Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Vodní hadi v Čechách necteno

3.8.2009 | jersey | Ostatní ryby | 32.067 zobrazení | 32 odpovědí

Ahoj kolegové,mám skromný dotaz.Dnes jsem byl malinko zavláčet na Vltavě a na jednom místě,kde jsem se zdržel přes hodinu,jsem u břehu,v mělké vodě viděl hada.Spíš tedy hádě,asi 20 cm.Proč to píšu.V životě jsem nic takového neviděl.Nejen,že byl pod vodou pořád,(prostě se vůbec nevynořil),ale byl neustále ve střehu a pokud zmerčil nebezpečí,zajel pod kámen.Nebylo to noc,co bych znal.Barva jako slepýš,ale znaky podobné jako zmije.Jakési kostičky…Neměl jsem foťák,tak jsem ho vyfotil mobilem,ale fotky jsou nekoukatelné…Teď jsem strávil skoro hodinu hledáním na netu,ale nenašel jsem ho tam.Neznáte někdo vodní faunu a neví,jací hadi mohou žít v našich řekách?

Naviják HB 80 necteno

29.11.2011 | zrybenec | Navijáky | 32.047 zobrazení | 1 odpověď

Má někdo zkušenost s navijákem HB 80? Nebo aspoň názor?

http://www.stastny-rybar.com/…b-80_448.htm

Muškařské fórum v K. Varech necteno

2.2.2007 | rarach | Ryby | 31.939 zobrazení | 177 odpovědí

Asi všichni již víte, že na začátku března chystá Karlovarský muškařský klub pro všechny muškaře, doufám zajímavou akci. Tato akce vznikla z popudu neustále se zhoršujícího stavu na pstruhových revírech České republiky. Pozvaní odborníci se nám pokusí odhalit skutečnosti, které vedou k tomuto neutěšenému stavu našich vod.
V programu jsou také přednášky na téma vázaní much, stavby prutů i o lovu ryb. Přes toto všechno si Vás dovoluji oslovit, zda-li nemá někdo nějaké ožehavé téma o kterém by chtěl promluvit sám, případně by o něm chtěl něco slyšet. Více informací najdete na www.mkkv.org, nápady či návrhy piště prosím sem do fóra, ať se mohou chytit i ostatní.

Není kukuřice jako kukuřice necteno

27.3.2011 | Michal_1 | Feeder | 31.910 zobrazení | 21 odpovědí | upravit

Zdravím všechny kolegy. Začínám s feederem (spojená Orlice, Rozkoš, Metuje …) a prosím o radu. Protože jsem především pstruhař, s „organickými“ nástrahami mám minimum zkušeností. Hodně jsem četl, že častou nástrahou při feederu (a nejen při něm) je kukuřice. Těch jsou ale stovky druhů – mražené, s příchutěmi speciálně pro ryby, obyčejné konzervy z potravin … Jaké s nimi máte zkušenosti? Díky.

Vnadící směsi necteno

19.4.2012 | alexdelpiero | Vaše názory | 31.905 zobrazení | 24 odpovědí

Můj názor na vnadící směsy.. Testoval jsem komerční směsi různých značek Lorpio, Milo, atd atd… můj závěr u menších ryb cejnů, plotic může mít směs vliv na počet záběrů u velkých účinek už je slabší… Stejně dobře jak s Lorpiem, Milem si zachytám s obyč. šrotem kterej doladím posilovačem, aromatem.. A cena desetinásobně nižší jak u komerce. Váš názor?

Lov na match necteno

25.5.2012 | alexdelpiero | Bílá ryba | 31.868 zobrazení | 15 odpovědí

Chci radu od nějakého odborníka :) jestli by se dala match udice (3,9m) použít jako feeder na řece, bavim se o lovu parem, prut má celkem jemnou špičku, ale feeder to není :)

V čem chodíte na ryby? aneb jak má vypadat rybář? necteno

1.2.2010 | Ciffik | Vaše názory | 31.668 zobrazení | 76 odpovědí

Myslím, že už nemusím nic moc dodat…snad jen co si myslíte o maskáčích? Znamená ještě pro rybáře ,,zelená" něco, nebo už je to přežitek?

Nerezová přenosná udírna necteno

20.2.2007 | Kulik | Ostatní nádobíčko | 31.665 zobrazení | 32 odpovědí

Mám v úmyslu koupit od firmy IMPULS z Křižanova, nerez udírnu izolovanou k celoročnímu používání, ale nemám s takovouto udírnou žadné zkušenosti a ani neznám nikoho kdo by mi řekl nějaké vlastní poznatky. A tak se obracím s prosbou na Ty, co takovou udírnu vlastní, aby se se mnou a své zkušenosti podělili. Nevím zda takovouto udírnu koupit nebo budovat zděnou nebo dubovou a obezděnou. Takže ještě jednou prosím o Vaše zkušenosti a rady. Díky Kulik.

kvalitní prut na přívlač necteno

4.3.2012 | pajaj | Pruty | 31.576 zobrazení | 126 odpovědí

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem kvalitního prutu na přívlač, chytám hlavně menší řeky, občas přehrada ze břehu, vláčím spíše gumy, případně menší woblery, moje představa by byla prut kolem 2,7m zátěž cca 10–40g. Po různých diskuzích apod. jsem si vybral 4 pruty: Shimano Technium CX 2,7m, 10–30g, Team Dragon 2,6m 7–21g, Sportex Black pearl new 2,7 15–30g, Daiwa Exceler spin 2,7m 10–40g. Všechyn pruty se mi na internetu líbí, ale obávám se, že je všechny nebudu schopen osahat. Poradí mi hlavně někdo, kdo má osobní zkušenost s těmito pruty. P.S. doposud jsem měl Mivardi imperium 2,4 m, 17–40g- vcelku spokojenost, ale chtěl bych se posunout dále. Předem díky

Myslíte si, že je rybařina sport? necteno

4.2.2005 | z | Ryby | 31.555 zobrazení | 137 odpovědí

Pustil jsem se do diskuse na téma „Koukáte na pořad Jak na to?“ a oponoval jsem jednomu přispěvovateli mimo jiné v tom, že si nemyslím, že je rybařina sport a rybář sportovec. Zajímalo by ně, co si o tom myslíte VY.

montáž na štiku s rybičkou necteno

9.5.2007 | pike-007 | Dravci | 31.492 zobrazení | 32 odpovědí

jakou používáte montáž na rybičku když chytáte štiky,na plavanou (s kačenou). díky za odpověd.

Zahrádkaři.....na Sokolovsku necteno

26.3.2009 | Maťko | Domácí revíry | 31.388 zobrazení | 75 odpovědí

Lepši je posedět než rýpat........­..Kdyby bylo možno tak to to téma by se mohlo smazat. Děkuji M.

sankce za prestupky necteno

16.5.2007 | svaca | Legislativa | 31.239 zobrazení | 82 odpovědí

Zdravim chytal jsem na chotovinskem potoku 1 je to nadrz do ktere se vleva potok ja chytal prave na potoce kde uz je soukroma voda a revir je pouze nadrz!byl jsem pristizen a byl mi odebran listek a jeste k tomu bez zapisu k vode!byl bych rd kdybyste mi nekdo napsal co mi hrozi jaky trest a tak!zatim nemam zadne prestupky!diky za kazdou informaci

DOPIS JEŽÍŠKOVI necteno

20.12.2011 | nnnap | Vánoce | 31.140 zobrazení | 106 odpovědí

napišme Ježíškovi o vercajk! Líná huba holé neštěstí! Možná to vyjde, nikdy nevíš.
Společná platforma pro Ježíška i Santu.

Plodový rybník Řásná-Telč necteno

25.8.2011 | Qwertzuiop | Domácí revíry | 31.029 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Byl tam někdo tenhle rok?Zajímalo by mě jak to tam teď bere nebo jestli tam vubec nějaký ryby ješte jsou:) děkuji za každou odpověď

PARMOŠTIKA necteno

30.5.2012 | alexdelpiero | Ostatní ryby | 30.975 zobrazení | 8 odpovědí

kdyby z vás někdo nevěděl, jak vypadá PARMOŠTIKA :)… tady je jedna slušná… :)

lov lososu v norsku,švédsku necteno

15.1.2012 | makes | Lososovité ryby | 30.899 zobrazení | 25 odpovědí | upravit

Dobrý den. Mám dotaz ohledně rybolovu lososu. Máte nějaké zkušenosti se Švédskem nebo Norskem? Začátkem léta bych se tam rád vydal s kamarády. Za každou informaci budu vděčný. Diky.

Na co chytat štiku ? necteno

23.8.2007 | Pepa Kreidl | Dravci | 30.846 zobrazení | 220 odpovědí

Chci se vás zeptat,jaké máte zkušenosti s lovením štik,zda je chytáte raději na třpytku či woblera,nebo dáváte přednost raději živé rybce ?

bivak nebo stan necteno

11.8.2008 | mysak72 | Legislativa | 30.576 zobrazení | 19 odpovědí

Koupil jsem BIVAK a ted ho nemů žu používat,protože nemá odepínací podlážku.Může mně někdo vysvětlit co je vlastně stan a co bivak?

Počítání necteno

23.5.2012 | Mr. Vydra | Tipy & triky | 30.385 zobrazení | 2 odpovědi

Zdravím vechny rybáře jen se chci zeptat zda jde nějak přepočítat kapacita navijáku, když vím že 0,45mm/340m a potřebuji vědět kolik se tam vejde 0,28 nebo 0,30 díky