Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Poradíte ?? necteno

23.12.2010 | Mr. Vydra | Rybaření na dírkách | 35.523 zobrazení | 11 odpovědí

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s lovem na dírkácha jesli by mi mohl poradit nějaké dobré vybavení ??

Klacky necteno

6.2.2008 | Sander | Pruty | 35.316 zobrazení | 15 odpovědí

Chlapi máte někdo tyhle teleskopy? Kdyby se u nich vzadu uřízla rukojeť, hodily by se mi na hady a podobné potvory. Asi ve 3,60m a 2,75lbs. Za případnou recenzi děkuji.

Nejšetrnější usmrcení úhoře necteno

27.4.2007 | conwiq | Tipy & triky | 35.261 zobrazení | 52 odpovědí

Prosím poraďte, jak nejlépe, nejrychleji a nejšetrněni usmrtit úhoře. Vím, že se s ním má praštit vší silou o zem a přelomit mu páteř a nejlépe ještě uříznout hlavu, ale příjde mi to dost drastické, v případě, že se to praštění o zem nepodaří tak jak by mělo. Jaké máte zkušenosti? Děkuji… (vlákno na toto téma jsem bohužel nenašel, proto píšu…)

Základní výbava necteno

25.3.2012 | Chmur | Ostatní nádobíčko | 35.193 zobrazení | 59 odpovědí | upravit

Ahoj. Jsem úplný začátečník a chystám se koupit základní výbavu na lov ryb – kaprařinu. Udělal jsem si sumář toho, co bych měl teoreticky potřebovat. Budu vděčný, když mi napíšete, zda je něco z toho zbytečné nebo naopak mi něco zásadního chybí. Případně se třebas nějaké věci navzájem vylučují. Díky. Ceny jsou podle Tropic Liberec. Když mi poradíte, kde sehnat lépe a levněji, taktéž díky moc. pruty – sheakspeare cypry corp, 1+1, 1 590 Kč naviják – konger iron corp 660 1+1, 1 390 Kč pletená šňůra microfuse – 2×100 m, 440 Kč holiny afars – 1 000 Kč vezírek sitex classic 75×30 – 3 kruhy, 139 Kč caiman signalizátor 1+1, 592 Kč JSA mini box – 25 Kč JSA fish broky 70g, hrubé, 32 Kč ropala set multifunkční nůž, 169 Kč ropala RMKS brousek, 79 Kč sona podběrák S401/7/Al, 269 Kč giants fishing sedačka, chair Senso, 1 399 Kč falcon balsový splávek – 2×, 57 Kč vidlička, 2×, 120 Kč háčky Venturieri s očkem, 10 ks, 28 Kč

Celková cena se pohybuje kolem 7 000 Kč

Pruty NORSTREAM necteno

10.5.2010 | HaD | Přívlač | 35.120 zobrazení | 87 odpovědí

Tento víkend jsem měl možnost chytat s prutem této značky a musím říct, že mě velice zaujaly a jak designem, tak především akcí a výkonem. Máte s těmito pruty zkušenosti? Uvažuji o něm a zajímají mě názory.

Pozor na PODVOD - FISHINGTRAVEL.CZ EU s.r.o. necteno

11.4.2012 | HaD | chytej.cz | 35.054 zobrazení | 63 odpovědí

POZOR NA PODVOD! pana Václava Antoni – FISHINGTRAVEL.CZ (došlo do naší redakce a po prověření na www.justice.cz – firma skutečně neexistuje, zveřejňujeme)

„Dobrý den, píši Vám ohledně "cestovní kanceláře“ kterou máte na stránkách uvedenou právě v sekci cestovní kanceláře a která má také občas vidět banerovou reklamu. Kamarád je jejím velice nespokojeným zákazníkem (to sem ovšem tak úplně nepatří) a když se po návratu z Itálie rozhodl podívat na tuto firmu do obchodního rejstříku, tak zjištění bylo takové, že společnost FISHINGTRAVEL.CZ. s.r.o. je v likvidaci a tudíž by neměla dále prodávat žádné zájezdy. Majitel si nejspíše právě proto změnil název na Fishingtravel EU s.r.o. Tuto společnost ovšem nemá zapsanou v obchodním rejstříku a proto by opět v této oblasti neměl nabízet žádné služby. Píši Vám to z toho důvodu, abych před touto formálně neexistující společností a jejími „službami“ v zahraničí ochránil další případné kliety, kteří by také mohli být po návratu značně rozčarováni nabízenými a skutečně realizovanými službami. Proto si myslím, že by tato „firma“ neměla být vidět na tak navštěvovaných stránkách, kterými bezpochyby chytej.cz jsou. XXXXXXX Jde mi o to, aby mu už nenaletěli další klienti podobně, jako naše parta. Děkuji XXXXXX. Výpis z obchodního rejstříku: http://www.justice.cz/…t/insl/index?… ysinf.@strana=se­archResults&hle­dani.@typ=oso­ba&hledani.pod­minka.prijmeni=Ant oni+&hledani.pod­minka.jmeno=V%E1clav"

Sumcový wobler necteno

23.12.2011 | svery | Dravci | 35.034 zobrazení | 47 odpovědí

Ahoj zajímalo by mě na jaký wobler máte úspěchy u sumců. V létě bych chtěl zkusit vláčení za lodí. Hloubka max. 5metrů.

Missák Sympatie Chytej.cz :-D necteno

31.1.2010 | Tunisanka | chytej.cz | 34.839 zobrazení | 518 odpovědí

Pánové do toho!!!!! :-D !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

revír Ledce u Plzně necteno

23.4.2011 | jackubr | Závody | 34.698 zobrazení | žádná odpověď

Zítra se konají závody na tomto revíru, nejde o svazovou vodu a před týdnem proběhla násada kaprů. Máte někdo jakékoli informace o tomto revíru? Hloubka, dno, množství bílé ryby. Případně nějaký tip jak na těchto závodech uspět? Budu chytat feeder. Na závodech jsem nikdy před tím nebyl, ale na gulášovky jsem se přemluvit nechal.

Díky moc, Jakub

Žabinec na rybníku.....Co s ním??? necteno

30.5.2012 | Honza1.2.3@seznam.cz | Domácí revíry | 34.436 zobrazení | 21 odpovědí

Dobrý den, na mém rybníku se šíleným způsobem rozjel žabinec. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s bojem proti žabinci??Ale nějak šetrně, abych neublížil rybám.Děkuji za každou radu.

Jak zarybnit rybnik necteno

6.8.2011 | janead | Vaše názory | 34.228 zobrazení | 77 odpovědí

Dobry den, vlastnim rybnik bez ryb a chtel bych ho zarybnit. Zatím bych tak chtel dat na zkoušku cca 200 pludku kapra a nejaky amury a liny. Jak by měly ty ryby byt velky aby jich přežilo co nejvic? A neni to moc velka blbost zarybnovat takhle pozde? Dekuji vam za rady!

Rybník Doubka v Ostré.. necteno

7.9.2011 | damoz | Domácí revíry | 34.209 zobrazení | 1 odpověď

Co říkáte na rybník Doubka v Ostré u Lysé nad Labem. Podle mého stojí určitě za návštěvu všech rybářů. :-)

Match Mivardi + vlačák necteno

18.5.2011 | lubic | Pruty | 34.089 zobrazení | 2 odpovědi

Ahojte,

potřebuju poradit, jsem totiž úplně bezradný. Chci si pořídit první match prut. Musí to být, ale prut značky Mivardi, protože u nich mám slevu. Cena max. do 2000 Kč. Zatím moji favorité: http://www.fish-pro.cz/…tdetail.aspx?… nejlevnější varianta, do toho se mi moc nechce, ale kdyby s ním někdo měl pozitivní zkušenost proč ne

http://www.fish-pro.cz/…tdetail.aspx?… tento nevypadá zle, ale nevím jaký je ve skutečnosti

http://www.fish-pro.cz/…tdetail.aspx?… tento se mi líbí nejvíce, ale slyšel jsem, že 4.5 je strašný klacek, 4.2 nevím a 3.9 je prý v pohodě

takže, který mám vzít? bude třeba ten Superior lepší, než nějaký jiný prut, jiné značky v ceně kolem 1200? předem díky za rady a ještě co říkáte na tento vlačák

http://www.fish-pro.cz/…tdetail.aspx?… bude stačit pro začátečníka v přívlači? na střední vláčku, doteď jsem chytal jen na položenou, takže chci nějakou změnu :)

univerzální prut + naviák necteno

26.9.2011 | PETR-rybar | Vaše názory | 34.065 zobrazení | 16 odpovědí

Poraďte prosím nějaký univerzální prut + naviják. Cena tak do 5000 Kč. Shním nějaký dárek na vávoce pro taťku Díky

stavba lodi necteno

2.10.2006 | | Ostatní nádobíčko | 33.955 zobrazení | 47 odpovědí | upravit

Češi jsou národem koumáků a rybaříci určitě nejsou výjimkou. Jeden vyrábí rotačky co vyhrávaj závody, druhej svůj vlastní tripod se swingrama, třetí vyřezal za život víc vobíků než Rapala a čtvrtej aby je vyřezávat nemusel si na to zkonstruoval mašinku. Máte ale někdo zkušenosti se stavbou rybářský loďky?? Chtěl bych se o něco takovýho pokusit a to ani ne tak z důvodu, že bych jí nutně potřeboval (mám nafukovadlo) nebo že bych na ní nakonec po letech nenašetřil. Chtěl bych si udělat svojí vlastní dřevěnou pramičku přičemž největším lákadlem je ověřit si, že na to mám. Dřevěnka je dneska přežitek…vím. Kupovaný laminátky vydržej dýl, jsou lehčí, hezčí, víc se kradou atd atd… Můj cíl je hrát si s tím jako malej kluk s Merkurem a potom zažívat ten blaženej pocit když to poplave… No a k otázkám.. Jaký dřevo byste doporučili? Moje okolí radí dub a jasan. Jasan jasan ale dub se mi moc nezdá..přeci jenom takhle těžký dřevo…aby se mi to potom nepotopilo. Dál jakej klih je ten nej? Pod pojmem nej myslím nejlepší kvalitu v porovnání s cenou. Nechci dát za lepidlo víc než za new commercial boat. Kdyby měl doma někdo nějaký nepotřebný plánek nebo znal užitečné stránky, či jakékoliv osobní připomínky a moudra, budu jen rád když se o vědomosti podělí… díky:-)

Výběr toho správného prutu na UL??? necteno

28.9.2011 | michal94 | Pruty | 33.953 zobrazení | 14 odpovědí

Zdravím, nemůžu se pořád rozhodnout s výběrem to správného prutu na UL. Když jsem si našel prut který by mi seděl, po chvíli přemýšlení sem si řekl že chci něco jemnějšího na rybník na pstruhy a okouny tak do 5g a 260cm. Využíval bych ho hlavně na smáčky a twistry. Cena tak do 2500kč ale furt si nemůžu vybrat tak prosím o pomoc. Díky

NEZASEKNUTE ZABERY necteno

20.9.2011 | vianocnahus | Přívlač | 33.849 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravim, chytavam s kamaratom v noci na plytcinach na dvojdielny vobler Rapala Jointed 9cm.Vediem ho uplne pomaly, pri pomalsom prude az cerim hladinu.V poslednej dobe sa mi /a kamaratovi taktiez/ stava, ze mam celkom slusny zaber, rybu aj vidim zautocit na vobler, ale nesekne sa.Mate s niecim podobnym skusenost, resp. mate nejaky napad preco to je a co s tym?

boilie Rod Hutchinson necteno

15.5.2011 | svery | Kaprařina | 33.583 zobrazení | žádná odpověď

AHOJ Máte někdo zkušenost s těmito hotovkami? Líbí se mi oliheń-chobotnice a jahoda-scopex. Díky:-)

Celoroční hájení Pstruha potočního necteno

3.12.2011 | minnow | Lososovité ryby | 33.552 zobrazení | 131 odpovědí

Určitě jste všichni zaregistrovali že oproti minulému desetiletí se počet Pstruhů po. značně sníšil. Byli by jste pro zavedení celoročního hajení Pstruha po., nebo jak by jste tuto situaci s pstruhem řešili?

Belly boat necteno

12.10.2011 | Liborrr | Ostatní nádobíčko | 33.447 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Ahoj, mohl by se nekdo podelit o zkusenosti s touto pomuckou ? Lakalo by me jeho pouziti pro fotografovani, soucastny fotovor a lodka jsou pomerne neskladne… Dulezita je pro me moznost sklonit se co nejvice k hladine. Prip. prosim i o radu, kde by se Belly boat dal koupit za rozumne penize. Nevadil by mi ani pouzity. Dekuji za ochotu !