Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Co je nového na Mosteckém jezeře. necteno

30.9.2014 | Šína | Vaše názory | 2.225 zobrazení | 2 odpovědi

Co je nového na Mosteckém jezeře napuštění kdy se tam bude moc chytat.Děkuji Šína

Rada s výběrem prutu necteno

29.9.2014 | Lovec87 | Pruty | 2.660 zobrazení | 2 odpovědi

Zdravím kolegové, už nějakou dobu plánuji koupi nového vláčáku, nemohu se ale rozhodnout, který pořídit. Ošahaných jich pár mám. V užším výběru jsou:

Sportex Black Pearl BR 2701 270cm 16–30g Daiwa LEXA –270cm – 8–35g Prut Dragon GUIDE SELECT Gnom 2,60m 7–28g (VP) DRAGON Team Dragon 5–18, 7–21, 10–25g

Navi mám zatím 3000 DAIWA Laguna, vlasce max 20–22 Chytání na stojáku s gumou do 12g, menší woblery, štika, candát, okoun Prosím o radu zkušených Děkuji za každou radu a postřeh…

dobrý navijak na prívlač necteno

27.9.2014 | oxandrolon | Přívlač | 5.799 zobrazení | 51 odpovědí

zdravím, mám problém s výberom navijaku, doposial som mal daiwu exceler a ryobi-Slam, zauber… ani jeden nevydržal viac ako sezonu , vždy pri zaťažení v ňom začalo nepríjemne pukať alebo boli cítiť prevody aj napriek tomu že som ich premazal… pritom nerobím ťažkú vláčku, vláčim vačšinou gumy + 3g jig alebo ľahké balsové plytko chodiace woblere, čo by ste mi doporučili ? je to na prút do 20g tak mi záleží aj na hmotnosti navijaku chcel bz som niečo do 280g velkosť 30

Smáčkovací prut- Pezon a Michel Pandora Seduction Chubb 210 1,5- necteno

14.9.2014 | Lucky19 | Pruty | 7.260 zobrazení | 36 odpovědí

Zdar Prosím majitele tohoto prutů jestli by mi nemohl dát vědět jak se mu tento prut jeví. Přemýšlím o jeho koupi. Jeslí někdo ví o lepším proutku v této cenové kategorii ať dá též vědět. Děkuji
ZDAR

Servisování navijáku ano/ne necteno

8.9.2014 | Dany73 | Navijáky | 6.808 zobrazení | 32 odpovědí

Vláčkařský naviják Shimano Twin Power 3000, pořizovací cenu 4,5 tis., po 2,5 letech citelně zhoršený chod (jakoby zatuhnul). Jaké máte zkušenosti s odborným servisem tohoto běžného opotřebení? Vyplatí se finančně a z hlediska budoucnosti? Díky

KEVLAR CAT 305cm 200g Extreme Fishing necteno

7.9.2014 | rybarjirka | Sumcařina | 2.200 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj, zdědil jsem prut KEVLAR CAT 305cm 200g Extréme Fishing Jakub Vágner a chtěl bych začít se sumcařinou. Máte někdo s tímto prutem zkušenosti? Na jakou techniku je vhodný? Je to prut na naviják nebo na multík. Vzhledem k počtu jen 7 ks vyšších oček (včetně koncového bych hádal spíše naviják. Není 200g odhozová zátěž na sumcařinu (mimo lovu na pelety či vábničku) malá? Děkuji za rady.

Naviják na sumce a zavážení necteno

5.9.2014 | rybarjirka | Sumcařina | 3.844 zobrazení | 24 odpovědí

Chtěl bych si koupit navijám nebo multík na sumce do 3000,– Kč na lov v našich revírech. Rozhoduji se mezi navijákem Tica Cybernetic GG 100 a nějakým multíkem. Naviják mi připadá lepší na nahazování, ale nevím, jestli s ním jde zavážet, aby se nemotala šňúra (přes brzdu)? co by jste mi doporučili a řešíte nějak zavážení nebo zaplavávání s navijákem?

Okuma Trio a Vaše zkušenosti s tímto navijákem necteno

31.8.2014 | Atik | Přívlač | 2.561 zobrazení | 19 odpovědí

Moc rád bych si tento naviják koupil ale nevím zda je dost dobrý pro lehkou/střední přívlač.

Mrhal necteno

29.8.2014 | M@ra | Kaprařina | 2.386 zobrazení | žádná odpověď | upravit

Zdravím, v září máme v plánu jet na týdení výpravu konrétně na chatu Rybář. Máte nikdo zkušenosti s tímto obdobím a na tomto revíru. Hlavně návnady a aktuální situaci se záběry? Děkuji za odpověďi.

Co s sebou na rybářskou výpravu? necteno

22.8.2014 | carpium | Kaprařina | 4.720 zobrazení | 16 odpovědí

Pokaždé když vyrážím alespon na 24 hodin k vodě, zjišťuji co jsem zapomněl, rozhodl jsem si tady napsat veřejný seznam, bez čeho se u vody neobejdu. http://www.carpium.cz/…kou-vypravu/ Jak vypadá Váš seznam??

Slušný Kaprak za Slušny peníze? necteno

22.8.2014 | jarysek | Navijáky | 2.396 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj, nejsem zrovna kaprove zalozeny ale obcas s kamarady vyrazim na vikend na kapry.. kluci vytahnou obri naviaky a pruty a ja takove chrastitka :D (jsem spise vlackar a feedrar) :D potreboval bych poradit nejaky naviak v cene okolo 2000kc vubec nevim jestli predni nebo volnobeznou brzdu.. Ale chtel bych spise neco odhozoveho… muze nekdo poradit neco na co se podivat? zkusenost? diky

nahradní díly na naviják okuma necteno

22.8.2014 | jasaml | Navijáky | 8.325 zobrazení | 2 odpovědi

Čau nedávno jsem si pořídil navijáky okuma longbow lb60 a hned na druhé vypravě na ryby jsem ztratil ten šroub jak drží kličku z druhé strany navijáku nevíte někdo jestli se to dá někde sehnat popřípadě kde?

Sonik SKS Carp Rod 2,75lb necteno

20.8.2014 | Koudel | Kaprařina | 2.719 zobrazení | 1 odpověď

Sonik SKS Carp Rod 2,75lbZdravím,uvažuji o koupi těchto prutů…Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?Případně jiný návrh? :) Díky

Testování prutů Favorite pro veřejnost necteno

19.8.2014 | karel.hrubin | Dravci | 7.364 zobrazení | 54 odpovědí

Vážený lide Petrova cechu, chystám se připravit jedinečnou akci pro příznivce přívlače a to otestovat si pruty značky Favorite, gumy Crazy Fish, K-tech a Red Bass. Rádi bychom Vám přiblížili chytání s Čeburaškou a další… Akce se bude konat 28.8. v Praze 4 na Písnické nádrži. Celá akce bude samozřejmě oficielně povolena Rybářským svazem a snad i vjezd na pozemek bude povolen PČR. Případnou změnu místa si vyhrazujeme, včas bychom informovali.

Vezměte si s sebou svoje navijáky! ! !

Máte li nějaké dotazy, připomínky či návrhy – pište, volejte

Karel Hrubín

Shimano Beast Master VS. Anaconda Power Carp II necteno

18.8.2014 | NEEO | Pruty | 2.425 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj,chci pořídit novou výbavu na kapry a koukal jsem na pruty a nemohu se rozhodnout jestli pruty Anaconda Power Carp II 3.0lb nebo Shimano Beast Master 3.0lb,a pokud Shimano tak jaký „L“ nebo „P“, v navijakach mám asi jasno, Magic Runner 6500.Poradite te mi prosím někdo jaký pruty, nebo máte někdo zkušenosti s těma dvouma značkama? Díky.

Veletrh Moderní rybář necteno

18.8.2014 | Ota77 | chytej.cz | 4.888 zobrazení | 10 odpovědí

Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda letos bude probíhat veletrh Moderní rybář. Děkuji za info.

Jerk obchod v Praze necteno

18.8.2014 | RybářDan | Přívlač | 2.252 zobrazení | 8 odpovědí

Dobrý den poradili by ste mi prosím nějaký obchod kde mají jerkovací potřeby(jerk(cast) pruty, jerky, multipikátory) za rozumnou cenu Moc vám děkuji na internetu sem hledal ale nic nenašel

Slapy a rybařina necteno

17.8.2014 | Šína | Domácí revíry | 7.084 zobrazení | 14 odpovědí

Ahoj kolegové chtěl bych se pozeptat jak vám to letos jde na Slapech.Já se musím přiznat že lotos to je špatné.

Stavební práce na vodních tocích necteno

14.8.2014 | Poldík | Vaše názory | 1.793 zobrazení | 3 odpovědi

Byl jsem se podívat u přítele v Chrastavě, kde mimochodem probíhají stavební práce po povodních z roku 2010. Kamarád mi popisoval, jak stavební stroje zabíjí všechny vodní živočichy valícím se bahnem a kamením. Ptám se, což páni z rybářského svazu o stavebních pracích nevěděli? Proč není proveden odlov ryb atd.?

Prut do kapsy necteno

11.8.2014 | Bertas1975 | Ostatní nádobíčko | 5.194 zobrazení | 8 odpovědí

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na názor, zda toto miniaturní nádobíčko je vůbec k něčemu či není http://www.smartstore.cz/…a-tuzka.html?… Vybral jsem si tuto sadu jako dárek pro přítele rybáře, ale teď vůbec nevím, zda ho to potěší a zda to vůbec někdy bude moci využít. Děkuji za Vaše názory.