Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Aké broďáky používate/odporúčate? necteno

4.4.2017 | Martines | Muškaření | 2.890 zobrazení | 7 odpovědí

Čaute, plánujem si zakúpiť nové brodiace nohavice a rád by som sa vás opýtal na skúsenosti či postrehy. Máte preferovane značky, ktoré nestoja zase ťažke tisíce a sú spoľahlivé? Za rady ďakujem!

Prut Saenger Sensitec Tele 3,00m 30-60gr necteno

4.4.2017 | Dacan | Pruty | 2.627 zobrazení | 2 odpovědi | upravit

Ahoj kluci,

chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tímto prutem: Prut Saenger Sensitec Tele 3,00m 30–60gr.

Chtěl bych znát Váš názor než si ho případně koupím.

Díky moc, Dacan.

Nejaky kamos na privlac ? necteno

29.3.2017 | Uniqui22 | Přívlač | 1.970 zobrazení | 3 odpovědi

Nasel by se tu nekdo kdo by cas od casu vyrazil na privlac ?

Ted momentalne bych rad sjel Vltavu od Vraneho nad Vltavou k soutoku a pak domu do holesovic.

Pokud mas auto ( nejlepe Combi ), tak muzeme zustat na Vltave 7 – kde je celorocni privlac, s tim ze me vyzvednes v holesovicich a pak hodis domu, pokud ne, muzeme vzit taxi ( slozit se, dohromady asi 600 kc ).

Mam clun, 2.80 M na delku a dva se tam vejdem celkem v pohode. Mam tichy elektromotor a baterka vydrzi cely den.

Samotneho me to fakt moc nebavi, tak pokud te bavi dravci ( ja 95% ryb poustim ), tak me zavolej.

723 707 996

Martin

SPRO Saltix 480 necteno

23.3.2017 | saltix | Navijáky | 1.781 zobrazení | žádná odpověď | upravit

Dobry den, prosim o zkusenosti s navijakem SPRO Saltix 480 pro sumcarinu (okolo 10 vychazek za rok).

Dekuji

Jak chytat štiky necteno

22.3.2017 | Marek Šolc | Ostatní ryby | 2.570 zobrazení | 1 odpověď

Jsem začátečník a chtěl bych poradit jak správně chytat
štiky?

?????????????­????????????????????????­????????????

Hľadám parťáka na lov kaprov necteno

20.3.2017 | Martines | Kaprařina | 1.949 zobrazení | žádná odpověď

Čaute, hľadám parťáka na lov sumcov/kaprárinu v Bratislave a okolí. Som priamo z Bratislavy, doteraz som na ryby chodieval sám ale zisťujem, že to nieje ono. V dvojici je to vždy väčšia zábava! :)

Rybaření Nový Zéland necteno

12.3.2017 | Michal7 | Rybaření v zahraničí | 3.081 zobrazení | 10 odpovědí

Ahoj všichni, letos se mi podařilo získat pracovní vízum na Nový Zéland, takže budu mít tu možnost se do týhle krásný země podívat, rok tam pracovat a cestovat, a jelikož jsem rybář celým svým srdcem určitě bych tam chtěl strávit u vody co nejvíce času půjde. Proto bych se chtěl zeptat jestli někdo nemá nějaké zkušenosti s lovem na Novém Zélandu. Jde mi hlavně o lov pstruhů na přívlač a mušku a i o lehčí přivlač na pobřeží, jak je to s povolením, na jezera i řeky se dá koupit v rybářských prodejnách popřípadě jestli jsou i revíry kde povolení není potřeba a jak je to u moře, typy na dobrá místa, jestli je lepší si brát vybavení z domu nebo koupit tam, budu rád za úplně každou informaci. Vím že už tu tohle téma jednou bylo ale moc tam toho není a přece jen už je to 6 let a od té doby se toho mohlo plno změnit. Všem předem díky za odpověď.

Doba TESTERSKÁ? necteno

10.3.2017 | HaD | Vaše názory | 2.336 zobrazení | 12 odpovědí

Doba TESTERSKÁ?Kdysi tu byla doba kamenná, pak bronzová atd. Dnes bych to asi nazval dobou TESTERSKOU. Každý, kdo se nechá „opít“ pár dárky od firmy se stává slavně testerem. A to je směšné, neboť myslet si, že velká nadnárodní firma vyvine produkt, dá ho na trh a až poté si ho nechá testovat někým z malé zemičky, je hodně naivní. Jako testera si představuji člověka, který je velký profesionál ve svém oboru, který spolupracuje při vývoji, velmi utajeně, aby se konkurence o připravované a testované věci nedozvěděla.

U nás je „testér“ v podstatě kdokoli, kdo je ochoten propagovat danou značku. To mi nepřipadá nijak špatné, když někdo něco propaguje. Nazývat to ale testérstvím je ale … ehm, minimálně nemorální.

Dlouhodobě tuto legrační, převlečenou falešnou obchodní taktiku sleduji a nechtěl jsem to nijak komentovat. Nicméně toto, co je na obrázku, je už fakt moc. Lidi, otevřete oči! Co si o tom myslíte vy?

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl? necteno

10.3.2017 | Honzik21 | Pruty | 9.141 zobrazení | 19 odpovědí

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl (http://www.letakomat.cz/…as-na-zasek/#…)? Jsem příležitostný rybář, potřeboval bych nový prut a koukám, že mají akorát v akci.

Prosím o službu necteno

7.3.2017 | tomeek4 | Obchod | 1.900 zobrazení | 13 odpovědí

Ahoj, potřeboval bych od vás pomoc, manželka si dodělává dálkově vysokou školu a píše diplomku a potřebuje sehnat určitý počet lidí, aby ji vyplnilo dotazník a je zoufalá, protože už neví komu to poslat, aby naplnila minimalní počet respondentů. Je to dotazník o nakupování na eshopech. Vím, že to sem nepatří a sama nechtěla, abych to sem dával, ale pokud by jste byly tak hodní. Je poměrně dlouhý, tak prosím o trpělivost. A toto téma do 48 hod. smažu sám. Děkuji moc za pomoc.

Zde je odkaz: https://59131.vyplnto.cz/

Pomoc necteno

3.3.2017 | Kriko | Kaprařina | 1.970 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli by mi mohl někdo poradit začínám s rybolovem a chtel bych se zeptat kdyz budu používat boilis 16mm jaký správný mam dat plovoucí boilis abych mi to nad neslo ?dekuji za radu

Prut na kapra necteno

2.3.2017 | KaprKopr | Pruty | 3.322 zobrazení | 7 odpovědí

Ahoj, minulý týden jsem byl poprvé rybařit. Moc mě to bavilo a sháním nějaký prut. Myslel jsem si, že koupím prut a půjdu rybařit, ale podle obrázků se pruty prodávají bez lanka. Jak mohu začít za dobrou cenu? Bude mi stačit na kapry tento prut? https://www.alza.cz/…d4042371.htm?… Jaké lanko k němu mám vybrat? Mám poukázky do alzy, proto jsem vybíral zde.

vyroba bambusoveho prutu necteno

1.3.2017 | filipsostokos | Recepty | 2.205 zobrazení | 9 odpovědí

DObrý večer, chtěl bych si postavit prut z bambusu a nevím jak vyrobit hoblovací formulař. Za jakekoli informace děkuju.

Výběr výbavy na přívláč necteno

25.2.2017 | Gennaro | Přívlač | 2.911 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj, po deseti letech jsem se rozhodl, že se vrátím k chytání ryb, a to konkrétně k přívlači. Plánuju chytat na smáčky, rotačky a lehké woblery, přičemž bych chtěl chytat primárně pstruhy, což nevím, zda se mi splní, neboť v okolí Prahy neznam moc pěkných pstruhových vod :(. Zatím jsem si vybral PEZON&MICHEL Redoutable Flow 2,4m 4–15g. Naviják teprve řeším, ale chtěl bych nějaký lehky se zadní brzdou..Děkuju za všechny rady.

VÍTĚZSTVÍ ANEB NA SCHŮZE MO SE CHODIT VYPLATÍ!!! necteno

20.2.2017 | HaD | Legislativa | 10.445 zobrazení | 155 odpovědí

VELKÉ VÍTĚZSTVÍ ANEB NA SCHŮZE MO SE CHODIT VYPLATÍ!!!Minulý týden jsme měli výroční schůzi naší MO. Jelikož jsme chtěli navrhnout a prosadit nějaké změny, scházeli jsme se s přáteli několik měsíců a návrhy důkladně diskutovali tak, aby měly hlavu a patu a také proto, abychom pro ně nalezli dostatek argumentů a potřebnou podporu. Poté jsme oslovili kamarády rybáře s tím, že pokud souhlasí, ať na schůzi přijdou vyjádřit podporu. Běžně na naši schůzi chodí cca 60 členů svazu. Letos přišlo 84, tedy téměř o 50% více. Naše MO má pro ucelenou informaci cca 1200 členů.

Zásadní navrhované změny:

  • Nová zarybňovací komise
  • Návrh krajského hospodáře na omezení počtu ponechaných dravců ročně 20 ks
  • Návrh na omezení ponechání dravců na Jordánu na 1ks/den, 2 ks/týden a 10 ks/rok
  • Zrušení čekací doby a přijímání nových členů RS okamžitě (přijetí 7 nových členů)
  • Zavedení K 70 na revíru Lužnici 3 a 4.

OSLAVILI JSME 100 % ÚSPĚCH – VŠECHNY NÁVRHY PŘIJATY NEJEN NAŠIMI HLASY, ALE NĚKTERÉ I STARÝMI SVAZOVÝMI MATADORY!!! KDYŽ SE CHCE (A NĚCO SE PRO TO I UDĚLÁ), JDE TO !!!

Rybaření Polsko - ne z moře necteno

12.2.2017 | David15 | Rybaření v zahraničí | 10.919 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj, má někdo zkušenosti s lovem, ale z pobřeží, ne na moři z lodě, případně nějaká jezera u pobřeží? Hlavně oblast, atd. Ocením každý postřeh, děkuji.

Sumcak.cz nova lokalita? necteno

8.2.2017 | superweb | Domácí revíry | 2.906 zobrazení | 10 odpovědí

Podle mapky na hlavni strance i fotek na www.sumcak.cz se tento revir prestehoval a nyni tak sdili lokalitu s Dretovickou nadrzi, ktera je podle rybsvaz.cz zaroven stale soucasti reviru 411 179 (http://www.rybsvaz.cz/?…). O pripadnem zruseni reviru se clovek nedozvi ani na strankach prislusne MO Smecno. Navic podle katastru patri rybnik z 1/2 mistni organizaci CRS Smecno – http://nahlizenidokn.cuzk.cz/…zObjekt.aspx?… Takze ocividne to nemohlo byt tak, ze by je nekdo preplatil na najemnem.

Nad tremi nadrzemi reviru 411179 je navic cisticka odpadnich vod, ktera obcas nestiha a pusobi zejmena na hornich dvou rybnicich katastrofy v podobe uhynu ryb, ktere pak ale padaji pres stavidlo a doplouvaji i do dretovickeho rybnika. Takze pro VIP placeny revir nicmoc lokalita a pripada mi divne, ze by tam nekdo investoval do zazemi a poustel trofejni ryby. AL treba pocitaji i s nejakou investici do cisticky..

Prijde mi to zvlastni a pokud je pravda tvrzeni z webu sumcak.cz i trochu smutne. Obcas jsem na tento revir jezdil jen tak s feederem na kapri dorostence, vyhodou bylo ze brali uz casne z jara a i dlouho do podzimu.

Kajak Halibut - rady, zkušenosti, tunning necteno

7.2.2017 | Švejk | Tipy & triky | 25.638 zobrazení | 157 odpovědí

Letos si chci koupit kajak Halibut a rád bych již v předstihu, získal pár rad a zkušeností od Vás, kteří již tento člun vlastníte. V čem jsou slabiny a jak je vylepšit, čím si usnadnit a zpříjemnit pohyb na vodě, lov a vše ostatní o co se budete chtít podělit. Díky za Vaše náměty Švejk

Výběr elektromotoru necteno

2.2.2017 | hypac.cz | Kaprařina | 3.800 zobrazení | 4 odpovědi

Ahojte potřebuji radu s výběrem mezi motory Haswing, nejlépe od někoho kdo je zná, má atp. Půjde na nafukovací 330cm člun.

1/ Haswing 55 lb s maximilizerem http://www.boat007.cz/…omotory-1/ha​swing-55-lb-s-maximilizerem.html

2/ Haswing comax 55 lb http://www.rsp-fishing.cz/…trolling/ele​ktromotory-haswing/elektro­motor-haswing-comax-55

3/ Haswing Ospian 55 lb http://www.nikl.cz/…aswing-osapi​an-55-lb.php

Rada necteno

24.1.2017 | KRIKO | Přívlač | 2.727 zobrazení | 22 odpovědí | upravit

Ahoj,chtěl bych se zeptat začínám s rybařinou a chtěl bych se zeptat jaký je v hodný vlasec na přívlač jak silný ?lov bude na orlíku děkuju za radu.