Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Salmo thrill necteno

17.1.2012 | henny | Přívlač | 40.224 zobrazení | 5 odpovědí

Na boleny velikost 7cm nebo 9cm a jaká barva se vám nejvíce osvědčila HBL, BMB, OB, RBL a ještě fotky úlovků na Thrilla

SVRATKA 4 ryby necteno

27.4.2012 | alexdelpiero | Domácí revíry | 39.893 zobrazení | 50 odpovědí

Skvělej revír s krásnejma rybama :) A všichni si stěžují a brečí jak je to těžká voda nechápu… :)

P E L E T Y a jejich výroba doma necteno

21.5.2012 | vovo | Kaprařina | 39.863 zobrazení | 12 odpovědí

Ahoj chtěl bych dělat domácí pelety se kterými bych chtěl krmit. Receptů a návodů je na internetu hodně ale nikde nejsou dostatečně vysvětleny 3 věci. Za 1. Dávat vejce do pelet či ne? někde je napsáno ano někde zase ne co se vám osvědčilo více. Za 2. Jak dlouho pelety sušit? chci snimi krmit takže rozpad mezi 4–8 hodinami Za 3. Vařit je nebo sušit nebo péct ať už v troubě či mikrovlnce nebo nad parou tohle vše bylo na internetu v navodech ? zase co se vám osvědčilo více. Klidně poraďte i svůj osvědčený recept

Pište a poradte prosím

pachy při lovu necteno

11.3.2012 | Wiktor.c | Plavaná | 39.862 zobrazení | 15 odpovědí

chci se poradit,když před lovem nebo při přípravě krmení si umyji ruce mýdlem,tak jestli to ryby neodradí. Předem ďekuji za rady a opovědi.

zvukový vs. neozvučený wob. necteno

2.11.2011 | ART | Přívlač | 39.698 zobrazení | 7 odpovědí

Poslední dobou sleduji, jak v obchodech se na pultech ukazují jen ozvučení wobleři. Ovšem mají o ně ryby zájem? Když jdu v noci nebo ze začátku sezony, tak chytám jen na woby s kuličkou. Ve dne se mu už moc na ně chytat nechce, protože mi přijde, že se kuličkou spíš dravci plaší. Zejména teď na podzim mi přijdou jako velká chyba při vláčení. Jestli by to šlo chtěl bych rozpoutat diskuzi o tom jakého jste názoru, či nejlépe jaké zkušenosti na určitém typu vody (stoják, rybník, řeka) máte

rybářské tábory necteno

29.6.2006 | kubas | Ryby | 39.358 zobrazení | 12 odpovědí

Nevíte o nějakém rybářském táboře kde mají ještě volno(termín tak od půli července).spěchá

Víkend se blíží :) necteno

13.3.2012 | alexdelpiero | Ostatní ryby | 39.242 zobrazení | 20 odpovědí

Tak máme tu první oteplení kdo se těší k vodě tak jak já? Víkend to jistí :)Všem rybářům hodně štěstí v tomto roce, ale víc těm co ryby pouští… :)

Umístění nástrahy necteno

20.3.2012 | alexdelpiero | Bílá ryba | 39.085 zobrazení | 8 odpovědí

Chci se zeptat na váš názor jestli je možné odselektovat menší ryby tím že plovoucí nástrahu kde mám návazec třeba 40 cm a nechci ji mít tak vysoko ve vodním sloupci zatížit třeba 5 cm od háčku brokem. Zkoušíte takový fígle někdo? Případně na řece kde je proud a chci se zaměřit na ryby dna a chytám třeba na rohlík? Vaše nápady?

Kormorán necteno

16.11.2007 | Robur | Legislativa | 39.029 zobrazení | 50 odpovědí

Tak biologové dnes vydali v MF dnes článek, převzatý z časopisu ŽIVA. Prý dosud nebyl publikován žádný průzkum potravy zde přezimujících kormoránů. Oni pak picli 7 kousků z Prahy Trója a analýzu udělali, a ti pražští papinkají ze 34,8% ježdíka, 25,8% plotici, dál je horuzek 12%, pak jelec, okouna no prostě samá bílá relativně bezcenná ryba. Ani slovo o tom, co dělá s rybami např. nepovedený útok atd. Jinak samozřejmě musíme důkladně poznat potavní biologii a diskutovat + 1 věta o tom, že legislativa by se měla po diskusi změnit.

Veletrh Brno 18.3 - 22.3.2009 SRAZ necteno

21.9.2008 | Robur | chytej.cz | 39.022 zobrazení | 580 odpovědí

Opět aktualizuji:-) protože někteří uš mají zimu či jaro. Ať se máme na co těšit. Proto se dobrovolně pokusím opět sehnat ubytování a hospodu na pátek 20. března – pátek. TAKÉ PROSÍM, AŤ TI CO CHTĚJÍ PŘESPAT TO ZDE ZŘETELNĚ NAPÍŠÍ, SEZNAM BUDE AKTUALIZOVÁN. páč když jich bude víc jak 15, tak začnu být lehce nervózní. Pro info. minulý rok noc ve spacáku tur. ubytovně stála 80 Kč /doufám, že se v ceně nemýlím, a když tak jen o pár kaček/. Další informace se zde objeví. Zatím mě teda hlavně zajímají ti nocležníci. Základní informace k veletržnímu srazu – pátek 20. 3. 2009: od 19:00 restaurace Holiday + ubytování Ubytování 80,– Kč noc, nějaké postel tam jsou, jsou doporučeny i karimatky, spacák rozhodně ano. Řekl bych, že ubytovací kapacita je 15 lidí, 20 při dobré vůli a toleranci. Asi by majitelé ocenili něco na přezutí. Je tam minikuchyňka, sprchy i WC. Kdo se včas nenahlásí… Večírek: Začátek je v 19:00 hod. /možná dřív, ale veletrh končí tuším každý den kolem 18:00/v restauraci Holiday, Svratecká 11, Brno Komín, a to 20. března 2009 v pátek(res­taurace je za komínskou sokolovnou, dříve kino Hvězda, to znamená, že to není v centru Komína). Pokud tedy budete na zastávce tramvaje Svratecká, tak se přejde silnice, tu velkou se svět. přechodem, vedoucí na přehradu a nejde se na most přes řeku, ale zahnete před ním vlevo a jste tam, dělají výborná žebra a kolena. průběh viz. např. www.chytej.cz Doprava: vystupuje se na zastávce ulice Svratecká (tramvaj č. 1 – ta jede přes výstaviště, 11 a 3 směr z centra na Bystrc, trolejbus č.36 směr Komín a 30 směr Bystrc). Pro mimobrněnské: Ti co jedou ze Zvonařky (hlavní autobusové nádraží) nebo z Hlavního vlakového) tak se ptejte na tramvaj č. 1 směr Bystrc. Totéž platí pro ty, co jedou z výstaviště /POZOR, VSTUPENKA NA VÝSTAVIŠTĚ JE I JÍZDENKA NA MĚSTSKOU DOPRAVU/. Ti co jedou, vlakem ze západu, tedy od Třebové atp., přes Tišnov a bude jim to stavět v Králově Poli, tak vystoupí tam a hned od nádraží si najdou trolejbus č. 30, směr Bystrc. Ti co jedou auty, tak doporučuji, najít Brněnskou část Komín, ptát se na restauraci u Dvořáků. Zde nechat auta a pěšky je to 100 m, pozor jsme v restauraci Holiday, ta u Dvořáků je orientační bod. Ti co se chtějí ubytovat (ptejte se na – ubytovna Káčata – Klub českých turistů, plážový volejbal v Komíně a většině navigátorů se rozsvítí) a jedou autem, tak doporučuji totéž. Pro opravdu statečné, kteří se nebojí složitého hledání, tak si najdou městskou část Jundrov /zde se složitě musíte vyhnout jednosměrce/ a ulici Optátova, ze které se šíleně zatáčí pod kopcem skoro zpětně vlevo mezi zahrádky (možná tam je zákaz vjezdu, ale standardně se tam jezdí), přijedete k řece Svratce a kolem ní se jede cca 1 km až k mostu, zde inteligentně zahněte za restaurací lehce vlevo a po cca 100m narazíte po pravé straně na ubytovnu. Je tam parkoviště tak na 4 auta. Do restaurace Holiday pak musíte jít přes most a za ním zahnout vpravo. Ale raději doporučuji dostat se k hospodě, tam Vás vyzvednu a přivedu k ubytovně. Celkem se vyplatí sledovat naváděče na OBI, Bystrc, ZOO a přehrada. Mapa viz. www.sokolbrno.cz, ale tu modrou šipku si posuňte směrem vlevo k té lávce Telefon na mě je: Robert Válek /Robur/ 608 700 442, 541 223 202

info o minulém srazu je www.chytej.cz

PV TV necteno

22.10.2009 | Piranha | Vaše názory | 38.923 zobrazení | 90 odpovědí

Jelikož mi na všeobecně diskuzi nebylo odpovězeno, zakládám tedy krátkodobé fórum.Nedávno jsem zjistil že skončilo vysílání kanálu Fishing and Hunting a místo něj je rybářský kanál PV TV.Bohužel není v češtině a donedávna byl zcela němý.Slyšel jsem info o tom že by se to mělo vysílat v českém jazyce, ale nevím kdy. Neví někdo víc informací?

Oprava navijáků necteno

20.5.2012 | Chmur | Navijáky | 38.823 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj. Nevíte, jestli někdo v LBC nebo blízkém okolí opravuje navijáky (Mivardi – Morpheus)? Pokud ano, v jakých cenových relacích by se to pohybovalo? Případně doporučili byste nějaké levnější (do 1000 Kč), ale aspoň trochu slušné navijáky na feeder a telecarp? Díky

Volba navijáku necteno

2.4.2012 | Hony | Vaše názory | 38.561 zobrazení | 1 odpověď

Poraďte mi prosím, rozhoduji se o navijáku na sumčí vláčku mezi Penn Slammer 360 / 220m/0,30mm – 365g/ a Ryobi Arctica 4000 / 220m/0,30mm – 320g/. Osobně nemám s nimi skušenost a tak se proto obracím na Vás.

Přezdívky? necteno

6.10.2004 | HaD | chytej.cz | 38.540 zobrazení | 271 odpovědí

Nakousl jsem to na srazu. zajímalo by mě, podle čeho jste si zvolili svou přezdívku. moje je celkem jasná David Havlíček neboli DaH. Dnes bych si asi dal vtipnější Havlíček David neboli HaD. Co tedy Vy?

Kapr s masem barvy tunaka necteno

10.10.2011 | Jarda111 | Bílá ryba | 38.405 zobrazení | 98 odpovědí | upravit

Chytil jsem kapra sazana ale překvapila mě barva jeho masa, celá ryba má tmavě červané maso. Setkal jste se někdo s něčím podobným?

České ryby ke komerčnímu jídlu necteno

14.6.2011 | Robur | Recepty | 38.322 zobrazení | 85 odpovědí

ZDar, může někdo prozradit, zda se nějak komerčně používají klasické sladkovodní ryby do nějakého pokrmu. Nemyslím klasiku, jako kapr, štika atp., ale spíš plotice, cejn..

SG Bushwacker necteno

14.3.2012 | Bulb | Přívlač | 38.274 zobrazení | 6 odpovědí

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat, jestli je tu někdo kdo má osobní zkušenosti s prutem Savage gear Bushwacker 2.43m 10 – 40g?

Když je rybář masařem necteno

25.7.2011 | | Vaše názory | 38.248 zobrazení | 247 odpovědí

Od kdy se rybář stává masařem? Je nějaký všeobecný pohled na takového rybáře? Co si o něm myslíte a jaký má pro to důvod? Jaká hmotnost ponechaných ryb u vás znamená,že je rybář masař?

Rybolov v Rusku necteno

4.4.2012 | obi | Rybaření v zahraničí | 37.984 zobrazení | 19 odpovědí

Rusko není moc země zaslíbená , ale věřím že někteří z vás tam již byli , možná i rybařili a tak bych byl vděčný kdyby jste se svěřili se svými úlovky a nebo jen zkušenosti z této zajímavé lokality.Samozřejmě budu rád za každý příspěvek o tomto tématu například obrázky ryb z Ruska které jste našli na netu a nějaké informace.Jak už se ví , tak Rusko je země velkých možností.

Woblery od spro necteno

13.10.2011 | maskacovy-lovec | Přívlač | 37.818 zobrazení | 20 odpovědí

ahoj, chci se zeptat, chytáte někdo na woblery spro, letos jsem si jich pár koupil, protože jejich cena byla přijatelná nějakých 60kč za ks, ale za celou sezónu jsem na ně nic nechytil :( jaké máte s woblery od spro zkušenosti? Chytili jste na ně něco?