Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Chytáte sumce na chomáč rousnic? necteno

8.3.2004 | pupak | Sumcařina | 42.483 zobrazení | 76 odpovědí

Cytáte menší sumce(do 150 cm) na chomáč rousnic uspěšněji než na rybičku? A jak, na dně nebo na splávku těsně nade dnem.

Motor Johnson 2,5HP necteno

13.6.2009 | čendis | Ostatní nádobíčko | 42.336 zobrazení | 25 odpovědí

Zdravím. Jaké máte zkušenosti s tímto motorem ( výkon, spotřeba, kvalita )? Je vhodný na gum. člun Mariner a lamin. pramici cca 90 kg? Myslím, že je vhodnější, něž tahat elektromotor a 25 kg baterii. Co na to říkáte? Děkuji za odpovědi.

Sonik sk3 necteno

18.7.2011 | kurys | Pruty | 42.292 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, Chtěl bych se Vás optat jaké lb by jste mě doporučili?? Jestli 2,75lb nebo 3lb. Budu převážně chytat na větších vodních plochách… od zaplavených těžišť přes jezera atd…

Děkuji Vám za vaše rady a názory. :-))

je toto vnadění necteno

14.9.2011 | pextr | Feeder | 42.284 zobrazení | 86 odpovědí

Na jordáně se nesmí krmit, tak jsem dostal nápad… Když vemu hlínu a melasu, smíchám to dohromady, udělám z toho koule a pak to tam naházím tak to snad nebude vnadění ne?? udělá to mrak a ryby tam najedou

Švédská jezera a chytání štik necteno

26.2.2011 | LeoC | Přívlač | 42.154 zobrazení | 106 odpovědí

Plánujeme na září týdenní chytačku ve Švédsku a nejsme zcela rozhodnuti o lokalitě. Přivítáme jakékoliv zkušenosti, rady a tipy, do kterého místa, jakou cestou a s jakýma vybavením vyrazit.

Kolik utrhnete nástrah za vycházku necteno

9.10.2011 | pextr | Přívlač | 42.087 zobrazení | 9 odpovědí

Zajímalo by mě když jdete na vláčku, kolik průměrně utrhnete vláčecích nástrah? Díky za odpovědi…

Náklady na přívlač v roce 2009 a 2010 necteno

18.6.2009 | Robur | Přívlač | 41.796 zobrazení | 214 odpovědí

Tak jsem zrobil takovou malou anketku, kde můžeme masajsky kalkulovat, o kolik jsem zatím přišli věcí: v historii si vždy můžeme dohledat poslední zápis a ten pak překopírováním jen upravit k aktuálnímu dni. Jsem zvědavý, kdo bude mít největší ztráty. Jo a pište to od 16. 6., abychom byli všichni na stejné startovní čáře:-D. 1/ počet, případně druhy utržených nástrah, stačí orientačně vyjádřit na koruny, když nechcete být konkrétní. 2/ počet ujetých kilometrů, benzin by se měl započítat 3/ počet prutohodin, abychom mohli případně spočítat efektivitu 4A/ zde můžete a nemusíte napsat, co jste zmasili, aby zde nevznikly zbytečné hádky, ale na druhou stranu nebude vidět vaše efektivita a rentabilita lovu. 4B/ celkový počet, případně druhy ryb chycené, nezmasené:-D 5/ počet docházek

Třpytky KAJ necteno

20.6.2011 | Honcek | Dravci | 41.462 zobrazení | 18 odpovědí

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli se ještě vyrábějí rotační třpytky KAJ nebo jestli se dají ještě někde sehnat. Dřív když jsem byl menší tak jsme na ně úspěšně chytal a už dlouho jsem je nikde neviděl, děkuji za odpověď

Veletrh Brno 14- 18. 3. 2007 necteno

7.1.2007 | Robur | Výstavy | 41.378 zobrazení | 615 odpovědí

Tak jsem myslel, že mohu být v klidu, ale vypadá to, že je to opravdu za pár /Cepe díky za upozornění/. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 16. března. Takže prosím případné zájemce o spinkání, ať se projeví, páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. uybtovně stála 60 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci. Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 16. 3. 2007:

od 19:00 restaurace Holiday + ubytování

Ubytování 60,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí…

Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kole 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 16. března 2007 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz

Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc).

Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště.

Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc.

Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod.

Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně.

Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada.

Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce

Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

Spinkalíci /ti jdou samozřejmě i do osvěžovny/:1Cep, 2Vydrain, 3 Zedus, 4 LUban, 5 Kelt, 6 Pif, 7 Orimp, 8 Radik, 9 Prutos, 10 Kamarádiček, 11–12 Frk + 1

  • jen hospoda: Had, Robur, Regulus, Njesek, Jura

Jak v Chorvatsku? necteno

20.5.2012 | Wiktor.c | Rybaření v zahraničí | 41.244 zobrazení | 15 odpovědí

V létě vyrážím chytat do Chorvatska a nevím jaké si mám obstarat vybavení a noco tam ryby bereou,tak jestly byste mi neporadily jak na to. Děkuji.

Kvalitní termoprádlo necteno

31.8.2010 | zuzi | Ostatní nádobíčko | 41.202 zobrazení | 134 odpovědí

Dobrý den, prosím o radu a tipy na kvalitní termoprádlo. Blíží se zima a nerada bych někde umrzla:-) Na internetu je toho spousta, ale nevím co vybrat, tak pokud máte dobré zkušenosti s nějakou konkrétní značkou, písněte to sem,moc mi to pomůže:-) Snad vyráběj i dámský:-D

Co bude dál necteno

9.11.2011 | | Vaše názory | 41.138 zobrazení | 174 odpovědí

Určitě jste se už setkali s tím, že jste ve vašem okolí přišli o některou ze svazových vod.Revír obhospodařuje soukromník a chce za lov v porovnání se svazovkama nemalé peníze.Revírů ubývá,ryb stejně tak.Jak si myslíte,že bude tato situace pokračovat?Myslíte si,že se ČRS jako takový rozpadne a hospodařit sama na sebe bude každá organizace?Nebo revíry pohltí soukromníci?Co by jste udělali pro zkvalitnění našich vod z pozice svazu?

Teplá zima necteno

11.1.2012 | voltor | Vaše názory | 40.954 zobrazení | 29 odpovědí

Zajímalo by mě jaký vliv na ryby má tato teplá zima.Jestli budou na jaře v lepší kondici,nebo budou mít větší přírustky.

Labe před pětadvaceti lety a dnes .Názory starších a mldých ryb. necteno

4.3.2011 | 1Mara | Domácí revíry | 40.800 zobrazení | 288 odpovědí

Takže proto že jsem se dostal do křížku s mími kamarády a dohadujem se jaké to bylo tenkrát na Labi zakládám toto fórum , kde bych byl rád za všechny názory lidí ( rybářů) co pamatujou Labko v té době , kde bylo mraky ryb.No a hlavně abych nezapomněl , tak je to fórum , my co pamatujem a mladí co nemohou pamatovat a ani si představit :-).

Olše necteno

1.11.2011 | zalesak05 | Domácí revíry | 40.701 zobrazení | 24 odpovědí

Zakládám tady fórum o jedné naší slezské řece – Olši (nebo jak jí říkáme – Olze). Byl bych rád, kdybyste tady psali o zkušenostech s touto naší řekou a podobně. Na Olši si taky budu po novém roce dělat povolenku, takže bych se o ní rád něco víc dozvěděl. Děkuji

Závodní směs necteno

17.1.2012 | zrybenec | Závody | 40.679 zobrazení | 15 odpovědí

Nemíchá si někdo krmítkovou směs s rychlým nástupem účinosti doma pouze ze šrotů a mouček aj ( ne uz z kupovanych krmeni )? Jestli ano napište. Předem díky.

Rybářské závody necteno

17.8.2010 | jirin8 | Závody | 40.670 zobrazení | 10 odpovědí

Dobrý den,můžu se zeptat nevíte o nějakých rybářských závodech pro děti v ústeckém,ji­hočeském a středočeském kraji? děkuji

6. muškařský vázací víkend necteno

21.12.2009 | toulovec | chytej.cz | 40.630 zobrazení | 604 odpovědí

zde můžeme probírat vše možné i nemožné na téma vázacího víkendu konaného 12.2 – 14.2.

Zkušenosti se šňůrama necteno

18.10.2009 | džigit | Ostatní nádobíčko | 40.270 zobrazení | 132 odpovědí

Chlapi zkuste zde napsat své postřehy zkušenosti s pletenýma šňůrama,které používáte při vláčení a jiných technikách. Tím ovšem nechci vyloučit debatu o šňůrách na sumce u nás i na extrémy do Itálie,nabo Španěl,či při rybolovu na moři.

TENKARA necteno

1.12.2011 | regulus | Muškaření | 40.225 zobrazení | 54 odpovědí

Už se to tu objevilo někdy na jaře jako video, vložil to myslím osprey. Pro ty co nevědí oč se jedná, tak je to ve své podstatě „muškaření s bičem“. Technika údajně pochází z Japonska a jak už to tak bývá někdo se toho chytil a začal to propagovat. Technika to je trochu svérázná, ale má nejspíš svoje kouzlo, je to jako se vším, každá mince má rub a líc.
V nějaké diskusi jsem zahlédl, že někdo psal že tak chytá, tak nebude asi od věci vytvořit prostor kde by se o tom dalo pokecat.

Tady jsou nějaký odkazy:

http://www.tenkarabum.com/index.html

http://www.tenkarausa.com/video.php