Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Neviem si poradit s výberom prutu na UL privlac necteno

11.10.2011 | pinterko | Pruty | 33.405 zobrazení | 102 odpovědí

Zdravim,začinam z UL privlacov neviem si vybrat prút,budem chytat na menšej riečke na na malé woblerky a rotačky a práve preto nechcem chvejivku zaujali ma tieto prúty: Pezon a Mitchel Redoutable bass 1–7g
Daiwa Exceler 2–10g
Jaxon Eternum speedy 1–9g
Cormoran Black Bull HC ul 1–9g

Prosím o radu při sestavě. necteno

29.9.2011 | Shimano911 | Navijáky | 33.327 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím kolegové, hodlám si pořídit Pruty Free spirit E-Class 3.25 lb a na ně dát navijáky Shimano Big baitrunner. Není to zvrhlost? :-D nebo máte někdo s touto kombinací zkušenost?? předem děkuji…

Rožnovská Bečva - Lov na mouchu necteno

17.4.2011 | MB | Muškaření | 33.317 zobrazení | žádná odpověď

Tak… V muškaření jsem poměrně začátečník (chytám už pár let, ale dřív jsem prostě hodil mušku do vody a čekal až se semtam něco chytne:-D), proto žádám o radu – jaký je nej způsob pro chytání teď, ze začátku sezóny? Zkoušel jsem goldheady a „grey“heady, ale mimo 3 pstruhů hned ráno na zahájení už jsem nechytil za celý víkend nic (tímto prosím o fotku s jednoduchým vzorem březnovky – nic složitého neuvážu:-D). A závěrem – rád bych, aby tahle diskuze zůstala aktuální, nejen jako rada začátečníkovi, ale i jako diskuze lidí z Rožnovského okolí… P.s.: Pokud je někdo ochotný ukázat jak na to v praxi, nebráním se tomu, stejně jsem teď na rybách jak se dá:-D

Panský rybník necteno

7.6.2011 | marek1 | Domácí revíry | 33.270 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj chystám se s kamarádem na Panský rybník na 3 dny. Nevíte náhodou někdo jaký to tam je ? Dík za info

Jak se řekne? necteno

20.4.2005 | efendi | Pruty | 33.233 zobrazení | 48 odpovědí

Kdo zná odpověď na otázku: říká se vlasci SATURNA – SARTUNA – SATRUNA. Tyto názvy jsem slyšel a nyní se přeme co je správné. Pomozte s odpovědí.

Francouzská nymfa necteno

29.12.2009 | PJ | Muškaření | 33.231 zobrazení | 126 odpovědí

Takhe otázka by se mohla jmenovat „Všechno co jste chtěli vědět o FN a báli jste se zeptat“. Rád bych, kdyby se tu sešlo maximum věcných informací. Nechci uměle rozdělovat diskusi, ale jisté tématické okruhy by měly být:

  • prut (Hends, Loop, Hanák, Greys…?)
  • návazce (délka, konkrétní výrobky..?)
  • celá montáž (šňůra, návazec, indikátor, „terminální část“ s návazci..?)
  • mouchy
  • technika lovu, zkušenosti atd.

Dík za odpovědi.

Rybolov na Baltu necteno

10.12.2011 | chj.rybar | Rybaření v zahraničí | 33.187 zobrazení | 14 odpovědí

Při brouzdání po netu jsem narazil na nabídku jednodenního mořského rybolovu na Baltu se zajímavou cenou. Chtěl bych se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti. Děkuji za každou radu.

Anketa o přívlači necteno

20.12.2004 | Zlinsky_lovec | Přívlač | 33.166 zobrazení | 287 odpovědí

Nebojte,žádná extra anketa to není,jen by mě zajímalo,v jaké značky máte důvěru a se kterými jste spokojeni. Já bych to chtěl pak nějak zpracovat a poslat HaDovi,jestli by to nějak nezveřejnil. Pište to tak,že udáte:1. prut
2. naviják
3. nástrahy

Pište vždy jenom značku,ne druh(příklad:ne Rapala Countdown,ale jenom Rapala,ne Mepps Aglia,ale jenom Mepps). Dále taky prosím nepište nějaké věci netýkající se této ankety. Když to budete psat ne pod sebe,ale třeba vedle sebe(ale vždy ve správném,výše uvedeném pořadí)tak si to nějak přeberu. A poslední věc. Pište co nejvíc,ať víme,jak jsou na tom značky celého světa. Těším se na vaše příspěvky a zatím díky,denyg

Jaké výbava na sumčí přívlač ? necteno

27.6.2011 | michal94 | Dravci | 33.146 zobrazení | 35 odpovědí

Chtěl bych poradit s výběrem prutu na sumčí přívlač. Naviják vlastním Shimano EXAGE 4000FA bude vyhovující?

Nejspolehlivější navnada na kapra.. necteno

11.8.2008 | Wiruscx | Kaprařina | 33.040 zobrazení | 34 odpovědí

na co se spolehlive daji chytat kapři!

Jste pro razantní zpřísnění rybářského řádu? necteno

30.1.2011 | lukyno123456 | Domácí revíry | 32.967 zobrazení | 216 odpovědí

rybářský řád dnes vyhovuje těm kteří svazové revíry vyrybnují.bohužel většina veme co chytí.jsem pro změny v řádu,háčky bez protihrotů,kapr ven z vody jen od 50 do 70 cm atd atd

míra okouna necteno

21.6.2007 | ??? | Dravci | 32.962 zobrazení | 273 odpovědí | upravit

chtěl bych si domu vzít okouna a chci se zeptat jak velkého ookouna si berete domu, od kolika cm

který z těchto ,,těžších" průtů - na vláčku necteno

30.7.2010 | FISHERBOY | Pruty | 32.925 zobrazení | 173 odpovědí

Zdravím, opět já, Fisherboy, sem cpu nějaký dotaz, protože bych rád slyšel váš názor.. chci si koupit nějakej proutek na těžší vláčku… . Mám proutek do 30 g tak abych si rozšířil možnosti. Mohli byste mi něco doporučit? Cílená ryba – štika, candát, aby to přežilo i sumce kdyby se splet. Ideálně cenově prut kolem tisícovky, když bych se hodně kroutil tak i 1500:D :D ale vejš už ne.. Zatim jsem koukal na rsp-fishing, tam bych volil z těchto prutů:

http://www.rsp-fishing.cz/…-40-80g-akce

http://www.rsp-fishing.cz/…-30-70g-akce

http://www.rsp-fishing.cz/…-30-80g-akce

http://www.rsp-fishing.cz/…-21-50g-akce

klidně navrhněte i jiné, budu jedině rád za každou dobrou radu. Díky chlapi:)

Chytli jste už někdy Kapra ? necteno

26.10.2011 | | Úspěchy | 32.872 zobrazení | 148 odpovědí

Zdravim všechny rybáře, chtěl jsem založit diskuzi na základě naší zkušenosti s touto nepříliš známou rybou. Ano, přesně tak, řeč je o kaprovi obecném. Chytli jste ho? Jestli ano, jaký to byl pocit?

Místo plné ironie necteno

26.10.2011 | | Vaše názory | 32.695 zobrazení | 194 odpovědí

Zdravim lidi,sem moc rád,že jste nakoukli pod název diskuze.Chtěl sem vytvořit místo,kde si každej otevřeně může říct co chce.Pochválit,po­plácat po ramenu a vyjádřit zájem o toho druhého.Všichni sou na sebe špatní,tak tady je právě to místo,kde se můžete mít rádi.Doufám,že sem dobře vyplnil mezeru :)

tipy na dárek necteno

15.2.2012 | Rybana1983 | Domácí revíry | 32.454 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobrý den, prosím o radu. Chci dát příteli k narozeninám dárek-nějaké rybaření. Zahraniční (Norsko apod.) nepřichází vzhledem k částce v úvahu. Takže se obracím na zkušené:-) a ptám se na nějaký pěkný revírek, kde si člověk lov užije. Stačí chyť a pusť, jen mi jde o to, aby se mu líbilo prostředí, lov apod. Takže něco přírodního, co lahodí duši a rybičky ta jsou pěkné a je tam možné ulovit více druhů ryb. Bonus by byl sumec…

Představa je taková, že by to bylo i s ubytováním, tak na 3–5 dní. Rozpočet tak 4000–5000.

Děkuji za rady. Absolutně se v rybaření nevyznám, budu za tipy vděčná. Můžete zasílat na e-mail: rybana1983@seznam.cz. Děkuji.

Jak na kapry po zimě? necteno

26.3.2012 | MTHRFCKR | Položená | 32.410 zobrazení | 30 odpovědí

Připravuji se letos poprvé vyrazit na ryby. Máte nějaký dobrý recept si před lovem ryby zakrmit, na co chytat a jak správně navázat na těžko po zimě, kdy jsou ryby ještě spíše u dna? Budu chytat na stojaté vodě.

Pozvedl Dah tento server???? necteno

25.8.2004 | toulovec | chytej.cz | 32.243 zobrazení | 144 odpovědí

13. srpna to byl rok, kdy tento server změnil majitele. Myslím si, že za ten rok se tady toho mnoho zlepšilo a že si chytej. cz vyšlápl správným směrem. Sice je tu prostředí zatím poněkud „komornější“ než by si jistě mnozí z nás přáli, ale to se časem zlepší a myslím že v této situaci to není na škodu. Jaký máte názor na provoz chytej. cz pod taktovkou nového dirigenta????

Nahazovací echolot Adalkra wireless fish finder 60m necteno

6.1.2013 | Zedtu | Ostatní nádobíčko | 32.200 zobrazení | 121 odpovědí

Chci si pořídit tento echolot, a zajímaly by mě vaše názory, jestli ho někdo vlastníte a jaké s ním máte zkušenosti. Díky za odpovědi.

Sumec nad metr a půl - "nezabíjet, převézt na jiný revír." necteno

8.8.2012 | fila | Dravci | 32.153 zobrazení | 234 odpovědí

Převoz trofejních ryb,tam kde je nezabijou.:)Kon­krétně sumec.Už mě deptá,jak někde uděj dvoumetrovky(Ře­hačka,Záplavy­Dyje,Vranov),ja­ko samozřejmost a za pár let už tyhle ryby budou jenom na Ebru,Pádu,nebo …Viz sumec 2009,Jizera 1,dva metry osumdesát…udír­na..Jsem možná naivní,ale třeba je tady cvok,kterej už to dělá a pouští sumce tam kde maj šanci přežít..