Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Oprava rybářkého deštníku necteno

10.8.2014 | sazavak | Ostatní nádobíčko | 4.565 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím, už nějaký ten rok vlastním rybářský deštník „Tackle“, začínají se v něm objevovat dírky. Konstrukce je neporušená.Nemáte někdo nějaké zkušenosti s nějakou opravnou, kde by kvalitně vyměnili na deštníku potah ? děkuji za odpovědi.

Sprostretkovanie povolenky a ubytovania na HLAVATKU necteno

8.8.2014 | Hlavátkar | Lososovité ryby | 2.237 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Dobrý deň. Sprostretkujem ubytko a povolenky na lov hlavatky na rieke Poprad a Dunajec. Viac info 0042190452045­3. Tomáš

rybník Hejtman, Třeboň necteno

7.8.2014 | seminko123 | chytej.cz | 4.054 zobrazení | 10 odpovědí

Zdravím všechny rybáře, chystám se na týden na ryby na Hejtman.. Ale nikdy dřív jsem tam nebyl, tak bych se rád zeptal, jak tam berou? Na co jdou? Vyrážím převážně na kapry, jestli není ztráta času tam jet :) Díky za odpovědi. Filip

Popis ryby o které nic nevíme necteno

6.8.2014 | KikinaRybářka | Ostatní ryby | 3.324 zobrazení | 12 odpovědí

Dobrý den Potřebovala bych abyste si kdokoliv tipnul co by toto mohlo být za rybu.Na soukromém rybníce byla několikrát viděna ryba s masivním tělem barvy připomínající vyplavený kmen a vystrkuje z vody hřbet.Hřbetní ploutev není téměř vidět.Napište prosím k čemu byste tuto rybu přirovnali. Děkuji

Zkušenosti s naviják Supercast 8000 necteno

5.8.2014 | JosefTykac | Navijáky | 1.773 zobrazení | 2 odpovědi

Jaké máte reálné zkušenosti s navijákem Supercast 8000? Rád bych si ho pořídil http://www.carpium.cz/…ercast-8000/

Bitov 2014 necteno

31.7.2014 | muradbear | Domácí revíry | 1.991 zobrazení | 6 odpovědí

Jedeme na posledni tyden v srpnu na bitov do zatoky, nake doporuceni na co chytat resp. na co letos berou (nejlepe kapri,candati,a­muri)?? predem dekuji za odpovedi

Je to strdlice ? necteno

29.7.2014 | RybářDan | Lososovité ryby | 3.909 zobrazení | 2 odpovědi

Je to strdlice ?Všechny znaky strdlice odpovídají jenom u ocasu má víc těch červenejch teček tak to mě zmátlo díky za každou odpověd

Fishao - online hra pro nejmenší necteno

25.7.2014 | Fishaogame | Tipy & triky | 5.548 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

Fishao – online hra pro nejmenšíVšichni co navštěvujete tyto stránky máte určitě rádi ryby. Máte však své dítko, které nesdílí Váš koníček a nemůžete ho odlepit ze židle od počítače? Mám pro Vás radu jak u něj vypěstovat vztah k rybám a třeba později začne s Vámi k vodě i chodit. Představuji Vám hru Fishao, která je jak pro ty nejmenší tak i pro zkušené rybáře. Právě tímto způsobem si můj mladý syn získal vztah k rybám a dnes je již rybářem i v reálném světě. Mrkněte na to sami, jsou zde veškeré návody, tipy a rady, seznam všech ryb. Vše je pro Vás připraveno na adrese: http://fishaogame.cz Hra je zcela zdarma. Je to vážně skvělý pocit když za Vámi dítko dojde a ukazuje Vám své trofeje. Viz obrázek. Hra je samozřejmě česky a právě u nás se čítá největší oblíbenosti.

OKUMA PROFORCE a ENDURO necteno

17.7.2014 | FinalStorm | Navijáky | 1.959 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s těmhle navijákama?

Docela se mi líběj, ale zajímalo by mě, jestli to měl někdy někdo z vás v ruce…

Revír mocla 1 u hrotovic necteno

14.7.2014 | patrik Šanda | Domácí revíry | 2.487 zobrazení | 1 odpověď

Zdravím, nechodí někdo z vás na revír mocla 1 u hrotovic? Vždy to tam bylo dobré na feeder. Stačilo krmítko, červi a hnojáci a už brali kapři kolem 45 cm a cejni. Letos, vždy když jsem tam byl, tak sem si tam mohl házet, co sem chtěl a nic.

Nĕjaké revíry okolo hradce králové???? necteno

14.7.2014 | makes | Domácí revíry | 3.186 zobrazení | 30 odpovědí

Zdravim, může nĕkdo říct nové zkušenosti s revíry okolo hradce králové?? Klidnĕ smĕrem jaromĕř. Chytám formou chyť a pusť tak se nemusíte bát, že vám tam nic nenechám :)… Jde mi spíš o dravce.. sumci, štiky, candáti, okouni.. Dík za info a lovu zdar!!

2 volna mista do norska za hubicku necteno

11.7.2014 | mascha | Rybaření v zahraničí | 2.514 zobrazení | 1 odpověď

Ahoj. Mám dvě volný místa ve výpravě do Norska. Tak kdyby se chtěl někdo přidat…

Termín: odjezd z Prahy 12.8. brzo ráno. Návrat 24.8. pozdě večer. Pobyt v chatě zaplacen od 16. do 23. Ty dny před tím bude pohoda trip podél řeky Gloma a v okolí Andalsnesfjordu. Místo pobytu je ostrov Tustna ve středním Norsku (naproti Smole). Ubytování je ve dvou chatkách – jedna velká s kuchyní a obývákem, druhá přes terasu je malá jen pro vás dva nové členy výpravy. Kromě vás tam bude moje maličkost s kajakem a můj táta se strejdou a ještě jedním prďolou. Jsou to starší ročníky, takže mají svoje mouchy, ale budete mít v chatce soukromí a za ty prachy to snad týden zvládnete :-) (jen ten týden v chatce, ten trip oni budou pojímat jinak) Ty prachy – ubytko je 3000 na osobu, zhruba stejnou cenu dáme každej za dopravu. Něco se projí a tak by to mohlo být za bajvoko hezkých sedmosm litrů a to za dvanáct dnů jde, ne?

Můžete si vzít sebou kajak, nebo se věnovat zebřežnímu lovu (jsou tam dva interesantní mosty) a nebo spoléhat na kliku, že se povede ukecat nějakýho souseda k pronájmu člunu (a nebo občas vyškemrat od dědků člun, co patří k chatě).

Samozřejmě může jet i pár vč. nerybářů, třeba cyglisti…

Pletenku nebo vlasec? necteno

11.7.2014 | Vláčkař-CZ | Přívlač | 8.491 zobrazení | 59 odpovědí

Zdarec včeci. Chci vás poprosit o radu. Přemýšlí o zakoupení pletenky. Minulej rok jsem chytal na vlasec AWA-SHIMA o průměru 0,35mm, protože poté co taťka urval pár pěkných ryb tvrdí, že vlasec pod 0,30mm není vlasec… Letos jsem zkoušel Berkley NANOFIL 0,28mm, ale absolutně se mi neosvědčil… Za chvíli se začal trhat jako papír… Vláčím hlavně na štiky a candáty, ale vercajk mám universálně a vláčím s ním aj okouny a pstruhy. A tak si říkám, že bych šel do nějaké pletenky do prům. asi 0,17mm, ale s pletenkama nemám žádný zkušenosti. (Mám prut Shimano FORCE MASTER AX 270M 10–30g)

Chytání na jeden prut necteno

10.7.2014 | tomas54 | Domácí revíry | 3.722 zobrazení | 15 odpovědí

Je pravda že v Moravském rybářském svazu mládež do 15let může chytat jen na jeden prut?

Přívlač začátečníků necteno

9.7.2014 | Scraft_cz | Vaše názory | 2.245 zobrazení | 5 odpovědí

Fórum o výměně rad z přívlače. Bylo by dobré se něco dozvědět ne? No tak do to ho! Pomozte druhým! Ať také pěknou rybu uloví!

Ubytování Jižní Morava necteno

9.7.2014 | Foogeez23 | Ubytování | 5.283 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobrý den, můžete mi někdo doporučit prověřený penzion na jižní Moravě, na řece Dyje, nejlépe poblíž vodní nádrže Nové Mlýny?

Děkuji za tipy.

Používáte lanko na poppery? necteno

7.7.2014 | Vláčkař-CZ | Přívlač | 4.258 zobrazení | 23 odpovědí

PopperyChci si objednat poppery Rapala skitter pop. Zajímalo by mě, zda-li s nimi máte nějaké zkušenosti? Zajímají mě věci okolo popperů obecně, protože jsem na ně nikdy nechytal…

Želva nádherná necteno

4.7.2014 | ltrab | Vaše názory | 5.453 zobrazení | 14 odpovědí

Želva nádhernáJaký je Váš názor, co dělat po ulovení želvy nádherné, pustit zpět do revíru, nebo ponechat.

Co je to za rybu? necteno

1.7.2014 | JiraiyaChan | Ostatní ryby | 8.143 zobrazení | 32 odpovědí | upravit

Zdravím, Doufám že to sem mohu dát. Kamarád chytl tuto rybu v Norsku a vůbec nevím co to je? Neví někdo?

Tipy a triky pro hledání ryb na moři necteno

28.6.2014 | xrejnok | Tipy & triky | 1.983 zobrazení | 1 odpověď

Máte zkušenosti s lovem ryb na moři? jste zkušení rybáři co už toho mají hodně naloveno? Podělte se se svými zkušenostmi z mořského rybolovu s ostatními.