Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Pravidla stanovená dětem do 10 let necteno

1.10.2016 | rompeprop | Legislativa | 10.163 zobrazení | 32 odpovědí

Jaká jsou momentální pravidla lovu pro děti do 10 let.??

1. Doprovod 2.Na kolik prutů smí chytat 3.Chytání na živou ,nebo mrtvou rybku.

Hledam potapece necteno

15.9.2016 | Fidel | Domácí revíry | 2.043 zobrazení | 1 odpověď

Caute, hledam potapece s kamerou ktery by se potopil do me piskovny. Voda je krasne cista a chtel bych se podivat co je tam za exemplare ryb. Pokud by mel nekdo zajem piste. Klatovy Plzensky kraj.

Prut snowbee Classic necteno

13.9.2016 | Lukiisek1 | Pruty | 2.108 zobrazení | žádná odpověď

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, jak jsou na tom pruty snowbee řady Classic. Konkrétně snowbee classic 9ft 4/5. Děkuji

Dá se přehodit lístek z mimopstruhového na pstruhový? necteno

20.8.2016 | Danko | Legislativa | 2.179 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Čau hoši, chci se zeptat jestli se dá vyměnit rybářský lístek MP za rybářský lístek P? Ale myslím to během sezóny. A jestli se to vůbec dá na začátku roku když si kupuji novou. Děkuji :)

Po tisíceré první, aneb hledám prut a naviják necteno

19.8.2016 | Nemexis | Přívlač | 2.294 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím ve spolek. Mám dotaz. A vím, že tady ten dotaz padl již tisíckrát. A pořád ten samý. A taky vím, že mi zde asi mnozí napíšou, že mám číst a hledat a hledat a číst. A věřte nevěřte, já hledám a čtu. Ale je toho tolik a já rozumim jenom půlce věcí, že už mi z toho začíná kapat na karbid.

O co tedy jde. Hledám prut a naviják, na lehkou přívlač (chápu správně, že lehká přívlač je do ± 10 g?). Budu chtít chytat hlavně s gumama tak do těch 10 cm max, občas bych zkusil i woblera. Budu chytat ze břehu a mým osobním snem je mít skládací prut s korkovou rukojetí.

Naviják předpokládám nějaký o velikosti 2500, ale jsem v tom taky ztracenej, všude ty velikosti píšou jinak.

Upřímně jsem si řikal, že se na to vybodnu a půjdu rovnou do obchodu, ale tam to dopadne tak, že mi poradí jeden člověk s jedním názorem a já bych rád, abych těch názorů bylo co nejvíce.

A teď ta horší část. To celé chci, aby se mi vešlo do ± 2000 Kč. Pokud nevejde, budu šetřit dál. Zároveň bych hrozně moc ocenil, kdybyste mi sem házeli odkazy z obchodů, které jsou v Praze, pač si chci prut určitě ošahat na vlastní kůži. Například https://www.abos.cz, http://www.rybaripodoli.cz/. Zároveň pokud vy sami znáte nějaké lepší, tak za ně budu moc rád.

Doufám, že toho po Vás nechci mnoho, budu dost rád i za tipy na konkrétní pruty a navijáky.

Předem díky moc!!! :)

Rada na prut necteno

7.8.2016 | Danko | Přívlač | 1.946 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Čau hoši, chtěl bych poradit jestli je tento prut. http://eshop.byron.cz/…-2-PT-S2-240 vhodný pro začínajícího vláčkaře, představuji si chytání na malé kopítka 3,5cm malé twistry sem tam menší wobler, a místo chytání je menší říčka. A ještě se zeptat zda bych si na tento prut mohl sem tam navázat splávek a použit to jako prut na plavanou a k tomu se poradit zda je lepší pletenka nebo silon. Děkuji :)

Jaké máte zkušenosti s pruty značky Quantum na přívlač? necteno

6.8.2016 | Joe-fishing | Přívlač | 3.471 zobrazení | 2 odpovědi

Jaké máte zkušenosti s pruty značky Quantum na přívlač?Zdravím všechny kolegy rybáře. Jaké máte zkušenosti s pruty značky Quantum, přímo s prutem Quantum Fire 35–75g 2,4m? Děkuji předem za odpovědi.

prut spro racing carp necteno

1.8.2016 | Lukascenko | Pruty | 1.930 zobrazení | žádná odpověď | upravit

Dobrý den,nemáte prosím někdo zkušenosti s tímto prutem?SPRO RACING CARP 3.60 3lb,jde mi hlavně o zdolávacjtjtí

Parťák/parťačka na ryby Orlík - Radava necteno

26.7.2016 | rs78 | Domácí revíry | 2.131 zobrazení | žádná odpověď

Budu teď během léta pravidelně pobývat na Orlíku v kempu Radava a chystám se na ryby – spíše pouze půldenní vycházky. Nejsem žádný profi rybář, k vodě si chodím primárně odpočinout a chytám vesměs v rámci kempu. Nenašel/la by se nějaký parťák/parťačka, který/á by se chtěl/a připojit?

jedodenni rybareni v Norsku- pruty? necteno

26.7.2016 | pavel v | Rybaření v zahraničí | 1.722 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Zdravim ve spolek. V polovine srpna poletime na 5 dni na Lofoty a chteli bychom si minimalne na jeden den pronajmout lod a zachytat si. Podle toho, co jsem prochazel Internet tak jsem porad nepochopil, jestli pruty byvaji v cene nebo ne? Pujcovne jsem videl okolo 120nok za prut, coz uz se nam pro 4 lidi vyplati si vzit vlastni a zaplatit si v letadle specialni zavazadlo. Nejake rady, zkusenosti jak to byva s vybavenim na lod? Predem diky.

Karavany do vozíku necteno

19.7.2016 | karavanyBohac | Ubytování | 5.170 zobrazení | 2 odpovědi

Karavany do vozíkuDříve jsem jezdil pod stan a sám jsem si postavit tento karavan do vozíku. Překvapil mě jeho úspěch a proto jsem se rozhodl ho dnes i vyrábět a půjčovat lidem. Pokud to někoho z vás zaujalo mrkněte se na moje stránky nebo facebook karavany do vozíku

Šel by někdo na ryby Jihlava okolí necteno

12.7.2016 | axoz | Domácí revíry | 2.445 zobrazení | 1 odpověď

Čau hledám někoho kdo by rád zašel na ryby. Přistěhoval sem se do Jihlavy a moc to tu neznám. Pepa

Karlov ? Svazové ryby necteno

7.7.2016 | eduard | Kaprařina | 1.907 zobrazení | 4 odpovědi

Karlov a svazové ryby. Ať už se prohání takové ryby v soukromých revírech mi nevadí. Pořád lepší tady než v udírně nebo v mrazáku a posléze jsou tam tak dlouho až se vyhodí. Prostě Jakub není výjimka že se k němu dávají nebo dávali svazové ryby.Nevadi mi to vlastně jim zachraňují životy. Pan Nikl a jemu podobní co píší že je to nemorální. Co je lepší když ryba žije v soukromaku nebo skončí na talíři. Jen málo rybářů ryby pouští. Co vy na to přátelé

Entomologie pro muskare. necteno

4.7.2016 | Snakei | Muškaření | 2.715 zobrazení | 20 odpovědí

Ahoj, nevite, kde sehnat tuhle knihu? Pritelkyne mi chce udelat radost k svatku, ale nikde neni skladem. Klidne z druhe ruky, diky.

Rada necteno

4.7.2016 | Jajko16 | Kaprařina | 2.475 zobrazení | 9 odpovědí

Dobrý den chtěl bych poradit zda mohu v 16 letech sám přes noc do bivaku.Dííky :)

Co to je? necteno

2.7.2016 | LucieBohm | Ostatní ryby | 2.472 zobrazení | 6 odpovědí

Co to je?Dobrý den, dnes jsem v krabičce, kde byla dešťová voda, našla tohle zvíře.. Nejsem si jistá tím, co to je, takže mě napadlo, že sem napíšu. Má cca 3cm ocásek a tělo cca 1cm. Má malinké nožičky. Je průhledné, takže ty stříbrné pruhy jsou nejspíš nějaké vnitřnosti. Nejspíš je to pouze pulec, ale nikde jsem ho na internetu nenašla, tak prosím o odpověď..

(Přídávám znovu, jelikož mi nešel přidat obrázek)

Ebro necteno

2.7.2016 | vikiviki | Rybaření v zahraničí | 2.771 zobrazení | 1 odpověď

EbroJezdím často do Španělska na řeku Ebro .Rád bych se podělil ze zkušenosti popřípadě se ponaučil.V případě že má někdo zájem napište.Rád odpovím nebo vezmu někoho sebou na nezapomenutelný zážitek.volejte pište.tel.602755090 P­epa

Ubytovanie na Slovensku pre rybárov necteno

26.6.2016 | Adamx | Ubytování | 2.002 zobrazení | žádná odpověď

Ak chcete ísť na lov rýb na Slovensko a neviete kde sa ubytovať, tak na http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/vyber/rybari nájdete viacero ubytovaní určených pre rybárov.

Raduta necteno

1.6.2016 | JardaH | Rybaření v zahraničí | 2.175 zobrazení | žádná odpověď | upravit

Ahoj všem máte někdo nové čerstvé informace o Radutě všechny informace na netu jsou minimálně 3roky staré díky

vůle osy navijáku necteno

31.5.2016 | gige | Navijáky | 3.431 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Zdravím. Předem se moc omlouvám za blbou otázku. Nikde na netu jsem nezjistil pořádné info tak se zkusím zeptat zde. Pro uklidnění se chci zeptat jestli je vůle v ose cívky , tím myslím že jde trošku povytáhnout , normální. Mám dva navijáky jeden levnější ( daiwa laguna a jeden pro mě dražší shimano stradic gtm rc oba tu vůli mají od novoty stejnou tak soudím že to tak má být ale jistý si tím nejsem proto se radši ptám jestli jsem nenarazil na špatné kusy. Předem děkuji a nekamenujte mě za blbou otázku