Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle data založení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kožský potok necteno

19.3.2014 | Filo | Domácí revíry | 1.741 zobrazení | 1 odpověď

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to vypadá s rybami na Kožském potoce, nebo jestli nemáte zkušenosti s lovem na tomto revíru?Něco jsem se tu dočet ,ale moc toho neni. Předem děkuji za odpovědi.

Provincie Mantova - řeka Oglio necteno

19.3.2014 | libor4u | Rybaření v zahraničí | 2.469 zobrazení | žádná odpověď

Jezdíte někdo do oblasti kolem soutoku Pád – Oglio (provincie Mantova)? Chystám se tam na několik dní počátkem dubna a prozatím mám zjištěno, kde a za kolik koupit povolenku, nebo to, že stanování (kromě bivakování) není povoleno, ale hodily by se mi informace od někoho, kdo tam už byl. Pravidla pro rybaření jsem na netu v angličtině nenašel, takže je poprve uvidím asi až při koupi povolenky, proto bych uvítal, kdyby mi někdo byl schopen poskytnout bližší informace ohledně toho, co se v provincii Mantova při rybaření smí a nesmí. Také jakékoliv informace k rybaření na řece Oglio. Díky za každou radu.

Jakou svlekaci snurku necteno

15.3.2014 | Zemak | Ostatní nádobíčko | 1.697 zobrazení | žádná odpověď

Zdravim, jakou svlekaci snurku byste mi doporucili ? Vybiram mezi Kryston Dark Mantis nebo ESP Strip Teaze Brown, mate s nimi nekdo nejake zkusenosti? Predem diky za tipy, Tom

Kamarád na jesíky a kapry necteno

14.3.2014 | nůž26 | Domácí revíry | 1.712 zobrazení | žádná odpověď

Hledám parťáka na společné chytání na rybníku Bítovánky. Loví se zde kapři, jeseteři, amuři, líni, štiky, atd. http://www.rybnikbitovanky.cz/

Kalhoty na ryby necteno

14.3.2014 | Moňule8 | Ostatní nádobíčko | 2.150 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Ahojte :) Sháním kalhoty na ryby, pro mého otce a potřebuji, aby byli vážně dokonalé :) Prosím pište info, díky. :)

Sumci a holubi necteno

12.3.2014 | -tom- | Sumcařina | 2.382 zobrazení | 4 odpovědi

http://youtu.be/DlcHLTenioA

Velmi zajímavý, viděl jste někdy na vlastní oči něco podobnýho? :)

boilles ano nebo ne necteno

10.3.2014 | Frysi | Kaprařina | 2.185 zobrazení | 20 odpovědí

Dobrý den zajímá mě jestli se dá na boilles chytat i tam kde ryby na to nejsou zvyklí,kde se chytá jen na kukuřici rohlík a podobně.Je i nějaký na které jdou všude.Někdo říká,že boilles je nejlepší a někdo že na to ještě nikdo nic nechytil,popřípadě mě poraďte jaké boilles když budu chodit na tři čtyři hodinky k vodě.

Mělický kapr necteno

9.3.2014 | karpius | Kaprařina | 2.083 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj všem,kdo jezdí chytat na pískovnu Mělice u Lohenic (Přelouč) hledám tady kamaráda

co s bobrem? necteno

9.3.2014 | prajza | Vaše názory | 4.053 zobrazení | 25 odpovědí

co s bobrem?včera jsem došel na revír, který navštěvuji asi 12 let a potkal jsem bobra… podle všeho pozorování byl jediný.Podle mého úsudku je mladý ale nemůžu si být jistý… v okolí asi 35 km by se neměl vyskytovat…minulý týden jsem chytal rybu za rybou(bobr tam nebyl)a včera pár jelců… ten jeden kousek děla ve vodě neskutečnej bordel,takovej hluk co udělá je nenapodobitelnej, pozoroval jsem ho asi 2 hodiny a nedivím se že, jsem skoro nic nechytil, tak nechci, aby jich tam bylo víc… tomu ale asi nezabráníme…

Sumec přes 100 kg necteno

8.3.2014 | Filo | Sumcařina | 7.201 zobrazení | 34 odpovědí

Dobrý den. Chtěl bych se vás zeptat jestli se vám v Jižních Čechách někdy podařilo přelstít sumce s váhou 100 kg nebo víc. Předem děkuji za odpověď.

Návnady necteno

7.3.2014 | Jirka76 | Kaprařina | 2.267 zobrazení | 1 odpověď | upravit

Můžete mi někdo poradit spolehlivou krmítkovou směs který se dá udělat doma? Bolie mě netáhne v tomto období..Díky

vlasec na kapry necteno

7.3.2014 | Frysi | Kaprařina | 6.305 zobrazení | 15 odpovědí

Koupil jsem navijáky Okuma Power-Liner PL 860 a knim mě nabídli v akci vlasec Vlasec OKUMA Strong Carp 1000m 0,30mm,tak jsem ho vzal,ale nevím jestli to není moc silný v jednom obchodě mě říkali,že si mám vzít 0,20–0,22mm,že budu mít víc záběrů atd.Tak teď nevím jestli to bude ít takovej vliv.

sage vps 896 + navijak necteno

6.3.2014 | vamoson | Navijáky | 1.893 zobrazení | žádná odpověď

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně navijáku k prutu SAGE VPS 896 GRAPHITE III B.

Co říkáte na toto: http://www.reelflyrod.com/…014-2280.htm

popř. doporučili byste šňůru DT?

diky

shimano catana 240cm 10-30g+navijak mivardi quanta 4000 necteno

6.3.2014 | Frysi | Přívlač | 2.148 zobrazení | 3 odpovědi

Dobry den chci se zeptat jestli by se to k sobe hodilo.A co rikate na ten proutek a navijak

Muškaření za použití gumy necteno

5.3.2014 | Téca | Muškaření | 10.312 zobrazení | 65 odpovědí

Zdravím, v RŘ aby se prase vyznalo… Každý jistě ví, že lov na umělou mušku nebo muškařením je celoročně povolen. Co mě ale zaráží je vysvětlení toho, co se za umělou mušku považuje. Budu citovat část RŘ:

„Za umělou mušku se považuje nástraha imitující hmyz nebo jiné organizmy. Nástraha se nevybavuje doplňky, které svým pohybem zvyšují dráždivost pro ryby, například rotující plíšek nebo vrtulka.“

Z těchto dvou vět jednoznačně neplyne, na co smím lovit. Nástraha imitující hmyz může být ta vyráběná z peří, která imituje vývojová stádia hmyzu i rybky (streamery, které se za zakázané nepovažují).

Ale vodní hmyz imitují i gumové nymfy RedBass. A rybky imitují nejrůznější smáčci. Navíc v RŘ je psáno pouze o nástrahách imitujících hmyz a vodní organismy a organismy jsou vše, co ve vodě žije (larvy, červi, ryby, obojživelníci v první fázi života…).

Otázka zní: smím za použití muškařské výbavy lovit na gumové nástrahy v době mezi 1.1.-15.6.?

Malý Samberk necteno

3.3.2014 | slanny | Vaše názory | 2.429 zobrazení | žádná odpověď

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jest-li někdo z Vás byl chytat na tomto soukromém revíru a mohl napsat své poznatky z tohoto revíru.
Děkuji Standa K.

Shimano SpeedMaster 240L necteno

3.3.2014 | Téca | Pruty | 3.372 zobrazení | 13 odpovědí

Zdravím všechny. Měl bych otázku na rybáře – gumaře, zda-li má někdo zkušenosti s chytáním na smáčky/twistery za použití prutu Shimano SpeedMaster 240L (gramáž 3–15, pokud se nepletu). Chytal jsem na rybníku na smáčky s o číslo tvrdší verzí (7–21g) a dojem byl všelijaký. Nejspíš se moc nehodí, ikdyž chytání nemožné nebylo. Na řadu SpeedMaster nedám dopustit, proto bych ji rád rozšířil i o tento proutek, jen mě zajímá, jestli to nebude krok vedle. Díky za info!

Praha a místa kde vyrazit necteno

1.3.2014 | Pavlán Marek | Tipy & triky | 3.042 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Dobrý den, potřeboval bych poradit, přestěhoval jsem se z Moravy do Prahy a vůbec netuším kam tady vyrazit na ryby, může mi dát někdo nějaké tipy kam chodí nebo kde je to prostě jen fajn. Děkuji za všechny příspěvky

Prut na přívlač na candáty a štiky necteno

1.3.2014 | Frysi | Přívlač | 8.210 zobrazení | 15 odpovědí

Dobrý den chtěl bych poradit s nějakým prutem na candáty a štiky,chytat chci na woblery a třpytky chci chytat na velikosti kolem deseti cm i menší.

Robinson Diaflex Spin 2,7m, 10-30g necteno

27.2.2014 | JKemr | Přívlač | 4.125 zobrazení | 37 odpovědí

Ahoj, sháním prut Robinson Diaflex Spin 2,7m, 10–30g, ale žádný e-shop, který jsem u nás našel ho nemá skladem. Nevíte o nějakém krámku, kde by ho měli, nebo o zahraničních rybářských e-shopech? Ani kamarád google nic kloudného nenašel. Díky moc za typ.