 48.507 zobrazení | 50 odpovědí

Dobrý den chtěl bych si koupit pruty od značky mitchell mam jen prut na přívlač od mitchell tak nevim jestli bude dobrý kaprový prut dělený od mitchell poradte děkuji

pramice necteno

21.3.2007 | Ciffik | Ostatní nádobíčko | 48.463 zobrazení | 9 odpovědí

zdravim vsechny…muj otec by si rad postavil mensi pramicku na rybnik bohuzel nevi jak tak bych byl rad kdybyste se podelili se svymi zkusenostmi se stavbou pramic ci poslali nejaky odkaz na navod…dekuji moc…

Kapři na Ohři necteno

6.2.2012 | beda6a | Domácí revíry | 48.361 zobrazení | 21 odpovědí

CHtěl bych se zeptat jake máte uspěchy na Ohři zajímají mně kapři větších rozměru v usecich od Kadaně po Louny děkuji za odpovědi

Chov sladkovodnich ryb v akvariu necteno

27.11.2005 | R3F13X | Ryby | 48.262 zobrazení | 215 odpovědí

Mate nekdo zkusenosti s chovem sladkovodnich ryb v akvariu?Nebo vite o nekom(kontakt) kdo s tim ma zkusenosti?Myslim ryby jako jsou okouni,uhor,sticky. kdysi to meli v jednom rybarstvi,ale to vzalo za sve,chtel by jsem si to udelat doma. Diky za vsechny rady…

ŠTIKA a prívlač necteno

1.10.2011 | vovo | Přívlač | 48.103 zobrazení | 54 odpovědí

Chtěl bych se zeptat s jakou umělou nástrahou máte na štiku větší úspěch pište na co ste chytili nejvíc a největší štiky jestli na plandavky, rotačky, smáčky, twisteri, wobleri, atd.