Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Brněnská přehrada necteno

31.10.2015 | tulák po hvězdách | Vaše názory | 7.129 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím, poprosím o radu.Jak je to s loďkou na Brněnské přehradě?Jsou tam nějáká omezení,musí být loďka někde hlášená kde kotvit, co kradení loděk?Díky

Ukončení lovu po ponechání 2 ušlechtilých ryb necteno

25.10.2015 | Lerak | Vaše názory | 13.421 zobrazení | 117 odpovědí

Jaký je Váš názor na případné skončení denního lovu po ponechání 2 ušlechtilých ryb ? Tzn. nelovit již dále, ačkoliv není např. vyčerpán Váš denní 7 kg limit.

Vhodný dárek pro rybáře necteno

19.10.2015 | Žena Rybáře | Vánoce | 13.376 zobrazení | 24 odpovědí | upravit

Ahoj rybáři,

po zběžném shlédnutí eshopů s potřebami pro rybáře za účelem vyhledání dárku pro mého manžela jsem se rozhodla raději navštívit rybářské fórum a nechat si poradit od zkušených lidí. Muž je z důvodu nedostatku času pouze občasným rybářem ( max 10 x do roka)a chytá pouze naprosto průměrné ryby. Základní vybavení má, ráda bych mu však udělala radost a něco málo dokoupila. Vybrala jsem rybářskou tašku a chci ji něčím vyplnit (žádné speciality, ale univerzální kousky). Co mám tedy nakoupit? Nějaké háčky, obaly, návnady …? Předem velmi děkuji za odpověd.

Kompresor pro bezne pouziti necteno

12.10.2015 | novotnak444 | Ostatní nádobíčko | 2.383 zobrazení | 3 odpovědi

Potrebuju poradit. Rozbil se mi muj kompresor a shanim nejaky levne a multifunkci – aby byl na nafukovani clunu na ryby, ale taky na nafukovani pneumatik u auta a i v dilne aby naslo vyuziti. Nasel jsem toto http://www.naradi-vesely.cz/…-8-25-w.html myslite, ze 8 baru tlak je dostacujici? Pripadne muzete poradit jine? idealne co nejlevnejsi? dekuji moc

parmy na chrudimsku necteno

7.10.2015 | tomas54 | Ostatní ryby | 1.813 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, kam chodíte na parmy v okolí Chrudimi? A chytáte je na feeder nebo na přívlač?

Fluorocarbon nebo monofil???? necteno

27.9.2015 | Pityu | Vaše názory | 6.252 zobrazení | 17 odpovědí

Žádám rybáře o názory a zkušenosti s fluorocarbonem! Jako například používání jako kmenový vlasec namísto monofilu!

Problémy s ostatními rybáři necteno

21.9.2015 | Pr3v1t3k | Vaše názory | 5.877 zobrazení | 37 odpovědí

Jde o to, že každý občas potkáme nepřizpůsobivého blba a zkazí nám to rybolov…tak šup sem se zážitky..

Za málo peněz hodně muziky necteno

20.9.2015 | Piscivor | Tipy & triky | 2.751 zobrazení | 7 odpovědí

Toto téma bych chtěl založit jako takovou „chlubírnu“, kde by se každý mohl pochlubit, co kde levně koupil. Nemyslím tím nákupy z druhé ruky :D. Rád bych aby se tu mohli inspirovat především mladí rybáři a ti co nevyznávají jen drahé značky. Zároveň bych poprosil ty rybáře, kteří si nemyslí, že i levné může být dobré, aby se zdrželi urážlivých komentářů.

Levný spalovací motor - zkušenosti s konkrétním typem viz. foto necteno

13.9.2015 | Mack | Ostatní nádobíčko | 6.129 zobrazení | 27 odpovědí

Levný spalovací motor – zkušenosti s konkrétním typem viz. fotoMáte někdo zkušenost s motory viz.foto? Pokud někdo takový vlastní na Plzeňsku nebo ve St. Čechách směrem na Prahu, byl bych vděčný za možnost se na něj podívat, případně vyzkoušet. Předem díky za jakékoliv ohlasy.

Názor na NANO VLASCE necteno

12.9.2015 | Kopfjager | Ostatní nádobíčko | 7.872 zobrazení | 34 odpovědí

Ahoj lovci, koupil jsem si nano vlasec, při placení se mi trochu kroutili oči, ale věděl jsem předem co to bude stát. Při představování a to i v zahraničí jsem našel jen samé plus. Bohužel jsem nenašel žádný osobní poznatek a myšlenky. Cena vs kvalita. Poznatky od delšího používání. Co přidávat nebo s čím kombinovat. Nebo opak s čím nekombinovat. Díky za Vaše poznatky. Ahoj Kopfjager

Dalešická přehrada necteno

7.9.2015 | toro-toro | Vaše názory | 3.884 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj přátelé rybáři, Zajímaly by mě vaše názory na chytání na Dalešické přehradě v rámusu a vlnobití od milionářských jachet.Dříve jsme chytali po celý rok maximálně v hloubce 3 m.Když byla upuštěná voda,tak na břehu zůstal 1 až 2 m široký pás chrostíků,kterými se kapři živili.Nyní,co je z Dalasu rekreační voda/díky starostce Koněšína/kapři ke břehu nepřijedou,protože tam není co žrát.Je tam taková eroze břehů,že od původního dna u břehu je schod více jak metr. Tak nevím,jak dále dopadne jeden z nejkrásnějších rybářských revírů u nás.S pozdravem petrův zdar Jirka

PROWESS Darkstar 6006 FD koupit či ne ? necteno

2.9.2015 | lasthangman | Navijáky | 2.110 zobrazení | žádná odpověď

Chtěl bych si koupit nové navijáky a nejsem si jistý kvalitou tohoto typu: http://www.rybarske-nej.cz/…fd--akce-1-1 či zvolit jiný ..použití především na candáty a občas kapry.. měl by mít bait.. díky za reakce

lov na podvodák necteno

2.9.2015 | oko oko | Sumcařina | 2.906 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím…potřeboval bych malinko poradit. Lovím sumce na Laby pomocí podvodního splávku, kdy jednohák je umístěn na hřbetu a trojháček bud v přední ploutvičce a nebo v ocasní. Po každém záběru, kdy trhací vlasec je 35, sekám většinou do prázdna…chtěl bych poradit, jak popřípadě jinak zaháknout nástražní rybku, nebo už opravdu nevím

Karavany necteno

26.8.2015 | Prigl | Ubytování | 12.586 zobrazení | 24 odpovědí

Ahoj, uvažuju o tom, začít jezdit k rybníku s karavanem. Pořídil jsem si k autu kouli. Chtěl bych si to ale nejdříve vyzkoušet, než si pořizovat hned karavan vlastní. Jaké máte zkušenosti s půjčovnami karavanů? Jsem z Brna. Díky za info!

co je to za rybu? necteno

25.8.2015 | Knak | Bílá ryba | 2.655 zobrazení | 5 odpovědí

co je to za rybu?Zdar. Dneska jsem chytil tuhle krasavici, ale jsem ostuda a nejsem si jist druhem. Na perlína moc velké a moc mohutné s velkou tlamkou. Přijde mi to jako jelec jesen, ale toho jsem snad nikdy na vlastní oči neviděl tak tápu. Ryba byla i dost statná a velká 37cm.

Mapy pro android necteno

24.8.2015 | Snakei | Tipy & triky | 2.017 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravim, nevite o nejakych mapach do mobilu, kam by se dali vkladat poznamky, jako treba hloubka a tak?

Jiviny, Liboc necteno

24.8.2015 | marlene | Kaprařina | 2.660 zobrazení | 11 odpovědí | upravit

Ahoj všem, začaly jsme s kamarádkou chodit rybařit na Prahu 6 (máme to obě kousek z práce), na Jiviny a Liboc. Ale i přesto, že jsme zkoušely už všemožné návnady (chytáme hlavně na červi, žížaly, boilies, kukuřici) se nám nepodařil žádný větší kousek. Cejni a okouni zabírají jeden po druhém, kolikrát odnášíme i víc než deset pěkných ryb, ale žádný pořádný kapřík…co děláme špatně? Nemáte někdo zkušenost s těmito rybníky?

Založení soukromého revíru necteno

24.8.2015 | Pr3v1t3k | Domácí revíry | 4.349 zobrazení | 30 odpovědí

Zdar kolegové Petrova cechu. Chci s kamarádem založit soukromý revír. Rád bych Vás požádal o zkušenosti a úskalí, máte-li s takovou věcí zkušenosti :-) legislativně je mi to jasné, nicméně osobní zkušenost je neocenitelná :-) díky moc!

"Revíry nasucho" necteno

9.8.2015 | CeP | Domácí revíry | 10.953 zobrazení | 79 odpovědí

„Revíry nasucho“Letošní (2015) sucho nám všem dává zabrat, rybám asi ještě více.
Na druhou stranu je na mnoha lokalitách možné spatřit co bylo našim očím mnoho let skryté tak proč to nezdokumentovat? Další obrázky se stručným popiskem a datací vítány.

Jak vypadá Skalka u Chebu? necteno

8.8.2015 | rockDJ | Domácí revíry | 3.035 zobrazení | 3 odpovědi

Chystám se po letech navštívit na týden Cheb a okolí. Jak to prosím, vypadá s rybařinou na Skalce po tom všem napouštění a vypouštění?