Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kdy pro Vás začíná sezóna? necteno

7.3.2012 | TarzanCZ | Vaše názory | 28.500 zobrazení | 32 odpovědí

Zdravím, Docela by mě zajímalo, kdy pro Vás začíná rybářská sezóna? Rybaříte od určitého data či určitého měsíce a nebo u Vás rozhoduje o začátku sezóny počasí a venkovní teplota? Nebo rybaříte celoročně od ledna do prosince? :-) Díky za odpovědi.

ohřívače rukou, nohou, těla necteno

24.10.2011 | R-y-b-a-r | Ostatní nádobíčko | 28.276 zobrazení | 15 odpovědí

Zdravím. Chtěl jsem se zeptat zda a jaké máte zkušenosti s látkovými ohřívači ( rukou, nohou, těla). jedná se o látkové ohříváčky s nějakou chemickou látkou, která po otevření údajně zahřívá určitou část těla, na kterou jsou aplikovány. Nabízejí je v rybářských potřebách za nějakých 35 Kč/ks. Zajímalo by mě tedy zda to funguje. Díky za Vaše zkušenosti.

CO SEBOU NA VÝPRAVY? necteno

27.11.2011 | Quick2803 | Kaprařina | 28.255 zobrazení | 97 odpovědí

Co vše si sebou berete na výpravy od 3 do 14 dnů? Napište mi seznam opravdu bych nechtěl něco zapomenout :-D Děkuji za příspěvky.

Rybaření na Orlické přehradě necteno

14.12.2007 | the fish | Domácí revíry | 28.218 zobrazení | 65 odpovědí

Zajímalo by mě co a jak nejraději chytáte na Orlíku… vaše největší úlovky na co kde kdy a jak jste je chytili… dík

Krtonôžka necteno

22.5.2005 | ywan | Ryby | 28.204 zobrazení | 46 odpovědí

Vraj sa na túto potvoru dajú nachytať pekné ryby. Je problém ich zohnať ale vraj stoja za to. Ak máte niekto skúsenosť tak píšte. Zaujímalo by ma aj ako ju dať na háčik, či priviazať, prešit alebo prilepiť… Možno by som vyskúšal aj chov ak niekto poradí…

ořech v boilie necteno

9.4.2012 | beda6a | Kaprařina | 28.153 zobrazení | 15 odpovědí

Chtěl bych letos zkusit ořechové boilie prosim o vaše zkušenosti a návrhy na recepty děkuji

Sumci a soukromý revír necteno

10.10.2011 | Honza1.2.3 | Domácí revíry | 28.124 zobrazení | 41 odpovědí | upravit

Ahoj,napadlo mě že bych zkusil udělat soukromý sumcový revír.A zajímá mě váš názor, ať je jakýkoliv.Má někdo s něčim takovým zkušenosti???Nez­náte někoho kdo se o něco podobného pokoušel a nebo provozuje??Jdem mi o to jestli je to vůbec reálné.A také sem slyšel že sumec je učenlivá ryby a jde o to když se jednou chytí jestli bude brát ještě dál. Aby to pak nevypadalo tak že budou jen plané záběry atd.Budu rád za každý názor díky.

štěrkovna dolní benešov 471 191 necteno

20.6.2011 | PETR-rybar | Domácí revíry | 27.934 zobrazení | 8 odpovědí

Chystám výpravu s kamarádama tak na 4 noci pod stany práně na benešov a chtěl bych se zeptat, jak to tam vlastně s tím stanováním je, jestli je to povoleno i normálně, nebo jen s povolenkou na chyť a pusť? A tak. Díky za odpovědi.

Shimano Navi 8000 XSA nebo Cormoran BBS 7 PiF 5500 necteno

7.2.2011 | Ondras | Navijáky | 27.902 zobrazení | 3 odpovědi

Máte někdo zkušenosti s těmito navijáky? Nikde nemůžu sehnat recenzi k těmto modelům. Použití hlavně na Sumcařinu a občas na kaprařinu. Zajímavý je i naviják Cormoran Seacor S 6 PiF 5500. Děkuji všem za příspěvky k tomuto tématu.

Označení vezírku necteno

27.5.2012 | Míraaa | Legislativa | 27.803 zobrazení | 23 odpovědí

Zdravim, v rybářském řádu se píše, že vezírek s úlovkem musí být oznečen jménem a adresu. To se opravdu v praxi dělá? U nikoho jsem to neviděl.

muzika necteno

24.3.2005 | pif | chytej.cz | 27.774 zobrazení | 254 odpovědí

jáká muzika ladí vašemu uchu?víte,co se říká,co rybář,to muzikant

slanečci necteno

19.3.2009 | IV.TO.ŠIRDA | Recepty | 27.728 zobrazení | 22 odpovědí

prosím rybáře-kuchaře, aby mi poslali nějaké recepty na výrobu slanečků, děkuji Petrův zdar

rybaření na Odře necteno

17.3.2005 | Dafi | Domácí revíry | 27.713 zobrazení | 22 odpovědí

Máte někdo nějaké zkušenosti s chytáním na Odře? Jde mi o mimopstruhovku od Odry 7 až po 1. Víte, co tam jsou za ryby? Někde jsem četl, že převážně ostroretky, jelci a kapři, občas parma a dost taky úhoř, z dravců maximálně štika

vzduchovadlo necteno

29.12.2011 | sidla | Ostatní nádobíčko | 27.623 zobrazení | 3 odpovědi

zdravím, chtěl bych se zeptat jaké používáte vzduchovadla, zejména v letních měsících mám problém udržet rybu živou. hlavně mě zajímá výkon/výdrž/cena. předběžně jsem se díval a na stupnici od prvního by to bylo takhle: 1 http://www1.fish-ing.cz/…/virtuemart/?…

2 http://www.los-cormoran.cz/…adlo-ap-3502

3 http://www.potreby-rybarske.cz/…tml,det,5419

4 http://www.grauvellshop.cz/…dlo-Grauvell

máte někdo s nějakým zkušenosti? s adaptérem do auta by se mi to velice neoplatilo, protože všude jezdím tak 30min k vodě, pak spíš dalších 30–45min lezu pěšky. jen aby to něco vydrželo a hlavně se jedná o větší kýbl na sumčí nástražní ryby. děkuju moc předem za každý názor

Váš nejcennější kapr necteno

31.8.2011 | thundarr | Kaprařina | 27.581 zobrazení | 57 odpovědí

Jakého kapra si nejvíce ceníte mate fotku ? Největší, nejtěžší, nejdelší, nejbojovnější. Podělíte se ?

JERKBAIT necteno

30.1.2009 | wenaX | Přívlač | 27.523 zobrazení | 334 odpovědí

tyto woblery často vídám v časopisech a mě bi zajímalo jak se vodí?

Pomoc při výběru UL prutu na vláčku necteno

6.9.2011 | Walley | Pruty | 27.518 zobrazení | 52 odpovědí

Ahoj letos jsem si koupil prut na vláčku a chytlo mě to a proto si chci pořídit i měkčí prut do oka mi padly Pezon a Michel Redoutable Bass 1,80 nebo 2,10 2–7g a Shimano Catana CX 2,10 nebo 2,40 ul 1–11g.Dík

Rybářské revíry ČR digitální atlas necteno

17.4.2011 | parma101 | Ostatní nádobíčko | 27.368 zobrazení | 2 odpovědi

Nevíte kde tento atlas sehnat?? Popřípadně nabídl by mi ho tady někdo dám 500,–.

Jaké ryby do rybníka necteno

14.10.2011 | zalesak05 | Domácí revíry | 27.362 zobrazení | 10 odpovědí

Máme rybník se stálým přítokem i odtokem ,vybetonovaný a obložený kamenem v nejhlubším místě asi 3m hluboký o rozloze cca 220 m2. Zatím tam máme pstruhy duhové ,ale po vylovení bychom chtěli nasadit kapry a okouny. Zajímá mě jestli je to možné v nadmořské výšce 620m. Napište případně další druhy ryb , které bychom tam mohli nasadit. Díky za odpovědi. Vím že už tady podobné fórum bylo ,ale o úplně jiném rybníce.

Brigádnická povinnost (BP) necteno

4.3.2012 | dandydm | Legislativa | 27.315 zobrazení | 121 odpovědí

Co si myslíte o nahrazení brigádnické povinnosti (dále jen BP) finančním plněním a to bez vyjímky pro všechny nad 15let?