Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Hodinky necteno

13.3.2015 | matej.mark | Vaše názory | 11.447 zobrazení | 50 odpovědí

čau, chci si koupit nějaký hodinky, hlavně aby byly odolný ve vodě a měli dobré sklo, nemáte někdo nějaký dobrý tip na značku se kterou jste spokojení? dík moc

Rybáři liberecko a okolí necteno

12.3.2015 | Kralu021 | Domácí revíry | 6.535 zobrazení | 39 odpovědí

Rybáři liberecko a okolímalé a velké Štěrkopískoviště (pískovny) Svijany – chytá tam někdo ?? Kdo z vás má od tam tud monstr rybu ? A jaké jsou vaše dojmy a tipy na tento revír.

Podběrák na pstruhovou vláčku necteno

1.3.2015 | JacobK | Ostatní nádobíčko | 2.494 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

Ahoj, jsem tu s dalším dotazem. Chytám pstruhy cca 20 let a poslední dobou jsem začal spíš mikro-vláčet a vláčet na pstruháko-dromech. Přece jen si tam „víc“ zachytám a nějak mi není líto odnést si rybu. Pokud si beru rybu z řeky, mám trošku výčitky svědomí… A řeším momentálně malinkatý problém. Zlomil jsem si podběrák od Pípala, byl překrásný a lehounký. Jenže malý a křehký stačilo uklouznout spadnout na něj a praskl jak řepa. To by nebyl ale hlavní problém. Mě na něm dost vadila i síťka, protože se do ní vždycky zamotal trojhák a kolikrát i mušky tak. Že čas zdolání ryby byl kolikrát výrazně kratší, než vymotání háčků z podběráku.. Máte podobné zkušenosti? A jak to pls řešíte? Podběrák musím koupit nový a koncem března už bych chtěl vyrazit na duháky na rybník. Tak bych uvítal tipy a triky jakej podběrák. Nejraději bych nějaký univerzál řeka-rybník, krapet větší a s rozumnou siťkou kam se nic nemotá…Díky za pomoc JK

Lov v únoru necteno

20.2.2015 | začatečnik | Vaše názory | 2.405 zobrazení | 10 odpovědí | upravit

Všechny zdravím a chci se jen na něco zeptat. Ted v únoru chodim dost často na labe okolo Dvora Králové a nevim co je lepší jestli lov na položenou nebo na splávek a cobych měl dát na háček? Mockrát děkuji předem za odpovědi

Rybaření ve Spojeném Království necteno

13.2.2015 | Téca | Rybaření v zahraničí | 1.746 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím! Měl bych na vás otázku. Někdo jistě bude mít zkušenosti a nalezne i odpověď. V letních měsících se s partou kamarádů chystáme na autoturistiku po Anglii a Skotsku. Prioritou sice není rybaření, ale když už tam budu, rád bych den/dva věnoval i tomuto poznání. Můžete mi někdo doporučit nějaké chytatelné místo za rozumnou cenu (nemám vůbec ponětí, kolik může stát povolenka), kde by se smělo třpytkovat, a leželo by na ose Londýn – Glasgow – LochNess?

Díky moc!

Liberecká přehrada necteno

5.2.2015 | štička17 | Ostatní ryby | 3.871 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj, nevíte někdo jaké druhy ryb jsou na liberecké přehradě?předem díky za odpoveď

prut na plavanou necteno

5.2.2015 | muskar19 | Plavaná | 2.904 zobrazení | 1 odpověď

zdravim chci si pořidit prut na plavanou a potřebuju poradit bolonezka nebo telematch.jake sou rozdily a jake vyhody nebo nevyhody techto prutu dik.

Jaký naviják na položenou necteno

4.2.2015 | Radek106 | Položená | 3.382 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím Máte někdo skušenosti s navijáky do 2000 kč od těchto značek(shimano,da­iva ,ryobi ,dragon,cormoran) a kterým se obloukem vyhnout?Parametry navijáku -cívka max 40,přední brzda. Za osobní skušenosti a rady předem děkuji.

Gide select Phantom 2.45m 2-12g x-fast necteno

27.1.2015 | oxandrolon | Přívlač | 1.995 zobrazení | 13 odpovědí

Má niekto skúsenosti ? čo zvláda a čo je už moc… potrebujem niečo na ľahkú vláčku napríklad OF5 a 7cm a gumy na 3–5g jigoch

úplný začátečník necteno

26.1.2015 | LaurS | Ostatní nádobíčko | 3.177 zobrazení | 16 odpovědí

Zdravím! Jsem úplný začátečník, nic o rybaření nevím. Mám doma tenhle prut: Awa-Shima Exel Primer Match 3,90m a chci začít rybařit :) Co byste poradili úplnému začátečníkovi? Co si mám koupit dál? Prosím konkrétní odkazy na internetové stránky, kde danou věc objednám. Díky!

Lov kaprů na pstruhovém revíru necteno

21.1.2015 | Archybald | Legislativa | 2.693 zobrazení | žádná odpověď

Lov kaprů na pstruhovém revíruDobrý den, Chtěl jsem se optat, zdali lze na žlutě vyznačených místech pstruhového revíru Teplá 1 (ZČ)(označen červeně, modře je označen mimopstruhový revír), chytat na pstruhovou povolenku na těžko na nástrahy rostlinného původu (kukuřice, rohlík). V popisu Pstr. revíru je udáno mimo nádrž březová lze tedy považovat nádrž jako modře vyznačenou plochu? Děkuji za opdověď.

Aktuální znění revírů Teplá 1 (PR) GPS Z: 50°14'4.136"N, 12°52'11.687"E, K: 50°10'46.376"N, 12°50'30.508"E Přítok Ohře. Od ústí do Ohře v Karlových Varech (ř. km 175,3) až k můstku železniční zastávky v Cihelnách (ř. km 14,2) mimo nádrž Březová (ř. km 8,3 – 10,5). Na úseku 100 m před tělesem hráze údolní nádrže Březová (ř. km 8,2) až k tělesu (ř. km 8,3) je lov ryb zakázán. Ve městě smí být loveno výhradně brodem – lov z tarasů zakázán. Ve městě je povolen lov všech druhů ryb pouze na umělou mušku a třpytku. Chráněná rybí oblast je vyhlášena ZčKNV č. j. 2123/75 ze dne 25. 8. 1975 od mostu u hlavní pošty v Karlových Varech až k lázním (most u Grand hotelu Pupp) – lov ryb zakázán.

Teplá 2 (MPR) Přítok Ohře. Revír tvoří údolní nádrž Březová (GPS 50°11'52.19"N, 12°51'32.515"E). Přítok přehrady je součástí pstruhového revíru Teplá 1 – vyznačeno tabulemi. Zavážení návnad a nástrah je povoleno 100 m od tělesa hráze po obou březích.

V zimě na Labe u Dvora Králové necteno

21.1.2015 | fishinn52 | Vaše názory | 1.958 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Dobrýden, jen se chci zeptat kde bych měl v tomto ročním období hledat ryby v Labi který ještě k tomu o dost stouplo? A na co byjste chytali. Moc krát děkuji za odpovědi protože já jsem začátečník

SPORTEX CATAPULT CARP vs FOX HORIZON - poraďte necteno

20.1.2015 | Woods12 | Pruty | 8.016 zobrazení | 9 odpovědí

Dobrý den přeji kaprařům, potřeboval bych poradit ohledně zkušeností s pruty. Rozhodl jsem se investovat do nových prutů a váhám mezi dvěma variantama! Jedna z nich je SPORTEX CATAPULT CARP ve verzi 12ft 3lbs. a druhou variantou je FOX HORIZON 12ft 3lbs.! Zajímalo by mě jestli s nima nemá někdo zkušenosti a co by jste popřípadě doporučili. Děkuji za odpovědi :D

Kam začátkem února 2015 necteno

19.1.2015 | rybok4 | Domácí revíry | 3.470 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Dobrýden, jen se chci zeptat kam by bylo nejlepší jet tetkom začátkem února na rybník na den. Nejdřív jsem myslel třeba Rozkoš nebo Plačický rybník u Hradce ale nejdřív se zeptám vás. Nejlepší by to bylo kdybyste poradili nákej z tech písáku u Hradce. Abych si tam ale alespon trochu zarybařil. Předem děkuji za odpovědi

Bivak TFG? necteno

18.1.2015 | jarysek | Ostatní nádobíčko | 2.386 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj nemáte někdo zkušenost s bivakem TFG Scout 2 Man Bivvy? Popřípadě doporučit Bivak pro dva do cca 8000kc?

Kde nakupujete vybavení? necteno

14.1.2015 | Fisha | Obchod | 5.435 zobrazení | 7 odpovědí

Prosím, máte nějakou zkušenost s tímto e-shopem? http://www.rybarskepotreby-shop.cz/

Děkuji moc za příspěvky :)

rybník plačice necteno

11.1.2015 | frto | Vaše názory | 5.453 zobrazení | žádná odpověď | upravit

Dobrýden chci se jen zeptat kdo jste byl na rybníku Plačice u Hradce Králového, jestli tam je dost ryb a dá se tam dobře zarybařit? Děkuji za odpověd

Krmiva Hulín 2014 necteno

11.1.2015 | Durral | Kaprařina | 6.772 zobrazení | 4 odpovědi

Krmiva Hulín – Jaké jsou vaše zkušenosti z loňského roku s výrobky této firmy!? Moje zkušenosti jsou takové, že Calipso a Krill docela šlape, ale chce to naboostrovat.

Vyplnění povolenky při odevzdávání necteno

11.1.2015 | kryštof | Legislativa | 11.197 zobrazení | 45 odpovědí | upravit

Dobrý den, měl bych dotaz jak správně vyplnit povolenku při odevzdávání.

Předem děkuji za odpověď

lowrance mark 5X pro necteno

10.1.2015 | michal66 | Ostatní nádobíčko | 4.027 zobrazení | 1 odpověď | upravit

lowrance mark 5X proAhoj :) Kamarad mi přivezl sonar lowrance mark 5× pro s tim ze je nefunkcni.Nejspis do nej natekla voda,nevim co se presne stalo.Vypada to ze ta soucastka co to odnesla je tranzistor ale nevim.Nevěděl by jste nekdo o nejakem servisu tady u nas nebo o nekom kdo stim ma nejake zkusenosti.Za kazdou radu budu vdecny :)