Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Method feeder necteno

27.11.2011 | svery | Feeder | 24.083 zobrazení | 29 odpovědí

Ahoj jaké máte zkušenosti s krmítky Method feeder? Co se vám osvědčilo? Jakej návazec používáte a velikost háčku?

rozdíl mezi spro red arc WS 1030 a trabucco xenos xws 3000 necteno

5.9.2010 | pajkinc | Navijáky | 23.910 zobrazení | 17 odpovědí

Zdravím, může mi někdo podat bližší informace o těchto navijácích, zajímá mě jaký je mezi nimi rozdíl v použití materiálů, technické parametry, který lépe chodí nebo, zda-li jde o shodné modely a rozdíl je pouze ve značce. Děkuji za odpovědi

Boilie - Mystery necteno

16.12.2011 | thomas777 | Kaprařina | 23.898 zobrazení | žádná odpověď

Zdravím má někdo zkušenosti s tímhle boiliesem od Vasra??? V jakém období to na něj jde a tak pište vše co o tom víte. Díky

Wobler STORM WE Soft Shad P necteno

23.6.2011 | henny | Ostatní nádobíčko | 23.858 zobrazení | 28 odpovědí

Jaké sním máte zkušenosti? Co jste na něj už ulovili? A Podobně.. Já jsem ho koupil na veletrhu v brně ale vždy když jdu na přívlač, tak ho tam dám ale zatím nic nevim..

Krmenie raketou a vypadavanie krmiva necteno

9.6.2011 | siral | Kaprařina | 23.846 zobrazení | 30 odpovědí

Zdravím všetkých,

chcel by som sa opýtať – čo robím zle, alebo ako krmit aby mi partikel nevypadaval z rakety? Krmim kukuricou, tigrim orechom a cícerom – lenže dosť veľa toho počas letu vypadne pred miestom kde krmim. Máte na to nejaké vychytávky alebo triky ? Za radu kúp si SPOMB vopred Ďakujem. až došetrim bude aj to.

tak ať to hrčí

Jerkovací kombo necteno

30.8.2011 | Bulb | Přívlač | 23.845 zobrazení | 37 odpovědí

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat co říkáte na toto kombo. Prut: Savage Gear Big Lure & Jerk 210 cm – na 80 g Naviják:Abu Garcia Blue-Max L (levá ruka) S jerkováním bych začínal. Děkuji

Veletrh Rybaření Brno 2010, 2011 necteno

21.3.2010 | HaD | Výstavy | 23.845 zobrazení | 302 odpovědí

Vše o veletrhy, postřehy, novinky atd. Současně srdečně zveme na návštěvu našeho stánku!

Pruty ala Shakespeare necteno

21.9.2010 | Mr. Vydra | Pruty | 23.839 zobrazení | 43 odpovědí

Chtěl bych tu založit fórum hlavně na pruty ale i na ostatní nádobíčko. Značku Shakespeare mám asi nejradši, mají levné ale zároveň kvalitní zboží. Pište sem všechny úspěchy i neúspěchy a co si o této značce myslíte. Díky za bohaté opovědi =) .

Skúsenosti s prútmi s vnútorným vedením vlasca necteno

9.12.2011 | drobcek | Pruty | 23.792 zobrazení | 11 odpovědí

Prosím má niekto skúsenosti s prívlačovými prútmi s vnútorným vedením vlasca? Dostala sa mi do ruky táto palička TEAM DAIWA Linear Interline 2,70m 15–50g a zaujala ma ale nemám s takýmto druhom prútu skúsenosti. Ďakujem za prípadné skúsenosti.

Slangové názvy necteno

11.3.2004 | pupak | Ryby | 23.762 zobrazení | 39 odpovědí

ALL: Pánové pojďme zde popisovat a vysvětlovat slangové i nevšední názvy jak rybolovných technik tak nářadí a všeho co je spojeno s rybařinou. (např. „bagr, hitler…“)

Zkušenosti s woblerem Spro power catcher crank 70 necteno

19.10.2011 | henny | Přívlač | 23.758 zobrazení | 2 odpovědi

Tento wobler je promě můj nejlepší u nás mi to na něj de jak něco mám barvu Gold shiner chtěl bych vědět jaké máte zkušenosti s těmi ostatními barvami jako napříhlad.. Silver Shad,.. Fire Tiger atd..

Carp Marathon Praha - druhý ročník necteno

5.2.2012 | RobS | Závody | 23.740 zobrazení | 26 odpovědí | upravit

Volná diskuse o druhém ročníku extremních kaprařských závodů na řece Vltavě!xxxxxxxxx­xxxxxxxxx

Nová pstruhovka Plzeňsko? necteno

8.10.2011 | BikeFisher | Lososovité ryby | 23.739 zobrazení | 3 odpovědi

Zaslechl jsem dnesk v rádiu že od 2012 má být na plzeňsku otevřená nová pstruhovka, nějakej kanál či co. Nevíte někdo jaká to má být(nemyslím teď ten úsek na Mži s kapitálníma rybama)

Dyje na moravě líbí se vám??? necteno

16.7.2011 | vovo | Domácí revíry | 23.730 zobrazení | 7 odpovědí

Dyje na moravě,líbí se vám a na jaké části chodíte chytat(ja např. hodne na dyji 4c a 4b tak že bysme se třeba mohli potkat) pište (názory,úlovky,ku­riozity,atd…) …__

v.n. Dalešice (Jihlava 7-8) necteno

24.6.2011 | Michal N. | Vaše názory | 23.697 zobrazení | 6 odpovědí

chtěl bych se zeptat rybářú kteří chodi chytat na jihlavu 7–8 jaky jsou tam ryby?!! o ty vodě skoro nic nevím a potřeboval bych pár rad kam na ty nejvetší ryby (kapr, candát, sumec)a jaky názor máte na tuto vodu??

poraďte ubytování ve Švédsku kdekoliv na jihu necteno

28.2.2012 | shpell | Ubytování | 23.658 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

Zdravím, měl by někdo typ na osvědčené ubytování v osvědčené lokalitě spíše na jihu Švédska? Spíše u většího revíru anebo na pobřeží…

Jaký feeder na parmy? necteno

24.1.2012 | burdak | Feeder | 23.644 zobrazení | 18 odpovědí

Ahoj,chtěl bych doplnit výbavu o feeder kategorie heavy,kdy cílovou rybou má být především parma a cílová voda hlavně Vltava pod jezy v okolí Českých Budějovic. Zatím se rozhoduji mezi Daiwa Aqualite feeder heawy 150g/3,6m a Cormoran Feeder TS 150g/3,6m . Máte s nimi zkušenost? Příjdou Vám vhodné? Je mezi nimi poznatelný rozdíl. Popřípdě jaký jiný by jste doporučili. Díky

Prut JRC Contact 13ft. 3lbs - 3 dílný ... necteno

19.6.2011 | macc3 | Pruty | 23.623 zobrazení | 2 odpovědi

Prut JRC Contact 13ft. 3lbs – 3 dílný … Má někdo tyto proutky prosím ? Zkušenosti ? Díky

ukradená rybařina necteno

10.2.2012 | vvalentinek | Ostatní nádobíčko | 23.620 zobrazení | 24 odpovědí

Zdravím všechny rybáře…v srpnu 13–19.jsem byl s partou na dovolený a lepší návrat domů nemohl být když jsem šel do sklepa a zjistil jsem že nemám rybářskou výbavu a zámek uraženej :( :( jednalo se o navijáky Okuma,Kkarp exellence vx8000,futrál tříkomorovej s nástrahama,2krát dělička lineaeffe ultra carp 3603 3,5lbs,milfa spin 3m,kufřík s nářadím(světle modrej)a mnoho dalšího…prosím někoho kdo to někde viděl u rybníka!okolí Kroměříže nebo Želetavy…mám pár tipů z vesnice ale nevím jak začít hledat.. :( někdo šel vyloženě po mojí výbavě protože sousedův vezírek co měl pověšenej na chodbě před mým sklepem tam zůstal vyset…a moje byla pryč… :(

Berounka necteno

4.3.2008 | Kobr | Domácí revíry | 23.601 zobrazení | 165 odpovědí

Pro místní rybáře